Skocz do zawartości
Rafiks_

[Odrzucona]Quando

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Quando 
Serial: 2A90F1AF0381585AC4EFECDA1C2BBFA1
Zbanował mnie: Nie piszę
Powód blokady: Obraza administratora 
Wytłumaczenie: Więc tak obraziłem administratora bardzo ostrymi słowami (Fabio), ponieważ bardzo ale to bardzo mnie poniosło. Nikt nie chciał mi wierzyć, że ktoś mi się włamał na konto (Był to mój znajomy który wyczaił moje hasło i na moim komputerze włamał się na forum i komputer i zrobił bardzo głupie rzeczy) Tak wiem moje zachowanie było karygodne i wątpie czy dostane szanse ale chce spróbować. Z całego serca chciałbym przeprosić Fabio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbanował Cię @Grzan3k. Oczekuj więc na jego decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry za wypowiedź w apelacji, ale jak mnie dotyczy to chyba nikt mnie nie zwarnuje. O jaką obrazę chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Rafiks_ napisał:

(Był to mój znajomy który wyczaił moje hasło i na moim komputerze włamał się na forum i komputer i zrobił bardzo głupie rzeczy)

Naprawdę darujcie sobie takie tłumaczenia. Wszystko było wykonywane z Twojego komputera, a czy zrobił to Twój pies, kot, kolega czy ktokolwiek inny - nie interesuje mnie to. Trzeba pilnować swoich rzeczy i haseł, by później nie doprowadzać do takich sytuacji. Póki co unbana nie będzie, jak zmienisz podejście i ogarniesz się, to wtedy pomyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.