Skocz do zawartości
Lemon.

#33 Wywiad - Pysio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam więc serdecznie w kolejnym wywiadzie, dzisiaj moim gościem jest @Crevan. Zaczynajmy więc.

LemoN: Witam następnego gościa wywiadu, w dniu dzisiejszym rozpoczynamy wywiady ze starszymi graczami, którzy jakiś czas już na serwerze grają i mają na nim spore doświadczenie. Dziś pierwszym moim gościem z tej kategorii będzie Pysio, witam serdecznie.

Pysio: Również serdecznie witam Pana interviewera oraz całe Ptysiowe grono - graczy i Administrację serwera.

LemoN: A więc zacznijmy od podstaw. Powiedz nam jak się nazywasz, gdzie mieszkasz i ile masz lat.

Pysio: Podobno nie zaczyna się zdania od „a więc”, ale nie będę takim grammar nazi. Na chrzcie dali mi Kacper, tak też mam w dowodzie wpisane. Mam 19 lat. Urodziłem się i na tę chwilę zamieszkuję piękne miasto - widmo, gdzie nie ma nic, prócz biedronek i kebabów, mianowicie Ostrowiec Świętokrzyski, lecz już niedługo będę panoszył się w stolicy.

LemoN: Super, już pierwszy plusik za tą poprawkę :) Rozumiem, a opowiedziałbyś czym będziesz się zajmował w Warszawie?

Pysio: Dostałem się na studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Będę kształcił się na strażaka w stopniu oficerskim. I czerpał oczywiście korzyści wynikające ze studiowania. :happy:

LemoN: Jakież to korzyści? :D

Pysio: Hmm.. pewnikiem jeżeli dostanę przepustkę to jakieś balety, tanie wino i obcowanie z ładnymi kobietami. Za mundurem panny sznurem. :)

LemoN: To życzę Ci powodzenia, a jeszcze jeśli o naukę chodzi, to o jakim profilu skończyłeś szkołę średnią?

Pysio: Z pewnością się przyda. Skończyłem II LO im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Św. Profil biologiczno-chemiczny ze specjalnością ratownictwa.

LemoN: Biol-chem, piąteczka. Ja w tym roku matura więc zapytam się - jak Ci na niej poszło? :D

Pysio: Tak jak sobie wszystko zaplanowałem. Wymaxowałem angielski i było bardzo blisko z chemią. Matematyka zadowalająco, biologia również. Polski ustny perfekcyjnie, a z pisemnego też dosyć wysoko. Ogółem wszystko oprócz matematyki osiągnęło próg 80%.

LemoN: To dosyć dobre wyniki, gratuluję Ci. Przechodząc dalej Kacprze, czym się interesujesz?

Pysio: Interesuję się strażą pożarną. Ze strony teoretycznej i praktycznej. Sam służę od 2014r. w jednostce OSP z krajowego systemu jako strażak ratownik. Od 10 lat trenuję judo. Posiadam czarny pas w stopniu 2DAN oraz jestem medalistą Mistrzostw Polski, Europy i Świata Juniorów, a od tego sezonu startuję w seniorskiej kategorii. Trenuję również taekwondo i zapasy.

LemoN: Oho, to dosyć dużo sportu uprawiasz, więc też gratuluję tych wszystkich osiągnięć i ciekawe masz zainteresowania. To może teraz zdradzisz nam czym zajmujesz się na co dzień?

Pysio: Obecnie pracuję w firmie zajmującej się dostarczaniem materiałów oraz pracami porządkowymi, budowlanymi. Jakoś trzeba ustabilizować saldo przed rozpoczęciem studiów. Drugą rzeczą są treningi judo - sam trenuję codziennie, ale też prowadzę 3 razy w tygodniu zajęcia z młodszymi grupami.

LemoN: O czyli można nazwać Cię trenerem, powiedz jak Ci idzie w nauczaniu młodych, bo spodziewam się, że musisz mieć dużo cierpliwości i jak się w tym czujesz?

Pysio: Można i to w pełni legalnie, papierek jest. Idzie mi myślę dobrze. Dzieciaki chętnie chodzą na zajęcia, szybko pojmują zasady i techniki i naprawdę robią to z ogromnym zapałem. Obecnie przygotowujemy się na obóz w Mielnie :) . Cierpliwość wykształciłem właśnie dzięki judo. Nie jest to zwykły sport, a filozofia, sztuka. To ciężka i kręta droga do sukcesu jakim jest doskonalenie samego siebie. Również dzieciaki tę cierpliwość posiadają, bo nie tylko ja muszę ją mieć. Wiadomo, że inaczej reagują na wszystko, ale mimo potknięć wstają i idą dalej, czyli nauka przynosi efekty.

LemoN: Jest czasami ciężko ich upilnować? Były bądź są takie dni?

Pysio: Oj ciężko. Mają mnóstwo energii to raz, a dwa, że jeszcze nie wszyscy adepci mają pełną kontrolę nad wykonywaniem niektórych technik, więc muszę mieć nad nimi ciągłą kontrolę. Oczywiście, kiedy jest czas na świrowanie, robimy to wszyscy. Podchodzę do nich w sposób, który trafia idealnie i razem tworzymy bardzo zgraną ekipkę.

LemoN: No to bardzo fajnie jest mieć takiego trenera, bądź z Twojej perspektywy takich adeptów? Chyba tak to się u Was nazywa z tego co wywnioskowałem. No to dobrze teraz przechodząc do Twojego dajmy na to życia prywatnego, choć cały czas o nim rozmawiamy, mianowicie masz jakieś rodzeństwo?

Pysio: Młodszą o 6 lat siostrę.

LemoN: Rozumiem, no to może ostatnie pytanie z życia prywatnego, jest coś ciekawego do zwiedzenia w Ostrowcu? :D

Pysio: Jasne. Lokale z kebsami. Poza tym jeszcze lokale z kebsami, a na koniec lokale z kebsami. A tak szczerze, w samym Ostrowcu nie ma nic, prócz ruin, mnie to ciekawi, bo lubię urbex. Ale w okolicach są Krzemionki i Bałtów, a tam jest z pewnością więcej atrakcji.

LemoN: Okej, to teraz przejdźmy do Twojej gry na PTS'ie. Pamiętasz Twój pierwszy raz kiedy zawitałeś na serwerze, co robiłeś, Twoja pierwsza firma/frakcja?

Pysio: Woow. Szmat czasu upłynęło. Pierwszy raz zawitałem we wrześniu 2010 roku wraz z kuzynem, który już dłuuugo grał i pracował w B(ł)ee. Byłem strasznie zagubiony i woziłem po cichu score, ale też chciałem mieć taki kolorek jak oni. Napisałem podanie, wiadomo z jakim skutkiem.. :E I tak napiłem i napiłem przez różne firmy, a przed zamknięciem w PD. Po reaktywacji od razu zacząłem grę, stąd dosyć niskie ID. Ogółem pracowałem w każdej frakcji i w wielu firmach. Pewnego dnia, zostałem przez inspektora zaproszony na rozmowę o objęcie funkcji moderatora serwera MTA, lecz przez to, że wtedy kierowała mną młodzieńcza porywczość i głupota zaprzepaściłem daną mi szansę. Obecnie pracuję w Military Logistics i zamierzam tu zostać na dłuższy czas, bo panuje bardzo fajny klimacik i co najważniejsze, sama norma nie jest zbyt dużym wyzwaniem. Co będzie dalej, czas pokaże.

LemoN: Wiadomo nie od dzisiaj, że każdy popełnia błędy. Jeśli chodzi o nasz serwer to chciałbyś coś na nim zmienić? Dodać, usunąć?

Pysio: Hmm.. chciałbym widzieć mniej cwaniactwa na czatach, poza tym rozwój serwera idzie w dobrym kierunku. Administracja i gracze skrzętnie pracują, by grało się sprawniej i przyjemniej. Bardzo podziwiam ich za to i życzę im powodzenia nad wszelkimi pracami.

LemoN: Przy okazji oceniłeś administrację więc jedno pytanie mniej. Nasz wywiad dobiega końca, mam do Ciebie jedno zapytanie. Może Ty masz do mnie jakieś pytania, co by gracze dowiedzieli się też czegoś o mnie i żeby urozmaicić te wywiady?

Pysio: Jasne, czemu nie. Zawsze będzie ciekawiej. Powiedz mi, co skłoniło Cię do przejęcia prowadzenia wywiadów i jak oceniasz pracę swojego poprzednika?

LemoN: Co skłoniło mnie do przejęcia prowadzenia wywiadów, no to tak. Dużo osób pytało się kiedy następny wywiad, cały czas o nie się pytali, więc stwierdziłem i napisałem do Vaniliovskiego czy nie mógłbym ja tego przejąć, on stwierdził, że jak najbardziej jeśli chcę to mogę, chciałem zobaczyć jak to jest, a więc już wiem i myślę, że długo będę to prowadził i tak tu się pojawiłem. Jeśli chodzi o ocenę mojego poprzednika, to uważam, iż odwalił on kawał dobrej roboty, bardzo dobrą inicjatywą były właśnie te wywiady i dziękuję mu za to wszystko co do tej pory uczynił.

Pysio: Jak oceniasz klimat panujący między graczami serwera?

LemoN: Szczerze, uważam iż jest on bardzo zróżnicowany, tak samo jak Ty chciałbym żeby było mniej tego cwaniactwa, a oprócz tego jeszcze mniej odwalaczy. Bardzo fajnie by było, gdyby wszyscy się dogadywali między sobą i nie było żadnych bezsensownych spin. Dobrze, a więc nasz wywiad dobiega końca. Ostatnie słowo, chciałbyś kogoś pozdrowić?

Pysio: Jasne. Pozdrawiam wszystkich byłych, obecnych i przyszłych graczy naszego Ptysia. Pamiętajcie, to wy w ogromnej mierze tworzycie ten serwer, róbcie to jak najlepiej.
Szczególnie gorące pozdrowionka wędrują do napków:
inspektor
Cudak
Lemon
Cavern
Wersjon
Majtas
Liq - ziomal z Sandomierza
Tuptek, bo ziomal z policji dobrej muzyki słucha.
Maksymo
Gangi, choć nie wiem, czy nie spuchł przez osy :(
Marquiez
Lipazy
plej
drftmn.
Dziękuję bardzo za zaproszenie. Powodzenia w dalszym prowadzeniu przedsięwzięcia.

LemoN: Również dziękuję za Twój czas na udzielenie mi tego wywiadu i również życzę Ci powodzenia w dalszej rozgrywce czy też życiu prywatnym.

Następnego gościa wywiadu ogłoszę na dniach, bo jeszcze nie jest pewne któż to będzie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam Cie, a ty mnie pozdrawiasz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za podzrowienia Pysiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacna osoba - warta uwagi, jak i ten wywiad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majtas, źle Ci jeszcze? Poza tym.. znasz :D

Edytowane przez Crevan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja  tylko pozdrowienia przeczytałem i jednak nie warto wywiad czytać. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karot, wbiłem dokładnie po to samo. Ni ma pozdrowień to ni ma czego tu szukać. :bye:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi