Skocz do zawartości
Karol Apelacja

[Odrzucona]Karol3000

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Karol3000
Serial: 6395D15900905212D82BD9A94C3D7854
Zbanował mnie: Grzan3k
Powód blokady: Plagiat - informacja na forum
Wytłumaczenie: Tego dnia działałem pod wpływem emocji spowodowanych przez jednego z administratorów serwera, nie chodzi tu o to, że administrator nie chciał mi dać auta czy coś, tylko coś takiego bardziej ważniejszego, coś co na pewno przez długi okres czasu pozostawi niesmak do tego administratora. Przejdźmy do rzeczy: dopuściłem się czegoś - czego robić nie powinienem. Skopiowałem ułożenia działów wraz z ich opisami. Zachowałem się źle względem graczy, administracji i oczywiście swoich kolegów z serwera(mam nadziejęm że jeszcze ich mam i ktoś choć przez chwilę powspominał te godziny czy minuty spędzone w mojej obecności). Po tak długiej przerwie zrozumiałem, że brakuje mi tej fajnej (mam nadzieję) atmosfery, która panowała gdy jeszcze na nim grałem. Chciałbym z tego miejsca przeprosić wszystkich, a w szczególności Grzanka, któremu tak bardzo zalazłem za skórę, że zdecydował się wykluczyć mnie ze społeczności serwera i mam nadzieję, że jeszcze dasz mi tą ostatnią szansę. Wydoroślałem i dotarło do mnie, że tak nie powinno się robić względem osób, które się nad tym napracowały. Jeszcze raz wszystkich przepraszam i mam nadzieję, że na serwerze jeszcze zawitam. W razie odrzucenia bądź zaakceptowania apelacji, proszę jeszcze o odbanowanie mojego starego konta na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.