Skocz do zawartości

 • Photo
 • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

Vaniliovsky

Rejestracja: 27 lut 2017
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 21:31
***--

Moje zgłoszenia

  Stacja paliw

  Napisano 7 sie 2017

  Witam. Piszę do was z pewną propozycją. A mianowicie.
  Jak każdy wie jezdzac z LS do AP po prawej stronie przed AP znajduję się stacja paliw. Osoby które jadą do AP mogą bez problemu wjechać i sobie zatankować. Gorzej gdy ktoś jedzie np z BS, czy SF a nawet z AP wyjeżdzając i osoby które chciałyby skorzystać ze stacji muszą albo wjechać na lewy pas jadąc pod prad lub po prostu skrócić z swojego pasa.
  Jeżeli chciałby ktoś przepisowo tam zatankować jadąc z AP musiałby zawrócić dopiero obok wyspy LS.
  Ja sam tak robiłem że chciałem tam zatankować i jadąc z AP po prostu musiałem skrócić tam, i wielu policjantom którzy widzieli ten manewr się nie podobało, ale oni sami nie wiedzieli czy dać mandat za skróty czy nie (Tłumaczyłem im że nie ma jak tu wjechać z pasa gdzie jade do LS) wiec puszczali mnie wolno. Tak samo gdy sobie już tankujemy na tej stacji i chcemy jechać dalej do LS musimy znów skrócić wyjeżdzając aby zjechać na swój pas. Jest to chyba jedyna stacja gdy nie ma wjazdu z innego pasa na stację.
  Przy głównym TS jak wiecie wszystko ładnie jest zrobione można sobie zjechać na stacje czy to jadąc z SF do LV czy z LV do SF.
  Moim zdaniem i tutaj przydałby się taki wjazd i wyjazd tak samo jak jest przy głównym TS. Albo z tej zieleni zrobić jeden wąski pas gdzie można by było wjechać i wyjechać ze stacji.
  Co Wy o tym sądzicie?

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Freez

  Napisano 26 lip 2017

  Witam. Czy nie przydało by się coś zmienić w tym temacie? A mianowicie, gdy dostajemy freeza gasi nam silnik i nie mozemy skręcać czy też zatrzymać pojazdu. Wpadłem na taki pomysł aby podczas freeza można bylo zatrzymać pojazd i dodać możliwość skręcania, silnik oczywiście będzie dalej wyłączony abyśmy nie mogli dalej jechać. Pomogło by to uniknąć wpadania do wody czy też zderzeń z innymi graczami. Dzięki tej opcji podczas freeza będziemy mogli lepiej kontrolować pojazd.