Skocz do zawartości

 • Photo
 • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

Linshi

Rejestracja: 26 sty 2016
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 22:14
****-

Moje zgłoszenia

  Informacja pod F9 > FAQ

  Napisano 25 cze 2017

  Dokładnie chodzi mi o informację "Co to jest ten żółty pasek pod kasą? A czerwony?". Jak wiadomo na serwer został wprowadzony nowy interfejs, który zmienił wygląd tych wskaźników. Proponuję zaktualizować tą informację, aby była zgodna z aktualną wersją.

  Proponuję, aby wyglądało to w ten sposób:
  Q: Co oznaczają wskaźniki pod pieniędzmi?
  A: Pierwszy od góry, wskaźnik obok którego znajduje się ikona serca oznacza ilość aktualnego zdrowia. Można je zregenerować jedząc coś lub wzywając pogotowie. Gdy spadnie do zera - umrzemy. Drugi, obok którego znajduje się filiżanka kawy oznacza nasze zmęczenie. Można je zredukować pijąc kawę na stacji benzynowej, śpiąc przy hotelu używając komendy /spij lub stojąc nieruchomo. Gdy wskaźnik zapełni się, zaśniemy na 2 minuty. Następny pasek, wyświetla aktualny stan naszego pojazdu. Gdy spadnie on do 24% nasz pojazd wybuchnie. Jeżeli posiadamy naczepę, jej stan również będzie wyświetlany, pod stanem pojazdu. Przy kliknięciu klawisza Alt możemy zobaczyć dokładnie ile % jest na poszczególnych wskaźnikach.

  Rozładunek nr 56

  Napisano 6 kwi 2017

  Proponuję dodać możliwość załadowania i rozładowania towarów z kategorii Chemikalia na rozładunku nr 56, czyli tym w bazie Petrol.

  SAMP w Trackerze

  Napisano 10 lis 2016

  Skoro serwer na SAMPie został już zamknięty, proponuję usunięcie kategorii "SAMP" z Trackera.

  Nazwa rozładunku

  Napisano 6 lis 2016

  Proponuję zmienić nazwę rozładunku numer 99, z "Hala magazynowa Media Markt" na "Hala magazynowa bazy wojskowej". Rozładunek ten znajduje się bardzo blisko bazy wojskowej i według mnie jego nazwa powinna być z nią związana.

  Zawracanie na moście i ograniczenie na drogach wiejskich

  Napisano 28 paź 2016

  Tak jak w tytule, proponuje sprecyzować czy legalne jest zawracanie na moście, ponieważ nie ma nic na ten temat w taryfikatorze i jakie jest ograniczenie na drogach wiejskich (czyt. takich na których jest piasek/żwir). Nie jest to dużo pracy, a wyeliminuje wiele sporów między policjantami i graczami.