Skocz do zawartości
Gość Dizzy1

Z: Nabór (Zamknięty)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 4world

Nick z serwera:KaMiS

Ilość score:290 i wciaz rosnie

Staż:Na serwerze gram okolo 2-3 miesiacy

Dlaczego AMM Transport*:Dlaczego AMM Transport?Polecil mi ta firme kolega ktory kiedys u was pracowal,mili i przyjazni pracownicy.Chcialbym wejsc w progi AMM Transport poniewaz pracownicy nie maja konfliktow z administracja oraz policja.

Coś o sobie*:Mam na imie Dawid mieszkam w Rybniku miejscowosc ta jest niedaleko

Katowic.Interesuje sie motoryzacja oraz elektronika.

Dlaczego mamy wybrać Ciebie*:Poniwaz jestem milym i przyjaznym graczem.Szybko nawiazuje nowe znajomosci i niema ze mna zadnych problemow.

Edytowane przez 4world

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Art

Nick z serwera: Beniek

Ilość score: 280+

Staż: 1miesiąc

Dlaczego AMM: Ponieważ jest to dobra firma, szef bardzo dobry pracownicy są kultularni, a wypłaty niezłe. Firma jest super. Baza firmy jest połozona w dogodnym miejscu na mapie. chciał bym bardzo dojsc do AMM-Transport.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazywam się Piotrek mam 13 lat i mieszkam w Kluczborku. Chodzę do PSP nr 2 . Jestem dobrym kierowcą . Na serwie spędzam 3 godz . Ogólnie jestem ogarnięty. Interesuję się motoryzacją , militariami i sportem. Chcę dołączyć do ekipy AMM ponieważ jest to dobrze prosperująca firma , wypłaty są całkiem niezłe . Jeszcze nie pracowałem w żadnej firmie , więc AMM jest moją pierwszą. Chcę spróbować sił w tej firmie.

Pozdrawiam całe szefostwo AMM

Edytowane przez Bulldog670

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi szefie Firmy AMM-Transport

Mój nick z serwera: suchy, Ilość scora wynosi 417. Na PTS gram od ponad 3 miesięcy wiec jestem doświadczony. Na grę poświęcam od 2 do 3 godz dziennie więc wynika z tego że jestem aktywnym graczem. Jestem pomocny zawsze pomagam komuś nowemu kto nie potrafi zapoznać się z zasadami panującymi na serwerze. Na PTS jeszcze nikomu nie podpadłem jestem osobą kulturalną. Do tej pory nie pracowałem w żadnej firmie ale mam nadzieję że w tej spróbuje swoich sił i pomogę wspiąć się jej na szczyt firm Transportowych. Mam na imię Adrian mam 14 lat mieszkam w Sosnowcu (woj.Śląskie). Interesuję się sportem a także motoryzacją. Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie .

Pozdrawiam cały zarząd Firmy AMM-Transport i także wszystkich pracowników

Suchy.

Edytowane przez suchy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Los Santos 31.03.2011

MikiPL

91-609 Los Santos

ul. Lincoln Boulevdar

tel.kom. 500 489 143

AMM-Transport

91-609 Los Santos

ul. Pico Boulevdar

Szanowny Państwo

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone na stronie firmy AMM-Transport dnia 30.03.2011 zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko kierowcy.

Nazywam się Dawid i mam 14lat. Jestem ambitną i kreatywną osobą, która nie boi się nowych wyzwań. Chociaż na PTS trafiłem około rok temu, to przygodę z MTA zacząłem miesiąc temu, obecnie mój dorobek w score wynosi 120. Każdego dnia wchodzę na forum i na serwer, na którym staram się spędzać przynajmniej godzinkę dziennie. Staram się żyć w zgodzie z graczami oraz administratorami. Mogę również zagwarantować, że żaden pracodawca nie miał ze mną najmniejszych problemów. Zawsze staram się wykonywać powierzone mi zadania sumiennie i najlepiej jak potrafię. Jeśli przyjmie mnie Pan do pracy obiecuję, że będzie pan rad z moich poczynań.

Z wyrazami szacunku

MikiPL

Powód edycji: Aktualizacja Score

Edytowane przez MikiPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ProMo3

Witam. Chciałbym dołaczyć do firmy AMM-Transport ponieważ jest to najlepsza firma. Gram na serwerze ok. 1,5 roku mam 15 lat , nie jestem wulgarny odnoszę się zawsze z szacunkiem do graczy. Posiadam 562 score i nieustannie rośnie. Proszę o rozsądne rozpatrzenie podania

Edytowane przez ProMo3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Szanownego Szefa AMM-Transport!.

Mam na imie Piotrek (ShelbY) i mam rocznikowo 13 lat (teraz w Maju zaczne 13) . Mieszkam

w Jarocinie.Chodzę do klasy szóstej szkoły podstawowej.

Na półrocze moja średnia ocen z przedmiotów wynosiła 4.70.

Zajmuje się sportem,jazdą na roweże,rolkach,deskorolce i graniem na komputerze.

Większosc wolnego czasu spędzam na Polskim Truckerskim Serwie.

Oprócz MTA gram też w takie gry jak np.GTA4,Need For Speed Hot Pursuit 2010.

Dobrze mówie po Angielsku.Umiem się dogadać w tym języku.

Obecnie posiadam 312 score.Gram na serwerze już

od ponad dziewięciu miesięcy.Jestem miły,kulturalny,pracowity,przyjazny,

opanowany i sumienny.Lubie pomagac.

Nie zaczepiam się w innych graczy oraz nie użuwam wulgaryzmów.Bardzo chciałbym dołączyc do

AMM-Transport,ponieważ jest moim zdaniem jest tam bardzo miło i są w nim wyłącznie mili członkowie.

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Z uszanowaniem i wyrazami szacunku.

Pozdrawiam Piotrek.

Edytowane przez ShelbY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam prezesa firmy AMM-Transport

Nick:Scofield_PL

Score:16

Coś o mnie. Nazywam się Marcin mieszkam mieszkam koło Rzeszowa, chciałbym dostać się do AMM-Transport.Umiem dogadać się z innymi.Wcześniej grałem w SAMPa, nawet admina miałem na pewnym serwerze, ale MTA w porównaniu z SAMPem to "masakra" (w sensie że dużo lepszy)

Dlaczego chce dołączyć? Jestem nowy i chciałbym jakaś robotę dorwać. Wymagania małe itp itd.

Dlaczego ja? Ponieważ jestem uczciwym, pracowitym, znającym przepisy kierowcom.

Kontakt: GG: 3767149

E-mail: Scofieldpl1@gmail.com

Z poważaniem Scofield_PL

Edytowane przez Scofield_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Mam na Imię Damian mam 16lat.Jestem kulturalny pomocny i miły.Na serwerze gram około roku z przerwami mam 260 score.Interesuje się koszykówką i muzyką reggae.Mój Nick na serwerze to FischeR.Pracowałem kiedyś w Kipper Trans. Na grę poświęcam kilka godzin różnie to bywa.Teraz akurat gram rzadko.Chce dołączyć do AMM-Transport ponieważ wydaje mi się ze będę w niej bardzo dobrze pracował i nie będę robił problemów.

Edytowane przez Fischer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Ncik: [TFC]R@dzIu

Staż: 4miesiące

Firmy i frakcje w których byłem: KT(KipperTrans), Pomoc Drogowa(na innym serwerze), Taxi, AMM-Transport.

List Motywacyjny:

Zgłaszam się na pracownika w firmie AMM-Transport. Chciałbym wstąpić w szeregi AMM-Transport dlatego, że po prostu bym chciał coś takiego lepszego. Pracowałem już w takich firmach i frakcjach jak KipperTrans, Pomoc Drogowa(na innym serwerze), AMM-Transport(bardzo krótko). Pisałem podanie do policji, nie przyjęli mnie, więc pisze do was czyli do AMM. Na serwerze PTS gram już 4miesiące z hakiem. No dobra to teraz co nieco o sobie. Mam na imię Radosław mam 14lat i chodzę do 1 gimnazjum w Żurawicy gdzie mieszkam. Jestem osobą pracowitą, uczynną, lubianą, dobrze się uczącą. Na serwerze mam bardzo dużo kolegów i jestem kulturalny. Mój nick na serwerze to [TFC]R@dzIu. Można mnie spotkać na serwerach DD/DM/Race. Na grę poświęcam po 2/3 godziny dziennie, a w weekendy będzie to ponad 5godzin. Już nie długo będzie koniec roku więc mój staż i w ogóle wszystko się powiększy(chodzi o grę :D).

Z poważaniem i pozdrowieniami [TFC]R@dzIu.

Edytowane przez radziu1997

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sniper_EPA

Dane:

Witam Zarząd AMM-transport

Nick: Sniper

Score: 168

Coś o mnie: Nazywam się Daniel pochodzę z Pabianic w województwie łódzkim. Uczęszczam do I klasy Gimnazjum. Na PTS'sie gram 5 miesięcy, jestem opanowany, oraz miły umiem się dogadać z graczami i jeszcze nigdy nikt na mnie nie narzekał.

Dlaczego ja? Ponieważ myślę ze dobrze bym się sprawował w waszej firmie, moje wcześniejsze podanie zostało odrzucone myślę ze w tym naborze tak nie będzie.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego Podania

Pozdrawiam Sniper

List Motywacyjny:

Witam Szefostwo Firmy AMM-Transport.

Witam!, mój nick w grze to Sniper.

Mam 14 lat, na serwerze gram 5 miesięcy z jedną przerwą. Aktualnie nie pracuję w żadnej Firmie ani Frakcji. Żaden gracz na mnie nie narzekał co świadczy o mojej sumienności.

Angielski nie jest moją dobrą stroną ale potrafię się dogadać w tym języku z graczami, na serwerze jestem często 3-4 godziny dziennie. Na nabór do AMM-Transport czekałem ponieważ od początku chciałem się do niej dostać Posiadam 168 Score. Do zespołu AMM-transport bardzo chciał bym dołączyć ponieważ wiem że to bardzo dobrze zgrana ekipa i potrafi sobie radzić w trudnych sytuacjach Myślę ze dobrze sprawował bym się w roli kierowcy w waszej Firmie i dążę do tego zęby się wykazać i to udowodnić. Jestem Sumienny i nie zaniedbuję swoich obowiązków wypełniam polecenia które są mi dane. Bardzo chciał bym dołączyć do waszego zespołu zresztą nie tylko ja co świadczy o liczbie podań w tym temacie. Będzie to koniec mojego podania.

Bardzo proszę o pozytywnę rozpatrzenie mojego Podania.

Pozdrawiam Sniper.

kontakt:

GG: 23877236

Pozdrawiam.

Edytowane przez sniper_EPA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.