Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/20/22 in all areas

 1. 1 point
 2. 1 point
  Że się tak zapytam ma ktoś?
 3. 1 point
  Cześć, Mimo starań i chęci wielu osób na przestrzeni ostatnich lat, doszliśmy do momentu w którym trzeba jednak w końcu powiedzieć dość. Sytuacja na serwerze jaka jest każdy widzi, aktywność i lata świetności daaaawno minęły. Myślałem że mamy moc przerobową w postaci młodych ambitnych developerów i że w tym roku się w końcu odbijemy, ale praktyka pokazuje że niestety nie ma takiej opcji. Nie mogę nikogo siłą zmuszać do pracy. Nie widzi mi się osobiście również dalsze funkcjonowanie jako niania i coach w jednym, bo ciągła potrzeba motywowania innych osób (bez długoterminowych efektów) wydrenuje do zera baterie nawet najsilniejszych osob. To się odbija na psychice w dłuższej perspektywie i jest po prostu niezdrowe. Wiele rzeczy nam się nie udało, wiele poszło niezgodnie z planem, no cóż - tak się zdarza. Niestety na ten moment nie mamy już ludzi z naturalnym zapałem do tematyki truckerskiej, nie mamy ludzi wystarczająco samodzielnych by iść odważnie do przodu i pchać PTS na wyżyny. Sama platforma MTA również ma swoje najlepsze lata za sobą jeśli chodzi o społeczność. Czasy się zmieniły, prawie każdy ma komputer który nadaje się do grania w dużo lepsze gry niż 15 letnie GTA. W związku z tym wszystkim podjęliśmy decyzję, którą trzeba było podjąć dawno temu. Polski Truckerski Serwer na platformie MTA zostanie wyłączony 23 grudnia. Tym samym eventy z okazji kolejnej rocznicy istnienia serwera nie są planowane. Przepraszam wszystkich graczy których oczekiwania zawiedliśmy w jakiś sposób, wybaczcie wszystkie niezrealizowane plany i obietnice. Dzięki że byliście z nami przez te wszystkie lata i do zobaczenia gdzie indziej. Temat pozostawiam otwarty do dyskusji, aczkolwiek nie spodziewam się żeby coś z niej wyniknelo.
 4. 1 point
  Wielka szkoda nie ukrywam, po wiadomości, którą odczytałem łezka w oku się zakręciła moje czasy, kiedy zaczynałem jako uczeń w gimnazjum serwer hulał na full, ciężko było wbić czekało się w kolejce kto dostanie słynnego timeda. pozostaną wspomnienia i jakieś filmiki na yt Pozdrawiam !
 5. 1 point
  MAM TO W DUPIE GDZIE WSZYSTKIE DOWODY CROPKOGOWN
 6. 1 point
  Nick: SajmoN ID postaci: 75254 Wysokość zaległego mandatu: Przekroczenie 147km/h/110km/h = 3k 6score, prowadzenie pojazdu pod prąd = 2,5k 6 score, jazda na skróty = 3k i 10 score, jazda bez świateł przednich 1,5k i 3 score, zawracanie na autostradzie 2k 5 score, ucieczka przed kontrolą 5k 10 score 15 minut więzienia, utrudnianie pracy funkcjonariusza 6k 15score 15 więzienia, atak na funkcjonariusza 60 minut więzienia,niestosowanie się do poleceń policjanta. X2 = 46k 110score 220 minut więzienia. Niezwłocznie wypisać mu mandat gdy wejdzie na serwer. Dowód: Nie mam dokładnie wszystkiego, ale liczę, że mi uwierzycie pracowałem pod presją, bo cały czas jak chciałem obliczyć freez mijał i uciekał mi. https://imgur.com/a/PAm7w
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00