Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 07/19/18 in all areas

 1. 6 likes
  Czy gospodarka serwera została opracowana w taki sposób aby zapewnić długą i zawierającą ciekawe urozmaicenia rozrywkę? Jesteś(cie) w stanie podać orientacyjne zarobki w przeliczeniu na czas jaki potrzebny jest do kupienia domu, pojazdu?
 2. 5 likes
  Kiedy przestaniecie okłamywać graczy i dlaczego to robicie?
 3. 3 likes
  Serwer będzie z ogólnym transportem.
 4. 3 likes
 5. 2 likes
  Na poprzednim miejscu w dwuszeregu zbiórka! Na serwerze pojawiła się zrewitalizowana wyspa tzw. green island (GL). Do momentu aż pod F9 nie zostanie zaktualizowana mapa z ograniczeniami prędkości, na gl można jeździć z dowolną prędkością, więc proszę nie wystawiać w tym miejscu mandatów za jej przekraczanie. Pozostałe zasady zostają bez zmian. Wraz z zaktualizowaniem mapy pod F9 ograniczenia powracają do normalnego porządku. Baczność! Kierunek w tył rozjeść się!
 6. 1 like
  https://www.youtube.com/embed/IDFIlmiku Majlosz to trochę młot wiec ja ci z tym pomogę. Przykład : https://www.youtube.com/watch?v=Wb6vkqQpaG4 id filmiku : Wb6vkqQpaG4 Wieć "https://www.youtube.com/embed/Wb6vkqQpaG4 tego typu coś wklejasz w profil i powinno działać.
 7. 1 like
  https://imgur.com/a/IwfDTot Na sb dodałem 2 linki, było ich 3 pamiętam jeden nick, a pisze z telefonu post.
 8. 1 like
  Jaki jest średni czas ładowania towarów?
 9. 1 like
  Według sztucznej inteligencji Google większość zdjęć pochodzi z tej strony: https://500px.com/kondraciukfotografia Jak i również z motokiller'a. Jeżeli ty jesteś autorem to gratki
 10. 1 like
  Takie rzeczy na SAMPie można robić po stronie klienta, nie zrobisz tego po stronie serwera. Dobrze zrobiony mod(ktoś musi zrobić to w zmodelerze a potem oskryptować) + Cleo4 i np taki skrypt jak ActiveDashboard zrobi robote. Sorka że tak się wwalam ale chyba większość tu nie rozumie że na SAMPie modyfikacje w większości leżą po stronie użytkownika(oprócz tekstur i modeli obiektów).
 11. 1 like
  Polski Chrześcijański Serwer
 12. 1 like
 13. 1 like
  Jutro miałem po raz pierwszy wyjechać w trasę solówką, ale dzisiaj zadzwonił do mnie szef, abym przyjechał na bazę i kierowca miał mnie podszkolić z jazdy, obsługi itd. Wypisałem sobie tarczkę, włożyłem do tacho, zamknąłem (Bo tachograf analogowy z szufladą) i nagle wyskoczył bład tacho i nie dało się otworzyć szuflady (Prawdopodobnie źle wsadziłem tarczkę) i jutro zamiast jechać w trasę mechanicy będą próbować otworzyć szufladkę, aby wyjąć tarczkę I jeszcze mają parę rzeczy w aucie do ogarnięcia więc w trasę pewnie pojadę we wtorek :/ A to auto którym będę się woził Dostałem go na 2 tyg, 30-stego Lipca zaczynam kurs na C+E i później wsiadam na dużego
 14. 1 like
  Co łykend w domu i siódemka spsiodu
 15. 1 like
  https://youtu.be/dJSQjgu-V4Q
 16. 1 like
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×