Skocz do zawartości
Zykfrydes

[Odrzucona]youngkoniur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie, chciałbym w dniu dzisiejszym złożyć skargę na pracownika Pomocy Drogowej, gracza o nicku youngkomiur.

Powodem skargi jest tkzw. AFK bez AFK.

W dniu dzisiejszym kiedy byłem na serwerze otrzymałem wezwanie od gracza Revzik, zbliżając się do nigo otrzymałem 2 kolejne wezwania od BaNaNa oraz AdrenalinE, poczekałem chwilę i nie brałem tego na siebie bo wiedziałem, że na serwerze jest drugi mechanik. Niestety nie zareagował on w żaden sposób (niestety nie mam na to żadnych ss'ów). W pewnym momencie zwróciłem się do @Vaniliovsky aby zareagował na tą sytuację (zainterweniował i dał kicka graczowi).

Spoiler

420956149_Beztytuu.png.cd5189b3913e3cfa73ba0f953f1075c2.png

Na serwer powrócił dopiero po paru minutach.

Największym problemem w tym wszystkim jest to, że gracz ten wyrabia około 24 h normy (jak nie więcej) a połowa tego czasu to afkowanie bez wpisanej komendy /afk.

Nie jest to pierwszy raz kiedy tak się stało (poprzednimi razami nie robiłem ss'ów, bo każdemu sie może zdarzyć) i mam nadzieję, że osoby, które były tego świadkami potwierdzą to w odpowiedziach.

Z poważaniem

Zykfrydes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To że po prostu nie odpisywał na chacie nie jest dla mnie dowodem na AFKowanie. Co do tego że nie reagował na wezwanie: Jest zasada że do wezwania ten kto ma bliżej, skoro miałeś bliżej do niego i nie napisałeś mu żeby zgarnął je to nie jechał do niego bo skąd miał wiedzieć że nie możesz go wykonać. Oczywiście mógł również sam się tym zainteresować czy możesz po nie jechać, tu go nie bronię ale to już dla mnie nie jest wystarczający powód aby wyciągać jakieś poważniejsze konsekwencje.

To co widzę że jest największym problemem to po prostu komunikacja, jesteście współpracownikami a nie jakimiś wrogami. Wystarczy że najzwyczajniej w świecie zaczniecie dogadywać się w sprawie tego co robicie na (w tym celu stworzonym) teamchacie. jedno pytanie "weźmiesz [nick]?" i cała sytuacja by nie zaistniała, ale po całym dniu stresu wolicie wejść do gry i dalej się denerwować zamiast spokojnie pograć.

O innych sytuacjach niestety nie znam szczegółów, więc się nie wypowiem. Na moje ta skarga jest niesłuszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem tylko powiedzieć że to już kolejna osoba która potwierdza wersja :D

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrzucam, pozdrawiam. Wczoraj coś pisałem, widzę że jeszcze nie dotarło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.