Skocz do zawartości

  • Photo
  • Witaj internauto - Aby móc swobodnie korzystać z forum musisz się zalogować lub zarejestrować!

Lee

Rejestracja: 30 kwi 2010
OFFLINE Ostatnio: dziś, 07:39
****-

Moje tematy

test

16 kwiecień 2018 - 16:16

test


test

15 kwiecień 2018 - 17:07

ttt


test

12 kwiecień 2018 - 23:41

test


Jaki laptop do 5000-6000zl?

18 luty 2018 - 20:14

Witam,
planuję zakup nowego Macbooka, ale chciałbym również zobaczyć inne propozycje w podobnej półce cenowej. Laptop najlepiej jakby był poręczny, długo trzymał na baterii, miał najlepszej jakości ekran oraz żeby dało się grać w MTA. Zastanawiam się pomiędzy Macbookiem a czymś Windowsowym właśnie ze względu na brak możliwości uruchomienia MTA. Proszę was również o nie wysyłanie linków do 7 kilogramowych laptopów gamingowych albo takich, których nie odpalę bez podkładki chłodzącej :E Laptop musi też ładnie wyglądać. Z góry dziękuje za podesłane modele.

Kronika PTS

11 grudzień 2017 - 22:10

Polski Truckerski Serwer na MTA istnieje już od 2008 roku. Niech wszyscy starzy wyjadacze skumulują swoje wspomnienia, inni niech włączą stare komputery i powrzucają ciekawe zrzuty ekranu z przeszłości i zróbmy jakąś ciekawą kronikę PTS'u. Jednocześnie proszę wszystkich o nie zaśmiecanie tematu. Jakieś pojedyncze dyskusje są ok, ale nie sprowadzajmy jej na jakieś pogaduszki. Opowiadajcie jakieś historie jak zaczęliście, etc. 

 

 

Zacznę od siebie.

Na serwer zawitałem jakoś w kwietniu 2010 roku. Pierwszym zamysłem do grania na polskich serwerach był taki, aby sobie "poczitować". Pierwszym serwerem był właśnie PTS. No a że nasz serwer zawsze miał fajnego AntyCheata to moja próba skończyła się fiaskiem. Od razu dostałem kicka. Po powrocie z serwera zaczął się ze mnie nabijać KlimaT, stara PTS'owa menda. Cheaty zostały już wyłączone i wziąłem się za normalną grę. Z początku grałem pod nickiem adam200 (login na banach pozostaje do teraz :E ). Gry nauczył mnie Matthias z KlimaTem, jeszcze DeviL mi pomagał (taki gość z ITD - tak! Istniała kiedyś Inspekcja Transportu Drogowego!). Nie było oczywiście to trudne, szybko łyknąłem gry. Pamiętam również swoich pierwszych kumpli do konwojów - był to zapłka (długo tutaj nie grał) oraz Młody (był tu nawet adminem!). Bardzo mi się spodobała gra oraz klimat serwera więc zostałem. Próbowałem sił z podaniami w wielu miejscach. Zawsze marzyła mi się firma HTS Transport. No ale na początek dostałem się do KipperTransu, którego szefem byl Adasko. Tam poznałem wiele ciekawych równeśników. Z niektórymi prywatnie utrzymuję kontakt do dziś (taki zmajzlik, z którym prowadziłem ligę w CSGO oraz przegrałem z nim chyba z tysiąc godzin w Minecrafta :D ). Po KipperTransie dostałem się do petrolu. Wtedy z petrolem było tak, że miało swoją tajemnicę firmową - zarabiali dużo więcej niż inne firmy. Szybko to się jednak wydało. Będąc w petrol otrzymałem również pierwszego bana - od WombaTa za to, że ukradłem mu czołg. Petrolem zarządzał wtedy Leon (Leon to admin, który stworzył na naszej mapie praktycznie wszystkie interiory do domów), a później paradise. Po petrolu udało mi się dostać do policji, którego szefem był wtedy [N*Y*G]Grzechu. 

Zapytacie pewnie czym był NYG. NYG to klan New York Gangsters. Skupiał osoby dorosłe, które (uwaga!) musiały okazać swój dowód osobisty, aby udowodnić swojej "dorosłości". Było mnóstwo śmiesznych sytuacji na serwerze z NYGiem, zważywszy na to, że tamtego czasu jednym z głównych administratorów serwera był właśnie członek NYG'u - M@RC!N. Były sytuacje, że osoba "popylająca" z tagiem NYGu po innych serwerach, na PTS dostawała bana bez możliwości odbanowania. 

No ale wróćmy do mojej "kariery". W policji długo nie nabawiłem. Szef się zmienił i został nim Polak. Po jakimś czasie dostałem się do PTS Klubu i trochę nawaliłem, bo pomagałem znajomemu w tworzeniu serwera truckerskiego (głupi ja nie pomyślał, że to jest konkurencja, którą tworzyłem). Wyleciałem z policji i PTS Klubu, a moja kariera na serwerze wisiała na włosku. Zrobiłem sobie wtedy kilkumiesięczną przerwę no i wróciłem po jakimś czasie do gry. (...żeby fajnie rozwinąć temat to ciekawsze rzeczy napiszę kiedy indziej)

Dalej opowiadajcie historie (śmieszne lub nie) Wy. Jak coś najdzie mi na myśl to napiszę :D

 

jak jakieś zdjęcia znajdę to wrzucę