Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

Grzan3k

Rejestracja: 13 kwi 2013
ONLINE Ostatnio: 2 minut temu
****-

Moje tematy

[ANKIETA] Mejszter

21 czerwiec 2018 - 19:13

Krótko i na temat, czy należy się temu Panu szansa, czy też nie. Odpowiem od razu na wasze pytanie, dlaczego w jego przypadku ankieta a w innych nie. Nie wiem co przewinił i ile złego wyrządził wam i serwerowi, więc nie chciałbym tej decyzji sam podejmować.


Ważne oświadczenie

15 czerwiec 2018 - 22:17

W dniu dzisiejszym zostały zbanowane następujące osoby: MrManiak , Wiola oraz Szymek. . Generalnie to przywykłem do rozmów, tłumaczenia, słuchania i mógłbym tutaj wymieniać godzinami do czego jeszcze przywykłem, ale do jednego do dnia dzisiejszego nie mogę się przemóc - do braku pokory. Od dawna przyglądałem się tym trzem osobom, z resztą nie tylko ja, bo nieustannie dostawałem na nich skargi. Granice ma każdy z nas i te granice są od czasu do czasu przekraczane i tak też się stało dzisiaj. Jestem w stanie naprawdę wiele znieść, ale ile można. Zaczęło się to robić po prostu już niezdrowe i postanowiłem wraz z innymi administratorami podjąć odpowiednie kroki i uprzedzam - na tym nie poprzestaniemy. Widocznie od tego trzeba było zacząć już dawno temu, by uniknąć takich sytuacji jak dzisiaj.

 

Prosiłem wielokrotnie, ale skoro niektórzy mają to kolokwialnie mówiąc, w dupie to nie pozostaje mi nic innego jak tylko działać.

Przypomnę tylko, że nawet jeśli nie ma mnie na serwerze, to nie oznacza to, że niczego nie widzę, ani też nie słyszę. Sami na siebie potraficie zakablować, więc praktycznie mówiąc wykonujecie za mnie robotę.

 

Maniak oraz Wiola wymieniali się kontami i grali sobie jak im się podoba, co więcej, nikt z nich nie widział w tym problemu. Oni może i nie, ja natomiast tak. Jeśli zobaczę, że ktoś z was wymienia się kontami (a bardzo łatwo do tego dojdę) to nie będzie żadnego tłumaczenia, tylko bez gadania poleci banicja, obyśmy się wszyscy dobrze zrozumieli.

 

 


Poszukuję przeróżnych modów

07 czerwiec 2018 - 21:04

Czołem, poszukuję ciekawych i przede wszystkim sprawdzonych modów do GTA. Po wielu screenach serwerowych widać, że niektórzy z was używają ciekawych tekstur, modów czy różnych tego typu rzeczy. Sprawdzałem już kilka ENB, ale jakoś nie mogłem natrafić na odpowiedni, który by mi przypasował jakościowo. A może znacie też jakieś inne ciekawe mody, na przykład; dźwięki, skiny itd. Ktoś kto ogarnia te sprawy wie o czym mówię, mi niestety jest się trudno w tym środowisku obracać bo kompletnie tego nie czaję.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w znalezieniu ciekawych modyfikacji urozmaicających grę, czy też upiększających ją.


Oświadczenie RODO

25 maj 2018 - 14:19

W związku z nową ustawą jako administrator jestem odpowiedzialny za poinformowanie was o całej tej ustawie i proszę was o zapoznanie się z tą lekturą:

 

https://www.gov.pl/d...af-02f8d247aa1d

 

Oświadczenie jest? Jest. Dziękuję.


Współpraca z dawnym PSP

29 kwiecień 2018 - 15:07

Pewnie już zauważyliście, że na forum pojawił się drugi czerwony nap o nicku =Rambo=. Będzie on odpowiedzialny za serwer SA:MP, który niebawem pojawi się w monitoringu. Serwer będzie w pełni zarządzany przez niego, czyli wszystkie rzeczy związane z SAMPEM kierujecie właśnie do niego. Ja będę odpowiedzialny za MTA, a on za sampa. Nawiązaliśmy z nim współpracę z tego względu, że chcemy poszerzyć nasze granice i zwołać jeszcze więcej ludzi. Niebawem poznacie więcej szczegółów, ale jak na razie musicie uzbroić się w cierpliwość.

 

Napomknę również, że oficjalnie serwer Ramba będzie pod pieczą PTS'a, czyli to co będą robić gracze wraz z administracją na sampie, będzie to również podpisane pod PTS'a.