Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

MjolnirThor

Rejestracja: 11 gru 2015
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 20:01
****-

Moje posty

W temacie: Propozycje zmian

14 kwiecień 2018 - 16:44

Wspólnie z Pyrsonem doszliśmy do takiego czegoś: rozbudować funkcje życiowe graczy o jeszcze jedną. Mamy teraz zmęczenie i zdrowie, przy czym zdrowie możemy poprawić jedząc a zmęczenie wypiciem kawy lub odpoczynkiem ewentualnie skorzystać z hotelu. Proponujemy zmienić to na zmęczenie, głód i zdrowie. Zmęczenie jak obecnie zbijamy kawą lub odpoczynkiem, głód odwiedzając knajpki, budki z jedzeniem lub automaty, natomiast zdrowie mogłoby być poprawiane tylko i wyłącznie poprzez usługi pogotowia lub odwiedziny w szpitalu, przy czym te drugie płatne tak jak tańsza usługa pogotowia czyli 100$. Obniżanie poziomu zdrowia byłoby zależne od poziomu zmęczenia i głodu- im bardziej gracz zmęczony lub ( i) głodny, tym poziom zdrowia szybciej spada, a przy uzupełnionych tych dwóch czynnikach na maksa, zdrowie spadałoby proporcjonalnie do zmęczenia. Rozwiązanie to pozwoliłoby urealnić nieco rozgrywkę, o ile wprowadzenie go nie byłoby zbyt kłopotliwe.


W temacie: Regulamin serwera - otwarta dyskusja

14 kwiecień 2018 - 13:36

Jeśli ktoś uważa za normę " rzucanie mięsem" to proszę mi wybaczyć, ale według mnie osoba taka nie ma po prostu do powiedzenia absolutnie cokolwiek interesującego. Kaleczenie języka poprzez używanie wulgaryzmów i wtrąceń pochodzących z innych języków oraz spolszczonych wyrażeń powinno być karane i to surowo. Tłumaczenie, że jest to swego rodzaju " nowomowa" jest idiotyczne- takie sposoby porozumiewania się możecie uskuteczniać w swoim towarzystwie gdziekolwiek jesteście tylko między sobą, ale nie na forum publicznym a za takie uważać należy forum naszego serwera. A jeżeli nie podoba się Wam nasz język ojczysty w postaci takiej jakiej uczono, przynajmniej mnie, kilkadziesiąt lat temu, to pora zmienić otoczenie na bardziej otwarte na tego typu rzeczy. Tylko gdzie takie znajdziecie? Ja osobiście też przeklinam, ale nigdy nie odważyłbym się na coś takiego w rozmowie z człowiekiem, którego znam jedynie " z widzenia" lub, co chyba gorsze, ze świata wirtualnego. Są sytuacje, w których siarczyste " k...a" lub " ja p....ę" rzeczywiście rozładowują nieco napięcie wynikające z tejże sytuacji, ale jeśli tutaj na serwerze nie potraficie sobie bez tego poradzić, to współczuję Wam waszej ułomności w życiu realnym. Jeśli kogokolwiek uraziłem- przepraszam. Nie było to moim zamiarem, ale przynajmniej będę wiedział kto jest kim.


W temacie: Regulamin serwera - otwarta dyskusja

02 kwiecień 2018 - 20:33

Podniesienie limitu posiadanej wirtualnej gotówki na koncie do ceny najdroższego możliwego do zakupu domu.

Możliwość sumowania wartości posiadanych nieruchomości( lub chociaż ich wartości w Agencji Nieruchomości) do możliwości zakupu pojazdów, tzn. 10 domów o wartości 250k= 1 dom o wartości 2,5kk i dla nich takie same limity posiadanych pojazdów.

Rozpisanie w miarę dokładne przewinień podlegających ukaraniu mutami i banami. Nie może być tak, że admini różnie interpretują poczynania graczy. Jesteśmy równouprawnionymi graczami i kary powinny być równe dla wszystkich przekraczających postanowienia regulaminu. W zależności od " ciężaru" bana umożliwić co najmniej jedną apelację i unbana. Kary powinny dotyczyć również adminów, którzy wystawiają je dla żartów lub brak możliwości cofnięcia kary " mute" poza prośbą policjanta w trakcie kontroli.

Za przekleństwa lub inne nieregulaminowe wpisy na chacie teamowym wyciągać konsekwencje tylko na wniosek osób " poszkodowanych". Jak napisał jeden z moich " przedmówców"- to co dzieje sie na chacie teamowym jest widoczne tylko dla członków firmy lub frakcji, a to, że admini widzą to również nie oznacza, że ma to negatywny wpływ na wszystkich graczy. Informacje uzyskane z " podglądania" chatu teamowego nie mogą być wykorzystywane w jakikolwiek sposób przez  adminów do własnych celów.

Wyznaczyć spośród adminów minimum dwie osoby odpowiedzialne za różne działy, tzn. przynajmniej dwóch adminów z równorzędnymi uprawnieniami do prowadzenia warsztatu, komisu, nieruchomości, itd. Nie może być tak, że czekamy po kilka dni na zakup domu czy pojazdu.

 

Jak mi coś jeszcze zaświta w pacynie, to napiszę. Teraz walę w kimono, bo do roboty trza jutro wcześnie wstać.


W temacie: Eventowe konto graczy

02 kwiecień 2018 - 11:31

Zgodnie z zapowiedzią uruchamiam ponownie temat. Skontaktuję się z moim poprzednikiem i postaram się uzyskać informację na temat stanu konta, a także poprosić o dokonanie przelewu na moje konto. Za ostatni event należy zwrócić pieniądze Pyrsonowi ponieważ z jego prywatnego konta poszły pieniądze na nagrody( 50/50 z Petrolem). Suma nagród to 1.158.750$, więc dla Pyrsona zwrot wynosi 579.375$. Obecnie na koncie jest kwota 300.000$, która wpłynęła od gracza RaveN. O każdej wpłacie i wypłacie będę informował Was piętro wyżej.


W temacie: [MTA]Wielkanoc 2018

30 marzec 2018 - 10:43

Ja mam jeszcze taki pomysł- odwołajmy w całości ten event. Wydaje mi się, że jest nietrafiony zupełnie. Ewentualnie przełóżmy go na środa- piątek w przyszłym tygodniu w godzinach 11-13. Wtedy będzie wszystkim pasowało. Były ustalone godziny na początku- trzeba było tak zostawić.