Skocz do zawartości
Ravtis

[Odrzucona]youngkoniur

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma gotowego wzoru, piszę ręcznie.
Nick: Ravtis.
Nick oskarżonego: youngkoniur
Data: 12.09.2018r koło godziny 23:00
Powód: Obraza
Wyjaśnienia/opis: Wzywam PD by naprawił moja helkę i drugiego ratownika przy okazji, gdy mechanik każe nam zejść, zlatuję z dachu i przypadkowo scinam go z nóg smigłem. Automatycznie panel i uleczony. Kolega za wysoko się czuje, i powoli przegina, Nazwał mnie idiotą, może nie jest to poważna obraza. Ale nie życzę sobie takich odzywek w moim kierunku. Kolejno, kolega afczy bez AFK. Skarga od Zykfrydesa mówi wszystko. Nie będę tolerować takiego dziecinnego zachowania.
Kolejna rzecz to olewanie zgłoszeń. Nie raz zdarza się że wezwę PD, akurat korniego - ten zamiast podjechać normalnie, zaczyna odwalać i nagle wrzucać /afk gdy potrzebuję pomocy z strony PD. 
Dowód: https://imgur.com/a/Frivtrp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale dzisiaj wysyp, mmm co tam tu panu nie pasuje, dał pan ssa jak mówie że musze kupe, bo to była prawda, zw se nie daje dla zabawy, za chwile wróciłem i cie obsłużyłem z tego co pamiętam bo ten ss to chyba z tygodnia jest. a co do tej helki to niefartownie tutaj kłamczuszku dla ciebie że Wheelman, czyli drugi ratownik widział wszystko i SPECJALNIE. skosiłeś mnie tym śmigłem. oczekiwałeś że wskocze tam jak spajder man i cie naprawie? zleciałeś wachając się na lewo i prawo specjalnie mnie kosząc, uleczył mnie Wheelman a nie ty, bo pewnie byś tego nawet nie zrobił. Skarga Zykfrydesa została wyjaśniona, był bliżej nie informował mnie, wystarczyło tam wtedy tylko do mnie napisać. macie chyba w regulaminie zakaz ścinania skrzydłami a zrobiłeś to specjalnie, było to widać aby mnie sprowokować. zmowe jakoś macie i łączycie skargi żeby mnie zwolnić czy jak bo nie kminie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Korni napisał:

ale dzisiaj wysyp, mmm co tam tu panu nie pasuje, dał pan ssa jak mówie że musze kupe, bo to była prawda, zw se nie daje dla zabawy, za chwile wróciłem i cie obsłużyłem z tego co pamiętam bo ten ss to chyba z tygodnia jest. a co do tej helki to niefartownie tutaj kłamczuszku dla ciebie że Wheelman, czyli drugi ratownik widział wszystko i SPECJALNIE. skosiłeś mnie tym śmigłem. oczekiwałeś że wskocze tam jak spajder man i cie naprawie? zleciałeś wachając się na lewo i prawo specjalnie mnie kosząc, uleczył mnie Wheelman a nie ty, bo pewnie byś tego nawet nie zrobił. Skarga Zykfrydesa została wyjaśniona, był bliżej nie informował mnie, wystarczyło tam wtedy tylko do mnie napisać. macie chyba w regulaminie zakaz ścinania skrzydłami a zrobiłeś to specjalnie, było to widać aby mnie sprowokować. zmowe jakoś macie i łączycie skargi żeby mnie zwolnić czy jak bo nie kminie

Rzuć dowodem na to że ściąłem Cię specjalnie. Zleciałem bez zadnego ale, gdy wezwę PD nie mam zadnego obowiazku zlatywać z dachu. Przyjechałes, napisałeś ladnie bym zleciał, zleciałem na dół kołysząc się na lewo prawo by Cie nie sciac ani nie uszkodzic Ci pojazdu. Nie udało mi się, scialem Cię, wstałeś na nogi, i piszesz o mnie "idiota" 

Nie interesuje mnie ile ma screen o odmowie, zrobiłes to celowo :> Jeśli wtrącasz mateusza w to, rzuć dowodem na to że uleczył Cię wheelman. Bawisz się /afk bo CI tak wygodnie. Nabijasz f4 by się tym pochwalić. W tamtym momencie widocznym na screenie, zrobiłeś to celowo. Ciao :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym się zrzec co do słów "zmowę jakąś macie" .

Ravtisa poznałem przypadkiem gdy jechałem to naprawić chyba 2 dni temu, a to że ktoś ma wspólne zdanie z kims nie oznacza że mają zmowę.

To tak tylko ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kiedy to kołysząc się byłbyś w stanie bardziej się upewnić że mnie nie zetniesz niż lądowanie wprost? Nie masz żadnego obowiązku zlatywać z dachu? Jak dla mnie to masz, bo ja nie mam helki ani magicznych mocy żeby cie na tym dachu naprawić. Nie bawię się afk, i nie ma rady jak musiałem pójść wtedy do toalety, nie zrobiłem tego specjalnie. Chwale się f4? Wheelman mnie uleczył, ssa nie mam ale być może on sam to potwierdzi. [2018-09-12 22:39:14] [Output] : Ravtis.: zaraz 20h pod f4 :<
[2018-09-12 22:39:17] [Output] : Ravtis.: jestem uzalezniony znalazłbym tego i więcej, ale to ja się chwale f4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Korni napisał:

Od kiedy to kołysząc się byłbyś w stanie bardziej się upewnić że mnie nie zetniesz niż lądowanie wprost? Nie masz żadnego obowiązku zlatywać z dachu? Jak dla mnie to masz, bo ja nie mam helki ani magicznych mocy żeby cie na tym dachu naprawić. Nie bawię się afk, i nie ma rady jak musiałem pójść wtedy do toalety, nie zrobiłem tego specjalnie. Chwale się f4? Wheelman mnie uleczył, ssa nie mam ale być może on sam to potwierdzi. [2018-09-12 22:39:14] [Output] : Ravtis.: zaraz 20h pod f4 :<
[2018-09-12 22:39:17] [Output] : Ravtis.: jestem uzalezniony znalazłbym tego i więcej, ale to ja się chwale f4

Odpisywałem koleżko :> Nie wywołuj wilka z lasu, słowo przeciwko słowu. Zarzuć dowodem, po pisać bla bla bla też potrafię. 
Jeśli chodzi o "zlatywanie z dachu" to owszem, nie mam. Jeśli nie masz jak się dostać, możesz po prostu odmówic. Tak mówi twój regulamin.
Nie płacz że ktoś zwraca Ci uwagę poprzez pisanie skargi, poczekajmy na kogoś wyżej bo nie chcę mi się już pisać słowo przeciwko słowu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spodobało ci się nazwanie cię "idiota", rozumiem, nie powinien się tak wyrażać, ale śmierć poprzez wirniki też dla niego miła nie była. Jakim sposobem lądowanie z tego daszku sprawiło ci to aż takie problemy że zdołałeś zabić innego gracza, nie wygląda to na czysty przypadek, ale skoro latanie jest dla ciebie problematyczne to dlaczego w ogóle używasz helikoptera?

Nie widzę też żeby olewał twoje zgłoszenie, jechał do ciebie, w trakcie musiał iść za potrzebą. Poinformował cię o tym i jak wrócił to cię naprawił. Każdemu może się zdarzyć taka sytuacja, sam czasami w trakcie jazdy do zleceń mówię że muszę odejść na moment bo np. kurier mi puka do drzwi. Nie krzyknę mu przecież wtedy "Czekaj, gram teraz!" bo sobie po prostu odjedzie. 

Wg. mnie skarga niesłuszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, jakby nie patrzeć...

Sorry Ravtis, ale na moje lądowanie heli nie wyglądało na przypadkowe, z rozmowy też można coś wyciągnąć, na screenie nie dałeś chatu kilku linijek wcześniej, w sumie chyba szkoda.

Cytat

[2018-09-12 22:52:38] [Output] : (TEAM) Ravtis.: wezwalem pd
[2018-09-12 22:52:40] [Output] : (TEAM) Ravtis.: zeby naprawili nas
[2018-09-12 22:52:46] [Output] : (TEAM) WheelMan.: i tak nie wjadą
[2018-09-12 22:52:46] [Output] : (TEAM) Ravtis.: ciekawe czy wejdą tu xD
[2018-09-12 22:52:51] [Output] : (TEAM) WheelMan.: ale jak pomyślą to można tutaj wejść
[2018-09-12 22:53:12] [Output] : youngkoniur: revtis
[2018-09-12 22:53:14] [Output] : youngkoniur: a
[2018-09-12 22:53:18] [Output] : youngkoniur: zapominam ze pogo
[2018-09-12 22:53:21] [Output] : WheelMan.: No ta
[2018-09-12 22:53:22] [Output] : Ravtis.: zycie
[2018-09-12 22:53:24] [Output] : [PTS]Polniak: Kupię dom w PC!
[2018-09-12 22:53:24] [Output] : youngkoniur: chociaz moge juz niedługo nie pogo
[2018-09-12 22:53:27] [Output] : WheelMan.: Nie afcz tyle to będziesz wiedział
[2018-09-12 22:53:30] [Output] : WheelMan.: że my pogo
[2018-09-12 22:53:32] [Output] : Ravtis.: Oj mylisz się
[2018-09-12 22:53:40] [Output] : * Bieżący czas to 22:53:40
[2018-09-12 22:53:41] [Output] : Ravtis.: hehe
[2018-09-12 22:53:47] [Output] : Koniechny: Eh]
[2018-09-12 22:53:49] [Output] : (TEAM) WheelMan.: muszę wstać o 5:45
[2018-09-12 22:53:49] [Output] : Koniechny: EJ
[2018-09-12 22:53:50] [Output] : youngkoniur: wyladuj tu na dole
[2018-09-12 22:53:52] [Output] : Zykfrydes: ?
[2018-09-12 22:53:54] [Output] : Koniechny: swiatl
[2018-09-12 22:53:55] [Output] : (TEAM) WheelMan.: przydałoby się iść spać
[2018-09-12 22:53:55] [Output] : (TEAM) Ravtis.: czemu
[2018-09-12 22:53:57] [Output] : Zykfrydes: l
[2018-09-12 22:54:00] [Output] : Ravtis.: lece
[2018-09-12 22:54:02] [Output] : Koniechny: no..
[2018-09-12 22:54:02] [Output] : (TEAM) WheelMan.: bo na lotnisko jadę rano
[2018-09-12 22:54:05] [Output] : (TEAM) Ravtis.: po co
[2018-09-12 22:54:10] [Output] : * Ravtis. killed youngkoniur. (Vehicle)
[2018-09-12 22:54:11] [Output] : (TEAM) WheelMan.: zawieźć znajomą na samolot
[2018-09-12 22:54:12] [Output] : Koniechny: XD
[2018-09-12 22:54:13] [Output] : youngkoniur: idiota
[2018-09-12 22:54:19] [Output] : Ravtis.: i masz skarge
[2018-09-12 22:54:24] [Output] : Ravtis.: dziekuje
[2018-09-12 22:54:24] [Output] : youngkoniur: dzienki

Mimo tego że razem pracujemy, to nie znaczy że nie potwierdzę prawdy. Lądowanie heli nie wyglądało na przypadkowe, jak byłeś w trakcie lądowania miałem już włączony panel, uleczyłem Korniego, Ciebie i siebie po tym, jak zginął od wirników. Co do obowiązku naprawienia pojazdu - jak miał tam wejść? Idzie, ale po co kombinować i skakać jak małpa?

Druga sprawa, niby wyjaśniona między nami, ale... Teraz też dochodzę do wniosku takiego, że jakim cudem latasz heli? Nie masz zdanego egzaminu, jesteś młodszym ratownikiem a drugi medyk był na służbie, odechciało mi się wierzyć w bajkę że dostałeś "pozwolenie od weterana". Nie jestem pewien czy to było podczas Twojego egzaminu wstępnego, ale krótki czas temu pamiętam, że Zaahain pozwolił komuś do pilotażu niebieskiej heli do nauki, ogólnie rzecz biorąc możesz latać niebieską heli jak jesteś sam z medyków na serwerze..

Gdybym wiedział że jest to perfidne wymuszenie na skargę, zrobił bym screena każdego Waszego ruchu, bo byłem obok..

Sorry jeżeli trochę chaotycznie to rozpisałem, ale jestem dzisiaj po naprawdę ciężkim dniu.

Dziękuję, idę spać, przeczytacie logi to będziecie wiedzieli czemu dzisiaj tak wcześnie, elo. :bye:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ExlusivO napisał:

No cóż, jakby nie patrzeć...

Sorry Ravtis, ale na moje lądowanie heli nie wyglądało na przypadkowe, z rozmowy też można coś wyciągnąć, na screenie nie dałeś chatu kilku linijek wcześniej, w sumie chyba szkoda.

Mimo tego że razem pracujemy, to nie znaczy że nie potwierdzę prawdy. Lądowanie heli nie wyglądało na przypadkowe, jak byłeś w trakcie lądowania miałem już włączony panel, uleczyłem Korniego, Ciebie i siebie po tym, jak zginął od wirników. Co do obowiązku naprawienia pojazdu - jak miał tam wejść? Idzie, ale po co kombinować i skakać jak małpa?

Druga sprawa, niby wyjaśniona między nami, ale... Teraz też dochodzę do wniosku takiego, że jakim cudem latasz heli? Nie masz zdanego egzaminu, jesteś młodszym ratownikiem a drugi medyk był na służbie, odechciało mi się wierzyć w bajkę że dostałeś "pozwolenie od weterana". Nie jestem pewien czy to było podczas Twojego egzaminu wstępnego, ale krótki czas temu pamiętam, że Zaahain pozwolił komuś do pilotażu niebieskiej heli do nauki, ogólnie rzecz biorąc możesz latać niebieską heli jak jesteś sam z medyków na serwerze..

Gdybym wiedział że jest to perfidne wymuszenie na skargę, zrobił bym screena każdego Waszego ruchu, bo byłem obok..

Sorry jeżeli trochę chaotycznie to rozpisałem, ale jestem dzisiaj po naprawdę ciężkim dniu.

Dziękuję, idę spać, przeczytacie logi to będziecie wiedzieli czemu dzisiaj tak wcześnie, elo. :bye:

I tu się zdziwisz, Dostałem pzowolenie od Thora który może się wypowiedzieć na ten temat. O moim zdanym egzaminie nic nie wiesz bo Ciebie wiecznie nie ma. Mam zdany egzamin, zdałem za drugim razem lecz czekam teraz przypisanie heli. Wszedł dziś na serwer Zaahain, sam był zdziwiony, gdy dowiedział się i uzyskał potwierdzenie od samego Thora, zmienił zdanie i po prostu się zgodził na lot helką. Jak miał tam wejść? Nijak, napisał bym zszedł, zszedłem. Więc dlaczego o tym się wspomina?

10 minut temu, Cumster napisał:

Nie spodobało ci się nazwanie cię "idiota", rozumiem, nie powinien się tak wyrażać, ale śmierć poprzez wirniki też dla niego miła nie była. Jakim sposobem lądowanie z tego daszku sprawiło ci to aż takie problemy że zdołałeś zabić innego gracza, nie wygląda to na czysty przypadek, ale skoro latanie jest dla ciebie problematyczne to dlaczego w ogóle używasz helikoptera?

Nie widzę też żeby olewał twoje zgłoszenie, jechał do ciebie, w trakcie musiał iść za potrzebą. Poinformował cię o tym i jak wrócił to cię naprawił. Każdemu może się zdarzyć taka sytuacja, sam czasami w trakcie jazdy do zleceń mówię że muszę odejść na moment bo np. kurier mi puka do drzwi. Nie krzyknę mu przecież wtedy "Czekaj, gram teraz!" bo sobie po prostu odjedzie. 

Wg. mnie skarga niesłuszna.

Bronisz w każdej skardze swoich. Życie, nie znasz toku tamtej sytuacji wiec jakim prawem sie wypowiadasz o tym jak mnie olał? Tak sie składa że tamtego dnia, podleciałem do innego PDk'a by ten mnie naprawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz pozwolenie na helkę, ok, ale to nie oznacza że musisz nią latać, a skoro masz takie "przypadki" to nie manewruj nad głowami innych tylko się oddal.

1 minutę temu, Ravtis napisał:

Bronisz w każdej skardze swoich.

To nie ma żadnego związku ze sprawą, ale tak btw. i oskarżony, i oskarżyciel w poprzedniej skardze to pracownicy PD.

Co do reszty: musiał odejść, proste. Nie zweryfikuję w jakim konkretnie celu odszedł, ale poinformował cię że musi odejść i po tym wrócił, a to że zostałeś już naprawiony to nic na to nie poradzi. Mam karać bo kogoś przycisnęło? Trochę powagi. Zacznijcie po prostu grać a nie kłócić się jak dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostałem wywołany, więc napiszę. Dałem pozwolenie na latanie helką( niebieską) podczas mojej obecności na serwerze. Zasada jest prosta- mam taka możliwość to z niej korzystam, zwłaszcza, że byłeś sam, gdy wszedłem na serwer, więc uznałem, że możesz nią sobie dalej latać. Gdy jednak pojawił się Zaahain powinieneś helkę odstawić, bo to On był najwyższym rangą pogotowiarzem na serwie a zostawił Ci ją tylko dlatego, że pozwoliłem ci nią latać. Czułem, że coś jest nie tak, ale nic nie pisałem. Po wyjściu moim i Zaahaina helka powinna wrócić na bazę, bo byli inni " medycy" a latać nimi bez przydziału można gdy jest się samemu lub pozwoli na to Weteran lub Szef podczas swojej obecności na serwerze. Nie wiem jak wyglądała sytuacja na TS-ie, ale za dużo tutaj niedomówień i dogadywań. Gdybyście byli na tyle poważni i " dorośli" to przyjęlibyście na klatę jakieś-tam podcięcie wirnikiem i delikatny epitet, a nie robili gównoburzę bez większego powodu. Dzięki tej sytuacji pozostali ratownicy bez licencji pilotażu już nie otrzymają ode mnie pozwolenia na latanie helką, bo prowadzi to do niezdrowych zachowań a także stawia mnie w niezbyt korzystnym świetle. Jak dla mnie cała sytuacja nie warta uwagi, do odrzucenia lub obydwu Panom dla nauczki dać kilka dni odpoczynku, bo nastąpiło chyba zwykłe zmęczenie materiału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego ja mam dostać kilka dni odpoczynku? Bo skomentowałem jego specjalne ścięcie helką, po healu odjechałem bez płaczu. Jak sam piszesz Ravtis. nawet nie powinien latać tą helką a przypomne że napisał skarge o to że nazwałem go idiotą, i że musiał poczekać 2 minuty na fixa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie sprawa jasna, niech szef wie z kim pracuje.

QkEUSd3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobre dajesz te ssy, przypomnij tylko sobie że mnie wysadziłeś 2x i bawiłeś się pociągiem spawnując pojazdy na torach. ale z tego ssa już nie dasz he. za przekleństwa przeprosiłem dostałem mute, przebolałem a ty wysadzałeś mnie bugując jakąś animką.

Przez Karot,

Gościu specjalnie przeniosłem się na inny świat z CzłowiekiemKolo, bo uteudniales zabawę. Dostałeś mute, bo ja nie jestem Twoim szefem... Gdybym był nawet byś się do pd nie dostał po tym wszystkim co robiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie, to masz rację, zamykam temat, bo się wykolelił nasz pociąg z postami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja Wam chciałem premie zmieniać... Dopóki sytuacja się nie zmieni, nie przestaniecie podpieprzać się nawzajem między frakcjami czy też wewnątrz, bo kogoś nie lubicie, nie zmieni się nic. Ani w sposobie premiowania Waszego czasu, ani nie dojdzie nic, co ułatwiałoby Waszą pracę, nawet gdy będziecie wręcz błagać. A jeśli będzie trzeba, będą bardzo duże zmiany w składach frakcji wykonane przeze mnie, więc nie będzie kolorowo. Pomyślcie nad tym co robicie pisząc skargi, a z drugiej strony myślcie też nad tym co robicie, że te skargi się pojawiają. Skargi z powodów "lubię/nie lubię" będę odrzucał z automatu.

Dla tych co im się nie chce czytać: Ogarnijcie się, odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.