Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

Grzan3k

Rejestracja: 13 kwi 2013
ONLINE Ostatnio: 3 minut temu
****-

#351887 Konkurs na Logo firmy Sprunk Trans!

Napisane przez Grzan3k w 23 czerwiec 2018 - 20:00

Nie potraktujcie tego jako spam, ale jako wskazówkę. Logo nie może zawierać tła, to już wam mówię na starcie.
#351751 Zmiany w administracji

Napisane przez Grzan3k w 22 czerwiec 2018 - 10:58

Na emeryturę udaje się Fabio. Jest to z pewnością wielki cios dla administracji, bo Fabio był jednym z najbardziej pracowitych adminów, nigdy nie odmawiał zrobienia czegoś i zawsze się angażował, należą mu się wielkie podziękowania, od siebie również wielkie dzięki za pomocą i współpracę.

 

Natomiast do administracji powraca Karot. Zajmie się on ministerstwem frakcji i mam nadzieję, że swojej szansy nie zmarnuje i wykorzysta ją należycie.

Co do podań, które nadesłaliście w ostatnim czasie. One cały czas widnieją u mnie i czekają na rozpatrzenie w odpowiednim momencie, pamiętajcie, że na swój wizerunek pracujecie cały czas.
#351726 [ANKIETA] Mejszter

Napisane przez Grzan3k w 21 czerwiec 2018 - 20:43

Na prośbę Mejsztera zamykam temat. O werdykcie chyba mówić nie muszę.
#351713 [ANKIETA] Mejszter

Napisane przez Grzan3k w 21 czerwiec 2018 - 19:13

Krótko i na temat, czy należy się temu Panu szansa, czy też nie. Odpowiem od razu na wasze pytanie, dlaczego w jego przypadku ankieta a w innych nie. Nie wiem co przewinił i ile złego wyrządził wam i serwerowi, więc nie chciałbym tej decyzji sam podejmować.
#351645 Lista pojazdów transportowych

Napisane przez Grzan3k w 20 czerwiec 2018 - 17:27

Zestaw przejrzysty i zawiera najważniejsze informacje, brawo. Pozwoliłem sobie podpiąć temat, bo jest warty uwagi, szczególnie dla nowych graczy.
#351624 [Uznana]EasY

Napisane przez Grzan3k w 20 czerwiec 2018 - 11:43

Następnym razem nie zostawiaj bratu, by sobie pojeździł, bo jak widać chyba nie tylko chce mu się jeździć, ale też i odwalać. Lub po prostu nie umiesz się przyznać i napisałeś sławną historię z bratem, by uniknąć konsekwencji.

 

Tak czy siak, dam Ci szansę.
#351567 [Odrzucona]Mejszter

Napisane przez Grzan3k w 19 czerwiec 2018 - 00:15

W takim razie zapraszam na rozmowę.
#351339 Ważne oświadczenie

Napisane przez Grzan3k w 15 czerwiec 2018 - 22:17

W dniu dzisiejszym zostały zbanowane następujące osoby: MrManiak , Wiola oraz Szymek. . Generalnie to przywykłem do rozmów, tłumaczenia, słuchania i mógłbym tutaj wymieniać godzinami do czego jeszcze przywykłem, ale do jednego do dnia dzisiejszego nie mogę się przemóc - do braku pokory. Od dawna przyglądałem się tym trzem osobom, z resztą nie tylko ja, bo nieustannie dostawałem na nich skargi. Granice ma każdy z nas i te granice są od czasu do czasu przekraczane i tak też się stało dzisiaj. Jestem w stanie naprawdę wiele znieść, ale ile można. Zaczęło się to robić po prostu już niezdrowe i postanowiłem wraz z innymi administratorami podjąć odpowiednie kroki i uprzedzam - na tym nie poprzestaniemy. Widocznie od tego trzeba było zacząć już dawno temu, by uniknąć takich sytuacji jak dzisiaj.

 

Prosiłem wielokrotnie, ale skoro niektórzy mają to kolokwialnie mówiąc, w dupie to nie pozostaje mi nic innego jak tylko działać.

Przypomnę tylko, że nawet jeśli nie ma mnie na serwerze, to nie oznacza to, że niczego nie widzę, ani też nie słyszę. Sami na siebie potraficie zakablować, więc praktycznie mówiąc wykonujecie za mnie robotę.

 

Maniak oraz Wiola wymieniali się kontami i grali sobie jak im się podoba, co więcej, nikt z nich nie widział w tym problemu. Oni może i nie, ja natomiast tak. Jeśli zobaczę, że ktoś z was wymienia się kontami (a bardzo łatwo do tego dojdę) to nie będzie żadnego tłumaczenia, tylko bez gadania poleci banicja, obyśmy się wszyscy dobrze zrozumieli.

 

 
#351165 [ANKIETA]PTS na GTA V

Napisane przez Grzan3k w 13 czerwiec 2018 - 12:43

Rozumiem, że sama wizja zbudowania takiego serwera jest czymś zachęcającym i być może nawet i przyszłościowym, ale podejrzewam, że samo stworzenie takiego serwera będzie czymś co nas przerośnie, chociażby ze względu na to się obecnie dzieje z technikiem od MTA. Nie mam też pojęcia w jaki sposób mielibyśmy nabyć takową osobę, która by się tym wszystkim zajęła a jednocześnie chciała z nami współpracować. Wolałbym się skupić na obecnych rzeczach do zrobienia, a dopiero później pomyśleć o alternatywnej wersji naszego moda. Dla większości was wygląda to dosyć kolorowo, stawiamy serwer i gramy, ale w rzeczywistości bawienie się z tymi rzeczami, dogadywanie się z ludźmi w sprawie tworzenia tego itd. jest naprawdę trudne. Przyznam się nawet, że gdybym nie miał tutaj żadnej rangi to również byłbym za tym pomysłem, bo przecież co nam szkodzi? No ale niestety, skoro mam już ową rangę i wiem z czym to się będzie wiązało, to nie uważam tego na obecną chwilę za dobrym pomysłem, ale też go oczywiście nie odrzucam. W istocie, da się mnie przekonać, ale do tego potrzeba odpowiednio zaplanowanej strategii oraz zapewnienia, że to ma SENS i nie na zasadzie, spójrz na inne serwery czy też, popatrz na hype obecnymi modami - to nie są argumenty.
#351137 Screeny z serwerów

Napisane przez Grzan3k w 12 czerwiec 2018 - 19:45

Starszy posterunkowy Grzan3k, kłania się.

Grzan3kPolicjant.png
#351082 [Uznana]Ojo

Napisane przez Grzan3k w 11 czerwiec 2018 - 19:44

Lipazy; W takiej sytuacji proszę się do tego zastosować. Ban permanentny jest w ostateczności.

Obrażanie innych uczestników rozgrywki -> Upomnienie -> Ban na dzień -> Ban na tydzień -> Ban permanentny
#351049 Ogłoszenia serwerowe

Napisane przez Grzan3k w 11 czerwiec 2018 - 12:15

Ceny paliw w stanie San Andreas zostały znaczenie podwyższone z powodu narastającego kryzysu, za wszelkie niedogodności i problemy związane z dostawą paliwa przepraszamy - zarząd PTS Dystrybucja.
#351010 Temat otwarty / Free chat

Napisane przez Grzan3k w 10 czerwiec 2018 - 15:15

SzczurekPL rozładował przemyt, jak to chyba do zaległych trzeba wpisać
#350861 Muzyka

Napisane przez Grzan3k w 08 czerwiec 2018 - 14:08

7/10

 
#350825 Poszukuję przeróżnych modów

Napisane przez Grzan3k w 07 czerwiec 2018 - 21:04

Czołem, poszukuję ciekawych i przede wszystkim sprawdzonych modów do GTA. Po wielu screenach serwerowych widać, że niektórzy z was używają ciekawych tekstur, modów czy różnych tego typu rzeczy. Sprawdzałem już kilka ENB, ale jakoś nie mogłem natrafić na odpowiedni, który by mi przypasował jakościowo. A może znacie też jakieś inne ciekawe mody, na przykład; dźwięki, skiny itd. Ktoś kto ogarnia te sprawy wie o czym mówię, mi niestety jest się trudno w tym środowisku obracać bo kompletnie tego nie czaję.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w znalezieniu ciekawych modyfikacji urozmaicających grę, czy też upiększających ją.