Skocz do zawartości
Shot.

#41 Wywiad - IwanRk

Rekomendowane odpowiedzi

JUpW5x0.jpg

Witajcie, drodzy czytelnicy. Dziś ze mną były administrator serwera, 'człowiek pozytywna energia' i prywatnie, mój kolega - Iwan!

EfytmWW.png

Bez zbędnego przedłużania, zaczynajmy...

Shot: Dzień dobry! Witam wszystkich czytelników, dziś w moim show gościć będę Iwana! Byłbyś skłonny się nam przedstawić, powiedzieć coś o sobie?

Iwan: Witam wszystkich PTS'owych Napków! Mam na imię Jakub, mam 24 lata i mieszkam w Krośnie.

Shot: O, Jakub, to tak jak ja. Więc Jakubie, skoro masz 24 lata to pewnie już gdzieś pracujesz, prawda?

Iwan: Zgadza się. Pracuje w firmie produkującej amortyzatory na stanowisku kontrolera jakości. Moja praca na chwilę obecną polega przede wszystkim na pomiarach amortyzatorów do Volvo jak i Land Rovera. Mogę się pochwalić, że mam również okazję trzymać w rękach inne perełki. Nasza firma produkuje między innymi amortyzatory do Ferrari czy Lamborghini :D. Być może nie jest to praca marzeń, ale też co jakiś czas rozglądam się za czymś innym . Póki co to miejsce mi odpowiada.

Shot: Kurczę, dużo tych kontrolerów jakości u nas na PTSie, ale powiem ci, że kontrola jakości amortyzatorów super-samochodów brzmi ciekawie. To teraz takie pytanie: Skąd się wziął twój nick? Ja wiem, ale ludzie którzy nie znają cię prywatnie pewnie się nie domyślają.

Iwan: W mojej rodzinie "Iwan" można powiedzieć przyjął się od pokoleń. Żartuje sobie, że moja ksywka to po prostu skrót od nazwiska :D. Zaczęło się od Mojego Dziadka, Taty, aż skończyło na mnie :D. Mam nadzieję, że nie będę ostatnim Iwanem w rodzinie . Większość również mnie kojarzy jako IwanaRk, a to "Rk" właśnie to po prostu początek rejestracji jaką mamy w Krośnie. Zainspirował mnie do tego kiedyś mój wujaszek i tak mi pozostało. Praktycznie w każdej grze możecie mnie ujrzeć pod nickiem IwanRk :). Od jakiegoś czasu chciałem malutkiej zmiany, dlatego powstał Iwanowicz. Również śmiesznie mi się kojarzy, bo zawsze jak poznawałem się z nowymi osobami przez skype, ts'a czy discorda pierwsze skojarzenie, które mieli to " aaaa pewnie Ukraina!". Dzięki temu Iwan został troszeczkę jeszcze bardziej przekształcony :D.

Shot: Wooow, ale mi wysnułeś teraz odpowiedź, nie spodziewałem się. No tego z RK to gratuluję, fajnie się to komponuje w nick i każdy na pewno czyta po prostu "Iwanek". Powiedz mi. Jaki lubisz sport, dyscyplinę sportową?

Iwan: Uwielbiam Żużel! To pasja, którą zaraziłem się już w wieku 5 lat. Nie zapomnę nigdy tego dnia, kiedy Tata zabrał mnie na 1 zawody/trening. Co ciekawe nie przeszkadzał mi w ogóle głośny dźwięk, mógłbym stwierdzić śmiało było to fascynujące :D. Po zakończonym już ostatnim biegu ze łzami w oczach patrzyłem na Ojca i takie "To już koniec?!!". Oprócz chodzenia na mecze starałem się również interesować co się dzieje w tym świecie, śledzić różne rozgrywki. Niezwykle cieszę się, że nasza liga żużlowa jest na chwilę obecną najlepsza na świecie! Ten kto śledzi również ten sport wie, że jako Reprezentacja mamy bardzo dużo już sukcesów na koncie :). W tym sezonie bardzo mi zależy wybrać się w końcu na jakiś wyjazd, założyć szalik, żużlową koszulkę i wspierać "Wilki" na obcej Ziemi! Niestety w Krośnie ten sport można powiedzieć wprost kuleje. Wierzę jednak, że nowy zarząd postawi klub na nogi i przyjdzie czas również na sukcesy! Oprócz tego interesuję się piłką nożna i kibicuje drużynie Manchesteru United. Do tego akurat zarazili mnie Moi koledzy, z którymi razem oglądam sporo meczy i dowiaduje się to wielu nowinek na temat tej drużyny. W tym roku zrobiłem sobie mały prezent urodzinowy i mam własną koszulkę Manchesteru. Oczywiście na koszulce "Iwan" z tyłu jest, nie wyobrażałbym sobie koszulki bez tego haha :D.

Shot: Wiesz co, ja się nie interesuję jakoś bardzo żużlem aktualnie, czasami oglądam Grand Prix albo coś takiego ale kojarzę sport i wielu moich znajomych jest również zafascynowanych. U mnie wszyscy kibicują Stali Gorzów, nie wiem czy macie jakąś kosę czy nie ale się nie mieszam, haha. Nie myślałeś nigdy o tym żeby zostać żużlowcem? Jakie predyspozycje są ważne w tym sporcie?

Iwan:  Myślałem kiedyś o tym przyznaje. Niestety jak Ci pisałem wcześniej Krosno kuleje w tym sporcie i brakowało zawsze sponsora, który by zainwestował dobrze w ten klub. Szkółka dopiero działa od niedawna, ale jeśli ktoś chce mieć naprawdę w tym dobre wyniki musi działać od najmłodszych lat. Nie miałem też takiej opcji musiałbym jeździć do Rzeszowa/Tarnowa, a wiadomo kiedy się ma te 14/15 lat ważniejsze są inne kwestie, jak to mówią rodzice szkoła :D. Tutaj niestety są naprawdę duże schody. Technologia jak wiemy co raz bardziej się rozwija i kluczem do bycia dobrym żużlowcem jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. Bez tego nawet jeśli masz predyspozycje, niesamowite umiejętności będziesz nikim w tym sporcie. Jak w każdym sporcie wymagana jest dobra kondycja, siła, wytrzymałość i tak dalej :D. Uwierz mi miałem raz okazje mając te 15 lat siedzieć na tym motocyklu i to dziadostwo sporo waży :D. Po tym czasie zrezygnowałem już z tych myśli i koncertowałem się jedynie na byciu kibicem na "dobre i złe".

Shot: Aaa rozumiem, no cóż ciężka sprawa. Przejdźmy zatem może do serwera. Od ilu lat już grasz?

Iwan:  O ile dobrze pamiętam pierwszy raz na serwer zawitałem w 2008 lub 9 roku. Za sprawą bardzo dobrego Kumpla ( Pozdrawiam Cię Ruuuumpo!!!), który pokazał mi ten serwer. Muszę przyznać, że to była miła odmiana od tego wszystkiego w co grałem do tej pory. Fajnie jest móc zagrać właśnie w coś takiego, że nie potrzebujesz jakiś premium żeby coś osiągnąć. Siedząc na Skype z kolegami czy słuchając radyjka mogłem grać i grać :D. Przygoda wtedy była jednak krótka, podobnie jak w 2010. Wtedy wróciłem na serwer będąc ciekawym co się zmieniło. Nie zapomnę jak ostro wtedy grałem mając chyba 30 score wbiłem do wymaganych 150 w zaledwie 3/4 dni. To był dla mnie mega wyczyn. Potem pojawiłem się jeszcze w 2014 dostałem się wtedy do Fast Cargo, to była moja pierwsza firemka na PTS. Jak do tej pory grywałem tylko w wakacje z uwagi na szkołę, a od września 2016 roku gram do dzisiaj. W ciągu tego czasu miałem okazje pracować w wielu firmach,frakcjach, być członkiem PTS Klubu i oczywiście Administratorem.

Shot: Czym się zajmowałeś będąc administratorem?

Iwan: Jako Administrator pomagałem w Ministerstwie Firm. Przede wszystkim zajmowałem się robieniem zleceń i sporadyczną kontrolą baz. Na szczęście robiąc te kontrole ani jedna firma nie miała przemytu na bazie! Brawo WY!!! Była to fajna, ale niestety krótka przygoda. Tworzenie tych zleceń zajmowało mi znacznie więcej czasu jak pozostałym Administratorom z uwagi, że jestem jak to sobie żartuje "nie komputerowy" i potrzebuje więcejj czasu żeby zrobić kilka kwestii :D. Oczywiście starałem się w swoich możliwościach pilnować porządku na serwerze. Tutaj pewna ciekawostka : Przez te 3 miesiące dałem jedynie 2 bany!

Shot: Dlaczego musiałeś zrezygnować ze stanowiska?

Iwan: Tutaj pojawiło się kilka problemów. Przede wszystkim jednym z powodów była Praca. Co tydzień inaczej chodziłem do pracy: na 6, na 14, na 22. Przez co nie licząc tej 2'giej zmiany moja gra opierała się bardziej na weekendach przez co też cierpieli niestety gracze. Zlecenie pojawiały się nieco rzadziej, a w tym okresie każdy z Ministerstwa miał można powiedzieć jakieś swoje prywatne problemy. Głównie zlecenia robiłem Ja. Postanowiłem oddać "fuchę" komuś kto tego czasu więcej. Napisałem wtedy nawet wprost, że z uwagi na krótki czas w Administracji nie uważam bym zasługiwał na emeryta, ale jednak decyzją inspektora ( inspektor Nap!) była inna. Korzystając chciałbym bardzo jeszcze raz podziękować insiu za tą szansę, bo czułeś we mnie jakiś ten potencjał. Mam nadzieję, że nie zmarnowałem tej szansy i dałem z siebie 100%!

Shot: Myślę, że ins się na tobie nie zawiódł! Gdybyś mógł powrócić na stołek ministra firm, co byś zmienił jako pierwsze?

Iwan: Po pierwsze wróciłbym do tego co zawsze chciałem. Kontakt Ministerstwo - Gracze. Uważam, że o nie których sprawach, zmiankach warto przedyskutować w większym gronie. Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu da się dogodzić. Jednak jestem pewny, że szukałbym razem z pozostałymi członkami Ministerstwa najlepszej możliwości opierając się również na opinii Szefów Firm. Na pewno bym pomagał Chłopakom w zleceniach. Wiem, że to bardzo motywuje i człowiek nabiera chęci do grania, kiedy dochodzi coś dodatkowego :). Wierzę, że obecny skład znajdzie na to więcej czasu i ten kontakt, który był mi wpajany od początku będzie na najlepszym poziomie :).

Shot: Racja, to jest z pewnością ważne. Jakie było twoje marzenie serwerowe? Może dołączenie do jakiejś firmy, frakcji? Coś w tym stylu.

Iwan: Tak jak każdy miałem te serwerowe marzenia. Można powiedzieć, że na serwerze osiągnąłem naprawdę dużo. Mam swój własny domek, prywatny pojazd, trochę $ na koncie. Jedno z tych najważniejszych to cieszę się, że mogłem być w Administracji. Moim Celem było być takim Adminem dla Graczy. Cieszę się nie raz jak usłyszę ciepłe słowo od gracza w stylu "Byłeś Dobry". Moim aktualnym celem/marzeniem serwerowym jest posiedzenie w jakiejś firmie najdłużej jak się da. Postanowiłem powrócić do Military Logistics, gdyż z ta firmą mam najwięcej pozytywnych wspomnień. To tutaj pierwszy raz otrzymałem panel, dałem wypłatę i miałem okazję przez krótki czas być Szefem. Thor i Magnum pomogli mi się tam bardzo rozwinąć :). Nie zapomnę też tego, kiedy razem z Thorem długo się zastanawialiśmy czy brać do ekipy Matiza, a tu co się okazuje? Ten Nap, który dostał szanse ode mnie dał ją teraz mi i to On jest Moim Szefem :D. Nie chcę go zawieźć i jeśli tylko czas pozwoli zamierzam wbić tutaj Weterana ;).

Shot: Świetnie. Chciałbyś kiedyś spróbować zarządzania frakcją?

Iwan: Jest to coś przyznam czego nie miałem okazji jeszcze robić. Na chwilę obecną i tak chcę żeby zostało jest dobrze tu, gdzie Jestem. Moja Przyszłość to Military Logistics! Mogę zapewnić, że rok 2018 planuje zakończyć w żołnierskich barwach, a co dalej? Trudno mi powiedzieć. Na pewno byłoby to wyzwanie, z którym spróbowałbym się zmierzyć.

Shot: Dobrze, zobaczymy co los przyniesie. Chyba pora już kończyć naszą pogawędkę. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Iwan: Trochę tych osób by mogło się tutaj pojawić. Pozdrawiam przede wszystkim raz jeszcze Rumpo! Cieszę się, że wróciłeś do gierki i czekam na realizacje naszych "małych planów". Pozdrawiam także inspektora, Thora, Magnuma,Mirka, Kacperox'a, Caverna, Lemona, Vejdera, Scjargha, Maksyma i oczywiście całą ekipę Żołnierzyków! Baczność !! Spocznij!! Tu na koniec śle takie ogólne Pozdrowionka dla wszystkich bez wyjątku! Oczywiście Shocik Ciebie również  PS. Spajker Nap nie dostanie pozdrowień, bo ja nie dostałem ich w wywiadzie 

Shot: Ja pozdrawiam wszystkich czytających! Do zobaczenia w następnych wywiadach!

Edytowane przez Shot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pozdrowienia Iwan :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja poprosze do Land Roverka, bo by mi się przydały :) Gdzie składać zamówienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Mieszko_1 napisał:

O to już wiem u kogo załatwiać sobie amory do Volvo :E 

Mieszko do Volvo no problemo :D ino cynk daj przody i tyły będziesz miał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyje to zdjęcie? Xd Mój stary premier tam jest xd 

Edytowane przez Om_Ega

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawie każde zdjęcie na tło, którego używam zrobił @Majlek, pisałem o tym w poprzednich wywiadach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi