Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/25/19 in all areas

 1. 17 points
  To w zaległych wystarczy losowe ss wrzucić? Na którym z przedstawionych dowodów jestem widoczny? Jest tylko potwierdzenie jak mnie zastrzeliłeś gdy sobie uzupełniałem hp jedząc z budki. To jest kpina.
 2. 6 points
  Ciężkie życie jubilera
 3. 4 points
  Słusznie zwrócona uwaga, nie zwróciłem uwagi, że na żadnym ss nie ma Twojego nicku i postaci. Nie są to losowe ss, po prostu na żadnym nie udało mi się uchwycić Ciebie. Zaległy oczywiście jest nieważny. Przyznaję się do błędu i przepraszam za niego. Nie jest to temat do rozmów więc w przyszłości w podobnych wypadkach prosiłbym o kontakt na PW, z tego też powodu posty zostaną jutro usunięte.
 4. 4 points
  Ogłoszenie Witajcie! Informuję, że w dniach od 29.07 do 10.08 będę nieaktywny (nawet mi jakieś wakacje się należą ). Moja prośba w tym czasie w wszelakich sprawach komisowych odzywajcie się do @WiejskaPyra ewentualnie w przypadku zmiany kolorów możecie także do @Volff'a.
 5. 4 points
  Odbanowany, korzystaj mądrze
 6. 4 points
  Nick: Karot Serial: 9ED47D7F1EAAF645BBF73EB8D73845B2 Zbanował mnie: inspektor Powód blokady: "Śledztwo w sprawie nadużyć trwa" Wytłumaczenie: Tak jak pisałem poprzednio, zrozumiałem swoje wszystkie złe czyny i chciałbym wrócić do aktywnej gry na serwerze. Zrobiłem wiele złych rzeczy, doskonale to wiem. Zawiodłem. Chciałbym mieć możliwość do odpracowania moich złych występków. Link do celu, który wsparłem: https://www.siepomaga.pl/zdazyczpomoca Data i godzina płatności: 24.07.2019 10:51 Potwierdzenie: https://imgur.com/I1kSLM3
 7. 4 points
  Czlowiek bez honoru niestety, on juz ma aktywnego bana. Zbanowany ponownie.
 8. 3 points
  Aktualizacja • Przeniesiono firmę Agro Gramal do archiwum. • Dodano nową firmę Bossman Beer.
 9. 3 points
  Nick: okozgon124 ID: 106127 score: ok. 370 Staż: ok. 4 miesiące Witam! Nazywam się Dawid i mam 15 lat. Interesuje się różnymi sportami takimi jak grami komputerowymi i technologią. Aktualnie Mieszkam w Wejherowie. Jak skończą się wakacje to zamierzam pójść do Cosinusa w Gdyni Głównej. Praktyki będę miał w swoim mieście. Coś o sobie w grze: Jestem aktywną osobą choć dzisiaj nie byłem na serwerze ale zaraz pewnie wbije. Zdarzają mi się pewne przerwy, ale po krótkim czasie wracam i gram wtedy. Chciałbym spróbować swoich sił jako policjant i dlatego pisze właśnie to podanie. Wyrobienie normy dla mnie nie będzie jakoś wielką trudnością. Oczywiście zapoznałem się z regulaminem i znam już go. Dogadywanie się z rówieśnikami też nie będzie problemem. Chciałbym prosić o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Dziękuje z góry. Pozdrawiam całą frakcję Policja. Życzy okozgon124.
 10. 2 points
  Nick: Marek ID postaci: 17276 Wysokość zaległego mandatu: ucieczka, niszczenie mienia 10000$ 20 score 15 minut x2= 20000$ 40 score 30 minut Dowód: https://imgur.com/a/ObiAWa7 MANDAT NIEWAŻNY
 11. 2 points
  Nick:loleq123x3 Score:600 Czy akceptujesz regulamin:Tak Coś o Sobie: Witam jestem Jakub 16 lat moje zainteresowania to sport oraz gry komputerowe.Jestem stanowczy lubię kiedy jest porządek,wszystkie powierzone mi obowiązki wykonuję na miarę swoich możliwości czyli bardzo dokładnie.Jestem osobą na której można polegać,zawsze kiedy zacznę coś robić robię to tak aby było dokładnie aby druga osoba była ze mnie dumna.Kiedy zrobię coś zle na przykład okłamie kogoś staram się wtedy tą osobę przeprosić i naprawić to co do tej pory zepsułem.Moja kultura jest na wysokim poziomie,mam dobrze ułożone w głowie i nie ma ze mną żadnych problemów.Popełniam błędy jak każdy ale staram się ich unikać.Mój staż na serwerze jest bardzo wysoki.Mam dobrą opinię na serwerze. Mój Charakter:Mój charakter jest bardzo silny.Jestem szczery i odważny,potrafię zachować zimną krew.Cechuje mnie pracowitość i uprzejmość.Jestem kulturalny nigdy nie przeklinam. Dlaczego Ty:Jestem osobą z wysokim stażem na serwerze.Mam bardzo duże doświadczenie jako policjant.Nie raz byłem na podobnych serwerach w policji.Znam cały taryfikator na pamięć więc moje kontrole były by szybkie a tak samo dokładne.Cały panel policjanta znam ponieważ,widziałem na filmach na YT i wiem do czego co służy.Nie raz czytałem poradnik dla początkującego funkcjonariusza więc znam również komendy na przykład na sprawdzenie towaru.Bardzo mi zależy na dostaniu się do policji wiele razy już pisałem te podanie i się nie udało,mam nadzieję,że tym razem będzie inaczej.Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
 12. 2 points
  @ParkereK zgłoś się do mnie w celu umówienia się na egzamin. @Kapi0988 i @Shade* zgłoście się do @H.T.Simple na szkolenie.
 13. 2 points
  Zostaje zniesiony zakaz "dorabiania” na truckerce przez pracowników frakcji. Od tej pory osoby zatrudnione we frakcjach mogą poza godzinami pracy przewozić towary na głównej postaci. W tym celu należy przelogować się na truckerkę. Zostały ustalone nowe godziny pracy dla wszystkich frakcji: obowiązek pracy we frakcji od 10 do 21 w weekend obowiązek pracy we frakcji od 9 do 20 w tygodniu Dodatkowo pracownicy policji mają zakaz ładowania i rozładowywania przemytów pod groźbą zwolnienia dyscyplinarnego. Zakaz nie dotyczy instruktorów, którzy mogą ładować przemyty na szkoleniach i egzaminach. Zmiany obowiązują od nowego okresu rozliczeniowego (27.07.19 o 1 w nocy). Proszę szefów frakcji o zmiany odpowiednich punktów w regulaminie na: Pracownicy frakcji mogą przewozić towary w godzinach 20-9 w tygodniu oraz 21-10 w weekend, po uprzednim przelogowaniu się na truckerkę.
 14. 1 point
 15. 1 point
  Grand Prix Austrii. Weekend idealny. Wygrane wszystkie trzy treningi (wszystkie programy treningowe zaliczone perfekcyjnie), zdobyte pole position i wygrany wyścig. Mimo, że Ferrari nie ma najmocniejszego samochodu to jednostka napędowa i podłoga zrobiły największą robotę, no i oczywiście grande strategia.
 16. 1 point
  Dodam jeszcze logi to być może pomoże to podjąć decyzję co do tego gracza: Widać że grać wchodzi tylko po to aby siać ferment i ponarzekać na serwer.
 17. 1 point
  Nick: Karot Serial: 77F671A93F1F9C774DE7382B25B624E2 Zbanował mnie: Engel Powód blokady: Aktywny ban. Wytłumaczenie: Minęło od mojego bana jakieś siedem miesięcy. Przez ten okres zatęskniłem za drogami PTS. Tak jak już pisałem niejednokrotnie, żałuję tego co zrobiłem. Chciałbym to naprawić, odpracować. Pozdrawiam. Link do celu, który wsparłem: https://www.siepomaga.pl/uratuj-maje#twoje-wplaty Data i godzina płatności: 24.07.2019 10:46 Potwierdzenie: https://imgur.com/ymYGyXh https://imgur.com/ymYGyXh
 18. 1 point
 19. 1 point
  Nick: RaveN Serial: 47977EFF4741F004EA0BBBF254AEC7E3 Zbanował mnie: Lipazy Powód blokady: Odwalanie. Pajacerka Wytłumaczenie: Chciałbym przeprosić za swoje zachowanie. Obiecuję, że nigdy to się już nie powtórzy. Link do celu, który wsparłem: https://www.siepomaga.pl/komorkidlazuzi Data i godzina płatności: 23.07.2019r. 15:29 Potwierdzenie:
 20. 1 point
  I się odnalazła, nie ważne dlaczego uciekła, ważne że jest już w drodze do domu. Snucie niepotrzebnych teorii nie ma grama sensu. Tym razem już na pewno temat do zamknięcia. Dziękuję tym co się choć w małym stopniu zainteresowali sprawą.
 21. 1 point
  Dzięki za awansik Szefowo! <3 .
 22. 1 point
  Aktualizacje Wszystkie wersje: https://drive.google.com/open?id=1ox2DCKCGSiyg_EkbW_G6tO-TObAJOyAo Informacje Edit: Wersja V19.7.30 Edit by Chlebek: Dziękujemy !
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00