Skocz do zawartości
Iwanowicz

PTS - rozwiąż krzyżówkę

Rekomendowane odpowiedzi

PTS - rozwiąż krzyżówkę

Miło mi was powitać w kolejnej zabawie prowadzonej przez PTS Klub
Po krótko zostanie przedstawiony regulamin oraz jak grać.

Regulamin

1) Żeby wziąć udział w zabawie należy rozwiązaną krzyżówkę podesłać na pw do @Iwanowicz. Koniecznie należy napisać temat wiadomości, np: #Krzyżówka nr.1

2) Krzyżówka będzie pojawiać się w sobotę co 2 tygodnie. W innych przypadkach zostanie to ogłoszone w tym temacie. Gotowa krzyżówkę można wysyłać do czwartku do godziny 22;00. Każda późniejsza podesłana krzyżówka nie będzie brana pod uwagę. Wyniki będą pojawiać się w piątek najpóźniej w sobotę.

3) Gotowa krzyżówkę podsyłacie w formie za pomocą programu word (link zawsze będzie pod krzyżówką) lub w wiadomości podajecie po kolei odpowiedzi na pytania i na końcu hasło:
Wzór:
1) Odpowiedź: abcd
2) Odpowiedź: xyz
Hasło: bz.

4) Zwycięzca jest tylko jeden. System losowania będzie wyglądać identycznie jak przy lotku

5) Wygrana w zależności od wielkości krzyżówki będzie wyglądać następująco:
* krzyżówka mała - wygrana 40k + bonus 15k,
* krzyżówka duża - wygrana 60/80k + bonus 30k.
Należy pamiętać, aby zdobyć wygraną pule należy odpowiedzieć na wszystkie pytania i podać hasło!

6) Przed ukazaniem filmiku z losowania zostanie wpierw przedstawiona prawidłowo rozwiązana krzyżówka. Dodatkowo pojawi się też lista osób, którym udało się rozwiązać poprawnie zadanie.

7) Temat ten będzie zamknięty i moderowany jedynie przez osobę prowadzącą zabawę. Wszelkie pytania, propozycje będzie można pisać w odpowiednim do tego temacie.

8) Regulamin może ulegać edycji. W takim przypadku zostaniecie poinformowani w tym temacie.

#Krzyżówka nr.1

Przedstawiam wam pierwszą przygotowaną przeze mnie krzyżówkę. Postanowiłem, aby was nieco zachęcić powiększyć jednorazowo nagrodę. Zwycięzca zgarnie 40k + ode mnie drugie 40k! Oczywiście jeśli będę widział duże zainteresowanie będę się starać, aby te krzyżówki pojawiały się częściej. Póki co to będzie optymalna ilość. Pamiętajcie zapoznać się z regulaminem i życzę wszystkim powodzenia! :)
PS. Będę się starać wyczyszczać skrzynkę na bieżąco, w przypadku oczywiście dużej ilości chętnych. No to zaczynamy! Pierwsza krzyżówka będzie miała jeszcze troszkę świątecznego klimatu! 

6ba45b8589773.jpg

Pytania:

1)  Grali skocznie Dzieciąteczku na lirze.
2)  Ta ryba gości w wielu domach podczas wigilii.
3)  Jedna z tradycji Bożonarodzeniowych, czyli pocałunek zakochanych pod pewną rośliną.
4) Temperatura poniżej 0°C.
5) Wierni towarzysze Św. Mikołaja.
6) Bez tego dzieciaka na Polsacie Święta nie są takie same. O Kim mowa?
7) Narodził się tam Jezus.

Dostępna również wersja na WORD: https://megawrzuta.pl/download/4de90aa6b5518a3932a4d00c341d3ddc.html 

Edytowane przez Iwanowicz
Korekta regulaminu,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w zabawie :). Czas dobiegł końca! Postaram się, aby jutro już pojawiło się losowanie :)
Od tego momentu, gdyby ktoś wyśle krzyżówkę nie będzie brana pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#Krzyżówka nr.1 - wynik

Witajcie! Na początek oczywiście przedstawię jak miała wyglądać dobrze rozwiązana krzyżówka :).

H0F7lSG.jpg

Osoby, które prawidłowo rozwiązały krzyżówkę :
1) Dejvid
2) Shot
3) Red
4) Lemon
5) Scjargh
6) Linshi
7) Vejder
8) Adix
9) Adrenaline ( jednak z uwagi braku ub nie brał udziału w losowaniu)
10) Rajzer
11) NaimadSh
12) =Rambo=
13) KingKong
14) Rumpo

Czas na ukazanie się filmiku!

Gratuluje wygranemu i proszę się o zgłoszenie do mnie na pw w celu odebrania nagrody! :). Kolejne krzyżówka już w następną sobotę (19.01.2019).  Jeszcze raz dziękuje wszystkim za udział w zabawie :). Motywuje mnie to, aby próbować robić to dalej i starać się, aby krzyżówki były jak najbardziej ciekawe :).
Przypominam : Wygrana wynosi 80k :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#Aktualizacja

Mała korekta w regulaminie. Od kolejnej krzyżówki będą pojawiać się bonusy. Postanowiłem je dopisać do regulaminu :) + ile dodatkowo można za nie zgarnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#Krzyżówka nr.2

Witajcie! Z uwagi na mój wyjazd w sobotę krzyżówka po prostu ukazuję się juz dzisiaj :). Zasady dla przypomnienia są oczywiście wyżej. Postarałem się, aby jak najwięcej pojawiło się z naszego PTS'owego motywu :D
Do wygrania 80k! 
Mała informacja: Dziś jeszcze wyjątkowo bez bonusa. Jednak będę się starać, aby pojawiały się już przy każdej krzyżówce :).

Zaczynamy!

e2uMS4T.jpg

Pytania:

1)      W przypadku unbana gracz musi napisać ….
2)      Na pracowników tej firmy mówi się, że są rolnikami? Mowa o …. Gramal.
3)      Jedna ze specjalizacji firmy Petrol.
4)      Co oznacza szara ciężarówka na mapie?
5)      Pierwszy towar w kategorii Napoje.
6)      Pilnują porządku na serwerze, aby graczy wozili legalne towary, ale także żeby mieli jego odpowiednią ilość.
7)      Każda z firm walczy o to, żeby mieć jak najwyższy poziom. Kiedy osiągają poziom za poziomem otrzymją tak zwaną … ?
8)      Jedno z najczęstszych słów używanych przez naszych graczy na serwerze.
9)      Gracze zawsze poszukują jak najtańszej stacji by uzupełnić?
10)   Ranga dla byłych administratorów.
11)   Aby dostać się do dowolnej firmy/frakcji musi być otwarty … ?
12)   Jedna już z nieistniejących firm na serwerze słynącą z przewozu Napojów to ….. Trans.
13)   Komunikator głosowo-tekstowy, który wykorzystuje PTS.
14)   Trafiają tam porzucone pojazdy.
15)   Popularne wśród graczy, którzy mają ochotę razem pojeździć.
16)    Jedna z form kary, która można dostać między innymi: za spam, wulgarne zachowanie.
17)   Tylko tam możesz polatać helikopterem.
18)     Specjalizacja firmy, którą zarządza Red to ….. samochodowe.
19)   Nowo powstała firma na serwerze czyli ….. & Telos.
20)    Możesz tam zakupić swój własny zestaw.

Dostępna również wersja WORD:  https://megawrzuta.pl/download/aa42729396a1046e6965b0181f147ac6.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#Aktualizacja

Witajcie! :) Chcąc was troszkę zachęcić, aby warto było zagrać stawka idzie w górę ode mnie bonusowo leci do nagrody 20k! 
Podsumowując można wygrać 100k! :) Powodzonka! :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.