Skocz do zawartości
Shot.

#1 Breaking News - Cudak o sytuacji w ministerstwie firm

Rekomendowane odpowiedzi

h7aZ3Ad.png

Shot: Dobry wieczór! Postanowiłem dziś przeprowadzić wywiad z Cudakiem na łamach redakcji w celu wyjaśnienia ostatniego konfliktu. 

Powiedz nam, jak to wyglądało z tą zmianą regulaminu? Czy rzeczywiście chciałeś po prostu utrzeć nosa żołnierzom?

Cudak: Brzmi to całkowicie absurdalnie i Żołnierze nie mają nic do tego. Mogliby to być nawet Rolnicy albo uczestnicy marszu Komitetu Obrony Demokracji, a sytuacja potoczyłaby się zapewne identycznie. Poproszono na chacie, aby zostało napisane sprostowanie w regulaminie, więc to zrobiłem, tyle ze wspaniałej historii Dwóch takich, co ukradli księżyc. Wiesz, że dzisiaj jest rocznica premiery tego znamienitego filmu?

Shot: Szczerze, nie miałem pojęcia. A co do zniesienia limitu pracowników w firmach to co sprawiło, że wpadłeś na ten pomysł i co chcesz przez niego osiągnąć?

Cudak: Temat został poruszony w rozmowach z wieloma graczami, więc pomyślałem, że znaczna część z nich właśnie tego by chciała. Co chcę osiągnąć? Wydaje mi się, że rynek może stać się przez to bardziej żywy. Mam też poniekąd wrażenie, że może być identycznie, jak z kontraktami. Był o nie potworny płacz, nikt ich nie wprowadził na dobrą sprawę. Czy miało sens naciskanie na nie? Najwidoczniej nie, poświęciłem swój czas, gracze też czytali temat, musieli oddać głos - każdy z nas stracił na tym minimum trzydzieści sekund z cennego życia, wiesz co można zrobić w tym czasie? Zawiązać buty dla przykładu.

Temat został podjęty w gronie administracji i częściowo jest to eksperyment. Jeśli wynik będzie negatywny - wprowadzimy limity.

Shot: No tak, ja również jestem za zmianami, nawet chwilowymi. Przy okazji sprawy z przemytem na bazie Military spłynęła na ciebie fala krytyki. Wielu graczy mówiło nawet o twoim odwołaniu z roli ministra. Co ty o tym uważasz? Radzisz sobie na obecnym stanowisku?

Cudak: Jasne, mam świadomość, że ludziom może się to nie podobać, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. W ciągu pół roku wprowadzone zostały odpowiednie zmiany, mówiło się, że wysokość kar nie jest jasna, więc przywitaliśmy przejrzysty taryfikator. Zostały też wprowadzone cztery rodzaje zleceń - wysokogabarytowe, cenne, na czas oraz delikatne, aby gracze mogli też więcej na nich zarobić oraz zmienić nieco wygląd sztampowych 2400, 1200 ton. Wraz ze zniknięciem nicków z mapy prawdopodobnie też na serwerze zawitają zlecenia z przemytami, co też z pewnością podkoloryzuje rozgrywkę. Zmieniono też wymogi na awanse firm, odbyły się dwie rozmowy z zarządcami. Czy jest aż tak fatalnie? Wiem, że na pewno część z najbardziej krzykliwych graczy z chęcią wskoczyłaby na moje miejsce, jednak mam wrażenie, że ich horyzont jest strasznie ograniczony. John Fitzgerald Kennedy kiedyś powiedział:„O jakim pokoju myślę? Jakiego pokoju poszukujemy? Nie Pax Americana narzuconego światu przez amerykańską broń. Przemyślmy nasz stosunek do Związku Radzieckiego. Smutne, że aż tyle nas dzieli. Jednak, skoro już musimy się różnić, przynajmniej zróbmy coś, by uczynić świat bezpieczniejszym miejscem dla różnorodności, gdyż w ostatecznym rachunku wiele nas łączy. Wszyscy zamieszkujemy tę małą planetę, oddychamy tym samym powietrzem, zależy nam na przyszłości naszych dzieci i wszyscy jesteśmy śmiertelni.” Nie powinniśmy się rzucać sobie do gardeł, a raczej na spokojnie przysiąść do dialogu, którego coraz mniej w naszych społecznościach. Czy sobie radzę? Owszem, uważam, że tak jest. Mój jedyny problem tkwi w samotności, przez którą borykam się ze względu na niewyjaśnione zniknięcie wiceministra.

Shot: Dziękuję Cudak za szybki wywiad, to by było na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Shot. napisał:

Nie powinniśmy się rzucać sobie do gardeł, a raczej na spokojnie przysiąść do dialogu, którego coraz mniej w naszych społecznościach.

Właśnie, przysiądźmy do dialogu. Gdzie był wczoraj Twój dialog? Nic nie napisałeś w temacie. Na shoutboxie chyba jeden bezsensowny wpis. Gdzie jest ten Twój dialog? Napisałeś chociaż nam "przepraszam, popełniłem błąd"? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widziałem sensu, by pisać cokolwiek w temacie, skoro widziałem, w jaki sposób rzuciliście się na mnie i Engela na serwerze. Pisałem na shoutboksie, ale wolisz to określić mianem jednego bezsensownego wpisu, niż się uspokoić i faktycznie porozmawiać na odpowiednim poziomie.  Nie, nie napisałem. Jeśli tak bardzo potrzebujesz tego do swoich punktów prestiżu i tak ogromnych strat wizerunkowych firmy, z której zapowiadałeś odejście tysiąc razy - zapewne będę musiał to przemyśleć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informacja dla ciekawskim oraz węszących dramy - znamy się z Cudakiem od kilku miesięcy, nasz kontakt jest dobry, a nawet bardzo dobry. Wyjaśniliśmy sobie kilka spraw, omówiliśmy kilka rzeczy i mogę Was zapewnić, że nie ma tutaj żadnej wojny jak niektórzy pisali na linii Lampard vs Cudak, ML vs Cudak, ML vs Ministerstwo Firm, x vs y. 

Ludzie, nie bójcie się walczyć o swoje prawa. Nieważne czy będziecie musieli stoczyć walkę z administracją czy kimś kogo lubicie. To, że nie macie kolorku przy nicku to nic nie oznacza. Ba, szarzy gracze są ważniejsi, bo to oni w największym stopniu tworzą społeczność tego serwera. Bardzo się cieszę, że to odwołanie pokazało Wam, że da się wygrać i nie ma się czego bać. Naprawdę, Drodzy gracze, nie bójcie się pisać jak Wam coś nie pasuje! Nikt Was za to nie zbanuje, a wiem, że wielu po prostu boi się pisać o niektórych rzeczach, bo ich pozycja może ucierpieć. Zapewniam Was, nic nie ucierpicie, a jedynie możecie pomóc usprawnić serwer.

Pozdrawiam,

Lampard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jak najbardziej Lampard ma rację w sprawie obrony swoich praw przez Was w takich chwilach. Został popełniony błąd przeze mnie, przez co z pewnością ucierpiały nasze sylwetki, ale mam nadzieję, że nie wpłynie to na naszą dobrą relację. Najmocniej przepraszam Żołnierzy za ich straty wizerunkowe oraz niepotrzebne nerwy z obu stron. Jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy, ale wierzę, że wszystkim z nas należy na dobrej przyszłości serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ta sprawa zupełnie nie dotyczy, ale chciałem dodać jedno. Każdy przecież popełnia błędy. Administracja to też ludzie a nie roboty, każdemu zdarzy się mała wpadka, ale nie trzeba od razu go wytykać palcami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę powiedzieć tyle ''To nie admini stanowią ten serwer [nie żadne Polniaki,Cudaki,Lipaze] tylko my gracze'' Popieram Lamparda na jakiś dzień na discord i na spokojnie by każdy powiedział co mu na serduszku leży i będzie wszystko wyjaśnione. Takie moje zdanie.

Przez Lipazy,

Mojego nicku nie odmienia się w ten sposób. Lipazy-enzymy trawienne, w liczbie mnogiej. Całą resztę tego postu i wątku skomentuje następująco. „XD”. To nie admini stanowią serwer? A komu płaczecie jak nie ma zleceń? Ponowne XD. Pokój Wam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi