Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

Informacje o zgłoszeniu

  • #002171

  • 0 - brak

  • Nowe

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (29)Nie (12)
3 odpowiedzi w tym zgłoszeniu
Odpowiedz
Zdjęcie

Niezniszczalne dystrybutory

Napisane przez Polak333 w 26 grudzień 2017 - 20:22

Moim pomysłem jest sprawienie/stworzenie dystrybutorów stojących na stacjach by nie wybuchały przy wjechaniu w nie, wydaje mi się że można tak zrobić, widziałem na innym serwerze MTA (nie truck) i tam takie coś działa.

Wystarczy wyłączyć opcje breakable w kazdym dystrybutorze i będzie gicio, nie wiem czy jest to dostępne z jakiegoś pliczku czy coś takiego, ale na pewno da się to zrobić ręcznie w map editorze kopiując i wstawiając na to samo miejsce kazdy dystrybutor z osobna.

To niech będzie tak, bo osobiście mam neutralne zdanie, więc nie zaznaczam nic. Jeśli ktoś jest za, niech potwierdzi, odwrotnie to samo. Nie ma sensu pisania tutaj "Na tak/na nie", bo to można zrobić w ten wcześniej wymieniony sposób. Pisanie ma sens jak są jakieś argumenty za czymś.

Dajmy temu czas i zobaczymy co z tego wyniknie :P

Jak najbardziej na tak.
Jadę do wypadków ambulansem a zmęczenie sięga zenitu,wpadam na stację szybko je zbić pijąc kawę, Znajdzie się jeden z drugim którzy dla fanu wjadą w dystybutor ot tak sobie, jakie są skutki-wrak, gracze się dopytują kiedy ich uleczę. To jest tylko jeden przykład dla którego warto to zmienić, nie wspomnę o graczach którzy mają problem z pingiem i np. naczepa im lata po całej stacji.


Dodaj odpowiedź


  
Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników