Skocz do zawartości
H.T.Simple

[Uznana][PTS]Cudak + Lipazy

Rekomendowane odpowiedzi

Mandatu miało nie być za ucieczkę. Ze swojej strony przepraszam za uniesienie się, nie powinno do tego dojść. Ale nic dziwnego, że podniosło mi się ciśnienie, skoro od samego wejścia Cudak i Vanil spamują mi żebym się warpnął bo jest afera. Od dziś również nie będę mieszał się w sprawy relacji administrator-policjant. Wystawiajcie mandat taki, jaki powinien być wystawiony. Na czacie był taki bałagan, że nie wiedziałem co się dzieje, zostałem też poinformowany o braku afk u Kowala, stąd mój caps lock. Zwyczajnie zapomniałem o tym, że zasada 3 bindów została zmieniona na 2 bindy. Jeszcze raz przepraszam @H.T.Simple oraz @Kowal155. Mam nadzieję, że wybaczycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedziałem jasno, że mandat za ucieczkę jest zdecydowanie wciskany mi na siłę. Zatrzymałem się po drugim bindzie, gdy zauważyłem, że Panowie mają ciśnienie wyższe niż w Rowie Mariańskim, ponieważ ruszyliście "hurr durr" na czołowe zderzenie. Wtedy też postanowiłem wyhamować spacją, a Wy we mnie wjechaliście, po czym doszło do zgonu Waszego obojga, bo przecież odpowiedzialni policjanci pełnią służbę na poziomie HP pokroju 5%. Jasne, przekroczyłem prędkość i byłem gotów ponieść odpowiedzialność. Została przedstawiona wysokość należytego mandatu, po czym po paru sekundach "Mamo, jeszcze ciasteczka", czyli w tym przypadku ucieczka. Albo jesteście konsekwentni w całości mandatu, albo będziecie jeszcze doliczać po dziesięciu minutach "Ty, Cudak, bo tam jeszcze po chodniku chwilkę przejechałeś, musimy Ci dopisać". Po zobaczeniu zwiększonej ilości graczy powinniście od razu udać się na bazę w celu zdobycia kolejnego pojazdu, albo jeden z Was powinien pełnić służbę na AFKu. Ja najmocniej mogę ex-policyjnych kolegów za 104/50 i to tyle. Jeśli chodzi o sytuację z autem-widmo... Sprawdzałem coś w praktyce odnośnie właśnie lagów, ale po przyjściu po auto zostałem postrzelony przez Pana Kowala155 w sumie nie wiem, za co i do tej pory nie zostałem poinformowany. Lagi przy tego typu aucie nie są moją winą, a tylko i wyłącznie buga. W odróżnieniu od jednego z kuców z Bronksu
- Lubię wolmo
- A ja lubię szypko
Prędkość przekracza każdy, jeżeli ktoś sądzi, że chciałoby mi się uciekać, jest w solidnym błędzie - po co? Mi casa es su casa, essa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lipazy Doceniam Twoją wypowiedź. Z mojej strony wybaczam, chociaż rozstrzyganiem sporów w taki sposób zniechęciłeś Kowala do gry na serwerze i również mnie "podniosło się ciśnienie" bardziej niż gonitwa za Cudakiem.

@Cudak Na pomiar prędkości i wezwanie do zatrzymania zareagowałeś zwiększeniem prędkości i zmianą kierunku jazdy. Drugie wezwanie również zignorowałeś i zatrzymałeś się dopiero po naszym zgonie, wynikającym z kolizji podczas pościgu, którego to byłeś prowodyrem. Gdyby pościg się nie rozpoczął, spokojnie rozjechalibyśmy się w swoją stronę cali i zdrowi, zajadając burgera w restauracji przy drodze.

Jeżeli byłeś gotowy ponieśc odpowiedzialność za przekroczenie prędkości i twierdzisz, że nie chciałoby Ci się uciekać, w jakim celu odstawiasz szopkę z ganianiem się w berka "do 3 bindów" zamiast się zatrzymać na kontrolę? Dlaczego zamiast napisać na forum odwołanie od mandatu który uważasz za niesłuszny, wzywasz Lipazego na miejsce? Jeżeli mandat rzeczywiście był niesłuszny, powinien go rozstrzygnąć Generalny Inspektor Policji, zgodnie z regulaminem:

IX. Odwołania od mandatów:

a) Odwołania od mandatów rozpatrywane są tylko i wyłącznie przez generalnego inspektora policji i/lub nadinspektora. W przypadku, gdy jest to odwołanie od mandatu, które tyczy się nadinspektora, to rozpatruje go generalny inspektor, a w jego przypadku robi to ministerstwo frakcji.

Kowal wykonał wyższy pomiar prędkości dlatego też on powinien wystawić mandat. Nie uwzględnił ucieczki, to fakt. Może z powodu emocji związanych z pościgiem, może dlatego, że od razu po naszym przybyciu szukałeś zaczepki ("Nie widzę, żeby byli panowie w radiowozie"). W każdym razie uznałem, że sytuacja zgadza się z definicją pościgu i niezwłocznie zasugerowałem doliczenie jej jeszcze zanim zaakceptowałeś mandat.

Owszem, w międzyczasie na serwer weszło więcej osób i powinniśmy udać się na bazę, dlatego właśnie w tamtym kierunku zmierzaliśmy. Dlaczego mielibyśmy jechać na AFK czy też zaniechać wszelkich czynności i olać to co się dzieje wokół nas? Obaj byliśmy przy komputerze i aktywnie uczestniczyliśmy w rozgrywce, więc użycie AFK byłoby nieuzasadnione.

Po przeanalizowaniu drogi na bazę, jedyną osobą będącą na tyle blisko, że powrót nie będzie całkowicie bezproduktywny a zarazem nie opóźni się (w założeniu) dłużej niż minutę, byłeś tylko Ty. Bawiąc się w ganianego, a następnie wypierając się czynów zająłeś nam więcej czasu niż okrążenie mapy dookoła. Jeżeli sam nie dajesz przykładu jak powinno się zachować podczas jazdy, przekraczasz prędkośc i ucieczkasz przed policją, z całym szacunkiem ale w tym momencie nie mów mi jak mamy się zachować, tylko zacznij od siebie.

Co do samochodu widmo i strzałów ze strony Kowala - nie wiedzieliśmy co się dzieje. Byliśmy tylko my dwaj plus jeden trucker w okolicy. Znikąd pojawił się samochód bez kierowcy i zaczął jeździć tam i z powrotem przy nas, przesuwając mnie, radiowóz jak i samochód dostawczy który kontrolowaliśmy. Chwilę później znikąd pojawiłeś się na dachu pojazdu, więc miał prawo uznać że celowo przeszkadzasz nam w rozgrywce, szczególnie że o "sprawdzaniu bugów" napisałeś już po oddaniu strzałów, wcześniej stwierdzając to jako "nieuzasadnione użycie broni".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bawiłem się w ganianego? Emocje z pościgiem? Jeżeli aż takie wrażenia Wam towarzyszą przy tego typu "pościgu"... Dobra, nie śmiejmy się, jeśli to był pościg roku, w którym nie użyto nawet broni, to nie wiem, na co pozwoli Wasza psychika przy prawdziwym odwalaczu. Mniejsza, nie będę drążyć tematu, przecież to był pościg wprost z najnowszego NFS: Truck Server. Te wybuchy, emocje, ajajajaj! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.