Skocz do zawartości
Liq

Rekrutacja PTS Klub

Rekomendowane odpowiedzi

23824442939_b8f0c5318c_o.png

Witajcie! Pragniecie wspomóc swoją działalnością serwer? Dobrze trafiliście, klub poszukuje osób aktywnych, a przede wszystkim graczy którzy posiadają umiejętności w przeróżnych dziedzinach, które pomogą nam tworzyć coś dobrego dla serwera, począwszy od otwartej głowy na przeróżne zabawy, tworzenie ciekawych projektów w Map Editorze MTA, kończąc (lub też nie) na grafice. Wszelkie dodatkowe umiejętności, które uważacie za pomocne, byłby mile widziane w podaniu do serwerowego klubu.

Podania proszę składać w formie listu motywacyjnego, liczę na konkrety. Ulubiony smak lodów mało kogo obchodzi. Dodatkowo proszę składać podania w spoilerze, umieścić w nim również ID waszej postaci.

Nabór pozostaje otwarty przez cały czas, im więcej osób chętnych do pomocy tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Z racji otwartej rekrutacji do PTS Klubu, postanowiłem, iż przedstawię swą kandydaturę w tym oto liście motywacyjnym.

Jak już pewnie każdy dobrze wie, na imię mi Radek, mam skończone 18 lat, pochodzę, edukuję się oraz mieszkam w Lublinie. Na co dzień uczęszczam do maturalnej klasy LO. Interesuję się historią z okresu II wojny światowej i służbami mundurowymi. Na serwerze gram od 2011 roku pod nickiem LemoN. ID mojej postaci to 12665, aktualnie piastuję stanowisko vice-szefa w firmie A&T. Zdobyłem ponad 3700 score, ta liczba nadal wzrasta. Aplikuję do PTS Klubu z chęci niesienia rozrywki, oderwania się od codziennej rutyny wożenia towarów na serwerze. Jestem kreatywną osobą, co za tym idzie mógłbym przydać się podczas wymyślania wszelakich zabaw. Aktywnie gram na trybie race, byłem w kilku klanach i mam pojęcie odnośnie tego trybu, także uważam, iż mógłbym wymyślić ciekawe eventy o tematyce wyścigowej. Dlaczego ja jestem odpowiednim kandydatem na stanowisko członka serwerowego klubu? Może dlatego, że jestem pomocnym, kulturalnym, odpowiedzialnym człowiekiem. Stawiam sobie cele w życiu, do których dążę za wszelką cenę i próbuję je spełnić. W swoich działaniach jestem konsekwentny, nie odpuszczam i zawsze próbuję wykonać sumiennie, na czas powierzone mi funkcje. Potrafię wybudować różne budowle w Map Editorze, dwa moje remonty znajdują się właśnie na serwerze. Cały czas doskonalę swoje umiejętności w ME, więc byłby ze mnie pożytek. Mam sporo czasu, który mogę poświęcić Klubowi. Dodam również, iż angażuję się w pewnym stopniu w życie serwera. Jeśli dana by mi była szansa to brałbym czynny udział w życiu serwerowej elity. Myślę, że tyle wystarczy i przekonałem Cię swoją osobą. Jestem gotów stawić się na Discordzie i odpowiedzieć Ci na zadane pytania.

Pozdrawiam,

Radek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Cześć!

Na imię mi Bartek, liczę sobie 18 lat, chodzę do technikum o profilu Technik pojazdów samochodowych w Rybniku, lecz z tym kierunkiem nie wiąże swojej przyszłości.
Chciałbym przedstawić parę powodów, dla których uważam, że jestem odpowiednim kandydatem na członka PTS klubu, jestem osobą odpowiedzialną,cierpliwą oraz przyjazną.
Na serwerze tworze zawsze przyjazną atmosfera w której każdy czuję się swobodnie oraz miło. Na serwer PTS wszedłem w 2014 roku, zostało mi wtedy przydzielone id 33118,
mój ilość score na ten moment wynosi 2500. Od tego czasu pracowałem w dość małej ilości firm, ponieważ nie lubię zmieniać swojego stanowiska w danym miejscu.
Aktualnie trenuję do gry w rugby, przez co mój czas został ograniczony, ale jestem w stanie zmiejszyć swoję godziny treningów, zawsze też jestem dostępny na różnych komunikatorach
na przykład: Messenger, snapchat lub discord. Pragnę współpracować z PTS klubem, który kieruje się zasadami podobnymi do moich. Dążenie do celu, inicjowanie nowych rozwiązań i pomaganie innym to wartości, które są dla nas wspólne. W takim środowisku dałbym z siebie wszystko, aby graczom grało się jak najlepiej. Swoje podanie motywuje moją kreatywnością do wymyślenia eventów i pisania motywów do zabaw, niestety moja znajomość ME jest na niskim poziomie, lecz cały czas rośnie budując nowe miejsca dla podszkolenia moich możliwości budowania.
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoiler

Szanowne grono PTS Klubu

Nazywam się Krzysztof mam 15 lat i chciałbym dołączyć do waszego klubu. Pochodzę z małej wioski w województwie Wielkopolskim. Jestem osobą pomocną, kreatywną, kultularną i szczerą. Dotrzymuje danego słowa i wywiązuje się ze swoich obowiązków. Uczę się na błędach by ich później znowu nie popełnić. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Interesuje się motoryzacją, elektroniką i budowaniem. W przyszłości mam zamiar zostać budowlańcem. Na serwerze jestem już prawie rok. Często pomagam nowym graczom w zaczęciu swojej przygody. Zazwyczaj gram gdy tylko mam wolny czas i chęci do gry :D. Mój nick to Omega. Id które zostało mi nadane to 90181. Do tej pory uzbierałem prawie 6000 score. Pracowałem narazie tylko w kilku firmach [Petrol, Sprunk Trans Inc, Mecha Industries]. Dlaczego tylko trzy? Ponieważ nie czuje potrzeby zmiany miejsca zatrudnienia gdy jest mi bardzo dobrze w aktualnym :D. Od pewnego czasu próbuje coś tworzyć w "Map Editorze" lecz nie zbyt mi to wychodzi. Zatem co wprowadził bym ze sobą? Nowe pomysły na eventy, miłą atmosfere oraz świeże rączki do pomocy w prowadzeniu klubu.

Pozdrawiam Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi