Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

Lemon.

Rejestracja: 31 lip 2014
ONLINE Ostatnio: minutę temu
****-

Moje tematy

[MTA] Znajdź Uciekiniera!

02 styczeń 2018 - 15:38

Siemanko!

Pragnę ogłosić rozpoczęcie nowej i też starej zabawy prowadzonej kiedyś na PTS'ie. Jak sama nazwa wskazuje będzie ona polegała na znalezieniu uciekiniera, który będzie się chował na mapie i będzie dawał podpowiedzi graczom. Do wygrania będą ciekawe sumki pieniężne, (oczywiście te PTS'owe pieniążki) które mogą się przydać początkującym graczom. Osoba, która znajdzie uciekiniera zostanie nagrodzona skromną kwotą 50.000$. Te sumy z czasem będą zwiększane a co za tym idzie chyba troszkę bardziej będzie można "sobie zarobić". Dla nowych graczy moim zdaniem bardzo dobra inicjatywa, będą mogli zdobyć jakieś tam pieniądze. Jeżeli macie jakieś propozycje co do rozgrywki można pisać w tym temacie.
Regulamin:
1. Organizator jak i ministerstwo eventów jest zobowiązane do informowania o każdej zmianie w regulaminie.
2. Z dniem dzisiejszym (12.01.2018) zostają wprowadzone zapisy do zabawy, które będą prowadzone na forum minimum tydzień przed rozpoczęciem zabawy. Żeby się zapisać, należy wysłać prywatną wiadomość do organizatora (czyt. Lemon) z tematem Event.
3. Wpisowe na zabawę wynosi 1000$ i zostaje wpłacane w terminie wyznaczonym przez organizatora (prywatna wiadomość na forum).
4. Osoba, która będzie w jakikolwiek sposób oszukiwała i zostanie to wykryte(tj. podmianka skina pod AT-400, bądź podmianka pojazdu), dostanie zakaz brania udziału w zabawie na określony czas przez organizatora.
5. Każda osoba biorąca udział w zabawie musi poruszać się pojazdem wziętym z mapy tj. Burrito, Autobus itp.
6. Obowiązuje zakaz pisania na czacie gdzie jest schowany uciekinier. Po znalezieniu, on sam ogłosi gdzie i kto znalazł.
7. Uczestnik pytający o lokalizację uciekiniera w wiadomości prywatnej, na czacie bądź też prosząca o więcej podpowiedzi otrzyma nagrodę w postaci zakazu brania udziału w zabawie na czas nieokreślony lub określony przez organizatora.
8. Obowiązuje zakaz jakiegokolwiek oszukiwania w celu bliższego znalezienia się celu (to znaczy zakaz respienia się w domku, bądź też bliżej konkretnej lokalizacji podanej przez uciekiniera)
9. Obowiązuje nakaz rozpoczęcia zabawy w miejscu wyznaczonym przez organizatora. Trzeba się tam zjawić w określonym czasie z pojazdem (opisany w punkcie 4). Taka osoba, która zacznie z innego miejsca od razu zostaje zdyskwalifikowana.
10. Administracja ma zakaz pomagania graczom, między innymi tepania ich bliżej celu.
11. Administracja może brać udział w zabawie pod jednym warunkiem. Mają zakaz spectowania gdzie znajduje się uciekinier lub tepania się, żeby być bliżej celu.
12. Uczestnicy mogą szukać razem ale w przypadku znalezienia, nagroda jest dzielona między wszystkie osoby w grupie.
13. Dany uczestnik może tylko raz wygrać nagrodę w przypadku znalezienia. 1 osoba - 1 nagroda.
14. Ministerstwo eventów zastrzega sobie prawo do ingerencji w organizację eventu.

Regulamin może ulec zmianie. Będzie informacja, gdy zajdzie taka sytuacja.

Crashe

15 grudzień 2017 - 22:21

Hello.

Ogólnie mam taki problem z MTA, że gdy kogoś np. fixam i ktoś do mnie podejdzie albo na przykład mnie uderzy chociażby przez przypadek, od razu crashuje mi grę. Ma ktoś pomysl jak temu zaradzić? Staje się to już irytujące. Próbowałem przeinstalować MTA i nic.


YouTube - LemoN

09 listopad 2017 - 16:57

Jak wszyscy to i ja. Witam serdecznie czytających. Mianowicie ja też postanowiłem zareklamować swój kanał na YT. Jest tam 65 subów, może nie dużo ale zawsze coś. Będę tam regularnie wrzucał różne odcinki. Nie wiem co więcej napisać, ale zapraszam do zasubskrybowania, ostatnio wstawiłem dwa filmy z czego jeden dodatkowy tam to jest Praca policji na PTS'ie. Mówię, że będę regularnie wrzucał odcinki z tego z czego będziecie chcieli więc propozycje też można tutaj składać. Zapraszam do oceny. https://www.youtube....DosN8Y3qiR5Mchg


Problem.

29 październik 2017 - 14:05

Hello. Mianowicie mam problem z dźwiękiem tylko i wyłącznie w GTA (MTA także), że słyszę niektóre dźwięki na przykład urywek dźwięku silniku samochodów albo sygnałów. W innych grach mam wszystko dobrze, wszystko działa wszystko słychać tylko w GTA i MTA taki problem mam. Wie ktoś może o co z tym chodzi?


Problem.

09 sierpień 2017 - 21:49

Witam, otóż mam pewien problem i nie dotyczy on samego MTA ani GTA, lecz nie wiedziałem gdzie to napisać więc ewentualnie jakiś administrator mógłby go przenieść do odpowiedniego działu.

 

Mianowicie chodzi tutaj o Faceit'a. Ostatnio było wszystko dobrze gdy grałem faceit'y i było w porządku. Dzisiaj chciałem sobie z kumplami zagrać faceita, lecz gdy loguję się na stronie czy też na Faceit Anty Cheat, to na stronie pasek ładowania dochodzi do 95% i nie chce do 100% dojść, a w Anty Cheacie wygląda to podobnie, tylko że tam wyskakuje błąd Login failed: error getting user data. Próbowałem wszystkiego, przywracałem system, usuwałem przeglądarkę i instalowałem ponownie, usuwałem także zbędne aplikacje, które mogłyby to blokować, resetowałem router i wszystko robiłem lecz nic nie pomaga. Wie ktoś co może być przyczyną tego i jak mógłbym to naprawić? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.