Skocz do zawartości
Cudak

[MTA]San Andreas Grand Prix

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu braków kadrowych rozsądną opcją byłoby przeniesienie wyścigu w San Fierro na następny tydzień. Tak też zostanie poczynione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyścig mający się odbyć 16 września z pewnością będzie miał miejsce. Jestem na ostatniej prostej jeśli chodzi o przygotowanie toru i innych rzeczy. Mogę zdradzić małe szczegóły na temat wyścigu, gdyż będzie się nieco różnił.

Trasa wyścigu w San Fierro nie zmieniła się w porównaniu z tą, którą zapostował Cudak: ZzpWV8Y.jpg

Pojazdy, jakimi będziecie się ścigać będą takie same jak przedtem. Małą (lub sporą) różnicą będzie to, że handlingi pojazdów będą bardziej przystosowane do jazdy w mieście. Zostanie również zwiększony v-max, kosztem nieco gorszego przyśpieszenia.

Na czas wyścigu prosimy truckerów o nierespienie się w San Fierro.

Zarazem szukam ochotników do pomocy w evencie. Będę potrzebował 2-3 policjantów, 4-5 mechaników oraz 5-6 medyków. Medycy dostaną ode mnie sprzęt specjalny na czas wyścigu.

Jeśli braknie medyków, będę szukał chętnych wśród osób niestartujących w evencie.

Zapisy na ochotników ogłaszam za otwarte. Piszemy w tym temacie.

P.S Zapraszam również na trening w sobotę, o godzinie 18:00. Godzina rozpoczęcia wyścigu jest jak na ten moment ustalona na godzinę 18:00.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłąszam się jako medyk!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna prosić o przesunięcie godziny startu na najlepiej 16:30 lub chociaz 17? O 18 wyjeżdżam do internatu, stad moja prośba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jezeli ktos nie moze zacząć wcześniej Cavern? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Liq napisał:

A co jezeli ktos nie moze zacząć wcześniej Cavern? :P

To jest tylko propozycja, ja wiem ze wszyscy beda przeciwko mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym chciał zapytać o wyniki z poprzedniego wyścigu bo też nadal ich nie ma

Przez Angel,

Ja za ten event nie odpowiadałem więc nie jestem w stanie na to pytanie odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Rysjo napisał:

Ja to bym chciał zapytać o wyniki z poprzedniego wyścigu bo też nadal ich nie ma

To jest dobre pytanie, podpinam się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przyjemnością ogłaszam, że każdy pojazd będzie wyposażony w nitro. Będziecie mieli do dyspozycji 10 użyć na cały wyścig wynoszący ~19 okrążeń. Dzięki nitro będziecie w stanie osiągnąć prędkości grubo powyżej 200 km/h!

Godzina rozpoczęcia wyścigu w niedziele została ustalona na godzinę 18. Trening o tej samej godzinie już jutro, na którego gorąco zapraszam!

Kolejność, według której rozpoczniecie wyścig zostanie ogłoszona przed rozpoczęciem wyścigu.

Regulamin wyścigu jest taki sam jak wyścigu w Bone County 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mała informacja: Na wyścig w San Fierro dla każdej drużyny przysługuje wystawienie jednego rezerowego. Proszę o aktualizację postów, w których została zgłoszona drużyna lub napisanie oddzielnego postu z zaktualizowanym stanem drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga, uwaga!

W przypadku gdy wylosowana osoba nie będzie w momencie ustawiania się na starcie, osoba rezerwowa zajmuje jej miejsce. Jeśli nie ma obu głównych reprezentantów danej drużyny, osoba rezerwowa ma prawo do wyboru jednego z dwóch miejsc zajmowanych przez kolegów z drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemaneczko wyścigowe świry! Trzecie Grand Prix za nami i pierwsze, po którym podajemy Wam wyniki. Tego dnia postanowiliśmy nagrodzić wszystkich za sam udział w wyścigu. Dlatego też do punktacji zaliczają się osoby, które nie pokonały nawet jednego okrążenia! Dziękujemy wszystkim za udział, mimo niskiej frekwencji - uważamy zabawę za przednią i liczymy, że w znacznie większym gronie zobaczymy się w przyszłym tygodniu na zieloniutkich terenach Red County! Ten post będzie swoistym sprawozdaniem z wydarzeń, jakie były, ale tylko zaliczając te najważniejsze. W sumie do organizacji przyczyniła się rzesza graczy oraz administratorów serwera. Dziękujemy Wam za pomoc, bez Was by się na pewno nie udało. W zasadzie, to wystartowało jedynie dziewięciu graczy, a dwóch nie pokonało nawet pierwszego okrążenia. Po samej imprezie z tymi, którzy dojechali do końca przeprowadzono wywiady, spośród których zapadły mi w pamięci słowa reprezentanta Oficerów - Liqa "Każdy wygrał", to prawda. Przybywając na trudny tor w San Fierro, stając do walki, udowodniliście, że Wam w pełni zależy, raduje to nasze serduszka. 

Klasyfikacja:
1. @Lemon. - 18 punktów
2. @Stalion - 15 punktów
3. @Liq - 12 punktów
4. @Rysjo - 10 punktów
5. @Mike. - 8 punktów
6. @Lipazy - 6 punktów
7. @AgentTecza - 4 punkty
8. @Kolo - 2 punkty (pokonał większą część trasy)
9. @Kowal155 - 1 punkt

Zapytacie, czemu nie liczymy od pierwszego miejsca? Odpowiedź znajdziecie na stronie wikipedii Grand Prix Stanów Zjednoczonych 2005

Te dobre wieści mamy za sobą. Teraz ta gorsza część, czyli to, o czym została przeprowadzona rozmowa między mną, @Angel oraz @WiejskaPyra. Archiwum X oraz amerykański rząd przejęły taśmy nagrane podczas Grand Prix Bone County i nie mamy jego wyników. Z góry za to przepraszamy i prawdopodobnie przez to będziecie chcieli nas zlinczować, ale! Padła propozycja, aby powtórzyć wyścig z Las Venturas oraz pustynnych terenów. Co Wy na to? Już raz powiedziano, że nie jest to temat do wyrażania opinii, jednak musimy Was o to prosić. Doskonale rozumiemy, że jest to Wasz cenny czas, jaki moglibyście poświęcić dziewczynie, przyjaciołom, czy też rodzinie, ale jest też to nasz czas, który chcemy podarować Wam, wraz z naszymi serduszkami, które w pełni są zaangażowane w organizację eventu. Można nam zarzucić, że jest to klapa, ale jak widać - dzisiaj była moc, emocje, krew, pot i łzy(główne Kowala). Terminy powtórek są oczywiście do ustalenia i liczymy na sugestie odnośnie godzin. Jeśli większa część graczy będzie z zmianą - postaramy się dostosować. 

Oczywiście, podkreślę, że warto brać udział. Jeszcze tego nie widzicie, ale mamy przygotowane dla Was fantastyczne nagrody, o które zdecydowanie należy walczyć! :) 

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za powtórką, może chociaż uda mi się przejechać te trasy :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również, można by powtórzyć wyścig z Bone County, bo LV uważam, że nie ma sensu, nic się takowego nie dzieje, nie ma gdzie wyprzedzić tak naprawdę (jedynie rondo, na którym rzadko kto się rozbije).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam, że nie ma sensu powtarzać tamtych wyścigów, dokończmy to co jest. Frekwencja jest coraz gorsza więc chyba nie ma sensu tego robić. No i tamte tory nie były jakoś zbytnio ciekawe, pozderki. Ale dzisiaj event był przyjemny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie można powtórzyć ten z Bone. Tak jak napisał Lemon - w LV nic się nie dzieje. W Bone jest spoko traska - szkoda takiej marnować.
Dodatkowo wspomógłbym dokładnymi pomiarami, tak jak to dzisiaj robiłem (byle nie timedy, który na szczęście miałem jeden po 12) Byłem lekko zaskoczony aktywnością, że 2 uczestników nie przejechało nawet pierwszego okrążenia - ale zdarza się :)

Kto zajął jakie miejsce można u mnie odczytać ze zdjęć, które robię przy każdym przejechaniu uczestnika - z ilości przejechanych w całości okrążeń - a jeśli ktoś padł na tym samym okrążeniu to trzeba pytać obserwatorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładne wyniki wraz z ujęciami z kamery pomiarowej są już dostępne!

LINK: https://drive.google.com/open?id=1itXBMN7VeAZejmMqT9rIj7uqwEfwI-DG

Na dysku znajduje się folder ze zdjęciami pomiarowymi i plik Excel z listą pomiarów "Ogólna lista", w drugim arkuszu pomiary poszczególnego gracza "Lista poszczególnych graczy".

Sposób wykonywania pomiaru

Spoiler

To zdjęcie przedstawia moment startu. Czas aktualny wskazuje godzinę 16:18:13,115 UT - do tej godziny dodajemy 2H i mamy czas, podczas którego trwały zawody. Proszę nie zwracać uwagi na "Czas zatrzymany" - podczas wykonywania pomiaru najpierw wykonywane było zdjęcie, później program odświeżał czas zatrzymany. Robiłem to jednym klawiszem, po prostu program od screenów reaguje szybciej od programu "Stoper" - dlatego na wszystkich zdjęciach należy patrzyć na "Czas aktualny". Wiem też, że mogłem użyć większej rozdzielczości mta - zrobię tak następnym razem.
SgT5Dfr.png

Czasu nie przepisywałem, program "Stoper" umożliwiał zapis do pliku, później z tego pliku wyniki trafiły do programu Excel, a tam zrobiłem różnicę czasów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi