Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 03/05/20 in all areas

 1. 31 likes
  @Lemon. zostaje zawieszony w prawach Administratora za szarganie dobrego imienia serwera oraz mojego, poprzez szerzenie kłamstw wśród graczy. Dla równowagi mam też dwie fajniejsze wiadomości. @Cropek. awansuje dziś na stanowisko Administratora oraz zostaje liderem Ministerstwa Firm. Jego zaangażowanie w sprawy serwera i sumienność z jaką wykonuje obowiązki, którymi go obciążałem w ostatnim czasie zasługują na pochwałę i docenienie. Mam nadzieję, że w przyszłości nic się w Twojej postawie nie będzie zmieniać i nadal będziesz mówił co myślisz bez owijania w bawełnę Na dobre zakończenie dnia chciałbym również poinformować, że do Ekipy Administracyjnej dołącza @Wersjon. Tak, ten co czasem wysyła na DC dziwne rzeczy i co nam od jakiegoś czasu rozsiewa po serwerze koronawirusa prosto z Włoch PS Korzystając z okazji odpowiem tu na pewne pytanie / przejaw wątpliwości, który co jakiś czas się pojawia w mniej lub bardziej zamkniętych grupach graczy: "lol dlaczego <X> został wybrany do administracji? przecież on <blabla>". Otóż odpowiedź jest bardzo prosta - bo to ja tu aktualnie dowodzę, to mój team i to ja decyduje kto jest dla serwera najlepszym kandydatem na podstawie mojej własnej wiedzy o nim i indywidualnej oceny. Jeśli ktokolwiek myśli, że będę wybierał tylko popularnych, szalenie lubianych czy też w jakiś sposób "fajnych" graczy, albo że rekrutacja to polityczne show pod publikę, to niestety się rozczaruje Dla mnie liczy się wartość dodana, którą ktoś ze sobą tutaj wniesie. Niektóre moje wybory będą bardziej udane, inne mniej... taka jest naturalna kolej rzeczy przy każdej rekrutacji, bo wszystkie wady, zalety, unikalne predyspozycje ludzi wychodzą dopiero po jakimś czasie wspólnej pracy. Tak to działa, dzięki za uwagę i miłej gry
 2. 24 likes
  @Pazdek zostaje wyrzucony za okłamywanie mnie i reszty Ekipy.
 3. 24 likes
 4. 23 likes
  Taryfikator to spis zasad obowiązujących na całym serwerze PTS. Otrzymujesz ostrzeżenie, które nie wygasa.
 5. 21 likes
  Poruszałam się Securicarem po autostradzie biegnącej od wyspy San Fierro w stronę wyspy Green Island, natomiast Vanilliovsky po przeciwnym pasie, w przeciwnym kierunku. Po zmierzeniu mi prędkości, funkcjonariusz włączył koguty w swoim Rancherze, puścił binda o zatrzymaniu i wykorzystał lukę w murku oddzielającym oba pasy do zawrócenia za mną w pościg, do czego wedle regulaminu nie miał prawa, gdyż nie przekroczyłam prędkości w czasie pomiaru. Przy zatrzymaniu dodam jeszcze, że najwyraźniej ogarnięty swoistą pychą z powodu złapania gracza z przemytem nie chciał podać mi powodu zatrzymania, a jedynie uparcie podawał wysokość mandatu i pytanie czy przyjmuję owy mandat. Kiedy zwracałam mu uwagę, że w celu mojego zatrzymania złamał regulamin, zaczął również kręcić, twierdząc że dał mi jakiś bliżej mi nie znany sygnał do zawrócenia. Nie mam jednak pojęcia co mógł mieć przez to na myśli, tym bardziej, że jechał zupełnie po innej stronie autostrady i w zupełnie innym kierunku. Jako dowód na to co napisał przytaczam w spoilerze logi z incydentu, z rozmowy wynika, że funkcjonariusz nie zaprzecza, iż zawrócił i twierdzi, że miał do tego prawo.
 6. 20 likes
  Nick: [TW]WItek Serial: 6ECC4A7923A71F50559DF8650AAB30E3 Zbanował mnie: Zykfredes Powód blokady: "Pomimo kilkukrotnych upomnień i próśb efektów nie widać, toksyczny gracz. PAPA" Wytłumaczenie: Nie do końca wiem jak tą sytuacje opisać. Sprawa wyglada tak że gdy przyszedłem tutaj grać w styczniu. Moje słownictwo było dość mocno ubrane w różnego typu wulgaryzmy, i fakt zwracano mi na to uwagę raz drugi trzeci. Skończyło się to na tym że jakieś 3 tygodnie temu (?) Dostałem mute na 7 dni, no i przyznaje należało się bo regulamin jest tutaj jaki jest, a ja go złamałem. Za co przepraszam. Potem ograniczyłem swoje wypowiedzi na czacie tylko do tych koniecznych kiedy ktoś o coś mnie pytał czy do pomocy nowym graczom, lub po prostu luźnej rozmowy. Aż do dnia wczorajszego gdzie wbił na serwer Zyk z tekstem czy mam jeszcze coś do powiedzenia na petroli. Gdize jedyne co ja na nich mówiłem od czasu tego mute to hmmm ze 4 dni temu? Zwróciłem uwagę jednemu z kierowców Petrol żeby nie jeździł pod prąd. (na co mam screeny, moge podesłać zainteresowanym) Na co oni sie tylko zaczeli podśmiewywać by mnie chyba tylko jeszcze sprowokować. Więc zrozumiałem że nie warto zwracać tą uwage bo tylko dostaje po głowie a tutaj to przechodzi bez echa. No niestety ale jestem że tak to ujmę "wychowany" na innych serwerach gdzie jazda pod prąd, skróty czy po torach nie była przez nas tolerowana, taki nawyk. Zwróciłem uwage, a sam dostałem po ogonie. Pytając Zyka na privie o jakiekolwiek dowody przeciwko mnie screen itp. Nawet sie nie odezwał, co rozumiem dowodów takowych nie ma. No i to na tyle moich wypocin, wiecej swojej winy nie widzę. Za wulgaryzmy użyte na początku rozgrywki przepraszam, kogo moimi słowami uraziłem również. Więcej nie zamierzam. Prosze o szansę na dalszą rozgrywkę, pozdrawiam i liczę na pozytywne rozwiązanie sprawy.
 7. 19 likes
  @Cropek. od dziś jest oficjalnie w Ministerstwie Transportu, tak więc w ogólnych sprawach związanych z pojazdami (wliczając też obsługe w komisie) możecie się zgłaszać również do niego. @Pazdek też od jakiegoś czasu w tych sprawach pomaga ale to już raczej wiecie. Mamy więc teraz w Administracji 3 osoby do ogarniania tego tematu, mam nadzieje że będziecie zadowoleni z obsługi. @drftmn został wcielony do Ministerstwa Firm, tak więc również i tu będziemy mieli uzupełnione luki w składzie. Na razie nie zawracajcie mu głowy, dajcie mu się odnaleźć w nowej roli i doszkolić. Chłopaki sami umieją się podzielić obowiązkami więc coś do roboty dla niego i tak zawsze będzie Kolejna rzecz to to co już ogłaszałem w innym miejscu, ale nie zaszkodzi powielić. Zresztą jest drobna aktualizacja od tego czasu i tak: @inspektor przejmuje Ministerstwo Frakcji i będziemy sprzątać bałagan we frakcjach. @WiejskaPyra z kolei nie jest już w Ministerstwie Frakcji. W sprawach bieżących odnośnie frakcji należy się zgłaszać do inspektora lub do mnie. Dodatkowo może wspomnę jeszcze, że Ministerstwo Propagandy zostało odbudowane, co można zaobserwować głównie po wznowionej aktywności naszego fanpage na FB. @Zykfrydes i @drftmn jako nasze majstry od PR będą (a w zasadzie już to robią) dbać o nasz wizerunek w sieci i o obecność w social mediach. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na konkursy, publikacje czy cokolwiek innego co Waszym zdaniem warto żebyśmy robili w tym zakresie, to zachęcam do kontaktu z nimi To chyba tyle, dzięki za uwagę i miłej gry
 8. 18 likes
  PTS/MF/R/3.3.2020 Rozporządzenie #3 Z dniem dzisiejszym zostaje zmieniona wieloletnia tradycja naszego serwera odnośnie wypłat we frakcjach. Znosimy przywilej policyjny i wyrównujemy wypłaty we wszystkich frakcjach. Oznacza to, że w Policji, Pomocy Drogowej i Pogotowiu obowiązuje ta sama maksymalna stawka wypłat czyli 90 000$ i 70 score.
 9. 16 likes
  Zapytałem czy się przyznajesz. Czego nie rozumiesz w tym pytaniu.
 10. 16 likes
  @Vaniliovsky przyznajesz się do zawrócenia w miejscu niedozwolonym?
 11. 14 likes
  Może przedstawie moje oficjalne stanowisko co do statusu transportu osobowego na naszym serwerze. Aktualnie nie ma i w najblizszej przyszlosci nie bedzie robione nic w kierunku rozwoju tego systemu. Wrecz jest calkiem prawdopodobne, ze bedzie on na dluzszy czas calkowicie usuniety ze wzgledu na to jak bardzo bruzdzi nam w rozgrywce. Przewóz osob od zawsze dziala w oparciu o ten sam system co towary i niestety nie ma to w dalszej perspektywie absolutnie zadnej racji bytu. Przewozu osob na PTS nie da sie naprawic paroma prostymi fixami. To trzeba zaorać i stworzyc od nowa z glowa jako zupelnie niezalezny system, bez absurdow zwiazanych z wciskaniem go na sile na rowni z transportem towarow, bo to sa zupelnie inne realia Na ten moment priorytetem sa zmiany jedynie w zakresie przewozu towarów, a transport osob zostanie usmiercony na czas nieokreslony.
 12. 14 likes
  Nie ukrywam, że zdziwił mnie Twój post. Myślę, że to dlaczego nie ma graczy na serwerze nie jest żadną tajemnicą, ani czymś niezwykle zaskakującym. Wystarczy spojrzeć w changelog, czy wejść na serwer i pograć chwilę by pojąć, że od x czasu nic się nie zmieniło. Nikogo nie winię, po prostu bez zmian NIGDY liczba graczy nie wzrośnie do 40+ (chodzi tutaj o pewną stałą, a nie okresowa aktywność). Po pierwsze, sam mod jest już przejedzony i mało komu się chce na nim grać, a po drugie GTA V rośnie na popularności, a głównie za sprawą FiveM, gdzie ludzie sobie pogrywają na jakichś RP serwerach. Żadne remonty, podmianki, eventy nie spowodują nagły wzrost liczby graczy, bo to nie są czynniki długotrwałe na zatrzymanie osób, po pewnym czasie mogą urozmaicać rozgrywkę i nic po za tym. Pojawią się nowe skrypty i mody, a pojawią się z powrotem gracze i sądzę, że jest to niewątpliwie niepodważalna myśl.
 13. 13 likes
  Czego drogi graczu nie rozumiesz? Chcesz napisać, że nie miałeś przemytu i przeładowania? Czy może po raz kolejny społeczność PTS dowie się, że w pewnych miejscach na mapie TARYFIKATOR nie obowiązuje? Zapytam dla jasności by wszyscy wiedzieli. Czy wiozłeś przeładowany przemyt?
 14. 13 likes
 15. 12 likes
  Witajcie drodzy gracze! Miłym akcentem zażartowania sobie z was ( a serwer z nas) rozpoczęliśmy kwiecień! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was tydzień różnych eventów dzień po dniu. Każdego dnia o godzinie 12:00 będę was informował jaki event w danym dniu się odbędzie. Nie będziemy prowadzić zapisów, bo po co. Zabawa jest dla was i można się nieźle wzbogacić, więc serdecznie was zapraszam do udziału. Pierwsza zabawa już jutro........a co to będzie dowiecie się o 12:00. Najprawdopodobniej wszystkie nasze eventy będą odbywać się o godzinie 20:00, ale zobaczymy. Bez przedłużania, widzimy się jutro!
 16. 12 likes
 17. 11 likes
  Dziś mamy kolejną firmę, która awansuje na wyższy poziom. Tym razem jest to AS Logistic, które awansuje na siódmy poziom. Gratulacje dla całego składu od Ministerstwa Firm.
 18. 11 likes
  Ze względu na wprowadzenie w Policji zarządu komisarycznego będę pełnił funkcję szefa aż do odwołania. Głównym zadaniem jest uporządkowanie frakcji i pomoc w jej rozwinięciu. Nie będę pobierał wypłat ani nie obowiązuję mnie zapis o wyrabianiu normy. Nie zostaje mi przydzielona też żadna ranga policyjna i nie wliczam się do składu. Korzystając ze wsparcia pracowników Policji jak również innych graczy, którzy będą mieli jakieś propozycje czy uwagi do funkcjonowania tejże frakcji, wypracujemy jakieś rozwiązania, które miejmy nadzieję, rozwiążą kilka problemów tej frakcji.
 19. 11 likes
  Nick: Kudłaty Serial: Zbanował mnie: Zykfrydes Powód blokady: "Tak jak reszta, pomimo wielu upomnień brak efektów" Wytłumaczenie: Po mute które trwało 7 dni nikomu nie zaszkodziłem. Zachowywałem się poprawnie, unikałem pisania na czacie. Teraz miałem półtora tygodnia przerwy, wchodzę, a tu ban za nic. Jeśli nie ma żadnych dowodów na moje przewinienia, jestem zmuszony poprosić o unban. Pozdrawiam.
 20. 11 likes
  Nick: AdiX Powód: Nasilający się brak czasu. Dziękuję za danie mi szansy oraz dziękuję za współpracę PeDeki Mam nadzieję że byłem dobrym i wyluzowanym szefem :3 Trzymajcie się kochani Powodzenia i mam nadzieje że kiedyś wrócisz do nas. Zwolniony o 22:58 bez kary score.
 21. 10 likes
  Regulamin policji jak każdy inny porządkuje funkcjonowanie społeczności lub grupy. Pisanie odwołania od przemytu, który był faktem i przeładowania, które również miało miejsce jest niezasadne. Mandat słuszny.
 22. 9 likes
  Witam, na imię mam Miłosz, w lipcu skończę 25 lat. Ukończyłem technikum logistyczne, i na tym etapie zakończyłem swoją naukę. Moje zainteresowania głównie kręcą się w temacie transportu wszerakiego, jednak głównie kołowego. Interesuję się też muzyką (troszke gram na perkusji), czy też fotografią. Na co dzień pracuje jako kierowca ciężarówki, jednak będę teraz codziennie w domu więc będę miał więcej czasu, aby grać na serwerze. Osobą jestem raczej miłą, lojalną i pracowitą. Zawsze wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Potrafię pracować w grupie, ponieważ nie jestem osobą konfliktową i szybko dostosowuje się do nowych warunków pracy. Na serwerze znają mnie jako AlameR, o ID postaci 178. Zawitałem na PTS w sumie w 2008 roku na sampa, jednak w 2009 roku bardziej zainteresowałem się serwerem na mta, i tutaj też zostałem. Miałem teraz troszke przerwy, jednak niedawno wróciłem i chciałbym spowrotem aktywnie uczestniczyć w życiu serwera. Przez te kilka lat nazbierałem około 2900 score, pracowałem w każdej frakcji, ostatnią pracą na serwerze była firma AS Logistic. W Policji także już pracowałem, dlatego myślę, że jestem dobrą osobą na to stanowisko. Nigdy nie było na mnie skarg uznanych, czy też żadnych zastrzeżeń od szefostwa. Z poważaniem, AlameR
 23. 9 likes
 24. 8 likes
  Dzień dobry w sobotę! Dziś event zacznie się o godzinie 18:00 i będzie trwał do wyczerpania walizek. Cała zabawa polega na odnalezieniu 20 walizek rozmieszczonych po całej mapie. Gdy uda wam się znaleźć walizkę należy zrobić ss z widoczną godziną spod komendy /time. W walizkach znajduję się wiele fajnych nagród Screenshoty należy wysyłać TYLKO I WYŁĄCZNIE do mnie w wiadomości na forum lub na discordzie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu. Powodzenia w poszukiwaniach!
 25. 8 likes
  Dzień doberek w piąteczek! Eventów dzień drugi! Dziś labirynt z torem przeszkód! Do labiryntu zostaniecie wpuszczeni wszyscy razem, żeby było śmiesznie. Wszystko omówimy sobie już przed samym rozpoczęciem. Zbiórka o godzinie 19:45 na plaży w Los Santos! Nagrody będą, ale jakie........nie będę zdradzał Widzimy się o 19:45 na zbiórce na plaży w Los Santos! Liczę na wasze przybycie!
 26. 8 likes
  Regulamin Policji §1 Postanowienia ogólne Pracownicy policji oprócz egzekwowania przestrzegania zasad zawartych w Taryfikatorze, pilnują ogólnego porządku na serwerze pod nieobecność członków Ekipy Administracyjnej. Praca w policji wiąże się z wielką odpowiedzialnością i dawaniem przykładu innym graczom serwera. Obowiązek pracy i czas jaki należy przepracować reguluje regulamin frakcji. Władzę w policji sprawuje szef z pomocą zastępcy(nie jest to równoznaczne z posiadaniem najwyższych rang w policji). Z racji na to, że pracownicy policji nie są widoczni na mapie, zabrania się przewożenia innych osób w czasie służby. Pracując w policji należy być w gotowości do wykonywania zadań zleconych przez członków administracji serwera. §2 Służba Policjant zobowiązany jest do przestrzegania zasad ruchu drogowego oraz regulaminów. Nie może łamać przepisów w celu zatrzymania gracza, który nie popełnił wykroczenia. Nie może również użyć sygnałów w celu złamania przepisów by zatrzymać gracza do kontroli. Sygnałów można używać tylko w następujących sytuacjach: podczas eventu, przy zatrzymywaniu gracza lub pościgu, w celu dojazdu do gracza, któremu należy wystawić zaległy mandat, do wezwania. Gracz może być skontrolowany raz na ~10 minut. Chyba, że istnieją poważne podejrzenia co do nielegalnego transportu, wtedy można skrócić ten czas o ~3 minuty. Pościg ma miejsce wtedy, gdy gracz ignoruje co najmniej dwa wezwania do zatrzymania się oraz nie zmniejsza prędkości. Także wtedy, gdy po zatrzymaniu zaczyna uciekać. Policjant może użyć broni: po trzech prośbach skierowanych do gracza w celu zatrzymania się, w obronie własnej lub w obronie innego gracza, w obronie czyjegoś mienia (niszczenie pojazdu lub spychanie do wody), w celu zniszczenia pojazdu, gdy nie ma pracowników Pomocy Drogowej. Policjant ma prawo do skierowania kontrolowanego gracza na wagę w celu sprawdzenia faktycznej ilości przewożonego towaru. To prawo obowiązuje wtedy, gdy w czasie rozpoczęcia procesu zatrzymania gracza, jakakolwiek waga była widoczna na minimapie lub gdy gracz posiada przemyt. Nie można wykonywać czynności służbowych w czasie przebywania na AFKu. Maksymalny czas przebywania na AFKu wynosi 10 minut przy obecności innych funkcjonariuszy. W przypadku braku innych policjantów, maksymalnie 5 minut. Policjant w miarę możliwości powinien aktywnie patrolować teren. Przy większej liczbie funkcjonariuszy należy podzielić się patrolowanymi rejonami. Inną możliwością wykonywania swojej pracy jest tzw. suszenie czyli oczekiwanie na innych graczy przy trasie lub obserwowaniu danego terenu. Maksymalny czas takiej operacji wynosi 10 minut, po tym czasie należy zmienić miejsce lub wyruszyć na patrol. Funkcjonariusz może ukarać gracza, który celowo zdradza pozycję policjanta, śledząc go i informując innych o jego lokalizacji. Policjanci mogą tworzyć pary patrolowe i w ten sposób wykonywać swoją pracę. Ten przywilej obowiązuje gdy na serwerze liczba graczy przewożących towar wynosi około 7 na policjanta. §3 Mandaty Mandat może zostać wystawiony tylko za te przewinienia, które zawarte są w Taryfikatorze. Mandat “zaległy” wystawiamy w sytuacji, gdy gracz opuści serwer lub wykroczenie zostało wykryte podczas nieobecności gracza na serwerze. Nieobecność gracza na serwerze, to także przebywanie na AFKu. Zaległy mandat wpisuje się w temacie na forum według podanego wzoru. Jeżeli przez 30 dni od jego zapisania, nie zostanie wystawiony, ulega przedawnieniu. W przypadku wystawienia zaległego mandatu, funkcjonariusz musi od razu o tym poinformować. W przypadku ucieczki gracza z serwera w trakcie wystawiania mandatu, mnożymy kwotę mandatu razy 2. Ta praktyka może zostać zastosowana tylko raz w przypadku danego mandatu. Do policjanta należy decyzja o zastosowaniu upomnienia ustnego lub oficjalnego (tego, które zapisuje się w panelu). Zachęca się by nowych i początkujących graczy traktować łagodniej i zamiast wystawiać im mandat za każde przewinienie, to upominać, pouczać lub zachęcać do jazdy zgodnej z zasadami ruchu drogowego. Taryfikator nie jest bezwzględnym prawem, którego trzeba trzymać się kurczowo (nie dotyczy kwot za poszczególne przewinienia). Upomnień nie stosujemy w przypadku graczy, którzy zachowują się arogancko, uciekają, atakują funkcjonariusza lub innych graczy. Mandat lub karę z reguły nakładamy będąc przy graczu, który dokonał wykroczeń. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy: gracz zginął w czasie pościgu lub wyszedł z serwera w trakcie, gracz ucieka drogą wodną, gracz dopuścił się zabójstwa a na ekranie pojawi się informacja o jego czynie (killmessage), gracz ukrywa się w interiorze i nie chce go opuścić. Gracz, który odmawia przyjęcia mandatu lub nie stać go na opłacenie, otrzymuje karę więzienia w przeliczeniu za brak każdych $100 - jedna minuta więzienia. Policjant nie może wystawić mandatu za przestępstwa, których nie widział na własne oczy (czyli nie na radarze czy na mapie). Dotyczy to również zgłoszeń dokonanych przez graczy w sprawie wykroczeń drogowych. Przestępstwa zgłaszane przez graczy, na które policjant musi zareagować to szeroko pojęty DM. §4 Pracownik Każdy funkcjonariusz policji ma możliwość osiągnięcia rangi Inspektor. Ranga Generalnego Inspektora oraz Nadinspektora zarezerwowane są dla osób pełniących funkcję szefa i zastępcy. Każdy pracownik może zostać zwolniony bez ostrzeżenia jeśli jego zachowanie i postawa uderzają w dobre imię frakcji. W ciągu miesiąca (4 okresów rozliczeniowych) przysługuje pracownikowi 10 dni urlopu. Należy zgłosić odbywany urlop w odpowiednim temacie na forum. Dopuszczalne są wyjątki w nadzwyczajnych sytuacjach. Tylko raz w miesiącu urlop może zwolnić z wymagań dotyczących wypracowania normy. Kara jaką może otrzymać pracownik waha się w przedziale od 300 do 1000 score. Każdy pracownik ma równe szanse na otrzymanie premii. Premia przyznawana jest głównie za wypracowanie większej ilości czasu niż to nakazane. Logo stworzone przez @Kapi0988.
 27. 8 likes
  Ogłoszenie #67 Hej. W tym tygodniu odświeżona została tabela z podsumowaniem, która zlokalizowana jest w spojlerze pod każdym postem z tabelą od wypłat. Ponadto, tak jak już wspomniałem w ostatnim ogłoszeniu, "wielkimi krokami" zbliża się druga już filia (choć na filię nie wygląda) znajdująca w AP. Niewątpliwie jest to jedna z największych "inwestycji" Petrol od momentu objęcia przeze mnie stanowiska szefa, pod warunkiem, że uznamy Petrol za koncern paliwowy, a nie zwykłą firmę transportową. Pozdro z fartem, buziaki :3 Mam tylko nadzieję, że filia nie będzie wam przypominała typowej bazy na serwerach DAYZ. Więcej nie mówię, wszystkiego dowiecie się po wgraniu jej na serwer (Liq pls zrób to w końcu)
 28. 8 likes
  Nick : Sparrow ID : 3831 Okres pracy : 11.02.20 - 27.03.2020 Zwolniony Dyscyplinarnie z kara - 400 scr || 00:18 Prawiczek Powód : Dużo skarg od pracowników frakcji pd, oraz firmy petroli, wczorajszy wybryk z Policją. Nie chcę narażać dobra firmy. Zakaz powrotu do firmy.
 29. 8 likes
  Cześć. Co prawda temat służy do propozycji, ale mam nadzieję, że nikomu nie przeszkodzi jeśli zadam tutaj to pytanko. Jak już na pewno większość graczy widziała ruszył przetarg na firmę paliwową mam kilka pytań w związku z tym: 1) Czy nie obawiacie się przepychu na stacjach? W sensie nowa firma narzuci jakąś normę paliwową (załóżmy) i czy nie będzie spin nie potrzebnych pomiędzy Petrol vs Nowa Firma? 2) Czy planujecie jakieś spotkanie Szef Petrol / Szef Nowej Firmy / Ministerstwo gdzie np: nastąpi podział co do tankowania? ( Bo jak np: tutaj rozumiem, Abonamenty na stację zostają tak jak są) . Czy np: taki podział obowiązków będzie gdzieś ogłoszony? 3) Czy nie obawiacie się, że w związku wiadomo mniejszą ilością graczy 2 firmy paliwowe utrzymają się? Myślę, że te 3 to takie najważniejsze i zaspokoi to nie tylko moją ciekawość Prośba @Lemon. @Cropek. - w razie czego jeśli bardzo by raził ten post przenieście temat w odpowiednie miejsce - z góry dziękuje .
 30. 8 likes
  Tajniak dawno temu dodałeś, ale tez przez chwile posiadałem takiego accorda, więc się pochwałę. Nie spodziewałem się, że na PTS’ie trafi sie osoba z takim accordem. Pomimo, że miałem go jakiś rok zdążyłem władować sporo pieniędzy m.in: -kapitalny remont silnika -cała blacharka, malowanie całej budy oprócz dachu, wyrzucenie wszystkich listewek i zrobiona na gładko, aaa i jeszcze wyrzucone tylne swiatlo przeciwmgłowe po szpeciły w zderzaku -felgi 17” i nowe opony -zawieszenie gwintowane
 31. 8 likes
  Z racji takiej, że zostałem Szefem Mecha Industries. Ogłaszam, że nowym Zarządcą zostaję @Pracus, jest bardzo długo już w tej firmie, włożył kawał dobrej roboty w tą firmę, wiec zaproponowałem mu tą posadę w firmie. Oczywiście, zgodził się na taką propozycję, Wraz z tą funkcją przekazują mu, obowiązek płacenia zwrotów/premii za kursy/ zlecenia. Więc od teraz zgłaszać się do niego. `
 32. 7 likes
  My name is Óscar I am Colombian, 8 years ago I had the opportunity to be in this great server at that time under the nickname of BlackScorpion91 where I had the experience of working in DT logistics, Trans Aggregates and as one of the greatest longings is to be able to be with the Petrol Company, since the work you do in terms of fueling is a great responsibility and I would like to be part of it, I hope you will take me into account since I consider myself a serious, committed and responsible person, the main qualities that you you are looking in a profile of a worker, I will be attentive to the answer, I will not disappoint this company. Nickname: Orion ID: 116777 Score: 151 and counting ...
 33. 7 likes
  Jeżeli chodzi o autobusy i taksówki to może dobrym pomysłem byłoby zrobić, że tylko autobusy/taksy miały by zamiast 110% to np 130% i zarabiałby dużo więcej niż zwykłą firma transportowa, która wozi 110% max ale z tym ryzykiem, że policjant widzi od razu przeładowanie coś za coś tak zwane
 34. 7 likes
  Nick: Thor69, Imię, nazwisko postaci: Thorgal Aegirsson, ID: 47366, Firma( frakcja) jako miejsce ostatniego zatrudnienia: Pogotowie. Kilka słów o sobie: mam na imię Radek, mieszkam i pracuję w okolicach Częstochowy, pasjonuję się pożarnictwem we wszelakim zakresie( od technik ratowniczych po przyczyny powstawania zagrożeń), na serwerze jestem obecny od kilku lat a obecny stan posiadanych score balansuje w granicach 9800.
 35. 7 likes
  STATYSTYKI FIRM PTS#36 Okres rozliczeniowy: 2020-03-14 01:00:05 - 2020-03-21 01:00:05 Link: https://cutt.ly/CompanyStatistics_2020-03-21 Podsumowanie, wykres, wygrani w rankingu, linki Najdłużej przygotowywanie wydanie statystyk, lecz warto było czekać "Od następnego wydania statystyk gracz który dołączył do firmy w danym okresie rozliczeniowym i zaliczył się do top 10 kursów nie zostanie już nagrodzony punktami" POWYŻSZA zmiana jeszcze nie została wprowadzona - dojdzie do tego w kwietniu, lecz chcę poznać Waszą opinię Czas do końca marca, zapraszam do wypełnienia ankiety: https://cutt.ly/Ankieta_2020-03-21 ZMIANY Do każdej tabelki prezentującą firmę dodano system rozpoznawania kto dołączył oraz kto został zwolniony w danym okresie rozliczeniowym Dodano również informację o ilości pracowników w danej firmie W bazie graczy usunięto odstęp oddzielający tysiące od setek - spowodował on poważny błąd przy kopiowaniu bazy graczy w niedzielę, który udało się rozwiązać (wcześniej się to nie zdarzyło, ale teraz na pewno się nie przydarzy) Zmiana do której może dojść od kwietnia to wspomniany punkt sprzed tygodnia temu - to gracze zadecydują czy ta zmiana powinna wejść czy też nie Do tabelki podsumowującej punkty w rankingu została dodana kolumna "Uwagi", a w niej informacja czy dany gracz dołączył do firmy - to tak dla podkreślenia, kto mógłby nie dostać punktów jeśli zmiana weszłaby w życie 10. @Niventill(oddano do puli) @Amigo ofiarował od siebie $200 000, dziękujemy! Łączna pula nagród na marzec: $505 246 ($573 246) Baza graczy w tym tygodniu powiększyła się o 20(1173->1193) Miłego oglądania
 36. 7 likes
  Zgodnie z @Zaahain zamykam nabór w trybie ekspresowym i Panowie o nickach @Cumsteroraz @Ebon$są proszeni na serwer w celu sprawdzenia umiejętności posługiwania się mapą i sprytem czyt. Egzamin wstępny. Zgłoście się proszę do mnie lub Zaahaina w celu dodania do frakcji.
 37. 7 likes
  Krótkie ogłoszenie w związku ze zleceniami na ten tydzień. Dziękujemy za spore zainteresowanie ubiegłotygodniowymi zleceniami. Bardzo nas cieszy fakt, że pomogliście przedsiębiorcom w uzupełnieniu sklepów. Jednocześnie pragniemy wspomnieć , że wracamy do normalnych zleceń i zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą w tym temacie. Nie zmienia to faktu, że wciąż możecie pobierać większą ilość zleceń niż jedno trzymając oczywiście zgodności ze specjalizacją. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc i życzymy szerokości na drogach San Andreas.
 38. 7 likes
  Może i trochę za wczas, ale skoro mam trochę wolnego w tygodniu i pogoda ładna to zmieniłem kapcie na letnie. Wjechały nowiusieńkie Miszelinki 205/55 i zdecydowanie lepiej wyglądają na feldze jak poprzednie 215/55, które mogły jeszcze pociągnąć jeden sezon, a prawdopodobnie były w samochodzie od nowości (9 lat?!). W Ferdku na początku tygodnia wymieniłem olej i filtry. Dzisiaj zmienione kółeczka, porządnie w środku wysprzątane i elegancko umyte, ELO!
 39. 7 likes
  Wszystkich pracowników pogotowia proszę o ponowne zapoznanie się z regulaminem, zaszło w nim trochę mniejszych i większych zmian. Każdy kto uważa, że będzie miał problem z wyrobieniem normy ma okazję przez kolejne 24 godziny zwolnić się bez kary score.
 40. 7 likes
  Regulamin frakcji §1 Postanowienia ogólne Pod zarządem Ministerstwa Frakcji znajdują się frakcje: Policja, Pogotowie, Pomoc Drogowa. Minister Frakcji koordynuje i nadzoruje prace poszczególnych frakcji we współpracy z szefami danych jednostek. Główny Administrator na wniosek Ministra Frakcji może wprowadzić zarząd komisaryczny w celu uporządkowania spraw, z którymi nie radzi sobie szefostwo danej frakcji. Minister Frakcji ma prawo do zatrudnienia się we frakcji na własne życzenie pomijając wymóg naboru lub limitu pracowników. Jednakże nie może wtedy pobierać żadnego wynagrodzenia i jednocześnie nie musi przepracowywać wymaganej normy. We frakcji może pracować maksymalnie 12 osób. Gracz może pracować w danym czasie tylko w jednej frakcji. Zatrudniając się we frakcji, nie może pracować w tym samym czasie w firmie. Skargi na pracowników frakcji muszą znajdować się w ogólnym dziale skarg na forum PTS. Zmiany w regulaminach frakcji muszą zostać zaakceptowane przez Ministra Frakcji i Głównego Administratora. Z uwagi na to, że nie da się zamknąć w ramach regulaminu wszystkich kwestii, wyjątków, sytuacji itp. toteż część spraw regulować będą regulaminy wewnętrzne poszczególnych jednostek a pozostałe będą rozwiązywane indywidualnie przez Ministra Frakcji. Minister Frakcji oraz Główny Administrator zastrzegają sobie prawo do zmian w tym regulaminie w dowolnym czasie. §2 Forum Forum Polskiego Truckerskiego Serwera jest miejscem organizacji pracy każdej frakcji. Każda frakcja ma swój dział, gdzie muszą znajdować się tematy zawierające wszystkie podstawowe informacje, tj.: nabór (wymagania, otwarty czy zamknięty; jednocześnie podania graczy chcących dołączyć do frakcji), skład (obecnie pracujący gracze wraz ze stanowiskiem i funkcją jaką pełnią), lista pracowników (nick, id postaci, czas rozpoczęcia pracy), zwolnienia (nick, id postaci, powód zwolnienia, okres jaki został przepracowany), urlopy (nick, okres urlopu, powód), rozliczenia (postów z tego tematu nie archiwizujemy; pozostają przez cały czas jawne). Ponadto należy prowadzić tematy pełniące funkcję archiwum informacji, które nie są już aktualne (podania, lista pracowników z informacją w jakim okresie ktoś pracował i czemu już nie pracuje). Posty, które w uznaniu szefa nadają się do kasacji, powinien przenieść do odrębnego tematu pełniącego funkcję “kosza”, z którego członkowie Ekipy Administracyjnej będą co jakiś czas usuwać te posty. Inne tematy nie są obligatoryjne i nie ma wymagań odnośnie ich powstawania czy funkcjonowania. Muszą być zgodne z regulaminem forum. §3 Szefowanie Szefa frakcji mianuje i ogłasza Minister Frakcji. W sytuacjach zwyczajnych, Minister Frakcji wybiera szefa spośród obecnie pracujących graczy. Natomiast kiedy sytuacja jest nadzwyczajna lub w danej frakcji nie ma godnego kandydata do sprawowania funkcji szefa - Minister Frakcji może mianować dowolną osobę, która w jego ocenie sprosta temu zadaniu. Szef ma obowiązek zaproponować kogoś na stanowisko zastępcy. Minister Frakcji może propozycję zatwierdzić lub odrzucić. Niedopuszczalna jest sytuacja, w której nie ma wyznaczonego zastępcy. Szef wraz ze swoim zastępcą, zobowiązany jest do prowadzenia działu frakcji na forum i pilnowania by informacje tam zawarte były zawsze aktualne i zgodne z rzeczywistością. Szef i zastępca mają dostęp do panelu frakcji na serwerze i funkcji moderatora w dziale frakcji na forum. Zabrania im się usuwania jakichkolwiek postów. By uzyskać dostęp do panelu zarządzania frakcja lub funkcji moderatora na forum, należy zgłosić się do Ministra Frakcji; ten z kolei, po weryfikacji i udzieleniu zgody, samodzielnie nadaje panel w grze, bądź też kontaktuje się z aktualnym opiekunem forum i załatwia z nim sprawę z nadaniem uprawnień. Dostęp do panelu frakcji wiąże się z dostępem do konta finansowego danej frakcji. Zabronione jest wypłacanie z tego konta pieniędzy poza przypadkiem przydzielenia premii lub w innej uzasadnionej sytuacji. Szef lub zastępca, mają obowiązek wypłacenia należności wobec pracowników w każdą sobotę. Rozliczenie na forum może pojawić się z jednodniowym opóźnieniem. Szef, który przyjmuje pracowników ze względu na osobistą sympatie zamiast po obiektywnej ocenie jakości podania (czyli tzw. “po znajomości”) zostanie surowo ukarany. By zwolnić pracownika należy napisać post w temacie “zwolnienia” i podać nick pracownika, jego id postaci, okres który przepracował, powód zwolnienia, określić karę (jeżeli takową otrzymuje) i rangę jaką posiadał (dotyczy Policji). §4 Czas pracy Pracownicy są rozliczani z czasu pracy w systemie tygodniowym. Pełny tygodniowy wymiar czasu pracy wynosi 300 minut i jest on bazą do obliczania wynagrodzeń. Pracownik zobowiązany jest do pracy we frakcji w godzinach od 8:00 do 00:00 - pod warunkiem, że na serwerze znajdują się minimum 3 osoby w innej drużynie niż dany pracownik (wyjątkiem jest nagłe wezwanie Pomocy Drogowej lub Policji). Od godziny 00:00 do 8:00 obowiązuje zakaz logowania się we frakcji poza przypadkiem nagłego wezwania dla Pomocy Drogowej lub Policji. W czasie kiedy obowiązuje zakaz pracy lub nie są spełnione wymagania do podjęcia pracy we frakcji, pracownik może rozwozić towary w celu zarobkowym. W ciągu miesiąca pracownik może tylko raz przepracować mniej niż wynosi tygodniowy wymiar czasu pracy, ale więcej niż 60% (180 minut). Sankcje za łamanie tego punktu zostają uregulowane przez regulaminy poszczególnych frakcji. Pracownikowi przysługuje w ciągu miesiąca 10 dni urlopu. Urlop musi być zgłaszany z kilkudniowym wyprzedzeniem - poza nagłymi i wyjątkowymi sytuacjami. Niedopuszczalna jest praktyka brania urlopu w celu ominięcia wymogu wyrobienia normy (tzn. częste branie urlopu na chwilę przed zakończeniem okresu rozliczeniowego). Maksymalny czas nieobecności pracownika bez zgłaszania urlopu wynosi 3 dni. Szkolenia/egzaminy można przeprowadzać poza wyznaczonymi godzinami pracy po uzyskaniu zgody Ministra Frakcji. §5 Przebieg pracy By zostać pracownikiem frakcji, należy złożyć podanie w odpowiednim temacie i zostać przyjętym przez szefa danej jednostki. Przy wykonywaniu swojej pracy zaleca się by pracownik posiadał skin frakcyjny oraz używał pojazdu frakcyjnego. W przypadku bagatelizowania tego zalecenia, szef może upomnieć pracownika lub potrącić mu nieznaczną część wypłaty. Zatrudniając się do którejś z frakcji, pracownik zobowiązuje się do przepracowania w niej minimum 30 dni. Jeżeli pracownik zwolni się przed upływem 30 dni od rozpoczęcia pracy, otrzymuje karę minimum 300 score. Pracownicy Policji po odejściu nie tracą swojej rangi przez okres 6 miesięcy (jeśli osiągnęli stopień Podkomisarza lub wyższy). Pracownik, który unika kary za przedwczesne odejście z frakcji lub inne przewinienie, zostanie zbanowany - po zdjęciu bana kara zostaje nałożona; nie przedawnia się. Sprawy, które nie są związane z wykonywaną pracą, mogą być załatwiane po przelogowaniu się do drużyny Truckerzy. Bezzwłocznie po załatwieniu sprawy, pracownik ma obowiązek wrócić do pracy (jeśli spełnione są warunki do podjęcia pracy §4 pkt 2 i 3). W celu zwolnienia się z frakcji, należy napisać post w temacie “Zwolnienia”, podać swój nick, ID postaci, okres pracy, rangę (dotyczy Policji) i powód dla którego się zwalnia. Pracownik, który będąc zatrudnionym we frakcji napisze podanie do innej firmy lub frakcji, zostaje zwolniony dyscyplinarnie. Kwestie awansów i kar wewnątrz frakcji regulują regulaminy poszczególnych jednostek. Opłaty za wykonywanie usługi w przypadku Pogotowia lub Pomocy Drogowej muszą trafić na konto danej frakcji. Zabronione jest pobieranie opłat na swoje prywatne konto. §6 Finanse We frakcjach obowiązują następujące podstawy wynagrodzenia za przepracowanie pełnego tygodniowego wymiaru czasu pracy: Policja: 90 000$ i 70 score Pogotowie: 90 000$ i 70 score Pomoc Drogowa: 90 000$ i 70 score Aby otrzymać wynagrodzenie pracownik musi przepracować minimum 60% tygodniowego wymiaru czasu pracy. Pracownik który nie przepracuje wymaganego minimum nie otrzymuje wypłaty. W przypadku przepracowania więcej niż 60%, ale mniej niż 100% tygodniowego wymiaru czasu pracy, pracownik otrzymuje wypłatę proporcjonalnie do zarejestrowanego czasu. Premie można nadać pracownikowi w ramach docenienia jego wkładu w pracę we frakcji lub za nadgodziny. Przez nadgodziny rozumie się pracę dłuższą o minimum 60 minut więcej niż wynosi tygodniowy wymiar czasu pracy. Premie można przyznać maksymalnie trojgu (3) pracownikom w jednym okresie rozliczeniowym (tygodniu), a łączna kwota premii nie może przekraczać 100 000$. Najwyższa premia może zostać przyznana tylko jednemu pracownikowi i nie może przekraczać 50 000$, zaś pozostałe nie mogą być wyższe niż 30 000$ w przeliczeniu na jednego pracownika. Źródłem wypłacania premii jest wyłącznie konto frakcji. Premie należy dodać do wypłaty i wypłacić razem jako wynagrodzenie w danym okresie rozliczeniowym. Premia w wysokości 20 000$ przysługuje pracownikom frakcji za nienaganną pomoc przy evencie, konwoju tylko i wyłącznie oficjalnym. Premia ta nie wlicza się do tygodniowego limitu.
 41. 7 likes
  Szanowna społeczności PTS'a! Ogłasza się co następuje. W związku ze wzrostem popytu na substancje paliwowe, Ministerstwo Firm ogłasza przetarg na firmę zajmującą się transportem produktów przemysłu petrochemicznego i uzupełnianiem stacji. Poszukujemy osób z doświadczeniem szefostwa/vice-szefostwa, ale rozważymy też kandydaturę osób, które styczności z zarządzaniem nigdy nie miały. Szukamy osób z pomysłem na firmę poza wspomnianym przewozem towarów ciekłych. Osoby zainteresowane przetargiem proszone są o przesyłanie wiadomości z uwzględnieniem @Cropek. oraz @Lemon. w konwersacji. Przetarg trwa co najmniej miesiąc od daty publikacji. Tym samym nie posiada daty ogłoszenia wyników. Wiadomość powinna zawierać najistotniejsze informacje w tym pomysł na rozwój firmy, krótką notkę dotyczącą waszej osoby i podstawowe informacje o firmie. Ma to być biznes plan na firmę i przy okazji jej reklama oraz zachęcenie nas do wyboru jej spośród wielu innych. Wszystkim osobom biorącym udział w przetargu życzymy powodzenia.
 42. 7 likes
 43. 7 likes
  Siema friends. Updating the mileage of the RoadTrain ASL, engine worked perfectly.
 44. 7 likes
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines