Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

MjolnirThor

Rejestracja: 11 gru 2015
OFFLINE Ostatnio: dziś, 06:33
****-

#351531 Ryczerze dróg...

Napisane przez MjolnirThor w 18 czerwiec 2018 - 14:05

Z drugiej strony- jeśli policjant wzywa pracownika PD do zabrania z drogi pojazdu porzuconego, który " zagraża" lub tylko " blokuje" przejazd, to nie powinien wystawiać mu mandatu, gdy ten jakiś odcinek drogi przejedzie pod prąd aby wygodniej było mu zabrać taki pojazd jak najszybciej i najsprawniej. Nie oznacza to, że PD może lekceważyć takie wezwania, bo w sumie są niepłatne, ale gdyby to były pojazdy prywatne lub firmowe, odholowywane na hangar, to podejrzewam, że czas oczekiwania byłby niesamowicie krótki.
#350678 Eventowe konto graczy

Napisane przez MjolnirThor w 04 czerwiec 2018 - 16:41

W niedzielę 3 czerwca zakończyliśmy trzydniowy event z okazji Dnia Dziecka. Suma nagród wypłaconych uczestnikom tegoż eventu wyniosła 1.765.000$, a graczy nagrodzonych było 7. Oprócz nagród za generalkę i poszczególne etapy uhonorowaliśmy niewielkimi przelewami także graczy, którzy na zakończenie eventu chcieli spróbować swych sił w wyścigu równoległym na trasie toru będącego ostatnim etapem zmagań eventowych. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy uczestnikom za udział w evencie. Przy okazji następnego eventu organizowanego przez PTS Klub dołożymy starań aby nagrody były równie okazałe.
#350102 Eventowe konto graczy

Napisane przez MjolnirThor w 28 maj 2018 - 18:23

Jak zauważyliście dn. 19.05. z konta zostało przelane 250.000$ na konto NicoNicoNi występującego na serwerze pod dziwnym nickiem wyglądającym jak droga pijanego węża do jamy, w której pożera swoje ofiary, a to z racji zwrotu kosztów nagród z eventu z 11-ego maja.

Ważną informacją dla nas wszystkich powinna być wartość maksymalna konta jaką możemy osiągnąć aby konto to wespół z moim kontem nie osiągnęło limitu dopuszczalnego i nie zostało wyzerowane. Razem z Pyrsonem( tym miśkiem od PTS Klubu) ustaliliśmy, że będziemy trzymać się kwoty około 5.000.000$. Nie dlatego, że sam posiadam przybliżoną kwotę( no może w realu taką bym uzbierał... po wygranej w Lotto i zaprzestaniu wydawania kasy na przygodnie spotkane panienki), ale z prostej przyczyny, że lepiej odnawiać co jakiś czas stan konta wpłatami od Szanownych Graczy aniżeli drżeć o nagle znikające wirtualne pieniądze. Tak więc najbliższa okazja do uszczuplenia stanu konta będzie już za kilka dni i wtedy możecie zasypywać mnie wpłatami. Dziękuję.
#349357 [SPRZEDANE] Gry planszowe - większość nowa, nie używana

Napisane przez MjolnirThor w 19 maj 2018 - 13:27

Ave- dam Ci 400 za wszystkie i płacisz za przesyłkę.
#349356 [Uznana]Utrudnianie rozgrywki

Napisane przez MjolnirThor w 19 maj 2018 - 13:10

Twój nick:Thor69

Nick oskarżonego: na ss-ach jest widoczny

Powód:taranowanie i utrudnianie wyjazdu do poszkodowanych

Screen:s47dPVu.jpg,4xpfcKg.jpg,Poi9CJk.jpg

Dodatkowe informacje: Stałem na dyżurze na wyspie LS-AP, gdy nagle gracz uderzył w ambulans z tyłu. Niestety nie zdążyłem zrobić ss-a bo kto by sie czegoś takiego spodziewał. Po uderzeniu ambulans obróciło o 180 stopni, co napastnik wykorzystał do wepchnięcia go pomiędzy murowane ogrodzenie i werandę jednego z domków na wyspie i zablokowanie go swoim pojazdem, uniemożliwiając tym samym wyjazd do wezwań widocznych na pierwszym ss-ie. Sekwencja ss-ów jest w odwrotnej kolejności do zdarzeń, bo tak mi jakoś wyszło. Nie chodzi mi o standardową karę dla gracza za " odwalanie", ale o znacznie surowsze potraktowanie ze względu na charakter poszkodowanego jako pracownika frakcji, a także graczy mających w danym momencie wydłużony znacznie czas oczekiwania na pomoc ze strony pogotowia, gdyż do wezwań musieli udać sie ratownicy znacznie bardziej oddaleni.

 
#349180 Temat otwarty / Free chat

Napisane przez MjolnirThor w 17 maj 2018 - 14:57

Aha, czyli można uznać, że podstawy są. :)
#347535 Wojskowe pogawędki

Napisane przez MjolnirThor w 28 kwiecień 2018 - 16:26

Gratulacje za 10*!! Co dalej- przejęcie innej firmy? Idziecie jak burza!!
#346779 Propozycje zmian

Napisane przez MjolnirThor w 14 kwiecień 2018 - 16:44

Wspólnie z Pyrsonem doszliśmy do takiego czegoś: rozbudować funkcje życiowe graczy o jeszcze jedną. Mamy teraz zmęczenie i zdrowie, przy czym zdrowie możemy poprawić jedząc a zmęczenie wypiciem kawy lub odpoczynkiem ewentualnie skorzystać z hotelu. Proponujemy zmienić to na zmęczenie, głód i zdrowie. Zmęczenie jak obecnie zbijamy kawą lub odpoczynkiem, głód odwiedzając knajpki, budki z jedzeniem lub automaty, natomiast zdrowie mogłoby być poprawiane tylko i wyłącznie poprzez usługi pogotowia lub odwiedziny w szpitalu, przy czym te drugie płatne tak jak tańsza usługa pogotowia czyli 100$. Obniżanie poziomu zdrowia byłoby zależne od poziomu zmęczenia i głodu- im bardziej gracz zmęczony lub ( i) głodny, tym poziom zdrowia szybciej spada, a przy uzupełnionych tych dwóch czynnikach na maksa, zdrowie spadałoby proporcjonalnie do zmęczenia. Rozwiązanie to pozwoliłoby urealnić nieco rozgrywkę, o ile wprowadzenie go nie byłoby zbyt kłopotliwe.
#346764 Regulamin serwera - otwarta dyskusja

Napisane przez MjolnirThor w 14 kwiecień 2018 - 13:36

Jeśli ktoś uważa za normę " rzucanie mięsem" to proszę mi wybaczyć, ale według mnie osoba taka nie ma po prostu do powiedzenia absolutnie cokolwiek interesującego. Kaleczenie języka poprzez używanie wulgaryzmów i wtrąceń pochodzących z innych języków oraz spolszczonych wyrażeń powinno być karane i to surowo. Tłumaczenie, że jest to swego rodzaju " nowomowa" jest idiotyczne- takie sposoby porozumiewania się możecie uskuteczniać w swoim towarzystwie gdziekolwiek jesteście tylko między sobą, ale nie na forum publicznym a za takie uważać należy forum naszego serwera. A jeżeli nie podoba się Wam nasz język ojczysty w postaci takiej jakiej uczono, przynajmniej mnie, kilkadziesiąt lat temu, to pora zmienić otoczenie na bardziej otwarte na tego typu rzeczy. Tylko gdzie takie znajdziecie? Ja osobiście też przeklinam, ale nigdy nie odważyłbym się na coś takiego w rozmowie z człowiekiem, którego znam jedynie " z widzenia" lub, co chyba gorsze, ze świata wirtualnego. Są sytuacje, w których siarczyste " k...a" lub " ja p....ę" rzeczywiście rozładowują nieco napięcie wynikające z tejże sytuacji, ale jeśli tutaj na serwerze nie potraficie sobie bez tego poradzić, to współczuję Wam waszej ułomności w życiu realnym. Jeśli kogokolwiek uraziłem- przepraszam. Nie było to moim zamiarem, ale przynajmniej będę wiedział kto jest kim.
#345994 Regulamin serwera - otwarta dyskusja

Napisane przez MjolnirThor w 02 kwiecień 2018 - 20:33

Podniesienie limitu posiadanej wirtualnej gotówki na koncie do ceny najdroższego możliwego do zakupu domu.

Możliwość sumowania wartości posiadanych nieruchomości( lub chociaż ich wartości w Agencji Nieruchomości) do możliwości zakupu pojazdów, tzn. 10 domów o wartości 250k= 1 dom o wartości 2,5kk i dla nich takie same limity posiadanych pojazdów.

Rozpisanie w miarę dokładne przewinień podlegających ukaraniu mutami i banami. Nie może być tak, że admini różnie interpretują poczynania graczy. Jesteśmy równouprawnionymi graczami i kary powinny być równe dla wszystkich przekraczających postanowienia regulaminu. W zależności od " ciężaru" bana umożliwić co najmniej jedną apelację i unbana. Kary powinny dotyczyć również adminów, którzy wystawiają je dla żartów lub brak możliwości cofnięcia kary " mute" poza prośbą policjanta w trakcie kontroli.

Za przekleństwa lub inne nieregulaminowe wpisy na chacie teamowym wyciągać konsekwencje tylko na wniosek osób " poszkodowanych". Jak napisał jeden z moich " przedmówców"- to co dzieje sie na chacie teamowym jest widoczne tylko dla członków firmy lub frakcji, a to, że admini widzą to również nie oznacza, że ma to negatywny wpływ na wszystkich graczy. Informacje uzyskane z " podglądania" chatu teamowego nie mogą być wykorzystywane w jakikolwiek sposób przez  adminów do własnych celów.

Wyznaczyć spośród adminów minimum dwie osoby odpowiedzialne za różne działy, tzn. przynajmniej dwóch adminów z równorzędnymi uprawnieniami do prowadzenia warsztatu, komisu, nieruchomości, itd. Nie może być tak, że czekamy po kilka dni na zakup domu czy pojazdu.

 

Jak mi coś jeszcze zaświta w pacynie, to napiszę. Teraz walę w kimono, bo do roboty trza jutro wcześnie wstać.
#345952 Eventowe konto graczy

Napisane przez MjolnirThor w 02 kwiecień 2018 - 11:31

Zgodnie z zapowiedzią uruchamiam ponownie temat. Skontaktuję się z moim poprzednikiem i postaram się uzyskać informację na temat stanu konta, a także poprosić o dokonanie przelewu na moje konto. Za ostatni event należy zwrócić pieniądze Pyrsonowi ponieważ z jego prywatnego konta poszły pieniądze na nagrody( 50/50 z Petrolem). Suma nagród to 1.158.750$, więc dla Pyrsona zwrot wynosi 579.375$. Obecnie na koncie jest kwota 300.000$, która wpłynęła od gracza RaveN. O każdej wpłacie i wypłacie będę informował Was piętro wyżej.
#345615 [MTA]Wielkanoc 2018

Napisane przez MjolnirThor w 30 marzec 2018 - 10:43

Ja mam jeszcze taki pomysł- odwołajmy w całości ten event. Wydaje mi się, że jest nietrafiony zupełnie. Ewentualnie przełóżmy go na środa- piątek w przyszłym tygodniu w godzinach 11-13. Wtedy będzie wszystkim pasowało. Były ustalone godziny na początku- trzeba było tak zostawić.
#345552 [MTA]Wielkanoc 2018

Napisane przez MjolnirThor w 29 marzec 2018 - 06:22

No to super- kolejny event, w którym nie wezmę udziału. Wolne wieczory świąteczne.
#345526 Temat otwarty / Free chat

Napisane przez MjolnirThor w 28 marzec 2018 - 20:15

Nie chciałbym się wtrącać, ale 30.03 w piątek, tj. za dwa dni, o 18-tej rusza konwój eventowy a jeszcze nikt nie zgłosił się do obstawy ze strony pogotowia.

 

Dziwne, gdy pisałem tego posta nie było wpisu Zaahain-a.
#345219 Rozliczenia

Napisane przez MjolnirThor w 24 marzec 2018 - 14:53

24.03.2018

 

6uo0dav.png

 

Ten tydzień bez awansów. Wypłaty zostały już rozdane, podobnie premie, tylko Ronnieu zgłosi się po nią jeszcze do mnie na serwerze.

Premia dla Psycholka zawiera premię za 1000 minut plus premię za dodatkowe 334 minuty.

Standardowo ja premii nie pobieram, ale gwoli przejrzystości rozliczenia czasu pracy, informację taką umieszczam w tabeli.

To na tyle. Thor69.