Skocz do zawartości

 • Photo
 • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

MrManiak

Rejestracja: 17 cze 2014
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
****-

Moje zgłoszenia

  Rozładunek/załadunek Blueberry

  Napisano 11 sty 2018

  Skromny załadunek/rozładunek mojego autorstwa.
  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Wiejska droga z ograniczeniem prędkości

  Napisano 31 gru 2017

  Tu:
  Dołączona grafika
  I tu:
  Dołączona grafika
  Są znaki z ograniczeniem prędkości do 50km/h. Popytałem generalnego inspektora, czy tu faktycznie jest to ograniczenie. Odpowiedział mi, że tak. Zapytałem też wcześniej Marka, bo on tworzył mapę z ograniczeniami pod f9. Jego odpowiedź brzmiała, że nie ma tam ograniczenia. Tutaj screan z mapki pod f9, który pokazuje, że nie ma tam ograniczenia, ale policjanci i tak wlepiają mandaty:
  Dołączona grafika
  I teraz moja propozycja, albo usunąć te znaki i nie będzie ograniczenia, albo edytować mapę z ograniczeniami i będzie ograniczenie. Dziękuję i wesołego sylwestra. :uszanowanie:

  Przystanek w budynku

  Napisano 2 gru 2017

  Nie wiem, czy było to już zgłaszane, bo przeglądałem tracker i nie zauważyłem nigdzie. Być może jestem ślepy.
  Chodzi o to, że w LV na nowym osiedlu przystanek i parę obiektów wchodzą w domy...
  Spoiler

  Dft

  Napisano 13 maj 2016

  Moją propozycją jest zmniejszenie spalania w dft lub zwiększenie zbiornika do 300l. Jeżdżąc dft i rozwożąc towary przy obecnych zarobkach na truckerce, zarabiam tylko na paliwo, ponieważ co 3/4 kursy muszę zatankować. Jakby do tego dodać jeszcze viatoll to wychodzę mniej więcej 2/3k na plusie za 1h pracy.

  Garaże

  Napisano 19 kwi 2016

  Witam was drodzy użytkownicy. Mam dziś wam do przedstawiania propozycję dotyczącej garaży. Jak wszyscy wiemy na mapie jest dużo garaży, które można wykorzystać. Moim pomysłem jest wprowadzenie ich do kupna za rozsądną cenę. Takich garaży jest mało, więc proponowałbym zbudować gdzieś osiedle garaży(nie wiem jak to nazwać, ale chodzi mi o miejsce, w którym jest dużo garaży). Garcze, by mogli wykupić taki garaż i przechowywać w nim pojazd lub cokolwiek. Jakby pomysł przeszedł to proponuję wprowadzić coś w stylu 1 garaż na jednego gracza, żeby nie było, że gracz x ma 50 garaży. Z resztą o tym można myśleć po pozytywnym rozpatrzeniu propozycji.