Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Szymek.

  Idę do pogotowia, a na SAMPie nie specjalnie jest motywacja żeby grać bo zazwyczaj jest 3 graczy z czego 1 policjant, sorry że tak krótko, ale jak się tylko sytuacja na serwerze jakoś wyklaruję to wrócę.
 3. Dzisiaj
 4. Fabio

  Zmieniono Status na Zaakceptowano
 5. Fabio

  Jest to robione.
 6. MichaelMSC

  Taki tam wieczór po pracy z @Grubcio
 7. Liq

  Mapa ograniczeń GL

  Proponuje uaktualnić mapę z ograniczeniami prędkościami na GL.
 8. Szymek.

  Cześć. Jestem Szymon i szukam pracy na serwerze, a pogotowie wydaje się spoko. Wasze wszystkie wymagania spełniam nawet z nawiązką, nawet w tej frakcji mam trochę doświadczenia, bo parę lat temu tu pracowałem jakiś czas i nawet mi się podobało. Na serwerze gram już kilka długich lat, w kilku różnych firmach i frakcjach, uzbierałem do tej pory 4900 score i czasu mam akurat wystarczająco żeby zrobić normę, czasem nawet się do premii uda dociągnąć. To chyba wszystko co istotne w podaniu, liczę na jego pozytywne rozpatrzenie.
 9. Fabio

  Czarne tło postów

  Nie wiem z czego to wynika, ale często widzę, że użytkownicy mają dodane czarne tło do swoich postów, używam tylko i wyłącznie białego stylu (najpewniej użytkownicy mający to są użytkownikami ciemnego). Przykład:
 10. Jak tytuł mówi, w tym temacie możecie zgłaszać dziwne/zbugowane/niepasujące/przypadkowe obiekty, które psują estetykę serwera tudzież uniemożliwiają rozgrywkę. Podam wzór, który nam ułatwi sprawdzanie. Obiekt (Nazwa, ewentualnie ID obiektu): Miejsce występowania: Screenshot (najlepiej dwa - jeden pokazujący miejsce, a drugi lokalizację na mapie):
 11. Wersjon

  Dyziu zapraszam nabór zamykam do odwołania(kolejnego zwolnienia)
 12. Asshu

  Nazwa pojazdu: Admiral Właściciel pojazdu: Brak Rejestracja: PTS 2171 Data znalezienia: 19.03.2019r. ScreenShot: https://imgur.com/a/qwqv54n
 13. Om_Ega

  Białe tło postów

  Na ciemnym stylu użytkownik który dodał nową odpowiedź w temacie (który używa jasnego stylu) to tło jego odpowiedzi jest białe. Jeśli tak ma być to przepraszam. https://imgur.com/a/MdHaWgU
 14. Frea

  Witam zarząd firmy Center Trans. Na imię mi Aleksadra i mam 19 lat. Obecnie studiuję Pedagogikę, ale jestem nawet więcej niż pewna, że swoją przyszłość powiążę jednak z moją ukochaną biologią. Jestem osobą dość pedantyczną i cierpliwą, co już nieraz przydało i ciągle przydaje mi się w życiu. Lubuję się w pracy twórczej, czasem rysując, rzadziej pisząc powieści i opowiadania, gdyż od blisko roku gdzieś uciekł mi mój dawny zapał do tego hobby (pracuję nad tym ). Interesuję się biologią, w szczególności ornitologią, a także astronomią. Lubię pływać i czytać książki, głównie science-fiction. W porządku, dość o mnie, czas na informacje dotyczące serwera. Na sampie tak samo jak na MTA gram pod nickiem Frea (UID 245). Od kiedy dołączyłam do serwera mniej więcej w połowie stycznia, uzbierałam do momentu pisania tego podania 90 score. Do pracy w firmie potrafię przyłożyć się dość mocno, co na platformie MTA pokazywałam już nie jeden raz. Na sampie również nie zamierzam lekceważyć swoich obowiązków. Zapoznałam sie z regulaminem. Dziękuję za przeczytanie mojego podania i liczę na jego pozytywne rozpatrzenie. Frą.
 15. Czołem ostatnimi czasy zostało mi przekazane owe ministerstwo, dlatego też warto abym Was poinformował o wysyłaniu obiektów początkowo do: @Liq w celu sprawdzenia i zatwierdzenia. W Najbliższym czasie zostanie zaktualizowany changelog, który od tego momentu powinien ożyć i być częściej aktualizowany. Możecie się spodziewać dużych zmian w mapie serwera. Korzystając z okazji chciałbym zachęcić Was do tworzenia nowych obiektów na serwer, będziecie mogli coś dorobić do Waszego ptsowego budżetu.
 16. Malinek12

  Witam, W odpowiedzi na waszą ofertę pracy chciałbym zaproponować swoją osobę na stanowisko kierowcy w firmie Petrol. Nazywam się Adam oraz w tym roku kończę 16 lat. Ogłoszenie mnie zainteresowało z następujących powodów: -macie zgraną ekipę; -jesteście jedną z najważniejszych grup na serwerze; -proponujecie wysokie zarobki i wiele więcej... Dane które są niezbędne aby się dostać zamieszczam poniżej: a)rejestracja konta nastąpiła w lutym 2017 roku; b)id postaci-69540 c)nick-Malinek12 d)aktualny score-137 Ponadto jestem osobą bardzo aktywną przez okres ostatniego tygodnia, dowód? Zaledwie 5 dni temu miałem jeszcze 75 score, a aktualnie posiadam ich 137 i nie myślę aby przestać je powiększać. Skontaktować się ze mną można na forum, discordzie oraz serwerze. Mam nadzieję, że będę mógł wkroczyć w szeregi Petrolu. Pozdrawiam, Malinek12
 17. Iwanowicz

  Trzeba sprawdzić czy naczepy maja freeza. Ewentualnie sprawdź właścicieli domkow może potwierdza że to ich :D.
 18. Orzel67

  @bushido Dzięki, pieniądze za naprawę i przeglądy Ci zwrócimy, a nad bazą pracujemy aby była nowa.
 19. bushido

  Wczoraj zaplaciłem za przeglądy taboru + 2 wraki, które mieliśmy. Czy są już jakieś kroki co do przebudowy bazy?
 20. Fresh

  Zastanawiam sie czy w takiej sytuacji mam brac to na hangar czy nie. ss: https://imgur.com/a/moBzF2Y
 21. Wersjon

  Wasz najukochańszy szefuńcio Wersjon'ik jest już w AS'ach cały rok. no to tyle chyba w tym ogłoszeniu, co nie :v? otóż nie - w najbliższym czasie będzie nowa gwiazdka a wraz z nią nowe prezenty. w planach są co najmniej 2 nowe pomysły(nawet 3 ale to ciiiiichutko) Stay tuned for more!
 22. Wczoraj
 23. Endriuu

  gotowe polecam się: https://imgur.com/a/T9hJZRm
 24. Liq

  Nick: Liq Lokalizacja pojazdu: Fort Carson Usługa: naprawa wraku Dowód wpłaty w postaci SS: Data porzucenia pojazdu: 18.03.19 Powód wyjścia z serwera: brak pd
 25. Vaniliovsky

  Trzymamy kciuki! Jest coraz lepiej! Oby tak dalej! Zdjęcie umieszczam za zgodą Nataniela
 26. Paweu1412

  Nick: Paweu1412 Okres czasu (od/do): 18/03 - 28/03 Powód: Trochę dużo nauki przed egzaminami :X
 27. Fabio

  @Kapi0988, jest sens. Jedna propozycja, jedno zgłoszenie. Z tej akceptowane zostało tylko (przynajmniej) na razie to z PNS. PS. Wyedytowałem nazwę tematu, żeby była zgodna plus edytowałem lekko pierwszy post wywalając informacje o pojazdach, proponuję robić to w osobnych zgłoszeniach.
 28. Kapi0988

  Zapomniałem o jednej rzeczy - domki. Stoi na GI pełno fajnych domków, które pewnie by niektórzy przygarnęli. Także myślę, że warto dodać możliwość ich kupna Propozycji nowej nie tworzę, bo nie ma sensu - daje tu.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×