Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 03/25/19 in all areas

 1. 35 likes
  Nick: SpykeR34 ID: 44278 Score: - Okres pracy: - Nigdy się nie spodziewałem, ba nawet nie myślałem, że będę musiał kogoś zwolnić z takiego powodu. Ciężko pogodzić mi się z faktem, że nie ma Cię już wśród nas. Spoczywaj w pokoju Arturze. Do zobaczenia w tamtym wymiarze. //ReD
 2. 33 likes
 3. 31 likes
  Witam, zbierałem się do napisania tego trudnego ogłoszenia od dłuższego czasu, ale jak wiadomo wszystko co umiera musi w końcu umrzeć. Tak się składa że nasza firma od dłuższego czasu umierała i wraz z zarządem stwierdziliśmy że to już najwyższy czas ją dobić. Były to fajne kilka lat, tworzyliśmy zgrana ekpie, wymienialiśmy się swoimi spostrzeżeniami na temat alkoholi, sportu oraz jakże przez nas kochanych kobiet. Jednakże nasz zgrany team się rozsypał. Legend został inżynierem i stwierdził, że od teraz jest poważnym człowiekiem i nie chce znać plebsu, który tylko pije i nie ma żadnej przyszłości. Mck pojechał gdzieś w świat i się nie odzywa. Brtm nie wytrzymywał ciągłego naśmiewania się z Legii i jej sławnego trenera z Modern Talking a po wczorajszej porażce chyba targnał się na tzw. linę bo nie daje znaku życia. Reszta niby żyje ale co to za życie, albo piją albo pracują w kopalni i nie mają czasu wozić towarów. Wielu będzie się pewnie cieszyć, że w końcu nie zajmujemy slotu firmy, ale proszę o wyrozumiałość i nie pisanie zbędnych komentarzy "w końcu" "Dobrze im tak" , bo dla nas to coś dużego, bo byliśmy bardzo zgrani i co najważniejsze byliśmy przyjaciółmi... Czyli już oficjalnie po krótkiej, sentymentalnej notce. W dniu 01.04.2019 firma TimberTrades zostaje zamknięta.
 4. 26 likes
  @Lampard zostaje zaproszony na rozmowę w sprawie zostania moderatorem serwera. Co do innych informacji, to: * Od wielu miesięcy szkolony na h@ był @Fabio ale niebawem opuści on administracje. * W związku z powyższym faktem, administracja jednogłośnie wybrała na h@ naszego technicznego napa, @Pawelo * Jest On obecnie szkolony do objęcia tego stanowiska. * Uprzedzając złudne nadzieje, na serwerze nic się nie zmieni albowiem obecny skrypter zadeklarował, że nie ma czasu na to by zaangażować się tak jakby chciał. * To znaczy, że na serwerze nie będzie żadnych zmian. (może czas myśleć o zamknięciu ) * Także jakiekolwiek informacje o spadającej frekwencji nas nie przerażają, jesteśmy na to po prostu gotowi. * Nie obchodzi mnie również szczekanie czy ujadanie "elyty", która tak bardzo cierpi. Naszym celem jest serwer a nie zaspokajanie zachcianek rozwydrzonych ludzi.
 5. 21 likes
  Tak jak zapowiadałem, @Fabio odchodzi z administracji do domu spokojnej starości. Wkład ogromny w porządkowanie spraw serwerowych i nie tylko. Dzięki
 6. 19 likes
  Witam, oczywiście powyższy post był tylko primaaprilisowym żartem, który potrwał trochę dłużej niż planowaliśmy Nasza firma oczywiście funkcjonuje dalej i ma się świetnie. Legend niby ma tego inżyniera (serdeczne gratulacje), ale dalej nie jest poważnym człowiekiem i się z nami kumpluje. Mck naprawdę wyjechał, ale kiedyś wróci i znowu będzie się z nami bujał. Beret odetchnął po zwolnieniu Ryśka i po pięknym zwycięstwie nad Podlasiem nabrał nowych sił do życia i kibicowania swojemu ulubionemu klubowi. Wszyscy nadal jesteśmy w komplecie i tworzymy fajną ekipę! Pozdrawiam wszystkich, tych którzy się nabralali i tych którzy od początku wiedzieli, że to żarcik. Miłego weekendu!
 7. 19 likes
  Nick: DarXe Serial: D3A340A3D476FDD8032004A8521F12B2 Zbanował mnie: inspektor Powód blokady: przepełnianie stacji Wytłumaczenie: Tak, przepełniałem stacje - do czego przyznałem się bez zastanowienia przed samą blokadą, kiedy mnie o to zapytano. Przestałem to robić, kiedy zauważyłem problem graczy, którzy chcieli sobie pouzupełniać, a nie mogli z powodu(nie tylko) przelania 2-3 stacji. Powodem była też wysoka aktywność nowych, wzorowo uzupełniających stacje. Przelewanie najtańszej stacji spowodowało, że gracze rzadziej tankowali na innych, droższych stacjach. Sam przestałem to robić, ale nie poinformowałem innych, aby zaprzestali tym haniebnym czynom. Tylko ja, pracownicy przelewający i gracze o tym wiedzieli. A że dla Graczy w pewnym momencie pojawił się problem - widząc przepełnioną stację, gdzie kiedyś sami błagali, aby zalać więcej na zapas . To jest właśnie moja głupota, która powinna zostać powstrzymana już w 2018, jak nie wcześniej. Chciałem dobrze dla graczy, ale to zwróciło się przeciwko mnie. Człowiek popełnia błędy, na których może się czegoś nauczyć. Tak jak to ja nauczyłem się przez ten okres czasu - myślałem o tym przez pierwsze kilka dni blokady i zrozumiałem, że to co zrobiłem było złe w stosunku do Was, społeczności PTS. Nie można się tłumaczyć, że ktoś w przeszłości to robił i uszło mu na sucho. Coś jednak zależy od działań administracji, w końcu ktoś się zainteresował i zbadał temat. Programista napisał skrypt na stacje. Limit takiej stacji został ustalony na 4000dm³. Po jakiego grzyba przekraczać ten limit? Na każdym serwerze jest ten jedyny w swoim rodzaju punkt w regulaminie odnośnie wykorzystywania bugów. Przekraczanie ustalonej granicy w skrypcie nie było i nie jest dobrym pomysłem. Przepraszam za moje błędy i za błędy innych, które były spowodowane moimi błędami.
 8. 18 likes
  Wykorzystywanie tragedii do swoich gierek jest niewłaściwe. Serwer to nie państwo, które przyznaje odznaczenia pośmiertnie. Najważniejsze by został w waszej pamięci i sercach. Zamykam i pamiętajcie w modlitwie o nim.
 9. 14 likes
  Czy planowane jest zatrudnienie nowego skryptera, który będzie miał czas na serwer? Czy BYŁY już jak się domyślam skrypter poniesie jakieś konsekwencje za porzucenie nas? Podobno została z nim podpisana jakaś umowa, która do czegoś go chyba zobowiązała. Czy aktywność Pawelo zmieni się od czasu objęcia pieczy na serwerem w postaci H@ czy będzie taka sama jak dotychczas?
 10. 14 likes
  @Shot. dostaje awans do rangi administratora serwera oraz zostaje nowym Ministrem Frakcji.
 11. 14 likes
  Wczoraj korzystając z pogody wybrałem się w swoje okolice pozwiedzać troszku . Przy okazji się pokaże po jakimś czasie . Pozdro Napki!
 12. 13 likes
  UB jest z racji okazania skruchy, zrozumienia błędu jaki się popełniło i przyznania się do winy. Ogólnie nie ma unbanów za wykorzystywanie bugów ale tu nie widzę przeszkód.
 13. 12 likes
  Na prośbę @Venduto przekazuję wam pewną wiadomość. Dzień dobry wszystkim! Kochani gracze, administracjo. W pierwszej kolejności chciałbym przeprosić za to, że list ten publikuje ktoś inny, niż ja – zwyczajnie okazuje się, że jestem spammerem. To jest najmniej ważna część tego listu. Pragnę złożyć formalny wniosek o przyznanie kontu @spajkii34 rangi „Emeryta” na forum. Swoją prośbę postaram uargumentować i liczę, że spotka się z przychylnością społeczności Polskiego Truckerskiego Serwera. Artur – tak miał w rzeczywistości na imię nasz ś.p. kolega – był jednym z największych symboli naszego serwera w jego ponad dziesięcioletniej historii. Bawił – swoim humorem, zamiłowaniem do tramwajów oraz śląską gwarą, która towarzyszyła mu niezmiennie od dziesięciu lat. Na serwerze dorastał, ale i edukował kolejne pokolenia graczy – tych, którzy byli krócej, ale i przyszłych członków elitarnego PTS Klubu. Przede wszystkim – reprezentował wartości, jakie na truckera przystały – wiernie pracował w reprezentowanych firmach, nawet w trakcie eventów. Można tutaj przytoczyć jego złote słowa, jakie powinny zostać wyryte złotem w księdze cytatów w odpowiedzi na pytanie, czemu nie bierze udziału w evencie – „E tam, trzeba zarabiać”. Czasem kłótliwy, nieustannie broniąc swoich ideałów, można nazywać go także uparciuchem w kwestii licznych dyskusji, w jakich brał udział. Wprawdzie nigdy nie dostąpił zaszczytu pełnienia funkcji moderatora, czy też administratora, ale uważam, że jako ikona społeczności w pełni zasłużył nadanie mu honorowo tytułu Emeryta. W pełni dziękuję za zapoznanie się z treścią listu. Z całym szacunkiem, Patryk (Cudak)
 14. 12 likes
  Nick: Fabio Pówód: Zachęcam do wskoczenia w moje miejsce, komuś bardziej aktywnemu lub chociaż trochę bardziej niż 300min tygodniowo, ponieważ sam nie jestem w stanie. Polecam też grę w tej frakcji chociaż wymaga ona pewnych wyrzeczeń. Przede wszystkim mniejszego luzu, większej pracy względem innych frakcji, więc jak ktoś ma chęć na nieco więcej rozgrywki, to zapraszam do aplikowania. Do frakcji doszedłem w celu kontroli jakości działań podejmowanych przez ówczesnego szefa frakcji, który był we frakcji na stanowisku szefa na okres próbny, okres, który miał sprawdzić, czy do pracy na tym stanowisku się nadaje - w mojej opinii zdał test i nadaje się. Pewne rzeczy były działaniami podjętymi w konsultacji ze mną, więc nie wszystko co "złe" to on, co będzie dalej to już od niego jako obecnego szefa tej frakcji zależy. Podjąłem tu też pracę ze względu na mniejszą liczbę osób, mam nadzieję, że to się zmieni, chociaż w mojej opinii liczy się nie ilość, a jakość. Pozdrawiam.
 15. 11 likes
  A tak się w pracy bawiliśmy Nie obeszło się bez gleby No i piękny słoneczny patrol
 16. 11 likes
  Jeszcze trochę i będzie ciągać kontenery po Polszy :E
 17. 10 likes
  Serwer zostaję zamknięty do czasu ukazania się nowej wersji PTS 2.0. Na nowej wersji będzie przeniesiony również serwer do Polski przez co zostaną zminimalizowane lagi. Nowa wersja będzie się różnić od obecnej nie mało (Obecny gamemod ma +/- 27 000 linijek kodu - nowa wersja ma mieć +/- 70 000 linijek kodu) przez co prawdopodobnie statystyki zostaną zresetowane pierwszy i ostatni raz. Spróbujemy naprawić błędy z wynagrodzeniami i wydatkami. Decyzja o zamknięciu jest niepodważalna i nie ulegnie zmianie. Informuje również o tym, że otwieram nabór na stanowisko administratora serwera, podania możecie składać w formie dowolnej jako wiadomość prywatną tutaj na forum. Pozdrawiam.
 18. 9 likes
 19. 9 likes
  Polecam modyfikację na magnolię, chociażby dla samego dźwięku
 20. 9 likes
  Nick: Rivo Powód: Wielokrotne łamanie przepisów, zwolniony dyscyplinarnie z karą 500 score. Zwolniony o 5:42 PM.
 21. 8 likes
  Kilka pierdółek
 22. 8 likes
  W postach wyżej same srogie fury, czas na przerywnik w postaci czegoś bardziej przyziemnego. Co się w nim zmieniło? Nic. Mimo setek memów na jego temat i tego, że straciłem znajomych (:E), nadal służy i połyka bezawaryjnie kilometry. Uprzedzając wesołków, przebieg jest autentyczny. Jestem trzecim właścicielem od nowości. 13 lat ujeżdżał go szwab, dwa lata rodak i teraz ja
 23. 8 likes
  Nick: trzepiorkaaa ID: 96934 Okres pracy: 15.11.2018-31.03.2019 Powód: Głównym powodem zwolnienia jest brak czasu. Mam nadzieję, że jak tylko będzie go więcej, wrócę tutaj. Z całego serduszka będę polecać firmę innym. Dziękuje za wspólnie spędzone godziny na serwerze i discordzie Pozdrowionka dla całego AgroTeamu Dziękujemy bardzo za pomoc, również dziękujemy za wszystko i czekamy na wielki powrót do firmy! Do zobaczenia! // dam1aneq
 24. 8 likes
  Ja to bym chciał siebie zobaczyć
 25. 7 likes
  Czekanie na rozładunek w Brukseli
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×