Skocz do zawartości

 • Photo
 • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

CaverN

Rejestracja: 03 sie 2014
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
***--

Moje zgłoszenia

  Widoczny nick policjanta

  Napisano 16 gru 2017

  Witam, natknąłem się na (być może) buga, którego dzisiaj doświadczyłem. Tyczy się on wezwania naprawy przez policjanta, a ja widzę jego cały nick. Nie wiem czy to jest jakaś zmiana na serwerze czy bug, ale wolę to zgłosić, gdyż tego nigdy wcześniej nie miałem.

  Dołączona grafika

  Camhack i serwerowe ENB

  Napisano 6 lip 2017

  Witam!

  Wychodzę z pewną propozycją wgrania na serwer camhacka i ENB. Do czego byłoby to przydatne? ENB wiadomo- polepsza wygląd grafiki (oczywiście kogo komputer by tego nie uciągnął byłoby to do wyłączenia). ENB (może lepiej shader panel) wyglądało by tak, że pod komendą np. /shader (lub jakiś klawisz) otworzyłby się panel, gdzie moglibyśmy modyfikować ENB pod nasze potrzeby/możliwości. A camhack do robienia lepszych ujęć do filmów/ssów z serwera. Do filmów, np. do nagrania prezentacji serwera na YT. Wszystkie potrzebne pliki i skrypt mam, ale najpierw chciałbym się zapytać co sądzą gracze o tym pomyśle. Mody są do przetestowania, bo ja nie mam możliwości ich przetestować.


  Pozdrawiam!

  Green Island

  Napisano 2 maj 2017

  Witam.
  Moja propozycja jest taka, żeby usunąć Green Island. Jazda w to miejsce jest bardzo uciążliwa i wymaga duzo czasu. Z calym szacunkiem do autorów, bo sie postarali. Albo tez jest opcja, żeby dorobić drogę do GI z samego SF, żeby nie trzeba było jechać na około a droga byla by mniej uciążliwa.

  Ruch uliczny

  Napisano 19 lut 2017

  Witam. Wychodzę z pewną inicjatywą a mianowicie aby był włączony ruch uliczny (o ile się da). Dałoby to duże urozmaicenie do gry, a kursy nie były by tak monotonne ;)

  Skrypt

  Napisano 9 lut 2017

  Moja propozycja jest taka, że biorąc skrypt nie mamy tego czasu 5min. po którym można się rozładować. Dlaczego? Ponieważ raz nam się uda szybciej dojechać a raz wręcz przeciwnie, zależy gdzie będzie rozładunek bo wiadomo- jak wylosuje na GI to się jedzie trochę dłużej. A też powinna zmniejszyć się ilość osób kampiąca AP- doki LS.