Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

MjolnirThor

Rejestracja: 11 gru 2015
OFFLINE Ostatnio: dziś, 18:59
****-

Moje posty

W temacie: Lista pojazdów transportowych

22 czerwiec 2018 - 06:58

Odnośnie ładowności ciągnika siodłowego: jeśli ładowność naczepy wynosi 24 tony, a moc pociągowa ciągnika siodłowego( czyli jego ładowność ) 19 ton, to ile możesz załadować na zestaw? Tak się składa, że to ta mniejsza wartość ma znaczenie, a zazwyczaj jest tak ( w przypadku normalnego cyklu transportowego), że to ciągnik ma mniejszą " ładowność".


W temacie: Ryczerze dróg...

18 czerwiec 2018 - 14:05

Z drugiej strony- jeśli policjant wzywa pracownika PD do zabrania z drogi pojazdu porzuconego, który " zagraża" lub tylko " blokuje" przejazd, to nie powinien wystawiać mu mandatu, gdy ten jakiś odcinek drogi przejedzie pod prąd aby wygodniej było mu zabrać taki pojazd jak najszybciej i najsprawniej. Nie oznacza to, że PD może lekceważyć takie wezwania, bo w sumie są niepłatne, ale gdyby to były pojazdy prywatne lub firmowe, odholowywane na hangar, to podejrzewam, że czas oczekiwania byłby niesamowicie krótki.


W temacie: Eventowe konto graczy

04 czerwiec 2018 - 16:41

W niedzielę 3 czerwca zakończyliśmy trzydniowy event z okazji Dnia Dziecka. Suma nagród wypłaconych uczestnikom tegoż eventu wyniosła 1.765.000$, a graczy nagrodzonych było 7. Oprócz nagród za generalkę i poszczególne etapy uhonorowaliśmy niewielkimi przelewami także graczy, którzy na zakończenie eventu chcieli spróbować swych sił w wyścigu równoległym na trasie toru będącego ostatnim etapem zmagań eventowych. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy uczestnikom za udział w evencie. Przy okazji następnego eventu organizowanego przez PTS Klub dołożymy starań aby nagrody były równie okazałe.


W temacie: Eventowe konto graczy

28 maj 2018 - 18:23

Jak zauważyliście dn. 19.05. z konta zostało przelane 250.000$ na konto NicoNicoNi występującego na serwerze pod dziwnym nickiem wyglądającym jak droga pijanego węża do jamy, w której pożera swoje ofiary, a to z racji zwrotu kosztów nagród z eventu z 11-ego maja.

Ważną informacją dla nas wszystkich powinna być wartość maksymalna konta jaką możemy osiągnąć aby konto to wespół z moim kontem nie osiągnęło limitu dopuszczalnego i nie zostało wyzerowane. Razem z Pyrsonem( tym miśkiem od PTS Klubu) ustaliliśmy, że będziemy trzymać się kwoty około 5.000.000$. Nie dlatego, że sam posiadam przybliżoną kwotę( no może w realu taką bym uzbierał... po wygranej w Lotto i zaprzestaniu wydawania kasy na przygodnie spotkane panienki), ale z prostej przyczyny, że lepiej odnawiać co jakiś czas stan konta wpłatami od Szanownych Graczy aniżeli drżeć o nagle znikające wirtualne pieniądze. Tak więc najbliższa okazja do uszczuplenia stanu konta będzie już za kilka dni i wtedy możecie zasypywać mnie wpłatami. Dziękuję.


W temacie: [SPRZEDANE] Gry planszowe - większość nowa, nie używana

19 maj 2018 - 13:27

Ave- dam Ci 400 za wszystkie i płacisz za przesyłkę.