Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/10/20 in all areas

 1. 32 points
  Gracz NaimadSh zwracał się do mnie w sposób obraźliwy oraz w sposób seksistowski, a także w ten sam sposób odnosił się w stosunku do kobiet. Gra grą, ale wypadałoby żeby gracze nie obrażali siebie nawzajem w taki sposób, nawet jeśli uważają, że w stosunku do mniejszości na serwerze mogą to robić. Starałam się odpowiadać na te zaczepki żartem i się nie przejmować, ale jest mi naprawdę przykro, że zostałam potraktowana w ten sposób.
 2. 9 points
  Uwaga, bedzie zmiana jesli chodzi o okienka godzinowe: 8:00 - 12:00, 15:00 - 18:00, 21:00 - 24:00. Beda tez inne zmiany, ale tylko na plus - oglosimy je pozniej. Na razie tylko jedno wazne pytanie. Czy pasuje Wam z grubsza start już od jutra rano, czy lepiej wyznaczyć dalszy termin? Jeśli sie zglosiles i Ci pasuje, to zostaw like zeby nie bylo spamu
 3. 8 points
  No i słabe ogniwa trzeba eliminować na starcie. Zostaną tylko poważni gracze na placu boju, elegancko.
 4. 8 points
  Jako szef PD dodaje ,że naimad zostanie ukarany ostrzezeniem
 5. 4 points
  Twój nick: Biggie Nick policjanta, który mandat wystawił: Omega Powód, dla którego otrzymałeś mandat: Przemyt Wysokość mandatu: 8000$, 15 score, 15 minut więzienia Dowody potwierdzające Twoją niewinność: screeny wstawione przez funkcjonariusza w zaległych mandatach - https://imgur.com/a/J4z0vnt Twoja argumentacja: Na zdjęciu z przemytem nie widać mojej rejestracji. Na zdjęciu z moją rejestracją nie widać przemytu. Duża odległość czasowa pomiędzy zdjęciami.
 6. 4 points
  PTS/MF/K/2.4.2020 Komunikat #2 Pracownicy frakcji mogą zapisać się i wziąć udział w evencie, który polega na rywalizacji w rozwożeniu towarów. https://truckers.com.pl/topic/23295-mta-potężne-zlecenia/?tab=comments#comment-375392 Kwestie normy w takich przypadkach będziemy rozwiązywać indywidualnie.
 7. 3 points
  Twój nick: [TW]Witek Nick policjanta, który mandat wystawił: Omega Powód, dla którego otrzymałeś mandat: Przemyt Wysokość mandatu: 8000$, 15 score, 15 minut więzienia Dowody potwierdzające Twoją niewinność: - Twoja argumentacja: Krótko i na temat. Mialem rozladunek na wyspie ls ale poszedlem zjesc do baru bo mialem malo hp. Wyszedłem i zestaw sie niestety zbugowal, wybuchł. Zrespilem pojechalem na respa z PD po czym zajechal wyzej wymieniony pan i wlepil mi mandat za przemyt. O ile wiem naczepa wybucha = pusta. Więc gdzie dowód? Cytuj
 8. 3 points
  Witam, chciałbym złożyć swoje podanie na stanowisko kierowca w firmie Zoomie. Mam na imię Kamil i za miesiąc skończę 18 lat. Pochodzę z małej wsi spod Częstochowy. Uczęszczam do szkoły branżowej na kierunek kierowca-mechanik. Interesuję się transportem oraz motoryzacją. Swoją przygodę z serwerem zacząłem 5 lat temu, i dotychczas udało mi się wbić 3955 score. W swojej karierze pracowałem w wielu firmach, m.in. Arche&Telos, Petrol, również Zoomie. Byłem również członkiem PTS klubu. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Z poważaniem KAMEK.
 9. 3 points
  Ostatnio jakaś moda na mapki, no ale cóż... Tym razem mam dla was prowizorkę wizualizacji filii w AP wraz z minimapą (którą ukradłem stąd) Minimapka: https://sharemods.com/w7wtqxm5ovhf/v3_1.7z.html Instrukcja wgrania mapy post wyżej, minimapka przez każdy edytor img (np. Alci's IMG Editor)
 10. 2 points
 11. 2 points
  To że przemytu ci się nie udało rozładować to nie znaczy że go nie miałeś, towar dalej można sprawdzić mimo wraka. https://imgur.com/a/STWpvJT na tej podstawie dostałeś mandat i tyle.
 12. 2 points
  Nick: Koper ID postaci: 5591 Okres pracy: 15.12.2019-10.04.2020 Powód: Ostatnio braki czasu, planuję krótką przerwę, a później chciałbym spróbować czegoś innego, zastanawiam się nad którąś z frakcji. Czy polecasz AS'y? i czy chciałbyś coś w nich poprawić: Jak najbardziej polecam, fajna atmosfera oraz świetna ekipa Dzięki za danie mi szansy i grę z wami ///Dziękujemy za Twój wkład, odpocznij, odnów energię i wróć jak najszybciej PTS i powodzenia! // Rada ADM ASL Frg_BR / Wydano 10/04/2020 - 17:07
 13. 2 points
  Jeśli można to zgłoszę 2 naszych kierowców którzy za bardzo nie ogarniają polskiego ale byli chętni i nadal są. Nick: SantY ID: 116394 Nick: AndRes ID: 64817
 14. 2 points
  @Karot Tak. W 5 osob to prawie zadna rywalizacja, skoro nagrody i "upominki" sa przygotowane dla 10
 15. 2 points
  A to mój maluszek cziluje sobie na starej klawiaturce
 16. 1 point
  Zainteresowany pracą w policji? Ten temat służy do napisania Twojego podania na funkcjonariusza policji. Forma tekstu jest dowolna, należy jednak umieścić o sobie podstawowe informacje jak: Wiek Staż gry Ilość score Ranga(jeśli pracowałeś już w policji ale odszedłeś w ciągu ostatnich 6 miesięcy) Pozostałe informacje o sobie to już kwestia Twojej kreatywności i próby zachęty do Twojej kandydatury.
 17. 1 point
  Temat przeznaczony wyłącznie dla pracowników policji. Wpisujemy tutaj dane o zaległym mandacie, który należy wystawić. W razie wystawienia zaległego mandatu, przekreślamy informacje o nim lub piszemy post informujący o wystawieniu mandatu. Wzór: Nick gracza: Id postaci gracza: Wysokość mandatu: Dowód:
 18. 1 point
  Jeżeli uważasz, że pracownik policji niesłusznie ukarał Ciebie mandatem, jest to temat dla Ciebie. Tutaj możesz napisać odwołanie od mandatu jaki został według Ciebie nałożony niesprawiedliwie. W celu złożenia odwołania, podaj następujące informacje: Twój nick: Nick policjanta, który mandat wystawił: Powód, dla którego otrzymałeś mandat: Wysokość mandatu: Dowody potwierdzające Twoją niewinność: Twoja argumentacja: Odwołanie od mandatu sprawdza szef policji a w razie wątpliwości Minister Frakcji.
 19. 1 point
  Temat, w którym szef albo pracownik piszą post z informacją o zwolnieniu. Wzór: Nick: Id: Okres służby: Ranga: Powód zwolnienia:
 20. 1 point
  To startujeny jednak w niedzielę a jutro więcej info. Zapisy nadal trwaja
 21. 1 point
  Dzień dobry na wieczór. Po wnikliwej analizie usług, cennika oraz sugestii jednego z graczy postanowiłem wyodrębnić poszczególne cenniki dla wybranych usług. Teraz np. za zakupienie zmiany koloru świateł zapłacimy 90.000$ a nie 150.000$. Zatem jak wyglądają ceny? Światła Tydzień - 25.000$ 2 tygodnie - 35.000$ miesiąc - 65.000$ 2 miesiące 90.000$ Nitro Tydzień - 25.000$ 2 tygodnie - 35.000$ miesiąc - 60.000$ 2 miesiące 90.000$ Elementy kosmetyczne (progi, maski, spoilery, felgi, hydraulika ) Tydzień - 20.000$ 2 tygodnie - 35.000$ miesiąc 65.000$ 2 miesiące 90.000$ Oczywiście, żeby nie były pokrzywdzone osoby, które brały pełne zestawy tuningu przygotowałem cennik dla pakietów: Zapis pakietu tuningu na tydzień: 50.000$ Zapis pakietu tuningu na 2 tygodnie: 65.000$ Zapis pakietu tuningu na miesiąc: 110.000$ Zapis pakietu tuningu na 2 miesiące: 170.000$ Temat pozostaje otwarty byście mogli wyrazić swoje opinie i ewentualnie coś zaproponować.
 22. 1 point
  Wymagania spełnione, czas więc napisać podanie. Witajcie, na imię mam Jakub. Czym interesuje się najbardziej? Sportem, muzyką i motoryzacją. To są dla mnie bardzo ważne rzeczy, z którymi cały czas się rozwijam. Jeżeli chodzi o sport teraz jest to siłownia, lecz niestety przez obecną sytuację musiałem zrobić sobie przerwę. Na bieżąco staram się śledzić nowe kawałki gatanku muzycznego jakim jest rap, ciekawie tego się słucha i zawsze jestem w stanie z tego coś wyciągnąć. Rzecz jasna nie ze wszystkich.. Opowiem teraz troszkę o moim doświadczeniu. Mam 20 lat, więc pierwszy raz na serwerach gta multiplayer grałem jakoś w 2010 roku. Hehe, wtedy się tym zaraziłem. Nie zaczynałem od MTA nie,nie,nie. Był to SAMP. Nie mam pojęcia, czy mta wtedy istniało. Jestem taką osobą, że zawszę pnę jak najwyżej. Na każdym serwerze, którym grałem coś osiągnąłem. Rozpoczynając przygodę w 2010 roku dopiero wszystkiego powoli się uczyłem, w tym wieku nie byłem w stanie wiele ogarnąć. Rok póżniej, gdy nabrałem doświadczenia na jednym z serwerów napisałem podanie do administracji. Udało się, lecz.. musiałem ich troszkę oszukać. Kto przyjąłby 12-13 latka do Administracji? Napisałem, że mam 16 lat heh Miałem rozmowę na team-speaku 3, na szczęście byłem po mutacji.. Nie było problemu z uwierzeniem. Rozmawiało też mi się z nimi fajnie, więc się dostałem. Parę miesięcy później napisałem prawdę, że skłamałem. Oni przyjęli to jak najbardziej pozytywnie. W szkole zawsze byłem przeciwny MTA. U nas, moja klasa praktycznie cała grała w jakieś gry. Mieliśmy wojnę pomiędzy MTA, a SAMP-em. Zawsze byłem po tej drugiej stronie.. Do momentu, aż wprowadzili serwery rpg, a raczej ja zacząłem na nich grać. Nie będę oczywiście zdradzał żadnych nazw serwerów, nie o to chodzi, nie chce nic reklamować. Na serwerze w tym tam okresie stale grało około 100-200 osób. Próbowałem dostać się do administracji.. Pierwszy raz,niestety nie udało się. Trudno, drugi raz i ... udało się, byłem mega zadowolony. Po czasie za to co robiliśmy otrzymałem awans.. Jeżeli chodzi o frakcję/firmy też byłem już w zarządzie i nie miałem nigdy żadnych problemów z kreatywnością, czy też, aby wymyśleć coś fajnego, aby ludzie ze mną po prostu grali i fajnie się bawili. Dlaczego o tym wszystkim pisze? Chcę, abyście wiedzieli, że do tej firmy przyjmujecie prawidłową osobę, która powinna się tu znaleźć.
 23. 1 point
  Skoro tak to dziala to tak Nick Maluch ID: 35842
 24. 1 point
 25. 1 point
  @KAMEK. Zapraszam na serwer w celu dodania do firmy!
 26. 1 point
  Kilka foteczek się uzbierało, czas je wrzucić! Takie tam 2 SS'iki z @Daria. https://imgur.com/a/AkwOlfo Potem się spotkało w AP @Koper3D @NaimadSh no i @Boostnh https://imgur.com/a/NGrKEXi No i dziś jeszcze @Kapi0988 spotkałem https://imgur.com/a/QExeegD A na koniec SOLO. https://imgur.com/a/8VD391V
 27. 1 point
  Proponuje dodać możliwość sprawdzenia właściciela naczepy dla policji ponieważ gdy znajdujemy przemyt nie możemy sprawdzić do kogo dana należy.
 28. 1 point
 29. 1 point
  Hello ROCA-Transporta present! ID 116696 I am ready!
 30. 1 point
  Ok, w takim razie wznawiamy zapisy na rywalizację indywidualna. Przyjmujemy zgłoszenia pracowników Zoomie i Timber Trades skoro tylko te dwie firmy zaprezentowały jakieś zainteresowanie, no i oczywiście od Truckerow też nadal. Wpisujcie swoje Nicki i ID postaci. Jeśli z kazdej frakcji będzie zainteresowanych trochę pracowników, to zastanowimy sie nad dopuszczeniem również ich - proszę o info na PW ilu byłoby chętnych. Termin oczywiscie sie trochę przesunie, a nagrody sie zmienią.
 31. 1 point
  Cała firma jest na to gotowa, myślałem też by można było zrobić tak jeśli chcecie oczywiście że mamy przewieźć ileś tam by zdobyć któreś miejsce (ilość ładunków może być duża by był klimacik i walko o to). Ale no do indywidualnego również jesteśmy wszyscy chętni skoro reszta firm dopuściła. @Szymek. fajnie jakby się zapisały inne firmy, nam nie chodzi o wygrana, które miejsce zdobędziemy bo to tylko gra a event to sama przyjemność i coś innego a nie ciągle to samo. Liczy się przyjemność.
 32. 1 point
  Trochę szkoda, ale no może nie patrzmy na zachowanie innych graczy i firm? Może niech zobaczą co stracili i tyle. Zoomie dalej chętne.
 33. 1 point
  Nie ukrywam, ze nastawialismy sie na wieksze zainteresowanie, no ale skoro jest jakie jest to nie ma sensu przeprowadzac tej rywalizacji. Event zostaje anulowany. A szkoda
 34. 1 point
  nick: hingston score: 30 i rosnie codziennie witam, mam na imie piotrek i mam 15lat (w maju 16) i mochodze z malopolski, interesuje sie informatyka i ogolnie programowaniem poza tym bardzo interesuje sie transportem i mechanika chcialbym przystapic do firmy poniewaz lubie prace w zespole i kontakt z innymi graczami mysle ze bede bardzo dobrym pracownikiem ze wzgelu iz duzo gram na komputerze i codziennie jestem na pts pozdrawiam ! i czekam na decyzje
 35. 1 point
  Zoomie bierze udział.
 36. 1 point
  Swiftyy - 30695 I'm sorry, I won't be able to play at the weekend. An unexpected events have come in.
 37. 1 point
  Po ponad miesącu pracy udało mi się wbić 2000km przebiegu. I na tym nie zaprzestanę.
 38. 1 point
  Nick: AlameR ID postaci: 178 Okres pracy: 2 tygodnie Powód: Chęć pracy we frakcji. Wożenie towarów w pracy i w grze to troche jednak przejadliwy temat Dlatego przepraszam, że tak krótko, 100k zostawiam Wam chłopaki na firme, aby się rozwijała! Czy polecasz AS'y? i czy chciałbyś coś w nich poprawić: Polecam z całego serduszka! Najlepsza atmosfera i najlepsi kierowcy przemytnicy Dzięki za wspólnie spędzony czas /* Dziękujemy za ten krótki, lecz owocny okres pracy w Askach. Cenimy takich pracowników jak Ty i liczymy, że kiedyś jeszcze do nas zawitasz. Zwolniony dnia 04.04.2020, o godzinie 23:15, bez kary z powodu wzorowego wkładu i przyczynienia się do awansu firmy. /~DarXe */
 39. 1 point
  Nowy miesiąc, więc wszystko liczone od nowa (chodzi o normy). Ostrzeżenie stałe: Vaniliovsky Ostrzeżenie tymczasowe: Cropek. Awanse: @Virtual, @Om_Ega, @Karot, @Shade*, @Buster, @grimmy
 40. 1 point
  Witajcie drodzy gracze! Miłym akcentem zażartowania sobie z was ( a serwer z nas) rozpoczęliśmy kwiecień! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was tydzień różnych eventów dzień po dniu. Każdego dnia o godzinie 12:00 będę was informował jaki event w danym dniu się odbędzie. Nie będziemy prowadzić zapisów, bo po co. Zabawa jest dla was i można się nieźle wzbogacić, więc serdecznie was zapraszam do udziału. Pierwsza zabawa już jutro........a co to będzie dowiecie się o 12:00. Najprawdopodobniej wszystkie nasze eventy będą odbywać się o godzinie 20:00, ale zobaczymy. Bez przedłużania, widzimy się jutro!
 41. 1 point
  Ostrzeżenie tymczasowe: Karot Awans otrzymują: @Raiden, @grimmy, @Buster
 42. 1 point
  Zlecenie #1152 Ministerstwo Firm zleca przewóz 2400t Żeliwa(381 - 2800sc) z Plac budowy(8) do Ruiny(33) Szczegóły kontraktu: Ilość towaru: 2400t Czas: do 2.04.2020 22:00 Wynagrodzenie: 95.000$ Kara: 140.000$
 43. 1 point
  Aktualny szef: @inspektor Zastępca szefa: @Virtual Korpus Generałów Policji (90.000$ 70 score) - (89.000$ 65 score) - Korpus oficerów starszych Policji (85.000$ 60 score) - @Virtual (3275) Korpus oficerów młodszych Policji (80.000$ 58 score) - - Korpus aspirantów Policji (77.000$ 56 score) - - Korpus podoficerów Policji (73.000$ 54 score) @Bambosz (407) @Hycello (29633) @#Liq (732) @Daria. (106278) @Arktos (8284) Korpus szeregowych Policji (65.000$ 52 score) @Amigo (58032) @Karlosow (8660) @Pijama (77137) @Ebon$ (115063) * - osoba odpowiedzialna za przeprowadzanie szkoleń Grafiki stworzone przez @Kapi0988
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines