Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

=Rambo=

Rejestracja: 25 sty 2009
OFFLINE Ostatnio: dziś, 11:07
****-

Moje tematy

Budowa obiektów.

02 maj 2018 - 17:56

Witam. Zamieszczam tutaj informacje do osób, które chętnie zbudują obiekty. Pisząc obiekty mam na myśli całą budowę, a nie pojedyńczy obiekt np. drzewo. Zamieszczam poniżej mapę, żeby było wiadomo w których miejscach można budować - każdy kształt zamalowany kolorem zielonym lub czerwonym to miejsca w których już są zbudowane obiekty i tych miejsc należy unikać.

Nagrody dla najlepszych mapperów - będzie brana pod uwagę ilość obiektów (budowli) oraz jakoś w którą będzie wchodzić estetyka. Prace będzie oceniać kilku doświadczonych mapperów.

Nagrody:
1 miejsce - 100 zł
2 miejsce - 75 zł
3 miejsce - 50 zł


Myślę, że nagrody są atrakcyjne i będziecie mieć motywację by postawić obiekty estetycznie. :)

Mapa będzie aktualizowana na bieżąco pod warunkiem, że będę mieć dostęp do komputera. Wy jedynie przed przystąpieniem do budowania zaznaczacie miejsce w którym chcecie budować oraz udostępniacie mapę w tym temacie.

Mapa:
Spoiler

Ogłoszenia

01 maj 2018 - 14:48

Witajcie Gracze. W tym temacie będziemy Was informować ze zmianami dotyczącymi SAMP.

Pierwszą informacją będzie wyjaśnienie co my tutaj robimy.

Projekt PSP został zatrzymany ze względu na to, że programista (Mac) stracił motywację do dalszej pracy.
Grzanek chciał znaleźć serwer, który mógłby godnie reprezentować PTS na platformie SAMP i ja miałem Jemu pomóc przy wyborze jakiegoś serwera. Po rozmowie z inspektorem stwierdziłem, że może to jest szansa do zmotywowania Maca by ukończył swój innowacyjny projekt gamemodu. Zaproponowałem więc Grzankowi, że tym serwerem może być PSP. Kilka dni później czy też na następny dzień napisał do mnie Lee, że chcą utworzyć konferencję ze mną. Po rozmowach z wszystkimi ustaliliśmy co i jak. Tak więc PSP wraca pod nową nazwę - Polski Truckerski Serwer. :)

Chciałbym uniknąć pytań typu "Kiedy gamemod?" dlatego napiszę tutaj w skrócie.

Mac będzie stawać na głowie po to, żeby ruszyć serwer. Gamemod co prawda już jest prawie ukończony, ale trzeba przeprowadzić wiele zmian tego co już było np. zmienić nazwę serwera z PSP na PTS. To jedna z wielu poprawek. Dlatego jeżeli mógłbym Was prosić o cierpliwość, to bardzo proszę. Mac jakiś czas temu wspomniał, że potrzebuje 2-3 tygodnie. :)

Pomoc - jeżeli są jakieś osoby chętne by pomóc przy rozwijaniu serwera to chętnie "zatrudnimy" budowlańców. Chcemy zrobić wielkie "wow" z gamemodem oraz z obiektami.

Wiele osób powtarza, że SAMP umiera. I tu Was zaskoczę - SAMP nie umiera, po prostu gamemody oraz serwery są podobne do siebie. My nie chcemy się upodabniać do tych serwerów - my chcemy być jedynym serwerem, który będzie mieć innowacyjny wygląd mapy (zmiany organizacyjne ruchu, nowe mosty, nowe "tło" na drogach - więcej drzew itd.), innowacyjny gamemod i w to wchodzić będzie wygląd gamemodu oraz jego grywalność. Dodatkowo na sto procent wprowadzę na SAMP nagrody pieniężne dla najaktywniejszych osób. Zasada jak w konkursie - Trzy najaktywniejsze osoby będą wybierane.

Postaram się namówić Mac'a do informowania Was na bieżąco jeżeli chodzi o gamemod. :)

Pomoc przy budowaniu.

15 luty 2018 - 18:32

Witajcie. Dostałem pozwolenie od inspektora na napisanie tego ogłoszenia.

 

Jeżeli są na PTS osoby, które mają doświadczenie w MTA edytorze oraz są chętne pomóc, to mam do Was prośbę.

Pomóżcie by Polski Serwer Przewozu mógł ponownie zaistnieć na platformie SAMP.

 

Nie będę się więcej rozpisywać - osoby zainteresowane mogą napisać do mnie prywatną wiadomość tutaj lub wiadomość na gadu-gadu (2064185 - numer gg). Osoby zainteresowane pomocą spróbuję w jakiś sposób nagrodzić (choć nie będę ukrywać - to nie będą pieniądze). Obiektów jest sporo do budowy i każda pomoc mile widziana.

 

Dziękuje, pozdrawiam Rambo.