Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :uszanowanko:

Jako, iż paru napków śmiga w F1 to postanowiłem założyć ten temat. Jak ktoś chce się pochwalić ciekawymi ujęciami, statystykami, zmówić się na multi czy dowiedzieć się co nieco to zapraszam.

Kariera, pierwszy trening w  Renault. :)

2nvr0o0.png

Gram na PC

Edytowane przez Alley

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde wyprzedził mnie :E miałem ja założyć ten temat. To takie pytanie kto na PC kto PS do grania w multi? Ja jeszcze gierki nie mam ale po wypłacie moge kupić :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie, sam się zastanawiam nad zakupem 2018-stki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po to aby móc grać online i nie być biedakiem.

Dawno nie grałem, ale ostatnio zająłem P3 Williamsem na karierze, myślę ze to dobry wynik. Żeby było śmieszniej to startowałem z pole position, bo miałem farta i na kwalifikacjach deszcz padał. A też nie gram na niskim poziomie trudności bo mam chyba coś koło 75% ustawione :E Jak coś to gram na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak coś to na PC będę śmigał. Czy tylko ja się ostatnio dowiedziałem, że miana paliwa i tego ERS daje dużo przy wyprzedzaniu? Do tej pory to olewałem i grałem na auto :E Zmieniacie to czy graliście tak jak ja? 

(Tak wiem ERS jest od 2k18) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się bawiłem trochę paliwem w 17, przeważnie na długich prostych ustawiałem bogatą mieszankę :E 18 kupię na PC ale raczej pod koniec listopada, bo na razie słabo z kasą, może trochę potrenuje na piracie do tej pory :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chwilowo sprzęt mi nie pozwala grać w ostatnie edycje, dozbieram na kartę to pośmigam. Jednak na dysku znalazłem screeny z 13 ;)

Pierwszy trening podczas pierwszego sezony w barwach Maarussia F1 Team

uZ3lJCP.jpg

KfDaDi7.jpg

3oveKqT.jpg

mKPXVHF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@WiejskaPyra mi sie tam nie widzi kupywać co rok gry która oferuje właściwie to samo i jest odgrzewanym kotletem właściwie jak fifa, więc crackuje :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chlebek, oczywiście, że tak.

Weekend na torze w Barcelonie. :)

iwirut.png

2zs1bif.png

W obecnym sezonie chce mocno inwestować w jednostkę napędową, bo silnikiem mocno odstaje.

e87nyr.png

Tak się rozwija zespół na tle rywali.

az88ki.png

A tutaj klasyfikacje po pierwszych pięciu wyścigach. Bardzo mocno wbiłem w sezon, mam nadzieję, że tak do końca. :D

2n04t1l.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olej parówo taka mi ochote robisz na ta f1, że chyba kupie po weekendzie :E Trudno będe chlyp z pasztetem najwyżej do końca miesiąca jadł. Włacha jeszcze jedno pytanie :E Jak gracie długi sezon to chce wam się bawić w ustawienia pojazdu? Ja korzystam tylko z tych domyślnych tj "większy v-max", "większa siła docisku" itp. Aż takim freakiem nie jestem, żeby pojedyńczo się bawić.

Jak długie gracie wyścigi/weekendy? W 2k16 (ostatnie f1 w jakie grałem) miałem 50% wyścigu 3 sesje treningowe i skrócone kwalifikacje (Tzn. tak jakby tylko q1)

Edytowane przez Chlebek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo grałem w F1 2013, to bardzo lubiłem jazdę na pełnym dystansie - 100% (kiera Logitech MOMO Racing to można śmigać). Jeżeli chodzi o treningi, to jedynie w celach badań, pare okrążeń by podłubać przy ustawieniach - maks 20 minut na trening. 

Bardzo lubię bawić się ustawieniami bolidu, lecz wachlowanie mapą silnika podczas wyścigu od F1 2014 wzwyż doprowadzało mnie do szewskiej pasji..... Kiedyś F1 to był wyścig, a nie kalkulacje ;)

Ale cóż, taki mamy klimat. Prawdopodobnie zdecyduje się na nową część F1 ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz Chlebek. :E Odnośnie tych ustawień bolidu, robię dokładnie tak samo, no może czasami przednim skrzydłem się pobawię. Śmigam na 25% długości wyścigu, 3 sesje treningowe (rozkładam sobie po dwa programy na sesje), i pełna sesja kwalifikacyjna. Zastanawiam się nad zmianą z 25% na 5% tylko na Monaco. Mam ogromne problemy z oponami, nie chodzi mi o stan gum tylko o temperaturę. Gram na klawiaturze, więc na zwykłych torach jestem w stanie dbać o temp., a na Monaco jest to praktycznie niemożliwe, bo w połowie wyścigu nie mam przyczepności i cała stawka siedzi za mną. O kierownicy nawet nie myślę, bo ni mogę sobie teraz pozwalać na wydatki. A może Codemastersi wpadną na pomysł, żeby móc jakoś pomóc graczom na klawiaturze i zmniejszyć przegrzewanie się opon?

A propos Monaco, przed chwilą wywalczyłem 1 punkt! :D Skromne dwa ss.

2e6blw4.png

Zmiana opon

kyvme.jpg

Edytowane przez Alley

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka fotek z domowego wyścigu na Paul Ricard we Francji, 7 miejsce. :)

149nj2o.png

5bch1u.png

2n7pki1.png

904ql5.png

qnmcmh.png

beedjo.png

24xe9ex.png

257emwm.png

33b3fqx.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi