Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 07/16/18 in all areas

 1. 7 likes
 2. 6 likes
  Witajcie. Po ostatniej aktualizacji forum zmienił się sposób na dodawanie filmiku na naszym profilu. W tym krótkim poradniku przedstawię jak to zrobić. A więc.. wchodzimy na wybrany przez nas filmik youtube, w moim wypadku jest to Alan Walker. Kopiujemy widoczny kod zaznaczony na końcu czerwoną ramką. Drugim krokiem jest wejście na nasz profil, oraz oczywista rzecz, kliknięcie przycisku "Film profilowy" Po wejściu pokazuje nam się okienko, w którym mamy wpisać nasz link z youtube. A więc, teraz dodajemy unikalny kod filmiku, lecz zamiast wklejać cały link kopiujemy zaznaczony na czerwono link, po czym zamiast IDFilmiku wklejamy nasz unikalny kod, zaznaczony pomarańczową ramką. Końcowy efekt powinien wyglądać tak: https://www.youtube.com/embed/Az-mGR-CehY A teraz możemy cieszyć się naszym filmikiem profilowym.
 3. 6 likes
  Nick: Petron Powód: Dzięki za te dwa miesiące współpracy ale po tym urlopie chęci do gry w policji mi uciekły. Released on 16.07.2018 at 16:42 Thank you for your service!
 4. 6 likes
  Podziękowania od Nataniela na jego blogu! Dzięki! https://cienkiekosci.blogspot.com/
 5. 3 likes
  Benvenuto in Italia! Stała robota, pare ujęć z za szyby bo nie było czasu zrobić inaczej: Zima tez trzeba :) : Dzien jak codzien, tydzien jak tydzien :) ...poniedzialek rano... Gonimy stene do holyhead: auto samo sie nie przeladuje w UK :) Szybko poszło, wjeżdżamy spowrotem... Cdn..
 6. 2 likes
  Witam wszystkich gorąco w ten poniedziałkowy wieczór. PTS TOTOLOTEK - tutaj będą znajdować się wyniki losowań co tygodniowego lotka! Jest to konto youtube o tej samej nazwie co gra. Wkrótce będę poprawiał jakość nagrań i będą one w jakości HD. Pierwsze nagranie lotka jakościowo jest próbne. Pracuję nad prowadzeniem plusa aktualnie myślę na jakiej zasadzie by to działało. Być może wkrótce! Dowiecie się wszystko w swoim czasie! Co do kupna losów u mnie. Jeśli jestem w grze śmiało możecie przelewać pieniądze jak jestem online bez /zw [AFK] i możecie nie pisać na /msg czy można wpłacać na los. Nikogo nie przeoczę i każdego zapisuje na listę. Jeśli są osoby mniej aktywne czy coś w tym stylu to możecie śmiało pisać do mnie na PW forumowe w celu umówienia się na kupno losu! Jestem do waszej dyspozycji wspólnie uda się nam wybrać odpowiedni termin! Pozdrawiam!
 7. 2 likes
  Wyniki PTS TOTOTLOTEK! #1 PTS TOTOLOTEK! 16.07.2018r. Do wygrania było: 369.000$ Szczęściarzowi poniżej, który wygrał 369.000$ gratulujemy! _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Aktualnie do wygrania: 41.000$ (z puli poprzedniej) +342.000$ w sumie = 383.000$ (10% z puli zawsze przechodzi na następne losowanie aktualnie: 38.000$) Aktualna liczba uczestników : 38 osób Losowanie odbędzie się w poniedziałek 23.07.2018r. Lista osób, które kupiły los za 10.000$
 8. 2 likes
  Ogłoszenie #9 Koniec tygodnia to pora na awanse :-P Awanse @Rajzer: Okres próbny ----> Świeżak @karlos (Maxior): Okres próbny ----> Świeżak
 9. 2 likes
 10. 2 likes
  Polubiłem amerykańskie ciężarówki
 11. 2 likes
  Inspektor wśród ptaków:
 12. 1 like
  Wybaczcie post pod postem :C
 13. 1 like
  Siemka, kiedy będzie naprawiony błąd i będzie można normalnie wbić na serwer? Pozdrawiam ciepluto
 14. 1 like
  @Lee mówisz i masz 2.2 w benzynie
 15. 1 like
  Rozmawialiśmy o tym. Informowałem cię, że jak zbanuję to unbana nie będzie. Zatem tak też czynię. Pozdrawiam
 16. 1 like
  Nick: Adamesko Serial: 313AE3FE348ABE43DC442A9349659192 Zbanował mnie: Polniak Powód blokady: Na własne życzenie. Wytłumaczenie: Po części zrobiłem to ponieważ, zostały zbanowane osoby które lubię. Nie chciałem jakoś tego na spokojnie znieść tylko poszedłem po złości. Na siłę chciałem dostać bana no i się w końcu doprosiłem. Przepraszam za liczne braki kultury (Szczególnie Polniak i Grzanek) które wtedy okazałem obraziłem i utrudniałem pewnej liczbie graczy grę co nie powinno mieć miejsca. Żałuje teraz tego, że postąpiłem tak lekkomyślnie i nie chcę tracić mimo wszystko gry na serwerze. Liczę na to, że zostanie mi dana szansa na poprawę swojego zachowania. Z poważaniem. Adamesko.
 17. 1 like
  Użyłem screena Chlebka hihi
 18. 1 like
 19. 1 like
  Nick: hack.exe Powód: Łamanie przepisów ruchu drogowego Zwolniony 11.07.2018 18:52
 20. 1 like
  Nick: Mr. Seba Powód: Łamanie przepisów ruchu drogowego, pozostawienie niezatankowanego pojazdu.
 21. 1 like
  Komu by sie chciało cały czas autostradą męczyć... * Francja - suivre Strasbourg: * Kierunek - Holyhead (North Wales):
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×