Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

Nycer

Rejestracja: 28 lis 2013
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 20:53
****-

Moje tematy

Realm Royale

08 czerwiec 2018 - 12:09

header.jpg?t=1528396938

 

Realm Royale to wydana na platformę PC Windows sieciowa gra akcji należąca do kategorii battle royale. Produkcja jest spin-offem popularnego Paladins: Champions of the Realm i korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Projekt został opracowany przez zespół Hi-Rez Studios, mający na koncie również takie tytuły jak Global Agenda, Smite czy Tribes: Ascend.

 

Gra przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywek multiplayer. Zabawa koncentruje się na jednym trybie rozgrywki, stanowiącym nietypową wariację popularnego stylu battle royale. Każdy mecz zaczyna setka osób, ale nie są one przystosowane do gry solo - działają duo (2 graczy) oraz Squad (4 graczy).

Zgodnie ze standardami gatunku, wraz z upływem czasu coraz większe połacie mapy przejmowane są przez śmiercionośną mgłę, stopniowo ograniczającą rozmiary pola bitewnego i wymuszającą konfrontacje.

 

W wydanym na platformę PC Windows Realm Royale gracze mogą wybierać między pięcioma klasami postaci dysponującymi unikalnymi umiejętnościami. Wojownicy wspomagają się magicznymi miksturami. Magowie potrafią wznosić się w powietrze i rzucać kulami ognia. Łucznicy korzystają oczywiście z łuków, a saperzy konstruują wieżyczki i pomagają sobie tarczami. Natomiast zabójcy preferują szybkie ataki z zaskoczenia. Mechanika walki jest stuprocentowo zręcznościowa, a bogaty wybór zdolności i ekwipunku sprawia, że potyczki są bardzo różnorodne.

 

Podczas zabawy gracze mogą kolekcjonować uzbrojenie, pancerze oraz umiejętności. Ponadto w specjalnych kuźniach możemy stworzyć legendarną broń. Nie jest to jednak łatwe, gdyż wymaga zebrania dużego zapasu surowców, a sam proces craftingu zajmuje sporo czasu, wystawiając nas na ataki nieprzyjaciół.

 

 

small_1859638403.png  small_175387795.gif  small_1292149704.gif

 

Źródło: https://www.gry-onli...16.asp?ID=38707


[Uznana]Nycer

23 maj 2018 - 13:59

Nick: Nycer

Serial: E966AC548FBE2FA5C3ADBB4C87BA4E12

Zbanował mnie: adam200

Powód blokady: wynoś się stąd
Wytłumaczenie: Zostałem zbanowany za włamywanie się na konta graczy PTS, trwało to tylko chwilę.. zrobiłem nieco mały bajzer w logach oraz danych i serdecznie za to przepraszam. Hasła do tych graczy uzyskałem z forum na którym są wstawiane GM1, skrypty do pobrania (1czasem nawet z bazą danych). W tamtym okresie w którym to robiłem.. zaciekawiło mnie to więc postanowiłem że się ,,po bawie"kosztem graczy, lecz poniosłem konsekwencje za które żałuje.

Miałem okazje przez chwilę grać na aktywnym banem, po półtorej rocznej przerwie, nawet dostałem się do jednej z firm którą pozdrawiam, moim zdaniem zachowywałem się dość spokojnie oraz kulturalnie bez jakichkolwiek problemów proszę mi o danie jeszcze jednej szansy.

Pozdrawiam Nycer