All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. DarXe

  Awanse: @Nixonik @Prawniczek W tym tygodniu dostarczono 31% więcej kursów niż w poprzednim 60% pracowników wyrobiło normę Premie rozdane/do rozdania: https://cutt.ly/premie-asl (updated)
 3. Yesterday
 4. Masiej

  Zarzond na dzisiejszym wieczornym zebraniu szczegółowo przyjrzał się twojemu podaniu i wyraził jednogłośną opinię. Przyjęty! Załoga cieszy się i nie może się doczekać naszej współpracy. Odezwij się do mnie na Discordzie bądź na forum w celu dodania do firmy. Nabór zamykam, pozdrawiam!
 5. MichaelMSC

  Witam wszystkich w ten jakże ukochany przez wszystkich ludzi dzień jakim jest poniedziałek. Skoro pojawia się ogłoszenie, to musi dziać się coś poważnego w naszej firmie. frakcji.... Dzisiejsze ogłoszenie dedykuję @Morvk. Ula awansuje dziś na WETERANA!!! Każdy awans na weterana jest dla mnie bardzo ważnym wydarzeniem, gdyż musicie się czuć bardzo dobrze w mojej ekipie, skoro wytrzymujecie z nami tak długi okres czasu. Razem tworzymy zgraną ekipę i będę robił wszystko, by nic się pod tym względem nie zmieniało. Jeszcze raz dziękuję @Morvk za wytrwałość i współpracę przez ten czas. Obyśmy wszyscy mogli widzieć Twój nick w PeDekowych kolorach jak najdłużej. No i trzymam kciuki o to, że przybędzie nam kolejnych weteranów. Pozdrawiam was wszystkich PeDekowe bąbelki - miłego tygodnia.
 6. MichaelMSC

  Awansują: @AdiX1234 PetiX @Morvk
 7. Jamam

  Nick: Jamam ID postaci: 60483 Score: powyżej 4500 Witam szanowny zarząd tej jakże wspaniałej firmy. Mam na imię Bartek, mam aktualnie 21 lat. Studiuję obecnie budownictwo i stwierdziłem, że powrót na PTS po dłuższym czasie to będzie dobry pomysł, żeby trochę się wyluzować i pograć z ludźmi których znam. Między załadunkami planuje sobie robić projekty albo liczyć inne rzeczy :E. Pracowałem w kilku frakcjach i firmach, takich jak PD i Pogotowie jeżeli chodzi o to pierwsze oraz Petrol czy też Zoomie jeżeli chodzi o to drugie, także mam pewne doświadczenie na rynku pracy tego serwera. Dodam jeszcze, że byłem przez pewien czas szefem Zoomie, oraz później v-ce szefem (i z tego co wiem to szło mi całkiem dobrze jeżeli chodzi o zarządzanie :E). Jestem osobą kreatywną, komunikatywną, z którą łatwo się dogadać. Ponadto cechuje mnie wysoka kultura osobista, nie byłem nigdy karany banami ani nawet nie dostałem ostrzeżenia w którejkolwiek firmie, jakiej pracowałem.. Zawsze udało mi się wyrabiać normę i nigdy firma nie poniosła przeze mnie jakichkolwiek strat. Mam nadzieję, że zarząd rozpatrzy pozytywnie moje podanie, ponieważ sądzę że jest to naprawdę ciekawa opcja wśród dzisiejszych firm (oraz będę mógł grać ze starymi PTSowymi znajomymi :D) Z wyrazami szacunku, Jamam (Bartek)
 8. Masiej

  Hej, Globe Oil otwiera rekrutację w poszukiwaniu jednego, ambitnego pracownika. Mile widzianymi zaletami będą znajomość Gambitu Sandomierskiego oraz znajomość tekstu piosenki Alberto "Dwutakt" na pamięć. Jeśli uważasz, że spełniasz minimalne wymagania potrzebne do aplikowania na stanowisko kierowcy, rozważ złożenie swojego podania. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 9. Masiej

  12.04.2021 - 18.04.2021 Z uwagi na wzorową postawę, z konta Marleya znika jedno ostrzeżenie. Awansuje wcześniej wspomniany Bob oraz Michu, pozdrawiam
 10. DonQ

  Krótko i na temat, do zarządu wskakuje @darko_9305. Natomiast z zarządu odchodzi @Kriss. W najbliższym czasie możliwe że ujrzymy kogoś nowego, chodź już staram się od około 2 miesięcy awansować gracza @dixiklo. do zarządu lecz uniemożliwia mi to administracja serwera z powodu takiego iż mają do niego brak zaufania i nie otrzyma on uprawnień w grze i na forum. Mam nadzieję że w najbliższym czasie ta sprawa dojdzie do pozytywnego finału.
 11. ikszt3r

  Wiek: 18 lat Staż gry: myślę, że lekko ponad pół roku(z przerwami) ID: 86717 Witam zarząd ITD, mam na imię Michał i mam 18 lat. Na PTSie grałem już kiedyś, stęskniłem się za tą grą jakoś w styczniu i wróciłem na serwer. Od 3 miesięcy pracowałem w firmie Zoomie, a teraz postanowiłem, że chciałbym sprawdzić się gdzieś indziej, niż na truckerce. Moja reputacja na serwerze (wg mnie) jest dobra, bo nie popadam w konflikty z graczami, mam z nimi przynajmniej neutralne relacje, czasami zdarzyło mi się wytłumaczyć nowym graczom podstawy serwera. Posługuję się językiem angielskim na dobrym poziomie, co również uważam za zaletę, gdyż część graczy na serwerze jest spoza Polski. Przed złożeniem podania zapoznałem się z regulaminem frakcji i akceptuję jego zasady.
 12. WiejskaPyra

 13. WiejskaPyra

  @Polakus zapraszam na dywanik
 14. Frg_BR

  2021-04-12 - 2021-04-18 Donated bonuses look for me to receive your PTS server. Awans @#Carrillo. - Kierowca Doświadczony (Experienced driver) (62%)
 15. Tejmez

  @Mrs.Bodzia oraz @MrBodzio otrzymują awans na stanowisko Tajniak. @Asshu otrzymuje awans na stanowisko Brygadzista. Premie: @Jokerhd - 40.000$ @Virtual - 35.000$ @Macho# - 20.000$ @KillereK - 18.000$ @Rajzer - 10.000$
 16. :oldurodzinki:Happy birthday, everything is good :friends:

 17. KuBu^

  Nick: KuBu^ Vacation period: 19.04 - 25.04
 18. Petron

  ID: 14470 Okres pracy: 28.01.2021- teraz Powód: Brak czasu i sił na grę, dzięki za wspólne granie :3 Również dziękuję za wspólną grę, przesyłam uściski i buziaki Zwolniony dziś, tj. 19.04.2021 o 18:43.
 19. Orzel67

  ID: 421 Okres(od kiedy do kiedy): 19.04 - 26.04.2021
 20. Last week
 21. xvr

  Jest bober jest impreza
 22. #Iwanowicz

  Bober musi być
 23. Kreator

  Nick: Pisil Period of time: 18/04/2021 - 02/05/2021 Reason: Personal problems, work, school and other things.
 24. ikszt3r

  Nick: ikszt3r ID: 86717 Powód: Dziwnie się odchodzi po trzech miesiącach współpracy, ale chciałbym spróbować czegoś innego. Dziękuję zarządowi za szansę i okazanie zaufania. Spędziłem w Zoomie przyjemne chwile i bardzo chciałbym tu kiedyś wrócić.
 25. WiejskaPyra

  Nick: dzikakorea ID: 6245 Powód (opcjonalnie): Baaaaardzo długa nieobecność
 1. Load more activity