Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Lampard

  Nowi administratorzy SAMP
 3. Dejvid

  Hmm, może jakiś nowy PTS Klubowicz? @KamekFH
 4. Vaniliovsky

  Twój nick: Vaniliovsky Nick funkcjonariusza: NaimadSh Data otrzymania mandatu: 26.03.2019 - 18:55 Powód nałożenia mandatu: Skróty Kwota: 3k 10 score Dowody (screenshot/y): Twoje wytłumaczenie: Dawno nic nie było w tym temacie więc odświeżam Serio to perfidne skróty że należy się mandat? Przecież każdemu zdarza się przejechać kawałek po piasku szczególnie załadowanym i ciężko skręcającym zestawem. Rozumiem gdybym przejechał obok tego słupa gdzie zaczyna się kreska. Wtedy się zgodzę. Ale tak?......
 5. Lemon.

  To w takim razie kontynuacja
 6. Volff

  Ja to też już byłem :c
 7. Iwanowicz

  @Volff obowiązkowo!! Nie wiem czy byli ale warto też @Zaahaina i @Cumstera
 8. Liq

  Zmieniono Status na Odrzucono Zmieniono Istotność na Istotność: niska
 9. Liq

  Co do lokalizacji załadunku, to trochę na siłę wepchany. Następnym razem postaraj sie używać podłoża z jednolitą powierzchnią, taki np. wieżowiec w LV - polataj, posprawdzaj jaki dany budynek ma dach i z tego korzystaj. Uczulam na maskowanie boków takowych budynków, jakąś trawą, ziemią aby nie było tak jak tutaj widocznych okien. Po prostu nie komponuje się to z otoczeniem. Na powierzchni żadnej filozofii nie ma, ale też warto zadbać żeby to jako tako wyglądało. Na tę chwilę odrzucam projekt, ale mam nadzieję, że spróbujesz jeszcze swoich sił tworząc coś nowego, tylko tym razem w innym już miejscu ( no chyba, że lepiej to tutaj wkomponujesz ).
 10. Stóweczka Zioomeek!!! :) 

 11. Wszystkiego najlepszego

 12. Zykfrydes

  Moją propozycją jest zmniejszenie normy tygodniowej do 3 godzin, przy obecnych lagach i wywalaniu ciężko wbić jest 5 godzin. Dzięki i pozdrawiam!
 13. Themob19997

  Imię: Adam Nick: Themob19997 Wiek: 18 lat Coś o sobie: Witam mam na imię Adam i pochodzę z województwa łódzkiego. Jestem miły, ogarnięty, nie rozpoczynam konfliktów. Różne nieprzyjemne sytuacje od razu staram się rozwiązać nie stosując nietolerancyjnych słów lub przemocy. Swoje obowiązki traktuje poważnie, nie lekceważę żadnych. Interesuje się sportem oraz wszystkim co ma koła. Czy byłeś już kiedyś w SAPD: Tak Czy posiadasz komunikat ts3: Nie posiadam takiego komunikatora Czy w ostatnim tygodniu otrzymałeś bana na przynajmniej 30 min ? : Nie dostałem Dlaczego Ty: Jak już mówiłem nie wpadam w konfliktu a jak już umiem je rozwiązać w kulturalny sposób, mam chrzestnego policjanta i wiem sporo o pracy funkcjonariusza. Nie zawiedziecie się jeśli pozwolicie bym dołączył do floty policjantów. Staż na serwerze: plus minus 20 godzin
 14. Stówa, solenizant! :crazy:

 15. Zykfrydes

  Kiedy planujecie ogarnąć to, że z dupy dostaje sie bana ? Jadę sobie przez SF, wyrzuca mnie, pojazd znika i szukaj teraz wiatru w polu. Jest to uciążliwe i uniemożliwia grę.
 16. Om_Ega

  Załadunek na trasie LS-SF

  Przedstawiam wam mój projekt załadunku na tej trasie
 17. Siemien

  Witam. Pewnie nie wielu mnie już pamięta ale swego czasu byłem Komendantem Głównym Policji na tym serwerze. Było to przeszło 10 lat temu więc kawał czasu minął. Pamiętam że jeszcze jak pisałem podanie o przyjęcie napisałem coś w stylu że chciałbym zostać Policjantem w prawdziwym życiu. I tak od dwóch lat przeszło marzenie to sie realizuje i nie żałuję ani chwili kiedy wkładam mundur. Chciałbym was wszystkich pozdrowić i zapewnić że jeżeli tylko wytrwale do czegoś będziecie dążyć to na pewno to osiągnięcie. Pozdrawiam Masyaf
 18. Keizo

  No jakoś to gra, 7/10. [
 19. Ostatni tydzień
 20. Tejmez

  Mały wypadek przy pracy, ale koleżanka @Mgriri przybyła z pomocą
 21. Procentowy

  Pracownik @Karlosow zostaje zwolniony z powodu braku aktywności. Pozdrawiam.
 22. Kamyk

  Nick oraz UID: Kamyk 247 Data zatrudnienia: 14.03.2019 Data odejścia z pracy: 25.03.2019 Powód: Znudzenie, mało wezwań. Dziękuję ci Mike za przyjęcie mnie do waszej frakcji. Do zobaczenia na drogach SA.
 23. Rivo

  Nick: Pvlina ID postaci: 106236 Wysokość zaległego mandatu: $9500, 21 score, 15 minut więzienia (ucieczka, jazda pod prąd, zawracanie na autostradzie) Dowód:
 24. Alley

  F1

  JEST! Pierwsze zwycięstwo w karierze! Dosyć niespodziewane, bo tor w Baku nie leży akurat Red Bull'owi, ale po ciężkiej walce udało się.
 25. Kamyk

  Sprzedam: Uranusa, Sentinela, Domek wart 250k
 26. Rajzer

  Nazwa pojazdu: Roadtrain + Cysterna Rejestracja: PTS 2027 + PTS 1852 Kto odebrał: Amigo Data odbioru: 25.03.2019
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×