Skocz do zawartości
Cudak

[MTA] 75. Tour de Pologne z Polskim Truckerskim Serwerem

Rekomendowane odpowiedzi

xoLWqwF.png

Witam, cześć i czołem! W związku z tym, że zbliża się 75. Tour de Pologne postanowiłem przygotować dla Was mały "Tercet Egzotyczny", czyli:

• Trzecie ćwierćwiecze polskiego rajdu kolarskiego
  • Trzy dni jazd rowerami
  • Trzy typy rowerów
  • Trzy dni emocji, rodem z prawdziwego Tour de Pologne

Co należy zrobić, aby dołączyć do wspólnej zabawy? Zapoznaj się z trasami oraz dobierz kolory swoich "machin" na najbliższe dni. Na każdy dzień przewidywany jest inny typ roweru, co może wskazywać, że trasy będą przebiegały w różny sposób. Na wstępnie pragnę powiedzieć, że wszelkie skracania, czy próby oszustwa będą surowo karane. 

Tutaj macie wzorek do uzupełniania:

Spoiler

Nick:
K1:
K2:
K3:

Spoiler

IfDa6Rs.jpg

Co w trawie piszczy?

Dnia pierwszego będziecie mieli do pokonania trasę oznaczoną koloru czerwonego. Jest to przejazd słynnym hazardowym Stripem oraz krótka wędrówka autostradą do Fort Carson pod szpital, gdzie skończą się zmagania na dzień tamten. Pozwoliłem sobie określić tę drogę mianem "Trasy Turystycznej - Bone County". Do Waszej dyspozycji na ten dzień zostaną przeznaczone klasyczne "Bike".

Dzień drugi będzie niezwykle wymagającym poświęceń oraz czasu. Planuje się przejazd od Fort Carson przez bajeczne krajobrazy Red County przez autostradę, aż do słynnej dzielnicy bogaczy w Los Santos. Następnie króciutki odcinek przy popularnej plaży, by zakończyć dzień drugi na "Molo z Diabelskim Młynem". Będzie to czas, gdzie będziecie mogli się popisać swoimi umiejętnościami na BMX'ach - "Zieleniejącym obrazem Red County"

Dzień trzeci będzie typowym rajdem, gdzie w przypadku istnienia lepszych tekstów oraz brudu - wszyscy skończylibyśmy po łokcie w błocie. Od wyjazdu z drugiego mola Los Santos zaczyna się prawdziwa rywalizacja po koronę rowerowego króla Polskiego Truckerskiego Serwera. W pewnym momencie dochodzi do zjazdu na tereny górzyste, gdzie należy się utrzymać na trasie, aby dojechać do Angel Pine. Dlatego tego dnia pojedziecie rowerami górskimi. Po krótkim przejeździe przez miasto - będzie czekała wspinaczka na szczyt najwyższej góry stanu San Andreas - "Na dworze Króla Błota"

Mam nadzieję, że zachęciłem Was do udziału w evencie i chętnych proszę o zgłaszanie się. Liczę, że ta impreza wspomoże promocję kolarstwa rowerowego na serwerze, jak i w świecie rzeczywistym. Ach! Ależ ze mnie głuptasek, przecież większość z Was czeka na nagrody! Podsumowana będzie punktacja z trzech dni, którą przedstawię niebawem - pewnie w przeciągu godziny ;) 

Dla pierwszych trzech miejsc klasyfikacji generalnej:*

I - Pay Safe Card o wartości 20 złotych + Willa z Vinewood o wartości 3 350 000$
II - Feltzer + 400 000$
III - 200 000$

*Zastrzegam sobie prawo do zwiększenia podanych wartości w przypadku zwiększenia się moich funduszy

Więc pozostała kwestia najważniejsza! Termin eventu to 2-4 sierpnia, aby pierwszego dnia miesiąca upamiętnić Powstanie Warszawskie w należyty sposób. Przypuszczam, że będą to godziny wieczorne od 20:00. Do tego prosiłbym o drobną eskortę medyków oraz policemanów.

Lista zapisanych:

Spoiler

1. drftmn
2. Liq
3. Radja
4. Matize
5. AdrenalinE
6. Matthias
7. Dozeji
8. Ojo[NBR]
9. pysiek
10. LemoN
11. Cumster
12. Wersjon
13. ReD
14. Rysjo
15. Mieszko
16. Mike
17. SzczurekPL

Przez Cudak,

Ogromnie dziękuję @Lipazy za wsparcie puli nagród o willę z Vinewood wartą 3 350 000$

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*Członek klubu nie może*

Edytowane przez Cropek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy medyk na serwerze, wyraza chec pomocy, punkt 19.30 bede! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Liq
K1:#0033cc
K2:#0033cc
K3:#0033cc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Radja

K1: #66ffff

K2: #33ff00

K3: #FF7FOO

Edytowane przez Radja
innen koloreken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak już mówiłem na serwerku, 2 -iego i 3 - ciego mogę Cię wesprzeć jako medyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Matize
K1: #95FF19
K2: #95FF19
K3: #95FF19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Dozeji
K1:  #009933

K2:  #006600

K3:  #003300

Odwołuję

Edytowane przez Dozeji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Ojo[NBR]
K1: #3333FF
K2: #3333FF
K3: #3333FF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: pysiek

K1:#0033cc
K2:#0033cc
K3:#0033cc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć skarby, chrabąszcze i inne potworki, bez których świat nie byłby taki sam!  Z przykrością informuję, iż niepewnym stał się termin, w którym miał się odbyć event pierwotnie :( Powodem jest mój stan zdrowia, a raczej grypa jelitowa, na którą mam prawo teraz narzekać. Tłumaczyć chyba nie muszę, na czym to polega, więc pozwolę sobie przesunąć imprezę w kalendarzu o jeden dzień do przodu, tj. 3 - 5 sierpnia. Przepraszam z góry za wszelkie utrudnienia, jednakże mam nadzieję, iż będziecie wyrozumiali względem mnie.

Punktacja?
Prawdopodobnie będzie się klasyfikować za miejsca, czyli

1. 10 punktów
  2. 9
  3. 8
  4. 7
  5. 6
  6. 5
  7. 4
  8. 3
  9. 2
  10. 1

Od 10. w dół będziecie otrzymywać po jednym punkcie :comando:

Mam nadzieję, że event dostarczy Wam należytych wrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Cumster
K1: #ffffff
K2: #ffffff
K3: #ffffff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Wersjon
K1:#6419BD
K2:#6419BD
K3:#6419BD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ReD

K1: #666666

K2: #666666

K3: #666666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Zielus
K1: #000000
K2: #ff0000
K3: #49f8ff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Mike

K1: #800080

K2: #800080

K3: #800080

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy z @wldk dla Was małe niedzielne after-party, fugę do płytek, czy też gwoździa do trumny. Dla najwytrwalszych zostanie do pokonania jeszcze jedna trasa - oznaczona kolorem limonkowym na mapce. Za wygranie wyścigu w niej dostaje się 200 000$!

34N2zg6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym ostatnim etapem całego eventu będzie imitacja Wyścigu Pokoju, który organizowany był na przestrzeni lat 1948-2006.

Był to największy amatorski wyścig kolarski dlatego też trasa obejmuje całą mapę, największy bo zawodnicy ścigali się początkowo na trasie Warszawa-Praga i Praga-Warszawa. Pierwsza edycja tego wyścigu mierzyła niecałe 850km, natomiast w okresie największej sławy trasa dochodziła nawet do blisko 2500km (1962-2407km).

Wiem, wiem, nagroda może wydawać się dla was śmieszna, lecz moja kieszeń nie pozwala mi na zbyt wiele, ale dołożę starań by w jakiś sposób zwiększyć pulę, jeśli mi się nie uda, przepraszam.

Zapraszam wszystkich do zabawy, zapisy w niedzielę po głównym evencie, u mnie lub u @Cudak.

@Edit Jak mówiłem, tak zrobiłem. Pula zwiększa się do 500k dla zwycięzcy (tylko jedno miejsce wygrywa), podziękujmy @kickoonowi.

Edytowane przez wldk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.