Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 10/23/18 in all areas

 1. 10 likes
  To namówcie Maca by zaczął opowiadać. Skoro uważacie, że to będzie stary gamemod z małymi nowościami - to proponujcie te "wielkie" nowości - coś czego nie było na starym gamemod'zie. Ganiać, krytykować każdy potrafi, ale nieliczni czekają w milczeniu. Co Wam da poganianie? Nic. Nic nie było przez tyle czasu, to może być "NIC" jeszcze kilka miesięcy. Przynajmniej mam takie wrażenie, że kiedy krytykujecie, to Macowi odechciewa się robić. Bądźcie jeszcze bardziej niecierpliwi, nachalni, a gwarantuję, że każdy pójdzie w swoją stronę. A może by tak zmienić coś... w sumie już wiem co. Osoby niecierpliwe, niewierzące w ten projekt po prostu nie interesujcie się SAMP'em. Moja cierpliwość jest silna, ale dzięki "niedowiarkom" moja cierpliwość klęka. W osiem miesiący nie zbuduje się miasta. Nie posiadamy w zespole magika, który na pstryknięcie wykona cały gamemod i tysiące skryptów pod gamemod. Oczywiście, jestem głównym administratorem projektu SAMP - przecież mam tę moc by pogonić Maca. Oczywiście, że mam tę moc - ale teraz kwestia paru spraw - Kto z nas lubi czuć presje czasu? Presję, którą tworzą ludzie. Kto z Was lubi krytykę? Jasne, u niektórych buduje to silną osobowość i wielu chciałoby udowodnić, że się ludzie mylą - lecz pewnego dnia otwierasz oczy i mówisz "basta", pakujesz manatki i idziesz tam gdzie tej krytyki jest mniej. Piszecie bzdury o tym, że będzie to niewypał, stary gamemod z lekkimi zmianami - skoro potraficie tak "kłapać" buzią i krytykować, to weźcie napiszcie gamemod, a gwarantuję, że każdy będzie zadowolony - Wy, ja i inni. Wy, bo gamemod będzie z "wielkimi" zmianami. Ja będę zadowolony i dumny z Waszego sukcesu. A inni, że mogą grać na "wielkim" gamemod'zie. Tylko teraz uwaga - "chlust" zimną wodą prosto w twarz. Bo przecież jesteśmy w Polsce, tu gdzie Polak Polakowi musi dosrać, podłożyć nogę, ubliżyć, wyśmiać, znieważyć, napluć w twarz. Zaraz... problem nie leży ogólnie w sercu Polski, bo przecież Polacy łączyli się w jedność i walczyli o Polskę - problemem są Polacy żyjących w XXI wieku. Przecież skoro gówno w życiu się nauczyłem, to będę pluć, kopać, bić, niszczyć, plądrować, ośmieszać, bo przecież mi nikt nic nie zrobi. Oczywiście, że ja nie odpowiem jadem tak jak Wy wylewacie z siebie na ten projekt. Lecz nie zapominajcie, że zbierasz to - co zasiejesz. A teraz koniec lektury, dobrej nocy Wam życzę. Pozdrawiam.
 2. 6 likes
  Cześć Nie wiem od czego zacząć i jak napisać oraz jakie dane mam tu udzielić. A więc mam bana z powodem "decyzja administracji" (dziś się dowiedziałam jak brzmi powód bana). Generalnie to nie złamałam żadnego punktu regulaminu komunikatora a ban jest nałożony pewnie nawiązując do " Użytkownicy zbanowani na forum/serwerze mogą zostać tak samo ukarani na serwerze Discorda." Fakt, mam nadal aktywnego bana na serwerze (mam nadzieję, że jakieś szanse na ub w przyszłości mam ) Czy zrobiłam coś bardzo złego aby tak całkowicie wykluczyć mnie ze społeczności serwera? Ja uważam, że nie należę do typowych odwalaczy a to co się wydarzyło na serwerze to raczej jednorazowy wybryk, że tak to nazwę niż jakieś celowe działanie. Nie wiem czy mam się tu tłumaczyć z bana na serwerze i czy ma on tak wielkie znaczenie decydujące- jeżeli tak to osoba decyzyjna niech poinformuje a napiszę o tym coś więcej. Co do discorda... Ban został nadany jakoś w czerwcu, dokładnej daty nie znam. Przez kogo to nie wiem ale raczej przez Grzanka. Dlaczego ubiegam się ub? Minęło trochę czasu, nie będę tu słodzić i pisać, że przemyślałam swoje zachowanie, że źle zrobiłam i takie tam bo nie mam 12 lat i podejmuje raczej świadome decyzje, które wiem z jakimi konsekwencjami się wiążą. Nie sądziłam tylko, że mój wyczyn to ban na wszystko bo przede mną było więcej śmieszków i bardziej "odważnych" graczy a kary duuuuużo mniejsze. Co więcej, hmm... przecież większość mnie znała bardziej lub mniej i wiecie na co mnie stać i czy bym zrobiła coś co by zaszkodziło serwerowi lub raniło, obrażało graczy. Nie wiem czy miałam to napisać tu w formie odpowiedzi czy tworzyć osobny temat- jak coś to się zmieni Może jakiś mały procent do pozytywnej decyzji będzie miało to, że prośbę o ub piszę jako pierwsza
 3. 3 likes
 4. 2 likes
  Do tematu została dodana ankieta, która dotyczy stacji radiowych muzyki klasycznej takich jak: Radio Chopin Radio Mozart Radio Vivaldi Radio Brahms Radio Boccherini Radio Beethoven Radio Bach Radio Corelli Radio Haydn Radio Schubert Radio Verdi Radio Wagner Proszę o informacje czy zostawić następujące stacje radiowe czy je usunąć. Dlaczego usunąć? Prosta odpowiedź. Jeśli nikt ich nie słucha, a robią zbędny syf na liście, bo nie oszukujmy się - radio nie jest ani trochę przejrzyste, a funkcjonalne, to nie ma ono sensu, dla jednej osoby też raczej nie.
 5. 2 likes
  Wczoraj po dłuższym czasie uruchomiłem ets2 i stworzyłem takie cudo, dodatkowo wrzuciłem moda na dźwięk V8 i brzmi jak marzenie.
 6. 2 likes
  Wyniki PTS TOTOTLOTEK! #15 PTS TOTOLOTEK! 22.10.2018r. Do wygrania było: 500.000$ Szczęściarzowi poniżej, który wygrał 500.000$ gratulujemy! _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Aktualnie do wygrania: 51.000$ (z puli poprzedniej) +378.000$ w sumie =429.000$ (10% z puli zawsze przechodzi na następne losowanie aktualnie: 42.000$) Aktualna liczba uczestników : 42 osób Losowanie odbędzie się w poniedziałek 29.10.2018r. Lista osób, które kupiły los za 10.000$
 7. 1 like
  Czy był poruszany między administracją temat zniesienia limitu pieniędzy tz. (10kk)?
 8. 1 like
  Z dala od miejskiego zgiełku
 9. 1 like
  Ogłoszenie 6 Regulamin firmy został lekko zmodyfikowany i zaktualizowany. "Zakaz zostawiania przemytów i towarów przeładowanych na terenie bazy."
 10. 1 like
 11. 1 like
  Wszystkiego Najlepszego Napie !!!!
 12. 1 like
  Witam, Sprzedaje aparat użyty kilka razy, sprzęt z wymienną optyką i dodatkową kartą graficzną 32GB. W pakiecie instrukcja i wszystkie akcesoria, w 100% wszystko sprawne. https://m.ceneo.pl/26195764 Cena jaka mnie interesuje to 1450zł, do lekkiej negocjacji. Jak widzicie powyżej to o wiele mniej niż za "nówkę", ale aparat leży w szafce nieużywany i zwyczajnie się marnuje, więc może ktoś z was da mu drugie życie ; ) Sprzęt dobry zarówno dla amatorów fotografii, ale także dla osób, które już sporo zdjęć zrobiły.
 13. 1 like
  Wszystkiego najlepszego Scjargh pierogu! :3
 14. 1 like
 15. 1 like
  halo policja kiedy topimy fcr? najlepszego ty lamancu językowy
 16. 1 like
  Wracaj na serwer nubiee! A tak na poważnie to Stówa i jeszcze więcej stary!
 17. 1 like
  Nubieeeeeee, wszystkiego najlepszego
 18. 1 like
  To moją służbową furmankę pokaże. A tu z młodszymi braćmi.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×