Skocz do zawartości
Orzel67

Rekrutacja do firmy Center-Trans [OTWARTA]

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrutacja do firmy Center-Trans

Temat poświęcony głównie do przyjmowania nowych pracowników do firmy Center-Trans. Podania do firmy składamy w formie listu motywacyjnego. Podania składane będą w tym temacie.
Firma zajmująca się uzupełnianiem zbiorników paliw na stacjach.
Firma oferuje:
dogodne godziny pracy
wysokie zarobki
miła atmosferę
Warunki jakie trzeba spełnić:
Wysoka kultura osobista
dokładność,odpowiedzialność
Nienaganna opinia wśród graczy jak i administracji
dbałość o powierzony pojazd
sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
Informacje jakie nas również interesują w podaniu to:
Nick
ID
Zaangażowanie w pracę

Spamowanie, dopytywanie się o wyniki naboru zmniejszają szansę na dostanie się do firmy!
Rekrutacja OTWARTA

Zainteresowanym życzę powodzenia.

Zarząd Center-Trans

Edytowane przez Orzel67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostaje otwarty nabór na dwóch aktywnych kierowców! Wymagania takie jak powyżej. Zapraszam do składania podań!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka :truck::uszanowanko:

Na imię mam Karol, ale to już większość z Was wie. Proszę nie mylić mnie z Karolem3k, bo z tym czymś nie mam nic wspólnego oprócz imienia. Od ponad roku pracuję i żyję w Wielkiej Brytanii. Jestem osobą pracowitą, więc myślę, że nadaję się do najważniejszej firmy na serwerze. W firmach zajmujących się uzupełnianiem stacji pracowałem kilka razy na obu platformach. Na platformie MTA kilkukrotnie byłem szefem petrol, więc myślę, że wiem z czym to się je. Do owej firmy podanie już pisałem, ale ze względu mojego kilkudniowego bana moja kandydatura została odrzucona. Nie chcę się dużo rozpisywać, bo i tak każdy kto ma mnie znać ten mnie zna... Przed złożeniem podania do Waszej firmy pracowałem w Pomocy Drogowej, ale postanowiłem się zwolnić, ponieważ na obecne czasy, kiedy na serwerze nie ma za dużo graczy jako pracownik pomocy drogowej nie miałem co robić, jak pisałem wyżej jestem osobą pracowitą i stanie w miejscu i czekanie na wezwanie jest nie dla mnie. Atmosferę firmy potrafię sobie wyobrazić, ponieważ znam prawie każdego pracownika, więc myślę, że spokojnie możemy się dogadać. UID mojej postaci to 180, score mam około 80. Życzę szerokości i mam nadzieję do zobaczenia w tych samych barwach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karolu wbijaj do firmy! Zostaje jedno wolne miejsce.

EDIT: Jednak 2 miejsca :)

Edytowane przez dan3006

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie

Witam serdecznie zarząd firmy Center-Trans, chciałbym złożyć podanie do waszej firmy o pracę jako kierowca. Mam na imię Jacob Kinetic (Stalion), kuzyn znanego szefa Petrol z zagranicznego MTA. Miałem z nim okazję poćwiczyć uzupełnianie stacji i mam już jakieś doświadczenie. Nie muszę się rozpisywać bo z charakteru jestem taki sam, nic się nie zmienia a wszystko jest dobre. Posiadam aktualnie 135 punktów które przyfarmiłem na rumpiaku. Jestem w stanie wyrobić przydzieloną przez was normę która wynosi 40 punktów/tydzień. Dodatkowe dane wymagane do rekrutacji. Mam lat 18, UID 226, staż na serwerze samp od jej powstania a na mta to od 2014.

Uzupełnione

Edytowane przez Stalion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stalion zapraszamy do firmy. Napisz do mnie lub do Dana aby się umówić na dodanie do firmy i szkolenie dotyczące pracy  w firmie.
Gratulujemy i życzymy miłej pracy.

Nabór zostaje jeszcze otwarty, poszukujemy jeszcze jednej osoby!

Zarząd Center-Trans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zarząd firmy Center-Trans, chciałbym złożyć podanie do waszej firmy o pracę jako kierowca. Muj nick to albert123 UID 1151. Bardzo lubię rozwozić towary dlatego bardzo dobrze nadał bym się do tej firmy. Posiadam aktualnie 60 punktów które zrobiłem na rumpiaku. Jestem w stanie wyrobić przydzieloną przez was normę która wynosi 40 punktów/tydzień. Dodatkowe dane wymagane do rekrutacji. Mam lat 17, staż na serwerze samp około 2 lata 

liczę na pozytywne podania pozdrawiam :) 

Edytowane przez albert1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:  Bushido
ID 1204

Wiek 25
Staż na serwerze:  od 2012r z przerwami

Drogi zarządzie,

chciałbym złożyć swoją kandydaturę na stanowisko kierowcy. Posiadać doświadczenie z frakcji oraz firm m. in Center- Trans. Aktualnie na serwerze posiadam już dowód osobisty oraz 2 licencje prawa jazdy na kat. B oraz C. Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bushido zapraszam do firmy. Napisz do mnie  aby się umówić na dodanie do firmy i szkolenie dotyczące pracy  w firmie.
Gratuluje i życzę miłej pracy.

Nabór zostaje jeszcze otwarty. Zwolniło się kolejne miejsce, tak więc poszukuje jednej aktywnej osoby.

Zarząd firmy Center-Trans

Edytowane przez Orzel67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick : holl
ID : 295
Wiek ; 20
Staż na serwerze:  od  końcówki 2011 roku, oczywiście z przerwami. 

Witam, Mam na imię Krzysztof, interesuję się motoryzacją.  Na wcześniejszych edycjach pracowałem w Pomocy Drogowej, Policji,Center-Trans, Good-Trans i  Final-Build w którym byłem szefem, lecz najlepiej wspominam Center-Trans,  Na serwerze posiadam Prawo jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi