Skocz do zawartości

 • Photo
 • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

にっこにっこにー

Rejestracja: 22 maj 2016
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 23:45
****-

Moje zgłoszenia

  Poziomy ulepszania towarów dla graczy

  Napisano 16 kwi 2018

  Jestem za wprowadzeniem poziomów ulepszeń coś w stylu jak z poziomami specjalizacji dla firm, jednakże wyglądało by to tak że poziom kupuje gracz na wszystkie towary.

  Wyglądało by to w taki sposób że np. gracz kupuje 4 poziom ulepszenia i tym samym zamiast zarabiać 100% sumy jak do tej pory będzie zarabiać 120%.
  Oczywiście poziomy by kosztowały odpowiednią kwotę. Dzięki temu gracze którzy grają tylko na truckerce mogą zwiększyć swoje zarobki.

  Edit: Zapomniałem napisać że poziom firmy i gracza się sumują

  Nowy załadunek w San Fierro

  Napisano 10 kwi 2018

  Tak jak w tytule, nowy załadunek. Jest tam mało miejsca i ciasno jednak bez problemu da się wjechać. Osoby które są bardziej wymagające i szukają wyzwań załadunek powinien się spodobać :)  Dołączona grafika


  Reforma mandatów

  Napisano 2 lis 2017

  Siemka, ostatnio Feniks w temacie "Propozycja zmian"(klik) zaproponował zmianę sposobu rozliczania za mandat. Miało by to tak wyglądać że score by zostało zmniejszone a pieniądze zwiększone. Osobiście uważam że jest to dobry pomysł i by wpłynęło pozytywnie na ekonomie serwera. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

  Więzienie zamiast utraty score

  Napisano 17 kwi 2017

  Aktualnie jest tak że jak zostajemy zatrzymani to dostajemy mandat w postaci score i pieniędzy gdzie pieniądze można zamienić na więzienie a score już nie.

  Jestem za tym aby również score można było by zamieniać na więzienie. Gracz który by dostał mandat 20 score by mógł wymienić na 200 min jaila (przelicznik: 1score=10min jaila) i nie tracić score. Wielu osobom by takie rozwiązanie lepiej pasowało niż przyjmowanie mandatu w postaci score. Niech policja wyjdzie w stronę graczy i umożliwi wymianę score na więzienie a gra stanie się przyjemniejsza dla obu stron, również mam nadzieje że gracze wiedząc o tym że mogą zamienić score na jail zrezygnują z prób ucieczek policji.

  Jeśli uważasz że powinno to trochę inaczej wyglądać wyraź swoje zdanie w komentarzu i sprawmy aby trafiło na serwer w doskonałej formie :)


  (Jednostki wyżej podane są podane w wartościach w których moim zdaniem będą adekwatne względem wykonanego wykroczenia)

  Transport ADR

  Napisano 28 mar 2017

  Witam, ostatnio wpadłem na ciekawy pomysł i chcę go wam przedstawić. Ale najpierw wytłumaczę wam co to jest ADR aby móc dalej kontynuować.
  W skrócie jest to międzynarodowa konwencja dotycząca drogowego przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych (nie dotyczy to transportu promami, tu jest potrzebne inne zezwolenie)

  Skoro już wiemy co to jest, to przedstawię wam moją wizję:

  Na serwerze do każdej kategorii by dodano po 3-5 nowych ładunków które by były oznaczone jako ADR i aby je wozić trzeba by wykupić na stałe kurs ADR i posiadać odpowiednią ilość score (ja proponuje aby te ładunki zaczynały się od 1500 score). Cena by takiego kursu by wynosiła 1,5kk, wiem wiem duża suma ale wożąc takie ładunki byście zarabiali znacznie więcej dając przykład, na ładunku który ma 3000 score byś zarobił 2k a wioząc ADR za takie same score byś dostał 3-3,5k(to jest tylko przykład). Jako że transport ADR wymaga w prawdziwym świecie specjalnej czerwonej skrzynki również bym ją w grze zaimplementował w postaci jak ViaTOLL gdzie by się uzupełniało do 100% i każdy kurs z takim ładunkiem by nam z niej zabierał 1%, wiadomo, jeśli byśmy byli w firmie to pracodawca by dbał o uzupełnienie zapasy a w przypadku truckerki sam kierowca by kupował.

  Prócz większych zarobków zyska na tym ekonomia serwera jako że owy gracz musi grac aby wykupić kurs i adekwatnie jak wykupi to będzie grać aby te pieniądze odzyskać tym samym gracz zostaje dłużej na serwerze. No i oczywiście nie trzeba wgrywac na serwer żadnych dodatkowych pojazdów czy naczep.

  Myślałem także nad czasową licencją ale zrezygnowałem z tego pomysłu jako że ciężko takie coś by mogło być do zrealizowania.

  Tak ja to widzę, jeśli ty masz co do tego pomysłu jakiś inny plan wyraź go w poście i sprawmy aby w idealnej formie udało się go wdrążyć na serwer :)