Skocz do zawartości
=Rambo=

Rekrutacje na stanowiska szefów firm.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, każda firma poszukuje swojego opiekuna - dlatego zostaje otwarta rekrutacja do każdej firmy na stanowisko szefa. Podania składajcie w dowolnej formie, ale nie zapomnijcie napisać o waszych doświadczeniach na podobnych stanowiskach, wiek, znajomość języków obcych w skali od 1-5, imię, nick na serwerze. Na samej górze proszę napisać do jakiej firmy składacie podanie. 

Final Build - firma zajmująca się budowaniem.

Center Trans - firma zajmująca się transportem paliw i uzupełnieniem ich na stacjach paliwowych. 

GoodTrans - firma zajmująca się transportem art. spożywczych i uzupełnianiem barów oraz restauracji. 

Podania składajcie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z otworzeniem naboru na stanowiska szefów firm chciałbym złożyć podanie o szefa firmy GoodTrans.

A więc na imię mi Patryk i aktualnie mam 15 lat. Pochodzę ze wsi na Podkarpaciu a dokładniej z Rokietnicy. Głównie interesuje się grami komputerowymi na które poświęcam sporą ilość czasu, trochę motoryzacją oraz coraz bardziej transportem. Aktualnie swój wolny czas poświęcam głównie na grę na komputerze. Zazwyczaj jestem osobą spokojną, opanowaną lecz można mnie też zdenerwować. Jestem może trochę zbyt ufny i leniwy. Zadania które zostają mi powierzone staram się wykonywać najlepiej jak potrafię aby osoba która mi te zadanie zleciła była ze mnie zadowolona. Różne problemy staram się rozwiązywać tak aby obie strony konfliktu były zadowolone z wyniku.

Swoją karierę na serwerze rozpocząłem 2 kwietnia 2016 roku i przez ten czas miałem 2 firmy w której byłem szefem. Za pierwszym razem nie wyszło z różnych powodów, a natomiast za drugim razem myślę, że jako szef firmy spisałem się dużo lepiej.

Może i krótko, może i mało informacji co szkodzi spróbować :) Cóż... liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, pozdrawiam oraz życzę powodzenia innym co będą pisać podanie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z otwarciem naboru na szefa firmy Center Trans postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę, i spróbować czegoś nowego.

Spoiler

Mam na imię Dawid, mam 13lat i uczęszczam do 7 klasy szkoły podstawowej. Mieszkam w Śremie, woj. wielkopolskie. Interesuję się motoryzacją oraz nieco grafiką. Jeśli chodzi o moje doświadczenie w szefowaniu na SA:MP nie posiadam owego, lecz napewno szybko się nauczę i pojmę wszystko co ważne. Na poprzednich serwerach PTS Samp, pracowałem w firmie AmeX, firma o podobnej specjalizacji jak w Center Trans. Również na PSP-Samp, serwer który partnerował z PTS, posiadałem tam rangę Mapper, raczej tłumaczyć obowiązków tej rangi nie będę tłumaczył, bo pewnie każdy to wie. Liczę że mój wiek nie stoi na przeszkodzie dania mi szansy w pokazaniu swoich sił jako szef firmy na Sampie, jeśli chodzi o moją aktywność, była by ona wielka, ponieważ od długiego czasu czekam na ten serwer. Na serwerach posiadam nick Dejvid34. Jeśli chodzi o moje zainteresowanie jazdy cysterną jest ono wielkie, ponieważ chciałbym zobaczyć jak wygląda to na platformie SAMP, ponieważ na MTA miałem już styczność 3 razy pracować jako kierowca w Petrol.

Kontakt: FB, jeśli będzie potrzeba, poproszę o PW na pewno podam ;)

Z uszanowanie, Dejvid34 / Dawid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wraz z otwartą rekrutacją na stanowisko szefa firm pragnę zaapelować o szefa firmy GoodTrans.

Na samym początku powiem coś o sobie i moim życiu prywatnym. Nazywam się Kacper i mam 19 lat. Każdego dnia jak większość "pełnoletnich" osób chodzę do pracy. Moja praca polega na różnych funkcjach, raz robię to raz co innego. Aktualnie jestem na stanowisku drugiego szefa. Tak ujmę to że prowadzę z ojcem firmę która zajmuje się transportem towarowym po całej Polsce i Europie. Dziennie pracuję tak około 3h zależy ile mam obowiązków. Dlatego bardzo dużo czasu mam "wolnego" a ten wolny czas poświęcam na gry komputerowe. Również mój wolny czas spędzam w klubie sportowym, gram w piłkę nożną. Jak już mówię o sporcie to powiem również to że prowadzę własną drużynę piłkarską która nosi nazwę "4Fun". W roku 2018 ukończyłem Liceum o profilu Policjnym. Z językami nie mam problemów, angielski zaliczyłem na 5 i rosyjski na 4. 

Moja przygoda na PTS zaczęła się już parę lat temu. Pierwszy raz zawitałem na pierwszej edycji MTA. Potem miałem okazję grania na Sampie. Było to już dawno ale się tęskni za tymi starymi czasami. Na MTA gram od początku drugiej edycji. Miałem okazję prowadzenia 3 firm ale również byłem vszefem więc to stanowisko nie jest mi obce. Na serwerach gram o nicku DonQ tak jak i na forum. 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

W związku z otwarciem naborów na stanowiska szefów firm, będę aplikował o otrzymanie posady szefa firmy Good Trans.

Mam na imię Bartosz, pochodzę z Wielkopolski, a mianowicie z Rawicza. Mam 15 lat, na chwile obecną chodzę do 3 klasy oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej w Sierakowie.  Interesuję się fotografią, grafiką komputerową oraz jazdą na rowerze (oczywiście wszystko amatorsko).  Co do języków obcych to biegle mówię w języku angielskim (zdaję go co roku na 5, lub 6) oraz znam podstawy języka niemieckiego (Poziom podstawowy - zdanie na 5). Co do doświadczeń na stanowisku to jest ono zerowe, nigdy nie miałem okazji objąć ów stanowiska, ale wydaję mi się, że poradził bym sobie w tej funkcji. Na serwerze będzie mnie można spotkać pod nickiem Zykfrydes.

Podanie jest krótkie, ale zawiera najważniejsze informacje, czyli jest krótko, zwięźle i na temat.

Z wyrazami szacunku

Zykfrydes // Bartosz Kowalski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie w związku z otwarciem naboru na stanowisko szefa firmy Good Trans aplikuje na takowe stanowisko. :uszanowanko:

Mam na imię Dawid, pochodzę z małej wioski na Lubelszczyźnie liczę sobie już lat 19 ukończyłem pozytywnie liceum o profilu  ,, policyjnym ". Aktualnie pracuję dorywczo na blisko znajdującej się mnie poczcie. Jestem osobą kulturalną jak i zarówno pomocną z przebłyskami dobrych pomysłów. Interesuję się sportem i muzyką. Pogrywam także w miejscowym klubie 4Fun. Wolne chwile spędzam w świecie wirtualnym. Język angielski (rozszerzony - 4+) (podstawowy - 5) język rosyjski jak i zarówno rosyjski tylko i wyłącznie podstawy. 

Na Polskim Truckerskim Serwerze gram od dwóch lat pod nickiem AdrenalinE i przez ten czas nabyłem wiele doświadczenia moim najwyższym stanowiskiem był v-szef ale to nie oznacza, że nie podołał bym na wyższym stanowisku. Jako bardzo młoda osoba bardzo szybko nabywa wiedzę i zawiera znajomości. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania. Do zobaczenia. :bye:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W odpowiedzi na ogłoszenie, które ukazało się 06.01.2019 roku na truckers.com.pl, zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko Opiekuna firmy Good-Trans. Uważam, iż spełniam wymagania i jestem odpowiednim kandydatem na proponowane stanowisko.
     Posiadam umiejętności oraz doświadczenie, które zdobyłem odbywając kilkuletnie zarządzanie frakcjami jak i również w zarządzaniu serwerem. Ponadto efekty mojej pracy zostały wysoko ocenione przez przełożonych. Warto jeszcze zaznaczyć, że przez cały swój staż miałem przyjemność przyglądać się pracy innych osób, więc wiem na czym polega opieka oraz zarządzanie firmą i jestem pewien, że sprostam powierzonym mi zadaniom.
    Moim dodatkowym atutem jest znajomość języków obcych, których znajomość oceniam na dobrą co pozwoli mi na kontakt z graczami nie tylko z Polski. Następnymi atutami jest umiejętność współpracy i dostosowania się do celów zespołu w czym pomoże mi moja ponadto wysoka aktywność na serwerze. Jestem osobą ambitną i godną zaufania, a powierzone mi zadania zawsze wykonuję terminowo oraz sumiennie. 
    Dzięki mojemu zdobytemu doświadczeniu chciałbym wprowadzić do firmy świeżość oraz poprawne funkcjonowanie. Cechą dobrego pracodawcy jest cierpliwość oraz wyrozumiałość, a cechą celującego pracodawcy według mojej osoby jest umiejętność podtrzymania swojego zdania, a zarazem pomocna dłoń w każdej sytuacji.
    Co do mojej osoby. Na imię mi Arek i mam 21 lat. Mieszkam w Ostrołęce i na co dzień pracuję jako kierowca. Interesuję się sportem. Większą uwagę przykładam do piłki nożnej, którą trenuje od małego i krótko dystansowe biegi przełajowe. Moja przygoda z serwerem zaczęła się 21 sierpnia 2013 roku. Od tamtej pory miałem przyjemność poznać spore grono przyjaznych ludzi z którymi mam okazję kontaktu do dziś. Swoje osiągnięcia w całej karierze PTS/PSP są dość obszerne, Administrator serwera, członek PTS Klubu, Administrator Fanpage'u, zastępca dowódcy w JRG, dowódca JRG oraz dowódca jak i zastępca dowódcy we frakcji Policja. Przez ten czas nauczyłem się naprawę wiele co wykorzystuję do dziś. 
    Jestem przekonany, że moje doświadczenie, umiejętności i wykształcenie są gwarancją udanej współpracy oraz prawidłowym starem firmy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. 

Z poważaniem

Procentowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie na szefa firmy Final Build.

Mam na imię Bartek, mam 20 lat i mieszkam w Gdańsku. Na PTS SA:MP już grałem. Byłem zastępcą i szefem Policji, a przed zamknięciem serwera byłem jednocześnie szefem Wang Cars oraz Building Company. Za mojej kadencji obie firmy świetnie działały. Budowałem eleganckie objazdy i świetne domy z bardzo dużą dokładnością, nie ''na od*****ol''. Sporo osób nauczyłem budować (wbrew pozorom nie jest to takie łatwe). Nawet kręciłem film poradnikowy jak budować, manewrować obiektami itp., ale niestety nie zdążyłem go dokończyć przed zamknięciem. Trochę się w życiu pozmieniało od tamtego czasu, ale wciąż mam czas i chęci na prowadzenie firmy. Kto miał okazję ze mną grać i mnie poznać wie jaki jestem. Nie lubię nudy, lubię jak coś się dzieje. Mam swój styl bycia. Jestem szczery, ale pomocą zawsze służę. Języki obce jakie znam to: angielski (2/5- dogadam się za granicą), niemiecki (w trakcie nauki, w marcu wyjeżdżam do DE obecnie 3/5). Kiedyś też byłem nawet w PTS Klubie i Administratorem. Nie będę tutaj kitował i lał wody- jeśli coś więcej chcecie wiedzieć to dopytajcie. :)

Edytowane przez ʎʍoılıuɐʍ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.