Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

=Rambo=

Rejestracja: 25 sty 2009
OFFLINE Ostatnio: dziś, 11:07
****-

#349181 Budowa obiektów.

Napisane przez =Rambo= w 17 maj 2018 - 15:12

Proszę o wysłanie zakończonych prac. Najlepiej w wiadomości prywatnej w postaci linku do pobrania.  :)
#349151 Budowa obiektów.

Napisane przez =Rambo= w 16 maj 2018 - 21:06

Aktualizacja: 

Spoiler
#348580 Budowa obiektów.

Napisane przez =Rambo= w 08 maj 2018 - 22:30

Kurcze pieczone. Remontów nie budujcie - bo od tego będą tylko i wyłącznie firmy budowlane. :E
#348523 Budowa obiektów.

Napisane przez =Rambo= w 08 maj 2018 - 12:15

Aktualizacja mapy:

Spoiler


Przypominam, że będzie gamemod z ogólnym transportem. Więc możecie również budować nowe porty załadunkowe, lotniska, na opuszczonym lotnisku można zrobić asfalt jako podłoże. Pole popisu jest jeszcze spore. :)

Jakbym mógł Was prosić to wstawiajcie nowe prace pod tym postem - bo to ułatwi mi zadanie w aktualizowaniu mapy. :)

I proszę również o to byście nie stawiali pojazdów na mapach. :)


#348082 Budowa obiektów.

Napisane przez =Rambo= w 03 maj 2018 - 22:00

Aktualizacja nagród:

 

1 miejsce - 150 zł
2 miejsce - 100 zł
3 miejsce - 50 zł
#348070 Budowa obiektów.

Napisane przez =Rambo= w 03 maj 2018 - 20:15

Aktualna mapa:

Spoiler

 

Badyl oraz Stallion, Wasze prace nachodzą na siebie. Dokładnie chodzi o pracę "#3 Załadunek" oraz "Budowla #1". 

Thelbox, zaznaczyłeś miejsce na mapie w którym już istnieje obiekt. 
#347849 Budowa obiektów.

Napisane przez =Rambo= w 02 maj 2018 - 17:56

Witam. Zamieszczam tutaj informacje do osób, które chętnie zbudują obiekty. Pisząc obiekty mam na myśli całą budowę, a nie pojedyńczy obiekt np. drzewo. Zamieszczam poniżej mapę, żeby było wiadomo w których miejscach można budować - każdy kształt zamalowany kolorem zielonym lub czerwonym to miejsca w których już są zbudowane obiekty i tych miejsc należy unikać.

Nagrody dla najlepszych mapperów - będzie brana pod uwagę ilość obiektów (budowli) oraz jakoś w którą będzie wchodzić estetyka. Prace będzie oceniać kilku doświadczonych mapperów.

Nagrody:
1 miejsce - 100 zł
2 miejsce - 75 zł
3 miejsce - 50 zł


Myślę, że nagrody są atrakcyjne i będziecie mieć motywację by postawić obiekty estetycznie. :)

Mapa będzie aktualizowana na bieżąco pod warunkiem, że będę mieć dostęp do komputera. Wy jedynie przed przystąpieniem do budowania zaznaczacie miejsce w którym chcecie budować oraz udostępniacie mapę w tym temacie.

Mapa:
Spoiler#347771 Ogłoszenia

Napisane przez =Rambo= w 01 maj 2018 - 14:48

Witajcie Gracze. W tym temacie będziemy Was informować ze zmianami dotyczącymi SAMP.

Pierwszą informacją będzie wyjaśnienie co my tutaj robimy.

Projekt PSP został zatrzymany ze względu na to, że programista (Mac) stracił motywację do dalszej pracy.
Grzanek chciał znaleźć serwer, który mógłby godnie reprezentować PTS na platformie SAMP i ja miałem Jemu pomóc przy wyborze jakiegoś serwera. Po rozmowie z inspektorem stwierdziłem, że może to jest szansa do zmotywowania Maca by ukończył swój innowacyjny projekt gamemodu. Zaproponowałem więc Grzankowi, że tym serwerem może być PSP. Kilka dni później czy też na następny dzień napisał do mnie Lee, że chcą utworzyć konferencję ze mną. Po rozmowach z wszystkimi ustaliliśmy co i jak. Tak więc PSP wraca pod nową nazwę - Polski Truckerski Serwer. :)

Chciałbym uniknąć pytań typu "Kiedy gamemod?" dlatego napiszę tutaj w skrócie.

Mac będzie stawać na głowie po to, żeby ruszyć serwer. Gamemod co prawda już jest prawie ukończony, ale trzeba przeprowadzić wiele zmian tego co już było np. zmienić nazwę serwera z PSP na PTS. To jedna z wielu poprawek. Dlatego jeżeli mógłbym Was prosić o cierpliwość, to bardzo proszę. Mac jakiś czas temu wspomniał, że potrzebuje 2-3 tygodnie. :)

Pomoc - jeżeli są jakieś osoby chętne by pomóc przy rozwijaniu serwera to chętnie "zatrudnimy" budowlańców. Chcemy zrobić wielkie "wow" z gamemodem oraz z obiektami.

Wiele osób powtarza, że SAMP umiera. I tu Was zaskoczę - SAMP nie umiera, po prostu gamemody oraz serwery są podobne do siebie. My nie chcemy się upodabniać do tych serwerów - my chcemy być jedynym serwerem, który będzie mieć innowacyjny wygląd mapy (zmiany organizacyjne ruchu, nowe mosty, nowe "tło" na drogach - więcej drzew itd.), innowacyjny gamemod i w to wchodzić będzie wygląd gamemodu oraz jego grywalność. Dodatkowo na sto procent wprowadzę na SAMP nagrody pieniężne dla najaktywniejszych osób. Zasada jak w konkursie - Trzy najaktywniejsze osoby będą wybierane.

Postaram się namówić Mac'a do informowania Was na bieżąco jeżeli chodzi o gamemod. :)


#343633 #20 Wywiad - =Rambo=

Napisane przez =Rambo= w 02 marzec 2018 - 23:14

CaverN, tu Cię zaskoczę. Mnie nie biję, bo Inspektor wie, że lubię mu się akurat w tej sytuacji sprzeciwiać. :P Zawsze był Inspektor i tak pozostanie. :P

 

Edycja - odpowiedź do Inspektora: Nupie, nie zmieniaj mi na małe litery swojego nicku. Nie będzie lania, bo Ty tylko straszysz - nic więcej. :E
#342947 Pomoc przy budowaniu.

Napisane przez =Rambo= w 19 luty 2018 - 23:04

Informuję o tym, że sponsor oferuję nagrodę dla osoby, która wykona najwięcej obiektów (jedna budowa = jeden obiekt, nie mylić z obiektami np. płotem) oraz prace będą oceniane pod względem estetyki. Przykładowo mapper Janusz zbudował 50 obiektów nieestetycznie, a mapper Andrzej zbudował 15 obiektów estetycznie - to nagrodę wygra Andrzej. 

 

Nagroda nie jest wysoka, ale lepsze to niż nic - nagrodą jest 50 zł.

 

Prosiłbym abyście się zarejestrowali na forum Polskiego Serwera Przewozu - psp-samp.pl i żebyście mi napisali tam prywatną wiadomość jakie macie nazwy na gadu-gadu, ewentualnie nicki tutaj na forum. Dostaniecie wtedy rangę mappera oraz dostęp do działu związanego z budowaniem. Dział zniweluje niepotrzebne nieporozumienia oraz stratę cennego czasu. 

 

To by było na tyle, dziękuje oraz pozdrawiam.

Rambo
#342602 Pomoc przy budowaniu.

Napisane przez =Rambo= w 15 luty 2018 - 18:32

Witajcie. Dostałem pozwolenie od inspektora na napisanie tego ogłoszenia.

 

Jeżeli są na PTS osoby, które mają doświadczenie w MTA edytorze oraz są chętne pomóc, to mam do Was prośbę.

Pomóżcie by Polski Serwer Przewozu mógł ponownie zaistnieć na platformie SAMP.

 

Nie będę się więcej rozpisywać - osoby zainteresowane mogą napisać do mnie prywatną wiadomość tutaj lub wiadomość na gadu-gadu (2064185 - numer gg). Osoby zainteresowane pomocą spróbuję w jakiś sposób nagrodzić (choć nie będę ukrywać - to nie będą pieniądze). Obiektów jest sporo do budowy i każda pomoc mile widziana.

 

Dziękuje, pozdrawiam Rambo.
#313798 Współpraca

Napisane przez =Rambo= w 27 listopad 2016 - 10:45

Z okazji takiej, że Inspektor dał mi możliwość wypowiedzenia się w tym temacie to postaram się opisać jak to partnerstwo ma wyglądać i jak to się stało, że doszliśmy do porozumienia w tej kwestii. W końcu mogę to Wam napisać  - Cieszę się i to bardzo, że to właśnie z Wami mój serwer będzie współpracować.
 
Wielu z Was może się zastanawiać dlaczego wielki, stary Polski Truckerski Serwer dopuścił się do pierwszego tak wielkiego przełomu w historii serwera - jaki to ma w ogóle cel oraz gdzie tu sens łączenia się z tak małym serwerem jakim jest Polski Serwer Przewozu. Celów jest wiele, a głównym celem jest to aby wspólnymi siłami stać się potężniejszymi serwerami - dzięki mojemu serwerowi fani MTA znajdą Wasz serwer, a dzięki Waszemu serwerowi fani SA:MP znajdą mój serwer. Nie ma sensu tworzyć pod tą samą flagą serwera na rówieśniczej platformie, bo tak ja u Was to nie wychodziło tak i u mnie nie wyszło. Dlaczego? Dlatego, że u Was gracze serwerów na rówieśniczych platformach po prostu ze sobą rywalizowały zamiast się dobrze bawić - bo ta gra właśnie na tym polega, aby pograć i urwać się od często szarej rzeczywistości. U mnie natomiast ekipa MTA nie była gotowa na tak wielkie zmiany jakie nastąpiły po przerobieniu gamemodu z truck na ogólny transport. Co łączy nasze serwery? Pasja oraz kreatywne zespoły, które starają się upiększyć grę oraz dogodzić graczom, bo w końcu to gracze są najważniejsi. A tu właśnie o to chodzi - o to zaangażowanie w tworzeniu czegoś czego gracze nie mają.
Z Inspektorem stwierdziliśmy, że trzeba na zawsze zakopać stary topór wojenny wraz ze wspomnieniami, bo przecież jesteśmy dojrzali, dorośli i nie ma sensu bawić się w jakieś wojny czy też wspomnienia  - i tak się stało, że zaproponowałem właśnie Jemu współpracę, która jest partnerstwem, Inspektor bez chwili namysłu zgodził się, a z każdym następnym dniem dopieszczaliśmy szczegóły jak to partnerstwo miałoby wyglądać i jak Was o tym w łagodny sposób poinformować. Rozmowy rozwijały się szybko, nic tylko czekać na pierwsze owoce współpracy.  
Z Inspektorem nie chcemy widzieć jakichkolwiek rywalizacji pomiędzy PTS - PSP, bo to dwie różne platformy oraz dwa różne zupełnie odmienne gamemod'y i tych serwerów nie można ze sobą porównać dlatego żadna rywalizacja nie ma jakichkolwiek korzyści na rzecz któregoś z serwerów.
Jakie mam plany wobec PTS? Planów jest wiele, podam na chwile obecną jeden, aby inne były dla Was jak i dla moich graczy niespodzianką - jeżeli kiedykolwiek wykupie reklamę to m.in. koło logo PSP pojawi się również logo PTS wraz z symbolem współpracy/partnerstwa, bo od dnia 20 listopada 2016 roku PSP, to również PTS.
Ja reprezentując Polski Serwer Przewozu będę z należytym szacunkiem reprezentować Polski Truckerski Serwer. 
 
Mogę Wam dużo obiecać, mówić, że moje słowa nie są puste i nie są rzucane na wiatr, ale nastały takie czasy gdzie słowa straciły dawną wartość dlatego zamiast obiecać, że przyniosę wiele owoców wolę je Wam przynieść. :) To na razie początek, a ta droga końca nie ma dlatego zapnijmy pasy i szerokości życzę! :)
 
PS.: Inspektor, wiem, że nie lubisz jak piszę Twój nick z dużej litery. :P#196970 [Zatwierdzono]Układ pneumatyczny

Napisane przez =Rambo= w 01 styczeń 2014 - 15:23

Albo po prostu wprowadzić to co KingKong napisał. 

 

Zawsze układy mogą zaczynać się dla graczy, którzy już osiągną próg score...
#196951 [Zatwierdzono]Układ pneumatyczny

Napisane przez =Rambo= w 01 styczeń 2014 - 14:38

Nie rozumiem jednego. Każdy twierdzi, że jest robiony serwer RP, a nie truckerski. Opanujcie się trochę, bo to, że dodajemy różne zmiany dla frakcji, FIRM oraz ogólne zmiany dla graczy, to nie znaczy, że zmieniamy serwer na RolePlay.
#196675 Mobilny Fotoradar

Napisane przez =Rambo= w 30 grudzień 2013 - 17:02

Było coś takiego wałkowane. Fotoradary miało stawiać Final Build, a uaktywniać miała Policja.