Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

MjolnirThor

Rejestracja: 11 gru 2015
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 20:01
****-

#346779 Propozycje zmian

Napisane przez MjolnirThor w 14 kwiecień 2018 - 16:44

Wspólnie z Pyrsonem doszliśmy do takiego czegoś: rozbudować funkcje życiowe graczy o jeszcze jedną. Mamy teraz zmęczenie i zdrowie, przy czym zdrowie możemy poprawić jedząc a zmęczenie wypiciem kawy lub odpoczynkiem ewentualnie skorzystać z hotelu. Proponujemy zmienić to na zmęczenie, głód i zdrowie. Zmęczenie jak obecnie zbijamy kawą lub odpoczynkiem, głód odwiedzając knajpki, budki z jedzeniem lub automaty, natomiast zdrowie mogłoby być poprawiane tylko i wyłącznie poprzez usługi pogotowia lub odwiedziny w szpitalu, przy czym te drugie płatne tak jak tańsza usługa pogotowia czyli 100$. Obniżanie poziomu zdrowia byłoby zależne od poziomu zmęczenia i głodu- im bardziej gracz zmęczony lub ( i) głodny, tym poziom zdrowia szybciej spada, a przy uzupełnionych tych dwóch czynnikach na maksa, zdrowie spadałoby proporcjonalnie do zmęczenia. Rozwiązanie to pozwoliłoby urealnić nieco rozgrywkę, o ile wprowadzenie go nie byłoby zbyt kłopotliwe.
#346764 Regulamin serwera - otwarta dyskusja

Napisane przez MjolnirThor w 14 kwiecień 2018 - 13:36

Jeśli ktoś uważa za normę " rzucanie mięsem" to proszę mi wybaczyć, ale według mnie osoba taka nie ma po prostu do powiedzenia absolutnie cokolwiek interesującego. Kaleczenie języka poprzez używanie wulgaryzmów i wtrąceń pochodzących z innych języków oraz spolszczonych wyrażeń powinno być karane i to surowo. Tłumaczenie, że jest to swego rodzaju " nowomowa" jest idiotyczne- takie sposoby porozumiewania się możecie uskuteczniać w swoim towarzystwie gdziekolwiek jesteście tylko między sobą, ale nie na forum publicznym a za takie uważać należy forum naszego serwera. A jeżeli nie podoba się Wam nasz język ojczysty w postaci takiej jakiej uczono, przynajmniej mnie, kilkadziesiąt lat temu, to pora zmienić otoczenie na bardziej otwarte na tego typu rzeczy. Tylko gdzie takie znajdziecie? Ja osobiście też przeklinam, ale nigdy nie odważyłbym się na coś takiego w rozmowie z człowiekiem, którego znam jedynie " z widzenia" lub, co chyba gorsze, ze świata wirtualnego. Są sytuacje, w których siarczyste " k...a" lub " ja p....ę" rzeczywiście rozładowują nieco napięcie wynikające z tejże sytuacji, ale jeśli tutaj na serwerze nie potraficie sobie bez tego poradzić, to współczuję Wam waszej ułomności w życiu realnym. Jeśli kogokolwiek uraziłem- przepraszam. Nie było to moim zamiarem, ale przynajmniej będę wiedział kto jest kim.
#345994 Regulamin serwera - otwarta dyskusja

Napisane przez MjolnirThor w 02 kwiecień 2018 - 20:33

Podniesienie limitu posiadanej wirtualnej gotówki na koncie do ceny najdroższego możliwego do zakupu domu.

Możliwość sumowania wartości posiadanych nieruchomości( lub chociaż ich wartości w Agencji Nieruchomości) do możliwości zakupu pojazdów, tzn. 10 domów o wartości 250k= 1 dom o wartości 2,5kk i dla nich takie same limity posiadanych pojazdów.

Rozpisanie w miarę dokładne przewinień podlegających ukaraniu mutami i banami. Nie może być tak, że admini różnie interpretują poczynania graczy. Jesteśmy równouprawnionymi graczami i kary powinny być równe dla wszystkich przekraczających postanowienia regulaminu. W zależności od " ciężaru" bana umożliwić co najmniej jedną apelację i unbana. Kary powinny dotyczyć również adminów, którzy wystawiają je dla żartów lub brak możliwości cofnięcia kary " mute" poza prośbą policjanta w trakcie kontroli.

Za przekleństwa lub inne nieregulaminowe wpisy na chacie teamowym wyciągać konsekwencje tylko na wniosek osób " poszkodowanych". Jak napisał jeden z moich " przedmówców"- to co dzieje sie na chacie teamowym jest widoczne tylko dla członków firmy lub frakcji, a to, że admini widzą to również nie oznacza, że ma to negatywny wpływ na wszystkich graczy. Informacje uzyskane z " podglądania" chatu teamowego nie mogą być wykorzystywane w jakikolwiek sposób przez  adminów do własnych celów.

Wyznaczyć spośród adminów minimum dwie osoby odpowiedzialne za różne działy, tzn. przynajmniej dwóch adminów z równorzędnymi uprawnieniami do prowadzenia warsztatu, komisu, nieruchomości, itd. Nie może być tak, że czekamy po kilka dni na zakup domu czy pojazdu.

 

Jak mi coś jeszcze zaświta w pacynie, to napiszę. Teraz walę w kimono, bo do roboty trza jutro wcześnie wstać.
#345952 Eventowe konto graczy

Napisane przez MjolnirThor w 02 kwiecień 2018 - 11:31

Zgodnie z zapowiedzią uruchamiam ponownie temat. Skontaktuję się z moim poprzednikiem i postaram się uzyskać informację na temat stanu konta, a także poprosić o dokonanie przelewu na moje konto. Za ostatni event należy zwrócić pieniądze Pyrsonowi ponieważ z jego prywatnego konta poszły pieniądze na nagrody( 50/50 z Petrolem). Suma nagród to 1.158.750$, więc dla Pyrsona zwrot wynosi 579.375$. Obecnie na koncie jest kwota 300.000$, która wpłynęła od gracza RaveN. O każdej wpłacie i wypłacie będę informował Was piętro wyżej.
#345615 [MTA]Wielkanoc 2018

Napisane przez MjolnirThor w 30 marzec 2018 - 10:43

Ja mam jeszcze taki pomysł- odwołajmy w całości ten event. Wydaje mi się, że jest nietrafiony zupełnie. Ewentualnie przełóżmy go na środa- piątek w przyszłym tygodniu w godzinach 11-13. Wtedy będzie wszystkim pasowało. Były ustalone godziny na początku- trzeba było tak zostawić.
#345552 [MTA]Wielkanoc 2018

Napisane przez MjolnirThor w 29 marzec 2018 - 06:22

No to super- kolejny event, w którym nie wezmę udziału. Wolne wieczory świąteczne.
#345526 Temat otwarty / Free chat

Napisane przez MjolnirThor w 28 marzec 2018 - 20:15

Nie chciałbym się wtrącać, ale 30.03 w piątek, tj. za dwa dni, o 18-tej rusza konwój eventowy a jeszcze nikt nie zgłosił się do obstawy ze strony pogotowia.

 

Dziwne, gdy pisałem tego posta nie było wpisu Zaahain-a.
#345219 Rozliczenia

Napisane przez MjolnirThor w 24 marzec 2018 - 14:53

24.03.2018

 

6uo0dav.png

 

Ten tydzień bez awansów. Wypłaty zostały już rozdane, podobnie premie, tylko Ronnieu zgłosi się po nią jeszcze do mnie na serwerze.

Premia dla Psycholka zawiera premię za 1000 minut plus premię za dodatkowe 334 minuty.

Standardowo ja premii nie pobieram, ale gwoli przejrzystości rozliczenia czasu pracy, informację taką umieszczam w tabeli.

To na tyle. Thor69.
#345169 Propozycje zmian

Napisane przez MjolnirThor w 23 marzec 2018 - 20:16

Temat nie służy do dyskusji, ale odnośnie tych zarobków- praca we frakcjach to służba. Tutaj nie liczy się zarobek a dobrze spełniony obowiązek w stosunku do pozostałych graczy. Poza tym jest system premii za nadliczbowe minuty, więc w czym problem. Jeśli pozostałe frakcje( poza pogotowiem, w którym taki system istnieje) nie posiadają takich bonusów, to może czas coś takiego stworzyć?
#345083 Niepożądane obiekty

Napisane przez MjolnirThor w 21 marzec 2018 - 17:33

Nie wiem jak to nazwać, więc napiszę tak: od jakiegoś czasu na bazie pogotowia zniknęły oznaczenia na miejscach postojowych. Stało się to po wgraniu przebudowanego załadunku przy bazie pogotowia. Nie zwróciłem na to wcześniej uwagi, ale pracownikom frakcji to przeszkadza, bo jest kłopot z prawidłowym zaparkowaniem pojazdów. Odsyłam do naszego działu frywolnych wpisów, gdzie problem ten został lepiej opisany i nawet zobrazowany oraz proszę o podjęcie kroków mających na celu przywrócenie oznakowania do postaci sprzed poprawki. Dziękuję.
#345080 Temat otwarty / Free chat

Napisane przez MjolnirThor w 21 marzec 2018 - 17:26

Piszę do Ministerstwa Infrastruktury w tej sprawie.
#345034 Ostrzeżenia

Napisane przez MjolnirThor w 20 marzec 2018 - 21:55

Jeder otrzymuje ostrzeżenie za afk bez afk podczas godzin pracy.
#344943 Propozycje zmian

Napisane przez MjolnirThor w 19 marzec 2018 - 16:13

O ile mi wiadomo istnieje limit przydziału użytkowników do danego pojazdu wynoszący 17 osób(?). Jeśli to prawda, to czy można zwiększyć to ograniczenie do maksymalnej ilości członków frakcji. Chodzi o pogotowie. W tej chwili mamy sytuacje taką, że ten limit jest wystarczający, ale gdy okaże się, że wszyscy będą posiadać licencje na helki czy też uprawnienia do poruszania się Rancherami to co wtedy?
#344925 Ogłoszenia / Announcements

Napisane przez MjolnirThor w 19 marzec 2018 - 07:34

Witam.

Miałem z tym poczekać do powrotu Zaahain-a, ale dla satysfakcji niektórych zrobię to już teraz.

W związku z dość lekceważącym stosunkiem do mojej osoby jako p.o. szefa frakcji niektórych członków frakcji uważających zapewne, że zostali skrzywdzeni i niedocenieni przez Zaahain-a poprzez powierzenie właśnie mi pieczy nad frakcją podczas jego nieobecności, postanowiłem po rozdaniu wypłat w najbliższą sobotę złożyć wniosek do Ministerstwa Frakcji jak i do Zaahain-a o ocenę mojej pracy przez te 3 tygodnie a także poprosić o urlop do czasu wydania opinii. Sytuacja stała się już męcząca, a nie o to tutaj chodzi.

Do tego czasu będę do waszej dyspozycji na serwerze w godzinach popołudniowych.

Thor69.
#344815 Rozliczenia

Napisane przez MjolnirThor w 17 marzec 2018 - 14:53

17.03.2018

JafXP2X.png

 

Awanse w tym tygodniu otrzymują: kkubakks i Pyrson.

Postanowiłem nie stosować taryfy ulgowej dla osób, które nie wyrobiły normy, bo stwarza to dość niebezpieczny proceder, dlatego też osoby te nie otrzymały wypłaty.

Jedyne ustępstwo od regulaminu jakie popełniłem, to odstąpiłem od zwolnienia za drugie ostrzeżenie, ale mam jeszcze tydzień jako p.o. szefa pogotowia i mogę to sprostować przy następnym rozliczeniu.

Thor69.