Skocz do zawartości
youngkoniur

[Uznana]Korni

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Korni
Serial:F3FE9D69B4AB02226D55E0A3639F1843
Zbanował mnie: Wiola
Powód blokady: Naganne zachowanie
Wytłumaczenie:No więc, mija dziś już kilka dni od roku z banem na serwerze. Chciałbym powiedzieć, że bardzo żałuję swojego odwalania, które było spowodowane czystym podirytowaniem, bo jedyne co mnie trzymało przed zaprzestaniem gry na serwerze w tamtym okresie to mój samochód. Nie pamiętam jaki dokładnie był to pojazd, ale raczej nie był tani. Kiedy wróciłem na PTS po dłuższej przerwie dowiedziałem się, że mój wóz został odholowany, a następnie oddany na komis. Nie spodziewałem się, że coś takiego mogłoby się wydarzyć, szczególnie, że od dłuższego czasu stał sobie na parkingu mojego kolegi. Został on zakupiony za moje ostatnie pieniądze z okresu kiedy grałem aktywnie, a że niezbyt zachwyciła mnie wieść o jego straceniu bardzo się zdenerwowałem i bez zastanowienia się nad ewentualnymi konsekwencjami postanowiłem wyładować swoje nerwy na niewinnych graczach. Nie jestem w stanie przypomnieć sobie co dokładnie zrobiłem, ale wiem, że było to zachowanie zwyczajnie dziecinne i absurdalne biorąc pod uwagę moje dotychczasowe zachowanie. Źle zrobiłem, miałem wystarczająco dużo czasu na przemyślenie mojego szczeniackiego zachowania, aczkolwiek biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy ban odnoszę wrażenie, że przyznanie mi drugiej szansy nie jest działaniem nieracjonalnym. To wszystko co zamierzałem przekazać, z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej apelacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiola nie jest już w administracji więc co do ewentualnego unbana oczekuj decyzji @Grzan3k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klasyczna wymówka, że trzeba było rozładować emocje na serwerze i w ogóle jakoś odreagować. Równie dobrze mogłeś to zrobić na innym serwerze, na innej grze, w inny sposób, ale wybrałeś AKURAT ten lub po prostu przypomniały Ci się dobre czasy głupkowatego zachowania. Wierzę też, że istnieje cień szansy, że choć trochę coś Ci się w głowie poprzestawiało i teraz, będziesz inaczej funkcjonował, albo.. - zwyczajnie siebie oszukuję.

Tak czy inaczej, zbanować po raz kolejny nie jest trudno, więc szansę można Ci dać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.