Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

CaverN

Rejestracja: 03 sie 2014
OFFLINE Ostatnio: Informacja prywatna
***--

Moje tematy

Error

17 marzec 2018 - 12:19

Witam.

Od dzisiaj mam pewien błąd, nie wiem z czego wynikający. Wszystko jest pokazane na nagraniu:

 

Proszę o pomoc.


YouTube- CaverN

29 październik 2017 - 16:13

Witam!

 

Postanowiłem nieco zareklamować mój kanał na YT. Nie ma na nim dużo flimików, ale myślę, że niektórzy zaciekawią się moim "kontentem". Głównie nagrywam jakieś pojedyńcze trasy na race, moje rekordy jak i materiały do składania aplikacji do klanów na race. Gram na prywatnych (klanowych) serwerach, gdzie nabijam te moje rekordy. Dlaczego? Ponieważ na tychże serwerach mam moce do restartowania map, byleby mi się lepiej grało. Pare nagrań już udostępniłem na forum i zapewne dużo ludzi to widziało, ale postanowiłem wszystkie je wrzucić do jednego tematu. Zapraszam także do oglądania i udzielania się :)

 

Zaczniemy od mojego pierwszego filmiku, gdzie pokazuje moje początki. Mamy 31 marca 2016 roku, gdzie składałem aplikacje do klanu SiK- Speed Is King gdzie zostałem przyjęty na okres próbny. Z powodu małego zainteresowania moją osobą byłem zmuszony opuścić ten klan po ponad dwóch miesiącach.

 

Ten filmik ukazuje mój rekord (który bym teraz bez problemu pobił), gdzie byłem jeszcze w najlepszym wtedy klanie na race- 'TC| - The Crew Gaming. Był to bardzo duży klan z jednymi z najlepszych graczy na race, ale niestety sekcja race została zamknięta i musiałem opuścić klan.

 

Kolejna aplikacja do SiK- Speed Is King. Tutaj już zacząłem grać na padzie od xboxa360. Niestety, ale nie zostałem przyjęty z powodów mojego ostatniego odejścia. Ciężko mi było to zrozumieć, dlaczego niektórzy mnie nie chcieli, ale no cóż. Trudno.

 

No i moje ostatnie 3 filmiku z jednej mapy. Była to jedna, z najtrudniejszych map jakie grałem. Była to mapa, która była grana na ClanWarze w CrF- Crazy racers Family. Jest to klan w którym jest mi najlepiej i jestem w nim już pół roku (coś około) i nie zamierzam go opuszczać. Bardzo dobra ekipa, śmiechy chichy podczas trewnowania map i rozmawiania na TS- czego chcieć więcej. :D Co do mapy, to bardzo tą mapę lubię i chciałem na niej mieć jak najlepszy czas. Moja pierwsza próba:

https://www.youtube....7p98B8=youtu.be

 

Druga próba:

https://www.youtube....R48zB4=youtu.be

 

No i ostatnia próba. Jestem z tego czasu bardzo zadowolony, ale wiadomo- może być lepiej. Ten czas, który uzyskałem jest o PÓŁ SEKUNDY  gorszy od rekordu świata, więc dlatego jestem z niego tak dumny. Nigdy nie udało mi się uzyskać takiego czasu na innych mapach (w sensie zbliżonego do rekordu świata) ale w końcu się udało.

 

Zatem zapytacie- co dalej? Będę wrzucał filmiki raczej rzadko, ale będą one na wysokim poziomie umiejętności. Także uważam, że warto zasubskrybować. :)

 

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam! //CrF|CaverN.


Propozycje zmian firmowych

17 październik 2017 - 21:49

Tak jak w nazwie tematu, skoro powstał temat we frakcjach, to pomyślałem że założę taki temat w firmach i pragnę Was wysłuchać odnośnie propozycji, zmian i postaram się jakoś zadziałać. :)

Pad od xbox'a 360

23 sierpień 2017 - 20:28

Witam.

 

Od dwóch dni mam taki problem z padem. SS:

yzXUshE.png

 

Problem w tym, że ja nie klikam żadnego przycisku, ani nic. Po prostu jest pad włączony i stoi sobie, a system wykrywa jakbym coś na nim robił, widać do na ss powyżej. Reinstalowałem sterowniki i wszystko, ale nadal to samo (na wszelki wypadek zrobię to jeszcze raz za chwilę). Nie wiem co się stało- dlatego proszę o pomoc. 


Feniks- przeprosiny

13 sierpień 2017 - 21:00

Mówiłem to Tobie Feniks na TeamSpeak'u, ale powtórzę to w tym temacie. Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam za wszystkie gesty nienawiści, obelgi skierowane w Twoją stronę. Było to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie za co bardzo żałuję i pragnę Cię przeprosić. Ze swojej strony obiecuję, że więcej takie zachowanie nie będzie miało miejsca z mojej strony. Przepraszam.