Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 07/26/18 in all areas

 1. 6 likes
  Te konwoje są coraz ciekawsze...
 2. 2 likes
  Nie pamiętam czy to już proponowałem (zapewne tak), ale w związku ze zmianą osoby zajmującej się wywiadami oczekiwałbym (jako czytelnik), żeby każdy kolejny wywiad nie był taki sam, nie był monotonny, pytania nie były utartym schematem, który pojawia się co tydzień w piątek i zaczyna się od "To może na początek...". Niech pytania nie będą rozwijane o to, czego nikogo nie interesuje (jak kogoś interesuje jaka jest pogoda w danym regionie to niech sobie sprawdzi w Google, a nie w wywiadzie, gdzie pogoda z dnia na dzień może ulec zmianie). Jeśli pytania będą tyczyły się np. osób z administracji, a w każdym z nich będzie coś w stylu "Co dla nas szykujecie?", a każdy kolejny napisze coś w stylu "To niespodzianka", to nie ma to sensu, bo z góry wiadomo, że jest to w głównej mierze tajemnica i jak będzie miała zostać upubliczniona, to zostanie, a inny administrator nie udzieli takich informacji skoro od poprzedniego też się nie udało, to raczej mocno oczywiste. I żeby wywiady nie przerodziły się w wywiady z 3/4 graczami PTS'a, osobami, które mają staż zaledwie tydzień, bo takie wywiady nie miałyby sensu. O co zapytałbyś takiego gracza? Oto jak zaczęła się jego przygoda, czy ile już gra? :D. To tylko sugestia oczywiście z mojej strony, wywiady są okej, gdy coś wnoszą, a nie są biografią wszystkich graczy Polskiego Truckerskiego Serwera. Anonimowe pytania też są okej, ale te głupkowate i nic niewnoszące psują odbiór wywiadu, na przykład "Czemu jesteś takim napem?" - to tylko gra, ale takie coś nie jest w ogóle ani ciekawe ani merytoryczne, lepiej przyjmować tylko takie, które takie są, a jak takich nie ma, to nie przyjmować wcale. Pozdro. Oczywiście, postaram się aby te wywiady nie były monotonne, mam nadzieję, że się spodobają. W miarę możliwości będę próbował rozwijać dany temat, a nie przeskakiwać od razu na coś zupełnie innego.
 3. 2 likes
  No pomyślmy chwilę, na chłopski rozum, urozmaicenie rozgrywki, opcja rywalizacji w osiągnięciach między graczami, zrobić to w taki sposób, żeby to wyglądało unikalnie, a nie tak samo jak na innych serwerach, które już były/są. SA:MP może i słabsza platforma od MTA, ale jak się coś wspólnie wymyśli to może wyjść coś naprawdę fajnego co przyciągnie nowych graczy do zagrania tutaj, jak i skłoni starych graczy do powrotu ;)
 4. 1 like
  ale bym se tak tirem pojeździł w gietea
 5. 1 like
  A moją propozycją jest zamiana wywiadów na jakieś show bardziej, czyli wiadomo goście, temat wybrany i można lecieć. Pomyślę nad tym, może jak się skończą wywiady to coś takiego zrobimy, lecz nic nie obiecuję.
 6. 1 like
  Na jakiej zasadzie ma działać frakcja JRG? Będzie skrypt w gamemodzie wzniecający pożary na mapie?
 7. 1 like
  Aktualizacja Dodano mapki z zaznaczonymi załadunkami i legendą. Żeby wgrać którąś z nich należy postąpić taj jak w tym temacie:
 8. 1 like
  You take a mortal manAnd put him in controlWatch him become a godWatch people's heads a'roll
 9. 1 like
  Mała obstawa ładunku do Szwecji. Kierowca Scanii R730 to @Sherlock, a Scouta no to ja ;E
 10. 1 like
  A to nie jest naturalne w tych zwieszeniach hydropneumatycznych że one tak siadają? Czy tam koło wgl. zostawia 4 ślad?
 11. 1 like
  Cześć, parę słów ode mnie. Od dnia dzisiejszego to ja będę przeprowadzał wywiady, bardzo dziękuję mojemu poprzednikowi za inicjatywę stworzenia tej pięknej rzeczy i życzę powodzenia w dalszej rozgrywce i więcej takich pomysłów. Harmonogram dodawania wywiadów się nie zmienia, cały czas będą one w piątki o godzinie 18:00 i zapowiadam, że pierwszy wywiad pojawi się już w ten piątek czyli pojutrze. Moim gościem będzie @SV.CaverN (obiecany wywiad za event) dlatego w prywatnej wiadomości na forum do mnie możecie zadawać pytania anonimowe tudzież nieanonimowe. Temat wiadomości ma wyglądać następująco: [PYTANIE] Wywiad - (nick osoby z którą będzie wywiad), a w treści PW macie napisać jakie pytanie zadajecie (anonimowe czy nie). Czas na zadawanie pytań dla CaverN'a macie do 26.07.2018 godzina 18:00. Jeszcze jedna kwestia - ten długo wyczekiwany wywiad z inspektorem nie pojawi się w najbliższym czasie, będziecie o nim na bieżąco informowani. Jak mi się coś przypomni to dopiszę. Miłego dnia
 12. 1 like
 13. 1 like
  Kilka szybkich zapytań, bo na wielu serwerach były takie opcje, co prawda mniej lub bardziej lubiane ale były. Nabijanie powietrza, zabezpieczanie ładunku, system portierni i magnes do tachografu - czy któreś z wymienionych rzeczy będziemy mogli ujrzeć na SAMPie?
 14. 1 like
  Naprawdę? Jeżeli myślisz, że nie byłbym wstanie takowego zadania wykonać, to jesteś w błędzie. Tylko jest jedno ważne pytanie, po co takie coś dodawać? Wiele napisanych systemów w gamemodzie były pierwszymi na serwerach sa:mp (dalej nie wiem czy nie są), przykładowo system towarów wzorowany z ETS'a (wybieranie zleceń, spawanowanie naczep na załadunku), zlecenia specjalne.
 15. 1 like
  Przystanek LS - Północ Lokalizacja: SS: Dworzec LS Lokalizacja: SS: Przystanek LS - Szpital Lokalizacja: SS: Załadunek SF Lokalizacja: SS:
 16. 1 like
  Maksymalny czas ładowania towaru to minuta. Jak długą tego nie wiem, wszystko zależy od tego jaki czas dany gracz będzie spędzał na serwerze. Tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Nigdy tego nie obliczałem, spróbuję na dniach coś pomnożyć/podzielić może dodać. Nie ma takowej opcji w gamemodzie i raczej się nie pojawi. Jasna sprawa, będą dostępne od pewnej ilości score.
 17. 1 like
  Będą osiągnięcia za np. kupno pierwszego domu, auta czy przewiezienie x towarów?
 18. 1 like
  Takie piękne samochody na autku taty Dziś jadą do Lublina.
 19. 1 like
  Fotki z Mana gdzie śmigałem na ProMods głownie Polska - Litwa/Łotwa/Estonia Tutaj przekraczanie o ile dobrze pamiętam Granicy Litewsko-Polskiej A tutaj już dobrze wam znana moja ciężarówka z MP
 20. 1 like
 21. 1 like
  Fotka z wczorajszego spontanicznego konwoju :D Trzeba to powtórzyć :)
 22. 1 like
  Proszę o wysłanie zakończonych prac. Najlepiej w wiadomości prywatnej w postaci linku do pobrania. :)
 23. 1 like
 24. 1 like
  Szef (92%): @Revzik* (38931, 29.07.2017) Vice Szef (91%): @Frea (72545, 28.05.2018) @Petron (14470, 21.07.2018) Zoomiacha (90%): @wojtulekxd (92927, 09.10.2018) @Kudłaty_Kudłacz (4859, 26.10.2018) @Lioff. (42255, 18.12.2018) @Rysjo (52321, 08.01.2019) @Zykfrydes (67117, 28.03.2019) @Draatwo (36010, 23.03.2019) Doświadczony Zoomiarz (85%): @Marquiez (72459, 11.04.2019) Zoomiarz (80%): - Młodszy Zoomiarz (75%): @Lipazy (7995, x.06.2019) Raczkujący (70%): - English version:
 25. 1 like
  PTS Klub czyli najstarszy klub zrzeszający graczy o podobnych lub takich samych poglądach dotyczących logistyki i truckerki z Polskiego Truckerskiego Serwera na jednej platformie. Klub z ludźmi o wysokiej reputacji na serwerze, kulturze osobistej i dużym stażem na platformie MTA:SA. PTS Klub to grono przyjaciół, ludzi z tą samą pasją. Ludzi, którzy w swoim życiu widzą tylko jedno. Ciężarówki... Klan ten to również grono ludzi, którzy znają podstawy tzw. 'trakerki', znają podstawową terminologię. Jak każdy wie, w USA, trakerzy, to jedna wielka rodzina. Pomagają sobie, rozmawiają, mimo iż się nie znają. GTA San Andreas jest właśnie umiejscowione w Stanach Zjednoczonych, więc chcemy by na naszym serwerze również powstała taka rodzina. Wstępując do PTS, stajesz się jednym z nas, członkiem tejże rodziny. Jednak uważaj, za nieodpowiednie zachowanie oraz postępowanie, możesz odejść z tej familii. Klub Polskiego Truckerskiego Serwera jest dla osób o wysokiej kulturze osobistej, dażących wszystkich ciepłym słowem i pomocą, o wysokim doświadczeniu i stażu na PTS’ie. Gracze będący członkami klubu mają dostęp do unikalnego działu na forum, w którym mogą wymieniać się własnymi poglądami na własny temat, są lepiej rozpoznawalni na serwerze poprzez unikalny tag oraz mają łatwiejszą drogę do zdobycia posady w jakiejkolwiek firmie! Jesteś zainteresowany? Czekaj na otwarcie rekrutacji i napisz podanie!
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×