Skocz do zawartości
Ravtis

Problem z MTA (POMOCY!)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam od wczoraj problem z odpaleniem MTA.
Pomagał mi przy tym @Niventill oraz @Angel lecz no..
Problem polega na tym iż gdy odpalam nowe mta z nowym GTA, wyskakuje mi to: http://prntscr.com/kpj6sl
Miałem kiedyś mody pomocy drogowej, usunąłem każdy plik związanym z MTA i zainstalowałem ponownie. I dalej to samo!
Blagam! Ja muszę zdać pozytywnie testy na pogo :( Błagam o pomoc!

Robię mtadiag. wyskakuje mi to:
https://pastebin.mtasa.com/138542395
http://prntscr.com/kpj7m7

CHcę mega bardzo grać na PTS'sie, czekam aż kolega mi zgra swoje mta i gta ale to dopiero za tydzień gdyż on internetu nie ma. A do tego czasu, Zahaain mnie wyrzuci..

Edytowane przez Ayo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odinstaluj GTA:SA, bo to od tego problem może być, pewnie usuwałeś pliki, rozpędziłeś się i usunąłeś co trzeba. Od nowa GTA:SA zainstaluj i najlepiej MTA też i wsio powinno działać.

EDIT: Możesz też sterowniki w komputerze zaktualizować zawsze. Lub jeżeli chcesz zrób po prostu format a to co potrzebne zgraj na pendrive'a.

Edytowane przez Cropek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Cropek napisał:

Odinstaluj GTA:SA, bo to od tego problem może być, pewnie usuwałeś pliki, rozpędziłeś się i usunąłeś co trzeba. Od nowa GTA:SA zainstaluj i najlepiej MTA też i wsio powinno działać.

EDIT: Możesz też sterowniki w komputerze zaktualizować zawsze. Lub jeżeli chcesz zrób po prostu format a to co potrzebne zgraj na pendrive'a.

Robiłem reinstal i GTA i MTA. Z tego co wiem to mta potrzebuje directa priorytetowo. Mam Direct'a 11-stkę więc no..
Sterowniki z czasem aktualizuję na najnowsze więc to nie może być tego problem.

@Cropek musiałbym zrobić system podejrzewam.. Zrobię format dysku E na którym mam głównie wszystko. Mam nadzieję że to pomoże.. Tylko nie wiem czy dam radę się z tym szybko uporać.. chcę test w pogo zdać :< 

Edytowane przez Ayo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A przy odinstalowywaniu MTA zaznaczasz opcję usunięcia zasobów? Spróbuj też pobrać najnowsze nightly MTA:SA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Polak333 napisał:

A przy odinstalowywaniu MTA zaznaczasz opcję usunięcia zasobów? Spróbuj też pobrać najnowsze nightly MTA:SA

Zgadza się, zaznaczam opcje usunięcia zasobów. Te mta które zainstalowałem teraz to właśnie najnowsze nightly..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To podziel sobie na partycje dysk wrzuć na jedną partycję system i to co potrzebne Ci jest priorytetowo, a drugą partycję możesz zrobić i wrzucić resztę rzeczy, które potrzebujesz i żeby Ci to nie zaśmieciło partycji gdzie masz system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Cropek napisał:

To podziel sobie na partycje dysk wrzuć na jedną partycję system i to co potrzebne Ci jest priorytetowo, a drugą partycję możesz zrobić i wrzucić resztę rzeczy, które potrzebujesz i żeby Ci to nie zaśmieciło partycji gdzie masz system.

tzn, MTA jedynie mam na dysku C, na dysku E mam gry ogolnie.. przerzucam to co na dysku E i robię format.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błagam o pomoc.. format równieśż nic nie pomógł, sformatowałem dysk na ktorym mam gta i mta, zainstalowałem od nowa, i wyskakuje to samo.. nie wiem co robić już.

http://prntscr.com/kpo4rq - tak myślę i gdyby był ktoś chętny wysłać pliki z folderu "MODS" może gdybym je wrzucił tam to by coś pomogło..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałeś komputer antywirusem? Tak asekuracyjnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, drftmn napisał:

Sprawdzałeś komputer antywirusem? Tak asekuracyjnie. 

Akurat nie, teraz to zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chyba wiesz, że format da coś tylko jak zrobisz to z dyskiem systemowym?

Edytowane przez Niventill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Niventill napisał:

Ale chyba wiesz, że format da coś tylko jak zrobisz to z dyskiem systemowym?

Czyli dysk C tak? Daję "Formatuj Dysk C" to wyświetla sie komunikat że później system może źle pracować i odrzuca.
@drftmn komputer czysty. Antyvirus pokazuje trojana gdy instaluje mta, to tak eh

Edytowane przez Ayo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XD, to tak nie działa - musisz od nowa zainstalować system i w ten sposób sformatować dyski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Niventill napisał:

XD, to tak nie działa - musisz od nowa zainstalować system i w ten sposób sformatować dyski

Gdy dostanę od swojego Taty system, albo on mi zrobi. Dostanę najwidoczniej szanse na ptsie.. jeszcze Vejder mi stara się pomoc wysylajac pliki "zastepcze" moze sie uda. Będę informować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten sam problem, dodałem MTA do wyjątków antywirusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie to tak, Vejder podesłał mi pliki. Gdy wrzucałem folder "MTA" to nagle antyvirus zaczął tak ostro naku*wiac powiadomieniami że laguje komputer.
Przy przenoszeniu wyskakuje problem - http://prntscr.com/kpp617

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wyłącz ten syfiasty antywirus i zwyczajnie przenieś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli już jakieś dziwne rzeczy z antywirusem zaczynają się robić to może zastosuj to narzędzie: https://old.reddit.com/r/TronScript/

Specjalnie nie podałem linku do ściągnięcia programu aby zaznajomić się z pewnymi problemami na które możesz natrafić w czasie oraz po skanowaniu.

Jak skończysz to możesz podesłać nam logi tegoż programu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodałem MTA do wyjątków, wyłączyłem antyvira.

Śmigam jako pogo :) Mozna zamknąć. trzy pliki Bass dll niby zavirusowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi