Skocz do zawartości
=Rambo=

Rekrutacja na administratora SA:MP.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ogłaszam, że rekrutacja na administratora SA:MP zostaje otwarta.

Poniżej przedstawiam wzór składania podań. 

- Jeżeli chodzi o wzór i pola z czerwoną gwiazdką, to wpisujemy ocenę w skali 1-5. W przypadku języków obcych, jeżeli ktoś napisze dwa języki, to należy napisać przykładowo w ten sposób -> język angielski - 4; język hiszpański - 5. 

Wzór:

Cytat

Imię:

Nick:

Kontakt (np. numer gg):

*Kultura osobista:

*Język obcy:

*Kreatywność:

Doświadczenie na podobnym stanowisku:

Staż na PTS:

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer:

Czy byłeś karany (Tak/Nie):

Dodatkowo należy napisać kilka zdań o sobie.

Mimo, że większość użytkowników wie, to  i tak o tym wspomnę. Nie pytajcie kiedy koniec rekrutacji, bo nie ma nic gorszego niż nadgorliwość i brak cierpliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Jakub

Nick: Shot

Kontakt (np. numer gg): Discord #4801, bądź forum

*Kultura osobista: 5

*Język obcy: Język angielski - 4

*Kreatywność: 5

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Pełniłem kiedyś różne funkcje administracyjne, nie jestem 'oblatany' ale 'zielony' też nie. Doświadczenie oceniam na średnie.

Staż na PTS: Ponad 2 lata

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: Nawet kilka godzin dziennie, proporcjonalnie do ilości pracy jaką miałbym wykonać.

Czy byłeś karany (Tak/Nie): Nie

Kilka zdań o sobie: Jestem osobą kreatywną i pomysłową. Uwielbiam wyłamywać idee poza schemat, przykładowo bardzo mnie bolało pisanie tego podania poprzez odgórnie narzucony wzór. Mam to do siebie, że bardzo szybko się uczę, jestem uniwersalny, więc myślę, że będę idealną osobą na stanowisko administratora nowego serwera. W serwer MTA również angażuję się jak mogę, ale tym podaniem chciałbym postawić krok naprzód na ścieżce mojej kariery na PTS. Od kiedy tylko została opublikowana informacja o reaktywacji SAMPa bacznie śledziłem postępy administratorów, teraz gdy nadarza się okazja chciałbym przyczynić się do wywindowania serwera na sam szczyt. Cóż mogę więcej powiedzieć, gorąco polecam swoją osobę, gwarantuję, że nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Radek

Nick: LemoN

Kontakt (np. numer gg): 36791531 (GG) oraz forum.

*Język obcy: angielski 4-5

*Kreatywność: 4

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie raz pełniłem funkcję moderatora czy administratora, zaczynając od CS 1.6 (będąc później właścicielem pewnej sieci serwerów CS) po MTA kończąc. Pełniłem również funkcję opiekuna forum.

Staż na PTS: Od 2011 roku.

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: Wystarczająco dużo, byleby wszystkie zadania wykonać jak najlepiej potrafię.

Czy byłeś karany (Tak/Nie): Nie.

Na ogół jestem pomocnym, przyjaznym oraz kulturalnym człowiekiem, jeżeli sytuacja tego wymaga potrafię się przyzwoicie zachować. Mam dystans do życia jak i do siebie samego, potrafię rozróżnić żarty od poważnych sytuacji. Powierzone mi obowiązki wykonuję z sumiennością oraz z dokładnością, a więc wykonane są one na najwyższym poziomie. Lubię odnajdywać nowe wyzwania w swoim życiu. Umiem pracować w grupie, dobrze odnajduję się w nowym środowisku, także jestem pewien, iż nie będę miał problemów z dogadywaniem się z innymi członkami administracji, jak i oczywiście graczami. Funkcje administracyjne pełniłem nie raz, mam bogaty bagaż doświadczeń od najprostszego pilnowania porządku po prowadzenie tak jak już wcześniej wspomniałem - własnej sieci serwerów. Generalnie jestem osobą, która unika kłótni wręcz przeciwnie zawsze staram się znaleźć jakieś rozwiązanie z każdej sytuacji.Ciężko jest wyprowadzić mnie z równowagi, a wszystkie decyzje podejmuję świadomie i jestem odpowiedzialny za każdy popełniony mój czyn, także każdą karę jestem w stanie przyjąć bez dyskusji.

Pozdrawiam,

Radek.

Edytowane przez Lemon.
Poprawa jednego zdania (błąd językowy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Robert 

Nick: Karlosow

Kontakt (np. numer gg):  (GG)52420805

*Język obcy: Angielski - 5

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Pełniłem kiedyś funkcje administratora na PTS SA:MP

Staż na PTS: 3-4 lata

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: codziennie po kilka godzin. 

Kilka zdań o mnie: Pochodzę z małej Polskiej miejscowości, za granicę wyjechałem 9 lat temu wraz z rodzicami i młodszą siostrą. Od 18. roku życia pracuję w branży samochodowej. Czyszczę samochody specjalnymi metodami. Posiadam umiejętność obsługiwania wielu profesjonalnych maszyn. Interesuję się motoryzacją. Lubię oglądać wystawy starych luz zabytkowych samochodów. Miałem też okazję uczestniczyć w zlocie posiadaczy starych samochodów. Oprócz tego interesuję się informatyką. Składam I naprawiam komputery oraz inne urządzenia elektroniczne. Ukończyłem pierwszy rok administracji w college'u dlatego posiadam wysoki poziom znajomości i obsługi wszystkich programów Microsoft. Co więcej, dużo mojego czasu poświęcam na surfowanie po internecie w celu wyszukiwania informacji o świecie, muzyce, samochodach oraz grach. Oglądam dużo filmików na YouTube o grach i innych ciekawych rzeczach. Jestem osobą kulturalną, miłą, towarzyską, dobrą oraz charyzmatyczną. Jestem raczej spokojny chociaż potrafię się zdenerwować. Lubię spędzać czas w zaciszu domowym. Jednak w dobrym towarzystwie jestem otwarty na aktywne spędzanie czasu. Wypady na miasto, wycieczki, podróże. Nie mam zbyt wielu znajomych I przyjaciół, a miłość mojego życia poznałem przez internet. Jednak w pracy mam kontakt z wieloma ludźmi przez co nauczyłem się współpracy z innymi. Ludzie mnie lubią, szanują i cenią, ponieważ często zwracają się do mnie z prośbą o wyrażenie opinii w jakiejś dziedzinie w pracy. Jestem bardzo solidny i dokładny. Wyznaczone zadanie zawsze doprowadzam do samego końca I dotrzymuję terminów. Cechuję się skromnością i altruizmem. Jestem przyjacielski, lojalny i można na mnie liczyć w każdej sytuacji. Zawsze wysłucham i postaram się pomóc najlepiej, jak potrafię. Można ze mną porozmawiać na wiele tematów, pożartować, pośmiać się. Jednak kiedy trzeba potrafię zachować powagę, zimną krew i być odpowiedzialnym. Staram się utrzymywać dobre stosunki z otaczającymi mnie ludźmi. Biegle posługuję się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Przez =Rambo=,

To jest kilka zdań?! :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Fabian

Nick: Cropek.

Kontakt (np. numer gg): 59028143

*Kultura osobista: Moim zdaniem moja kultura zasługuje na 6.

*Język obcy: W sumie to mieszkałem w Hiszpanii i moim językiem obcym jest polski na 5, no i troszkę Hiszpański+Angielski na 3.

*Kreatywność: Moja kreatywność mówi mi żebym napisał coś kreatywnego więc daje 5.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Byłem w PTS klubie, ale mnie kolega sprzedał i zostałem wydalony z niego.

Staż na PTS: Coś koło 2 lat będzie.

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: Dużo, bo życie prywatne zostało mi odebrane, no czyli 24/7 jestem dostępny w weekend, a w tygodniu z 6h myślę spokojnie.

Czy byłeś karany (Tak/Nie): Wydalenie z PTS Klubu, nagana dyrektora za wyzwiska w stronę innych osób, ale na MTA, SAMP nic.

Coś o mnie: Mam na imię Fabian mam 17 lat, mieszkam w województwie Lubuskim w małym miasteczku. Uczęszczam do 2 klasy technikum logistycznego. Jestem miły, kreatywny oraz pełen zapału do pomocy serwerowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Maniak

Nick: MrManiak

Kontakt (np. numer gg): 45818222

*Kultura osobista: Jestem kulturalny

*Język obcy: Polski 2/10, Angielski 0/10

*Kreatywność: Jestem bardzo kreatywny, ponieważ gram w minecrafta na trybie kreatywny.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Byłem kiedyś H@ w minecraft

Staż na PTS: Od 2014 do 15.06.2018

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: Całe moje życie

Czy byłeś karany (Tak/Nie):  Nigdy nie byłem karany :)

Przez =Rambo=,

A kilka zdań o sobie gdzie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: TheIbox

Kontakt (np. numer gg): Forum lub Discord Ibox#2726

*Język obcy: Angielski 3+

*Kreatywność: 3/4

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Kilka lat temu miałem możliwość być kilkukrotnie adminem aczkolwiek mało co pamiętam z tamtego czasu. 

Staż na PTS: od sierpnia 2015 z  przerwą

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: 3/4h dziennie zależy od dnia

Coś o mnie: Tak jak pisałem wyżej mam na imię Jakub pochodzę małego miasta na śląsku. Jestem studentem informatyki oprócz tego pracuje jako ratownik wodny na obiektach całorocznych. Po za tym interesuje się motoryzacją, wspinaczką, ratownictwem, informatyką, elektryką oraz muzyką która również jest częścią mojej pracy ponieważ zdarza mi się dość często pracować przy nagłośnieniach imprez. W wolnych chwilach oddaję się e-sportowi na rzecz administrowania meczy również dla takich organizacji jak esl. Jestem osobą która nie lubi odkładać czegoś na później, lubię prace zarówno samemu jak i w zespole, liczę się ze zdaniem innych osób jak i potrafię wykonywać zadane mi polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Konrad

Nick: Terminator662

Kontakt (np. numer gg): Skype: KoLoSeQ662  FB mogę podać później prywatnie..

*Kultura osobista: 4,5/5

*Język obcy: Angielnski 3,5/5

*Kreatywność: 4/5

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Bardzo wysokie, kiedyś miałem własny serwer.

Staż na PTS: Od jakiegoś miesiąca

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: 4-5h dziennie 

Czy byłeś karany (Tak/Nie):  Nie 

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Konrad. Interesuje się motoryzacją. Gram w samp'a już 4 lata. Byłem kiedyś właścicielem pewnego serwera DM. Lubię słuchać muzyki. Mieszkam na województwie Pomorskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Blacki(Blackipl)

Kontakt (np. numer gg):57344121

*Kultura osobista: 4,5/5

*Język obcy: j.ang 2

*Kreatywność:5

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Posiadam 

Staż na PTS: na Pts gram kilka lat z przerwami nie miałem tutaj nigdy zatargu z administracją

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: 1-5h dziennie

Czy byłeś karany (Tak/Nie): NIe

Jestem 16 (prawie 17) mężczyzną o imieniu Jakub pochodzę z małej wioski niedaleko Lublina. Moim Hobby jest Dj-ka (Grać dla ludzi i mieć z nimi kontakt jest najważniejsze). Uczęszczam do pobliskiego Technikum o kierunku Mechanik. Jestem miłą sumienną osobą, lubię pracować z ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Mateusz

Nick: Xr95

Kontakt (np. numer gg): 23176858

*Język obcy: Angielski 3

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Pełniłem funkcję administratora SAMP za czasów Domenica.

Staż na PTS: Od 2010 roku.

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: Około 3 godzin dziennie.

Czy byłeś karany (Tak/Nie): Na PTS raz, w życiu nigdy.

Mam na imię Mateusz mieszkam we Wrocławiu. Od jakiegoś czasu pracuję jako motorniczy i bardzo lubię swój zawód - nauczył mnie współpracy z innymi ludźmi. Historia PTS jest mi dobrze znana, więc mam spore doświadczenie. Krótko opiszę czym zajmowałem się podczas poprzedniej kadencji. Serwer startował wtedy od nowa, więc tworzyliśmy reklamy. Jedną z moich głównych funkcji było sprawowanie opieki nad infrastrukturą serwerową. Aktualnie z niecierpliwością oczekuję na otwarcie serwera.

Edytowane przez Xr95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: SonyCro/MlodyAlgida

Kontakt (np. numer gg): Forum, ewentualnie FB (priv)

*Kultura osobista: 5-

*Język obcy: 4-

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Jakieś jest, parę serwerów na platformie samp które jakaś populację miały (rok 2012-14)

Staż na PTS:  Od 2014 

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: Około 2-3h dziennie

Czy byłeś karany (Tak/Nie): Tak

Mam na imię Jakub. Pochodzę z malej miejscowości w województwie zachodniopomorskim. Aktualnie mieszkam w Gdańsku , gdzie uczęszczam do szkoły zawodowej o profilu Elektryk. Jestem osobą dążącą do swego celu i postawionych mi wyzwań. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Marcin

Nick: Marcin[WGM]

Kontakt (np. numer gg): Rambo, messenger masz mnie w znajomych

*Język obcy: j. Angl. 3 

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Jeszcze nikt mi nie dał szansy :(

Staż na PTS: O matko boska min 3.5roku

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: min 2h dziennoe

O sobie: Mam na imie Marcin mam prawie 20 lat i mieszkam w Milanówku (woj. Mazowieckie). Jestem kulturalnym,miłym,  pomocnym czlowiekiem. Nie wpadam w żadne kłótnie i problemy bo na co to komu. Obecnie zakończyłem kurs na prawo jazdy (CE) i obecnie czekam na egzamin (4 podejście  :E)  Co ja mogę jeszcze o sobie napisać?  Jestem nudnym czlowiekiem, umiem robić w Map Edytorze. I to by bylo ma tyle. 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Karol

Nick: Draatwo

Kontakt (np. numer gg): Forum, lub tele na priv

*Kultura osobista: 5/5

*Język obcy: Angielski 3,5/5

*Kreatywność: 5/5

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Na sampie byłem wiele razy administratorem, wiem z czym się to je jednak na PTS jeszcze nie administrowałem.

Staż na PTS: od listopada 2011 roku.

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: 1-3 dziennie, zależy które zmiany :)

Coś o sobie: Mieszkam w Szczyrku, jest to górska miejscowości położona w Beskidzie Śląskim, która żyje głównie zimą za sprawą licznych wyciągów narciarskich które tutaj się znajdują. Moje zainteresowania to Motoryzacja, oraz Turystyka górska. Sporty które uprawiam to narciarstwo, oraz piłka kopana.
Nie sprawiam problemów jestem raczej spokojnym graczem, ciężko wyprowadzić mnie z równowagi, jestem sumienny, pracowity, godny zaufania, a przed wszystkim odpowiedzialny za prace którą wykonuje.

Z Poważaniem.
~Draa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Arek

Nick: Procentowy

Kontakt: Facebook, telefon.

*Język obcy: 4

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Byłem Administratorem i Moderatorem na poprzedniej odsłonie PTS'a.

Staż na PTS: Dobre kilka lat, około 8 lat.

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: 3-4 godzinki dziennie.

Czy byłeś karany: Nie.

Na imię mi Arek, mam 20 wiosen. Pochodzę z niewielkiej wsi z pod Ostrołęki. Na co dzień pracuję jako kierowca. Interesuję się sportem, motoryzacją i informatyką. Jestem człowiekiem spokojnym i raczej cichym. Powierzone zadania realizuję najlepiej jak potrafię i dzięki zaangażowaniu w połączeniu z pracowitością jestem w stanie dużo dać serwerowi. 

Na serwerze jestem znamy jako Procentowy, problemów nigdy nie stwarzałem, a wręcz przeciwnie starałem się rozwiązywać. Administratorzy mnie znają także oceńcie sami, chętnie pomogę w rozwoju serwera i pomogę zachować porządek by gracze mogli czerpać przyjemność z gry. 

Pozdrawiam, Procentowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Dawid

Nick: AdreN95

Kontakt: Forum, serwer, discord, Facebook

*Kultura osobista: 5-

*Język obcy: 4

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie posiadam takowego, ale dążę w tym kierunku i chcę nabywać nowych zdolności.

Staż na PTS: 2 lata

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: Od 4 do 5 godzin w tygodniu w weekendy troszkę dłużej 

Czy byłeś karany: Tak.

Nazywam się Dawid i mam 19 lat. Uczęszczałem do Liceum o profilu ,,Policyjnym" aktualnie zajmuje się nabywaniem nowych umiejętności by udać się do policji a jeżeli tam mi się

nie uda to do wojska. Mieszkam w Krzywdzie jest to mała wieś w województwie Lubelskim. Posiadam prawa jazdy kategorii A2,B i T. Jestem osobą miłą i bardzo pomocną.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie pozdrawiam Dawid! :uszanowanko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Adrian

Nick: AdiX132

Kontakt (np. numer gg): Facebook,discord,telefon

*Kultura osobista: 4

*Język obcy: Angielski 4 Grecki 4

*Kreatywność: 3

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie posiadam

Staż na PTS: od Listopada 2017 roku

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: 5-7 godzin dziennie

Witam mam na imię Adrian i pochodzę z małego miasteczka Małkowice pod Wrocławiem. Mam 16 lat i interesuje się mechaniką, grafiką oraz lakiernictwem. Uczęszczam do Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Wrocławiu na kierunku Mechanik Pojazdów Samochodowych. Lubię pracować w grupie oraz pomagać innym w gorszych i lepszych chwilach.

Mam nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. 

Z poważaniem Adrian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Hubert

Nick: Artest

Kontakt (np. numer gg): Forum, GG

*Język obcy: 3

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Brak

Staż na PTS: 7 lat

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: 3-4h

Nazywam się Hubert i mam 21 lat. Pochodzę spod Ostrołęki w województwie Mazowieckim. Moimi atutami są spokój, opanowanie i praca z innymi osobami. Cechuje mnie odpowiedzialność i szczerość. Moją zaletą jest to, że jestem osobą która szybko się uczy nowych rzeczy i obowiązków. Moje zainteresowania to motoryzacja, sport i informatyka. Moją największą pasją jest piłka nożna. 

Na serwerze jestem znany pod nickiem Artest. Mój staż na serwerze wynosi 7 lat.  Na serwerze nie sprawiałem problemów. Jestem osobą koleżeńską, która stara się utrzymywać dobre kontakty z innymi. Zawsze staram się realizować wyznaczone plany i pomagać innym osiągać swoje cele. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi