Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 04/26/19 in all areas

 1. 28 likes
  Jestem świadomy tego, że mogę otrzymać warna, aczkolwiek czuje się zobowiązany do odpisania skoro to ja go zbanowałem. Są pewne wybryki na które można przymknąć oko, w zasadzie jest ich cała masa, ale nadal nie mogę pojąć jednej rzeczy. Jakim trzeba być egoistycznym człowiekiem, aby ani razu nie okazać skruchy za swoje czyny. Za każdym razem próbujesz utrzeć nosa administracji, a gdy przychodzi co do czego to podkulasz ogon i prosisz o unbana, pytanie za co? Dla mnie jesteś skreślony w tej społeczności, jednakże nie mi o tym teraz decydować. Ustawienie przetargu było jedynie wisienką na torcie, bo cała reszta kwalifikowała się już wcześniej do zbanowania. Wiecznie szans dostawać nie wolno, bo jeśli ktoś jej wcześniej nie dostrzeże to nie ma opcji by dostrzegł ją później, przynajmniej nie bez chęci i inicjatywy.
 2. 28 likes
  Nick: Karot Serial: 77F671A93F1F9C774DE7382B25B624E2 Zbanował mnie: Engel Powód blokady: Aktywny ban. Wytłumaczenie: Minęło od dnia mojego bana dokładnie 133 dni. Przez ten niekrótki okres zatęskniłem za drogami PTS. Tak jak już pisałem niejednokrotnie, żałuję tego co zrobiłem. Chciałbym to naprawić, odpracować. Jeżeli jest to możliwe, liczę na un bana warunkowego, na myśli mam, że przez 2-3 miesiące będę miał czas na odpracowanie moich złych czynów, jeżeli bym się nie sprawdził wróciłbym na banicję. Myślałem także, że administracja, bądź społeczność może podjąć decyzję. Pozdrawiam.
 3. 17 likes
  W imieniu PTS klubu mam zaszczyt wszystkich zaprosić na patriotyczny konwój z okazji Święta Konstytucji! Konwój zaplanowany jest na 03.05.2019 (tj. piątek). Zbiórka o godzinie 20:00 na lotnisku w Los Santos. Trasa konwoju : Odcinek pierwszy - kolor różowy - z lotniska w Los Santos do Angel Pine Odcinek drugi - kolor błękitny - z Angel Pine do wysepki Bay Side Odcinek trzeci - kolor sprunkowy - z wysepki Bay Side na opuszczone lotnisko Odcinek czwarty - kolor czerwony - z opuszczonego lotniska do Blueberry Odcinek piąty - kolor granatowy - z Blueberry na lotnisko w Los Santos Mapa : W trakcie każdego załadunku/rozładunku będę zadawał dwa pytania dotyczące historii Polski, lub samej Konstytucji. Dobra odpowiedź = nagroda (jeszcze nie wiem jaka ) Do obstawy przydadzą się policjanci, sanitariusze, mechanicy i fotografowie (proszę zgłaszać się w odpowiedzi w tym temacie) : POLICJA : - @Mike. - @NaimadSh - @Blackiplx (Jeden policjant do normalnego patrolowania mapy) - @H.T.Simple POGOTOWIE : - @Pracus - @micropolak POMOC DROGOWA : - @AdiXxX - @MELISSAA FOTOGRAFOWIE: - @Om_Ega - @Lukee Na czas konwoju wasze pojazdy zostaną przemalowane przez @Lemon. na patriotyczne barwy. Kilka zasad: a) W trakcie konwoju obowiązuje całkowity zakaz wożenia przemytów i przeładowań! b) Kolejność pojazdów jest następująca : -Rancher pilota (prowadzony przeze mnie lub Lemona) - Linerunner'y - Tanker'y - Roadtrain'y - Pojazdy dostawcze (Burrito, Flatbed, Newsvan itp.) - Osobówki c) obowiązuje zakaz wyprzedzania d) jeździmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego (nie jeździmy pod prąd, nie przekraczamy prędkości itp.) To by było na tyle, jeżeli ktoś ma jakieś pytanie, jestem dostępny na forum lub DC. Do zobaczenia! @edit1 - Będzie potrzebny jeszcze jeden policjant, więc można się zgłaszać Za służby odpowiedzialny będzie NaimadSh i to jego poleceń mają się słuchać mechanicy, policjanci i pogotowiarze
 4. 16 likes
  Nie wyrażam zgody na odbanowanie.
 5. 15 likes
  Ptysiowe oszczędności przy policji
 6. 14 likes
  Hehe, Szejdzik
 7. 14 likes
  I teraz liczysz na unbana z jakiegos konkretnego powodu? Nastapila jakas wielka przemiana,, czy po prostu piszesz apelacje dla sportu? Chce zebys wiedzial, ze znam twoja historie dosc dobrze i wielokrotnie sam cie bronilem w gronie administracyjnym, ale potem zaczales juz za bardzo przeginac. Dostawales kolejne szanse juz bez zadnej mojej inicjatywy, z dobroci serca innych administratorow ktorzy jeszcze widzieli jakis cien nadziei. Biorac pod uwage caly twoj dotychczasowy dorobek, a nie tylko powod ostatniego bana, obawiam sie ze ciezko ci bedzie mnie albo w ogole kogokolwiek przekonac, ze odpokutowales i ze warto cie przywrocic do naszego grona. Jako ze ty siebie sam znasz lepiej niz ktokolwiek inny, to odpowiedz sobie szczerze na pytanie czy w ogole ty sam widzisz w tym jakis sens, czy sam bys siebie odbanowal na naszym miejscu?
 8. 14 likes
  Nick: Wersjon Id: 77579 Okres: 19.03 >> 27.04 Miesiąc i 8 dni Powód: Sprawy wyższe, AS'y pozostaną w moim serduszku i nadal będę po cichu szefował. Do usług pozostawiam wam Mero i DarXe mam nadzieje że nie popełnią kilku błędów które ja zrobiłem i będziecie się z nimi dobrze bawić. Tymczasem do zobaczenia za jakiś czas w AS Logistic //Wracaj do nas szybko szefunciu Zwolniony o 23:10 dnia 27.04.2019 // MERO
 9. 13 likes
  Przebieg szkolenia PD Od 07.05.2019r. zaczyna obowiązywać jedna stała forma szkolenia, składająca się z 5 punktów: 5 pytań z regulaminu, wybierane losowo przez kursanta za pomocą liczb 1-15. (Aby zaliczyć tą część egzaminu należy odpowiedzieć poprawnie na min.3 z nich), Czas na zapoznanie się z komendami, blipami i bazą (hangar, etc.), Znajomość mapy i umiejętności jazdy. (Gracz otrzyma pojazd do zaholowania oraz opis gdzie musi dojechać i zaparkować holowan samochód. W trakcie jazdy do celu hol może zostać odczepiony tylko 1 raz, drugi zaś skutował będzie niezaliczeniem), Parkowanie zestawu za pomocą TowTrucka tyłem w wybranym przez egzaminatora miejscu (jednym lub dwóch zależnie od umiejętności kursanta), Wykonanie pełnoprawnego zlecenia wysłanego przez gracza (jeśli możliwe). Po pozytywnym zakończeniu ostatniego punktu wracamy na bazę, kursant wpisuje się na listę postaci. Od tego momentu osoba ta staje się pracownikiem Pomocy Drogowej. *W przypadku niezaliczenia egzaminu gracz ma prawo do drugiej próby, lecz nie szybciej niż 24h od pierwszego szkolenia (do tego czasu gracz nie ma prawa logować się na frakcję) Niezaliczenie 2 próby przez pracownika skutkuje zwolnieniem z frakcji oraz karą podaną w regulaminie.
 10. 13 likes
  Czy zostanie naprawiony ten "bezużyteczny utrudniacz pogotowia"? Chodzi o brak możliwości leczenia samego siebie, bo nie ukrywam, brak tej możliwości utrudnia pracę.
 11. 12 likes
  Szczerze to nie chce wypisywać obietnic, które jak wiadomo zawsze kończyły się tak samo. Nie zmieniłem się, aż tak od ostatniego bana lecz też nie przypominam sobie, żeby moje zachowanie oprócz ustawienia przetargu było jakoś naganne. Minął rok, tak znam siebie i tak jak napisałem wcześniej dużo się nie zmieniłem i pewnie się już raczej nie zmienię bo taką osobą już jestem. Wiele osób za mną nie przepada, co idzie również w drugą stronę, będąc na waszym miejscu nie byłbym skory do odbanowania mnie, bo co ja mam niby do zaoferowania poza dawka ironii i sarkazmu(tego pewnie jest, aż nad to) i zapełnienie jednego slota. Nawet nie mam pojęcia jak miałbym kogoś przekonywać o tym, że odpokutowałem. Tej apelacji nie pisałem dla "sportu" jak to określiłeś, konkretny powód dla unbana, po prostu naszła mnie chęć pogrania co raczej nie jest przekonywującym powodem.
 12. 12 likes
  Event, event i po evencie... Wyniki konkursu: Gratuluję każdemu, ponieważ skoki Vortexem nie należą do łatwych! Jednak szczególne gratulacje należą się pierwszej trójce oraz Melisie, który oddał najdłuższy skok! Dziękuję również pomocy medycznej oraz kolegom z PTS Klubu, bez których ten event by się nie odbył. Mam nadzieję, że skoki przypadły Wam do gustu i w niedalekiej przyszłości zorganizujemy taki event raz jeszcze!
 13. 11 likes
  W policji brak kół to nie przeszkoda.
 14. 11 likes
  Ile to juz szans miales i zaprzepasciles? Tylko dobrze policz
 15. 11 likes
  Dobry wieczór! No i mamy piątek weekendu początek! Dzisiaj wyjątkowy gość! Szef PTS Klubu Dzisiaj moim kolejnym gościem jest moderator serwera @Kapi0988. Nie ma więc na co czekać! Vaniliovsky: Witam Cię serdecznie. Na początek coś prostego. Powiedz nam gdzie mieszkasz, ile masz lat i jak się nazywasz Kapi0988: Witam serdecznie i czule. Nazywam się Kacper, jestem hot 16 i podochodzę z małego miasteczka liczącego zaledwie 12 tysięcy mieszkańców - Mogilna. Vaniliovsky: Witaj Kacprze. Czy jest coś co wyróżnia Twoje miasto na tle innych? Kapi0988: Ostatnio Prezydent RP, który nas odwiedził, stwierdził, że te ziemie są kolebką polskiej państwowości. Ja tak nie uważam. Dla mnie jest to jedno z wielu szarych miasteczek w tym naszych kraju. Jedyną ciekawą rzeczą jest klasztor pobenedyktyński (obecnie klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów). Vaniliovsky: A z jakiej okazji gościł w Twoim mieście prezydent? Kapi0988: Konkretnego celu wizyty nie było. Przyjechał, pogadał, zwiedził klasztor i pojechał. Moim zdaniem próbuje zdobyć poparcie ludzi w najbliższych wyborach, ale ja to w politykę się nie mieszam. Mało mnie to interesuje Vaniliovsky: Rozumiem że w tym mieście mieszkasz od urodzenia? Kapi0988: Tak Vaniliovsky: Do jakiej szkoły obecnie uczęszczasz? Kapi0988: Chodzę aktualnie do gimnazjum. Następnie planuje iść do Branżowej Szkoły 1 stopnia na zawód fotografa. Czy się uda to zobaczymy Vaniliovsky: Rozumiem że w tym roku szykuje się świadectwo z paskiem? Kapi0988: Aż tak dobrym uczniem niestety nie jestem Na półroczę miałem średnią 4.0, teraz czuję że będzie trochę gorzej Vaniliovsky: Leń! Jest jakiś przedmiot który sprawia Ci problemy? Kapi0988: Myślę, że nie. Jeżeli usiądę i się pouczę to bez problemu to zrozumiem, ale jak trafnie zauważyłeś - jestem leniem i się nie uczę Vaniliovsky: A jaki przedmiot najbardziej lubisz? Kapi0988: Geografię. Jakoś nauka tego przedmiotu sprawia mi przyjemność, z łatwością wszystko mi do głowy wchodzi. Lubię jakoś przebywać w terenie i to pewnie zasługa tego Vaniliovsky: Rozumiem że obecnie uczysz się języka angielskiego i niemieckiego? Kapi0988: Można powiedzieć, że się "uczę". Nie przepadam za językami obcymi. Vaniliovsky: Interesujesz się może sportem? Kapi0988: Oczywiście, że... nie. Jestem jednym z tych co nie lubią piłki nożnej. Jakoś mnie to nigdy nie interesowało. Jak już to wolę sam czasami w coś pograć niżeli oglądać jakieś mecze, ligi. To nie dla mnie. Vaniliovsky: O widzisz. Mam tak samo Jakie są Twoje zainteresowania? Kapi0988: Ostatnimi czasy sporo poświęcam grafice komputerowej. Prócz tego głównie fotografia i podróżowanie. Vaniliovsky: Odwiedziłeś już jakieś ciekawe miasta? A może byłeś za granicą? Kapi0988: Za granią nie miałem jeszcze okazji być, ale w wakacje prawdopodobnie jadę do Niemczech i Anglii. Jeżeli chodzi o Polskę to zwiedziłem większość miast na północy oraz jedno na południu - Zakopane. Góry moim zdaniem 100 razy lepsze. Ładniejsze widoki i świeższe powietrze Vaniliovsky: O tak. Zakopane piękne miasto. Przejdźmy do PTS. Jak zawitałeś na PTS? Pamiętasz pierwszy raz? Kapi0988: Nie pamiętam co jadłem parę dni temu na śniadanie, więc roku 2014 tym bardziej nie będę pamiętał Domyślam się, że szukałem zastępstwa gry ETS 2, na którego w tamtych czasach pozwolić sobie nie mogłem :/ Vaniliovsky: No i jednak udało się. Rozumiem że już dzisiaj posiadasz grę ETS 2? Jeśli tak to jakie masz dodatki? Kapi0988: Zgadza się, posiadam, ale nie gram Niestety sprzęt mi nie pozwala. Kiedy jednak grałem, zakupiłem dodatki takie jak: Special Transport, Going East, High Power Cargo Pack, Polish PJ, Mighty Griffin Tuning Pack oraz Scandinavia. Myślę, że gdybym zaczął grać dokupiłbym te nowsze, które powychodziły. Vaniliovsky: Oprócz PTS grywasz jeszcze w jakieś gry? Kapi0988: Rzadko. Czasami odpalę Arme, czasami cs'a, ale wole poświcić czasej jednej grze, bo potem mam dylemat, którą wybrać ;x Vaniliovsky: Dobrze. A zapytam jeszcze jaki jest Twój ulubiony film i książka? Kapi0988: Książek czytam bardzo mało, ale jeżeli już to lubię takie, które opowiadają o problemach świata codziennego. Takie z przesłaniem. Jeżeli chodzi o ulubione to polecę lekko dziecinne - Mały Książe oraz Oskar i Pani Róża. Jeżeli chodzi o film to moim ulubionym jest kontrowersyjny "Love, Simon". Prócz tego chyba wszystkie filmy MARVEL'a Vaniliovsky: Czy sądzisz że od tego 2014r kiedy pierwszy raz zawitałeś na PTS do dziś dużo się zmieniło na naszym serwerze? Kapi0988: Szczerze? Nie. Mam wrażenie jakbym wczoraj wszedł pierwszy raz bo nic się nie zmienia :x Jedynie graczy jest mniej bo wydaje mi się, że w 2014 było o wiele więcej. Vaniliovsky: Przez bardzo długi czas pracowałeś w pogotowiu. Można wiedzieć co skłoniło Cię do opuszczenia tej frakcji? Kapi0988: Po drugim już dołączeniu do frakcji, ustaliłem sobie cel - ranga Weterana. Ostatnio przez pomyłkę został mi nadany awans, na właśnie ta rangę. Po dwóch dniach powróciłem na swoją starą range. Postanowiłem wykorzystać fakt iż formalnie przez te dwa dni tą range posiadałem i zacząłem się zastanawiać nad odejściem z powodu znudzenia ciągłym siedzeniem na TS'ie. W dokonaniu wyboru pomógł mi fakt, iż wypadałoby, aby szef klubu miał większy wgląd w truckerke, a jednak we frakcji nie można tak dobrze tego obserwować. W pogotowiu swoje przepracowałem, fajnie się tak grało, ale mam nadzieję, że w firmie Mecha Industries, do której się dostałem będzie tak samo Vaniliovsky: W takim razie życzę powodzenia w nowej firmie. Jak wiemy jesteś szefem PTS Klubu. Powiedz jak zaczęła się Twoja przygoda z PTS Klubem. Kapi0988: Zaczęła się bardzo niedawno - bo w marcu. Chciałem robić coś serwera, a jak wiadomo takiego szarego gracza ciężej jest dostrzec. Na myślenie o dołączeniu do administracji było i jest za wcześnie, więc postanowiłem spróbować dostać się do Klubu - nie spodziewałem się, że moje podanie zostanie przyjęty, ale tak się stało Okazało się, że posiadam sporo umiejętności, które mogą się przydać, bardzo mnie to ucieszyło. Po pewnym okresie napisał do mnie Lemon, który musiał odstąpić stanowiska szefa. Zdziwiło mnie to, że poprosił akurat mnie. Parę dni się zastanawiałem bo nie byłem pewnym czy jestem gotów, ale zdecydowałem podjąć się zadania no i tak jestem tu gdzie jestem Wydaję mi się, że idzie mi nie najgorzej więc jestem zadowolony hehe Vaniliovsky: Czy PTS Klub planuje jakieś eventy na długi weekend majowy? Kapi0988: Planuje, ale wszystko w swoim czasie. Vaniliovsky: Zatem czekamy. Jaka według Ciebie panuje atmosfera na serwerze? Kapi0988: Myślę, że dobra. Każdy pomaga jak może, na chacie luźno, każdy sobie śmieszkuje, nikt do siebie jakiegoś większego problemu nie ma, wspólne konwoje. Jest git. Vaniliovsky: Masz jakieś marzenia? Kapi0988: Mam sporo marzeń. Być blisko najważniejszej dla mnie osoby; zwiedzić świat; "wyjść" z fobii społecznej; mieć w końcu dobrego kompa, żeby na 15 fps nie grać. To chyba takie najważniejsze Vaniliovsky: Nasz wywiad dobiega końca, chcesz może kogoś pozdrowić? A może przekazać coś społeczności PTS? Kapi0988: Chciałbym przekazać żeby ludzie żyli po swojemu, a nie tak ktoś chce. To, że ktoś jest "inni" i zachowuje się inaczej, znaczy, że jest wyjątkowy, a nie dziwny Vaniliovsky: Dzięki za wywiad
 16. 11 likes
  Mam dobre i złe wieści. Zacznę od tych dobrych. Rozważam rezygnację z funkcji głównego administratora serwera SAMP. Powodów jest kilka m.in. brak możliwości inwestycji w ten projekt z własnego portfela co jest uciążliwe dla mnie, bo nie tak sobie wyobrażałem i nie tak sobie kolorowałem przygodę z PTS. Próbowałem stworzyć projekt jakiego jeszcze nie było. Graj, wykonuj zadania i wygrywaj pieniądze - Tak miało brzmieć motto reklamy, która by przyciągnęła jakąś znaczną część nowych graczy. Ostatnie miesiące były dla mnie ciężkie, wykańczające i ciężko to opisać, bo po prostu czuję się jakby połowa mojej osoby wyparowała. Nie tak miało być, ale życie lubi pisać scenariusze w ponurych kolorach. Dodatkowo zdecydowałem się opłacać programistę, bo umiejętności jakie prezentuje XCore są tego warte. Wydatki miesięczne jakie chciałem wydawać na projekt sięgały 500 zł - mój portfel jest zbyt cienki głównie przez prywatne badania. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że nie uciekam z tonącego statku - wręcz przeciwnie. Gamemod jest bliski ukończenia, serwer będzie funkcjonować. Stery przejmie inna osoba, którą spróbuję znaleźć lub wybiorę z grona moich znajomych. Teraz kolej na te złe wieści - przypuszczam, że będę jeszcze przez dwa miesiące "dostępny" jeżeli to w ogóle mogę uznać za odpowiednie słowo do mojej ostatniej aktywności. Na tym koniec dobrych i złych wiadomości. Domyślam się, że Was zawiodłem. Samego siebie też zawiodłem, bo nie chciałem w taki sposób odchodzić/rezygnować. Oficjalne moje pożegnanie ujrzeć będziecie mogli dopiero jak wybiorę odpowiednią osobę, która przejmie stery. Jak już to nastąpi, to będzie prawdopodobnie moje ostatnie pożegnanie.
 17. 10 likes
  Ostatni screenshot w mojej karierze, dzięki.
 18. 9 likes
  Zaraz zaraz. Dlaczego podczas szkolenia wstępnego, gdzie gracz nie jest wpisany w liste postaci i tak naprawdę jeszcze nie pracował, ma zostać zwolniony Z KARĄ? Za co chcecie go karać? Że nie przeszedł SZKOLENIA? Rozumiem, jakby to się odbywało na pracowniku, który już od jakiegoś czasu pracuje w PD- wtedy kara jak najbardziej. Moim zdaniem nie powinno się karać kogoś, kto po prostu nie ma "wprawy" w pracy w PD i w jeżdżeniu TowTruckiem. Jest do dla mnie przesada. Dziekuje
 19. 9 likes
  Skoro Micropolak jeździ Skodą to nie mogłem być gorszy i oderwałem się od "Auta ojca". Peugeot ma się dobrze, jest nawet do kupienia, jak ktoś chce hybrydę za 42,000PLNów to PW. Do rzeczy, drogą kupna nabyłem UWAGA..... E46. @Gangpozdrawiam Tak, Tajniak, cymbał od Hond jeździ BMW. Co więcej, jest to touring, bo takie mam potrzeby bagażowe, a żeby śmiechów było więcej, jest to Diesel. Polift, 150km, skrzynia pięć biegów, z wyposażenia ma...klimatyzację, szyby w prądzie i to tyle z rzeczy, które używam, no jest jeszcze ta fikuśna otwierana szyba w klapie bagażnika. Lista rzeczy do zrobienia jest dłuższa niż ChangeLog serwera od 2010 roku, także proszę nie pisać, że zderzak jest koślawo spasowany, albo błotnik wgnieciony, jeżdżę tym autem i uwaga MAM OCZY! PS: Jak ktoś ma jakieś graty to PW, chętnie odkupię! Przebiegu ma 380,000km
 20. 9 likes
  Następnym razem wynajmijcie mnie do ochrony, to załatwię system przeciwlotniczy
 21. 9 likes
  Fotogaleria z eventu, zdjęcia wykonane razem z @Om_Ega I wspólne pamiątkowe foto
 22. 9 likes
  Twój nick: Megg Nick funkcjonariusza: Fresz Data otrzymania mandatu: 28.04.2019 Powód nałożenia mandatu: skróty Kwota: 3000$ 10score Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/Ih8QY8d Twoje wytłumaczenie: Po rozładunku na lotnisku LS pojechałam na załadunek skoczyłam przez rampę i wylądowałam w miejscu czerwonej kreski widocznej na SSie wyżej. Fresz przyjechał za mną, stwierdził, że po tej rampie jest nie dozwolona jazda i mandat mi się należy. Z tego co mi wiadomo skróty w tym miejscu są dopiero jak wyląduje się po za lotniskiem, więc mandat mi się nie należy.
 23. 9 likes
  Ogłoszenie Dziś razem z @Pazdek wyczyściliśmy hangar i pojazdy trafiły na komis! Stały takie biedne zakurzone i tylko czekają na nowych właścicieli! Zapraszam oczywiście do kupna!
 24. 9 likes
  "Kierowniku ale to samo sie tak zrobiło" Edit:
 25. 8 likes
  nie, to nie ja naśmieciłem, pozdro
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×