Skocz do zawartości

 • Photo
 • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

Fabio

Rejestracja: 25 gru 2013
Poza forum Ostatnio: dziś, 00:22
****-

Moje zgłoszenia

  Otwieranie się baz firm/frakcji dla PD

  Napisano 14 paź 2017

  Witam.

  Tak jak w tytule, proponuję zrobić takie coś, że pracownik frakcji Pomoc Drogowa, będzie miał możliwość wjechania oraz wyjechania na KAŻDĄ BAZĘ, firmy oraz frakcji. Oczywiście nie tyczyłoby się to komend, komendy /open lub /close działałyby tylko na bazę PD, tak żeby tą komendą nie otwierało się wszystkich. Chodzi po prostu o to, żeby po podjechaniu do bramy, ona otworzyła się automatycznie dla osoby, która jest w drużynie PD.

  Po co to, na co to? No po to, że praktycznie zawsze jak coś się holuje komuś na bazę, to trzeba łaskawie czekać, aż ktoś tę bazę otworzy, czasem pięć minut, czasem dziesięć, a czasem i pół godziny, to samo ma się w sytuacji odwrotnej, gdzie nie ma możliwości wyjechania z niej. Problemem z wykonaniem tego nie powinno być, a pracownicy mając do nich dostęp nie psuliby raczej tam niczego no, bo po co, chodzi o znacznie ułatwienie pracy, przyśpieszenie jej.

  Kto pracuje bądź pracował w PD dłuższy okres czasu, wie o czym mówię.

  Pozdrawiam i liczę na wprowadzenie tego.

  Niezniszczalne pojazdy na Green Island

  Napisano 25 lip 2017

  Witam.

  Jak zwykle, napiszę w skrócie - zostawiając pojazd na Green Island, staje się on niezniszczalny. Kopanie, bicie go nie odbiera mu stanu pojazdu. Przy uderzaniu tego pojazdu jakkolwiek, nie ma nawet dźwięku. Pojazd traci HP tylko wtedy, gdy jesteśmy kierowcą i w coś uderzymy na GI, jeśli jesteśmy poza nim, to nic się nie stanie.

  Status

  Napisano 5 lip 2017

  Witam.

  Dołączona grafika

  Jak widać na powyższym obrazku - tekst/linki wychodzą poza obramowanie.

  SAMP w Monitoringu

  Napisano 25 cze 2017

  Tak jak kiedyś z trackerem, w monitoringu: http://truckers.com.pl/monitoring/ nadal widnieje "Monitoring SA:MP", już chyba nieaktualne.

  Propozycja to usunięcie tego :D

  Informacje po zaśnięciu

  Napisano 25 cze 2017

  Witam.

  Kolejna moja propozycja jest taka, żeby po wpisaniu komendy /spij oprócz tego, że ściemnia się obraz i gracz jest zfreezowany, to na czacie wyskoczył komunikat typu outputchatbox, czyli po prostu komunikat informacyjny (raczej na żółty kolor, taki jest chyba przy wypadkach?) w stylu "Zasnąłeś. Obudzisz się za 2 minuty." - ten sam komunikat można byłoby wykorzystać do zaśnięcia przy osiągnięciu 100% zmęczenia, ewentualnie jakiś nieco inny informujący o tym, że zasnęliśmy z powodu zmęczenia, a dalej po prostu z tym czasem za jaki się ockniemy.

  Pozdrawiam.