Skocz do zawartości

 • Photo
 • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

drftmn

Rejestracja: 11 cze 2016
Dostępny Ostatnio: 3 minut temu
****-

Moje zgłoszenia

  Discord PTS'a

  Napisano 14 wrz 2017

  Witam, chciałbym zaproponować zmianę lub dodanie możliwości kolejnego komunikatora głosowego jakim jest Discord. Jest to nowszy komunikator, będący aktualnie najszybciej rozwijającym się i posiadającym sporą ilość darmowych funkcji jakich nie jesteśmy w stanie uświadczyć poprzez Teamspeak, takich jak:
  -Darmowy serwer bez ograniczeń dot. jego wielkości, czy też kodeku dźwięku, gdyż z góry dostajemy Opus!
  -Możliwość tworzenia kanałów tekstowych oraz głosowych również bez ograniczeń!
  -Prosty, przejrzysty design oraz małe zużycie procesora(podobnie jak Teamspeak).
  -Możliwość tworzenia rang/permisji/zabezpieczeń.
  -Darmowa aplikacja na telefon.
  -Boty, które można stworzyć samemu lub korzystać z darmowych, udostępnionych najczęściej za darmo przez ludzi, którzy wciąż je aktualizują.(Boty mają sporo różnych funkcji, których w stanie nie jest wypisać ale m.in losowe obrazki, pełnienie roli moderatora, puszczanie muzyki, czy też wiele innych dogodności)
  -Wciąż rozwijana aplikacja, do której w niedalekiej przyszłości mają wstąpić takie dodatki jak np. możliwość wideo rozmowy oraz udostępniania ekranu.

  Czyż nie brzmi to wspaniale? Po więcej informacji polecam zapoznać się ze stroną Discord'a oraz zachęcam każdego do wypowiedzenia się na temat pomysłu. Jestem świadom że trzeba włożyć w stworzenie takiego serwera trochę pracy, lecz jako iż ten komunikator ma już 2 lata jestem pewien że znajdą się osoby, które będą chętne pomocy przy konfiguracji serwera PTS'a na Discordzie.

  Pozdrawiam i życzę smacznego obiadku :)

  Wiem że mogłem zapewne napisać więcej ale goni mnie obiad, nie bijcie...