Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 10/20/19 in all areas

 1. 21 likes
  Nowy członek rodziny
 2. 20 likes
  Nick: NaimadSh
 3. 19 likes
  no offence jbc kocham wszystkich policjantow
 4. 18 likes
  W związku z kolejną karą za przetrzymywanie przemytu na naszej bazie składam skargę na całe ministerstwo firm! Zarówno ta kara jak i poprzednia są bezpodstawne! W przypadku pierwszej kary nikt z naszych pracowników (co wynika z panelu) nie ładował przemytu od około 2 miesięcy, a zostałem o niego oskarżony ja bowiem dzień wcześniej znalazłem pojazd(w LV - bez ładunku) i odstawiłem go na bazę. Sprawa miała zostać wyjaśniona o czym poinformował nas @Lemon. jednak do tego nie doszło do tej pory. Tutaj mam logi związane z tym, że prawdopodobnie to administarator wstawił 1 przemyt na bazę. Dziś dostajemy kolejną karę za przemyt na bazie i według ministerstwa to ja go załadowałem choć nie było mnie na serwerze od soboty(1:00). Na nieszczęście Ministerstwa rano baza była sprawdzana przez jednego z policjantów i żadnego przemytu nie wykazał. Ponadto w ostatnim czasie nasze zestawy były porozrzucane po całym stanie San Andreas, a co kilka dni zdarza się, że na bazie znajdują się całkowicie zwrakowane. Ostatnia sytuacja z naszymi pojazdami na hangarze Takie zachowanie ze strony administracji działa na niekorzyść serwera. Zniechęcają do grania kolejne osoby, a zamknięcie nawet firmy TimberTrades i otwarcie kolejnej nie pomoże w podniesieniu liczby graczy. Mam nadzieję, że tą sprawą zajmie się @Pawelo Ps. Karma wraca
 5. 18 likes
  Przyszedł czas na zwolnienie funkcji szefa i przekazanie jej kolejnej osobie. Będę miał więcej prywatnych obowiązków, które nie pozwolą mi dłużej zarządzać tą frakcją i jednocześnie pełnić funkcję Ministra frakcji. Dziękuję wszystkim współpracownikom za ten długi okres pracy w Policji, jako funkcjonariusz jak i szef. Polecam wszystkim tę frakcję, panuje w niej unikalny klimat i gameplay, którego nigdzie indziej nie uświadczycie. Moją funkcję przejmuje @H.T.Simple i od teraz on będzie kierował losami Policji, rozwiązywał spory i podejmował decyzje. Ufam, że spisze się dobrze w roli Generalnego Inspektora i będzie dobrym szefem. Ja obecnie pozostaję Ministrem frakcji, więc nadal będę mieć bezpośredni kontakt z Policjantami.
 6. 16 likes
  Może dorzucę swoje 3 grosze, ponieważ byłem dzisiaj obecny na serwerze dość długi czas i dzieją się dziwne rzeczy. Sprawa jest podejrzana, ponieważ w logach nie ma nic na temat rzekomych przemytów. Dodatkowo w dniu dzisiejszym o godzinie 10:56, policjant Dixi sprawdzał naszą bazę i nic nie mówił o znalezionych przemytach. Z tego co mi wiadomo nie kontaktował się on ani z Lemonem ani z Vanilem. Dopiero około 2h później w okolicach naszej bazy zaczął się kręcić Vanil (https://imgur.com/oFZPa6X). Po tej wizycie posypały się kary. Dodam również, że wchodząc na serwer zastałem porządek na bazie, a gdy kończąc grę odprowadzałem zestaw na bazę zastałem tam wiele zwrakowanych pojazdów. Jedynymi osobami, które znajdowały się u nas na bazie w tym czasie byli Dixi oraz Vanil. Coś tu jest nie tak i wiele wskazuje na to, że komuś nie podoba się jak funkcjonuje nasza firma i postanowił coś z tym zrobić. Szkoda tylko, że w tak bezczelny sposób.
 7. 16 likes
  Dołączam się do skargi bowiem moja firma dostała dzisiaj również karę za przemyt którego nie ma w panelu. Jako odpowiedź którą dostałem po zapytaniu się kto go zostawił był to mrjac. Po sprawdzeniu w panelu nie znalazłem owego przemytu który jest nie rozładowany [przemyt lub 110 jest zawsze usuwane], w panelu są pokazane wszystkie załadowane towary nawet jeśli ich nie rozładujemy.
 8. 15 likes
 9. 15 likes
 10. 14 likes
  Dzień dobry. Dziękuję @NaimadShza czas poświęcony na prowadzenie frakcji i powierzenie mi tej funkcji. W związku z tą sytuacją, anuluję wszystkie nadane do tej pory ostrzeżenia. Jeśli są osoby którym zmiana się nie podoba, do piątku mogą odejść bez konsekwencji niezależnie od stażu i stanowiska.
 11. 13 likes
  Nick: Jeder Serial: Ban na forum, link do profilu: https://truckers.com.pl/profile/17675-jeder/ Zbanował mnie: Grzan3k, albo inspektor Powód blokady: Zachowanie Wytłumaczenie: Cześć, na początku chciałbym napisać, że nie potrafię i nie chcę "lać wody". Dostałem bana ponad rok temu za swoje zachowanie, byłem otóż toksyczny od pewnego czasu, rzucałem wyzwiskami w stosunku do innych graczy i nie potrafiłem w pewnym sensie "okiełznać" swoich emocji. Na początku nie zdawałem sobie całkowicie sprawy, że to co zrobiłem było głupotą. Chciałbym również przeprosić z tego powodu wszystkie osoby które obraziłem swoim zachowaniem. Od dłuższego czasu chodzę do psychologa, który mi pomaga opanować swoje emocje oraz wspiera emocjonalnie(masło maślane pewnie) i czuję się o wiele lepiej niż ten rok temu, co prawda zdarza mi się czasami rzucić w kogoś wiązką przez napływ emocji, ale nie jest to już takie powszechne. Jestem teraz bardziej wyciszony i myślę, że mogę powrócić na forum i dołączyć ponownie do życia serwerowego.
 12. 12 likes
  Nick: Niventill ID postaci: 7370 Nazwa firmy: Petrol ID firmy: 5 Data przejęcia szefa: 07.11.2019 Sposób przejęcia*: Nabór
 13. 12 likes
  Nick: MichaelMSC Id: 33029 Powód(opcjonalnie): Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w życie firmy i zajmowanie się finansami przez wiele miesięcy. Zwolniony o 14:12, powodzenia //Niventill
 14. 12 likes
  Nick: ReD ID: 4863 Score: ++8k Okres pracy: Dużo Powód: Są w sumie dwa powody. Po pierwsze, po półtora rocznej grze na serwerze z totalnie nietkniętym gamemodem od kilku lat (szacuneczek dla Liqa i dla ziomków z TC za kozak projekt i robienie czegokolwiek) czuję wypalenie, a wolny czas wolę spędzić na innych tytułach. Drugim powodem jest sytuacja firmy jak i sposób jej prowadzenia, który mi po prostu nie odpowiada. Dzięki za grę i do zobaczenia może za kiedyś tam. Przyszedł czas że pracownik którego zatrudniłeś na początku istnienia swojej firmy musi cię zwolnić ale cóż... Los tak chciał najwyraźniej :C Dzięki za ten bardzo długi czas pracy z tobą wiele ta firma zyskała dzięki tobie i może jeszcze kiedyś zyska . Liczę że powrócisz jeszcze kiedyś do nas do firmy którą sam założyłeś :3. Zwolniony z bólem serca o 19:40. //Omega
 15. 12 likes
  Cześć, w ramach jesiennych porządków na forum wprowadzamy dwie drobne zmiany w rangach. Od dzisiaj Gracze to Truckerzy tak jak na serwerze Discord, a ranga Kobiety zostaje usunięta bo nie udało mi się dowiedzieć w jakim celu powstała (więc pewnie w żadnym konkretnym) no i osobiście nie widzę potrzeby jej istnienia. Płeć można wybrać w ustawieniach i wyświetla się ta informacja normalnie w profilu
 16. 11 likes
  Cześć, Jak już zapewne wam wiadomo zostałem mianowany na nowego szefa mafii paliwowej. Chciałbym podziękować Ministerstwu Firm za zaufanie i powierzenie mi tak odpowiedzialnego stanowiska w najważniejszej firmie na serwerze. Przechodząc do spraw firmowych, osoby nieaktywne od dłuższego czasu mają czas do końca następnego tygodnia na poprawienie swojej aktywności, w przeciwnym wypadku zostaną zwolnione (wyjątkowo bez kary).
 17. 11 likes
  W dniach 30.10 - 03.11.19 istnieje duże prawdopodobieństwo powstania utrudnień w ruchu drogowym w okolicach cmentarzy i kościołów, zalecamy zachować szczególną ostrożność. Pamiętajcie, aby jednak odejść od komputera na te parę chwil, pójść na cmentarz, zapalić znicz dla tych, których już z Wami nie ma. "Palą się znicze.. Przypominają, że ktoś odchodzi, inni zostają. Pośród cmentarzy, cichych uliczek, jak wierna pamięć - palą się znicze.." - Ryszard Przymus "Znicze".
 18. 10 likes
  Jednogłośną decyzją sędziów.. A nie przepraszam, pomyliłem programy Ministerstwo Firm podjęło decyzję, iż nowym szefem Petrolu zostaje @Niventill. Pokazuje on ze swojej strony duże zaangażowanie, tak więc gratulujemy i liczymy na długą i owocną współpracę. Dziękujemy za nadesłane podania, gdyż było ich uwaga, aż dwa.
 19. 10 likes
  Nick: Thor69( Egzekutor) Powód: Score: 9665 To już nie jest miejsce dla mnie- ciągłe " wezwania" spowodowane freezami podczas jakichś dzikich zabaw odstręczają mnie od aktywnej gry. Przepraszam Zaah i Bóbr, ale nie jestem w stanie dalej funkcjonować przy takich harcach. Dodam, że pomiędzy 17.02 a 17.43 takich wezwań było kilkadziesiąt. Jak sobie życzysz Thorze, zwolniłem Cię dzisiaj o godzinie 21:58. Kary nie dostaniesz, za fachową rękę i podejście Dziękujemy, że ponownie zawitałeś w naszych progach,życzę odnalezienia spokoju w innej pracy na serwerku!
 20. 9 likes
  Jako, że w logach jest podkreślony właśnie mój tekst, pomijając szybkie XD, zapewniam, że nie pisałem tego na poważnie i w żadnym wypadku te logi nie powinny być brane pod uwagę.
 21. 9 likes
  Since your browser ain't doing well for flickr I reuploaded it to youtube just for you with a little bonus. PS. Look at the speedometer and if you would like to check out the bonus look closely right before the video ends. Homo sapiens is not an insult -> https://en.wikipedia.org/wiki/Human Pozdrawiam cieplutko z rodzinkom.
 22. 9 likes
  Fotki z wycieczki do Grecji Zacznę od widoku na Serbię (rzeka jest granicą między Serbią a Rumunią) Tutaj pomnik w Grecji z widokiem na góry. A na sam koniec objazd płatnej bramki we Francji za Bordeaux w stronę Hiszpanii.
 23. 9 likes
  Dziś postanowił odejść od nas ten, który wiecznie ustawiał wyniki lotto, najgorszy skrutator na świecie- @CryKush. Dziękuje mu za wkład włożony w rozwój PTS Klubu.
 24. 8 likes
  W dniu dzisiejszym na czarną listę trafia @ponstravel! Gratulujemy! Powód: Złośliwe odzywki, nie liczenie się ze zdaniem prowadzącego i lidera klubu, obrażanie i oczernianie. Złośliwe zadawanie pytania o posiadanie losu.
 25. 8 likes
  Nick: Michu Powód (opcjonalne): To jednak nie jest to czego teraz szukałem. Dzięki za te 2 miesiące współpracy, napewno jeszcze kiedyś spróbuje ponownie. Zwolniony 25.10.2019 00:15 // H.T.Simple
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×