Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 2019.03.14 uwzględniając wszystkie działy

 1. 17 polubień
  Nick: KristopherPL Powód: Pajacowanie, odwalanie, łamanie przepisów, kłamanie. Zwolniony dyscyplinarnie z karą 600 score. Zwolniony o 4:45 PM.
 2. 15 polubień
  Nick: Karot Serial: 77F671A93F1F9C774DE7382B25B624E2 Zbanował mnie: Engel Powód blokady: Gra na aktywnym banie Wytłumaczenie: Tak jak już pisałem, była to chwila słabości, której żałuję i chciałbym wrócić do aktywnej gry. Jak to już bywa doceniamy coś dopiero po stracie. Nie chciałem tego zrobić, ale wyszło jak wyszło. Od pechowego dla mnie dnia zleciało już ponad trzy miesiące. Przez ten okres przeanalizowałem swoje zachowanie i myślę, że tym razem było by już inaczej. W przeszłości miałem jednego bana, za wysadzenie @Blake butlą gazu. Przyjmę każdą inną karę, ale chciałbym mieć możliwość wejścia na serwer i dostarczenia kilku kursów przed snem. Zrobię wiele, aby otrzymać tego unbana. Zapewnić mogę, jeżeli dostałbym możliwość ponownej gry, byłbym jak mysz. Zero głupkowatych komentarzy z mojej strony, żadnych dyskusji oraz chęć pomocy nowym graczom. Przepraszam. Przepraszam każdą osobę, którą kiedykolwiek uraziłem.
 3. 14 polubień
  Skargę uznaję z powodu zawieszenia pościgu, jak i wątpliwości co do jakości pracy Zykfrydesa. Jeśli pościg nie został przerwany, to po co było pisać, że się nie goni? Gdzie jest zaległy mandat? Cavern też się dobrze nie zachował, ale to od funkcjonariusza policji, wymaga się wzorowego zachowania i zimnej krwi. Karą dla Zykfrydesa będzie zawieszenie możliwości awansu oraz otrzymania premii do 13.04, dodatkowo zostaje zawieszony w obowiązkach od 16.03 do 23.03. Oznacza to, że Zykfrydes nie będzie mógł pracować jako policjant, będzie mógł logować się na truckerkę, ale nie będzie mógł wozić towarów.
 4. 13 polubień
 5. 11 polubień
  Administracja podjęła decyzje o zdjęciu bana dla Ciebie.
 6. 10 polubień
  Korzystając z okazji, że już tutaj jestem chciałbym na ręce Szefa PTS Klubu złożyć rezygnację z członkostwa w tymże Klubie. Zapowiadałem to wcześniej, ale jeszcze do dziś udało mi się pozostawać w tym gronie. Była to fajna przygoda, tag Klubu nosiłem z nieukrywaną przyjemnością co było dla mnie dużym zaszczytem a poza tym mam nadzieję, że decyzją o rezygnacji spełnię gdzieś głęboko skrywane oczekiwania kilku, jeśli nie więcej, osób na serwerze. Blokowanie miejsca w Klubie samą tylko opieką nad kontem eventowym nie jest tym co jest teraz Klubowi potrzebne- niech na moje miejsce zostanie przyjęty ktoś, kto doda rozpędu pracom Klubu. Pojazd specjalny marki Dune zostanie jeszcze dzisiaj zaparkowany przy komisie dostawczaków i przekazany zarządcy komisu. Jeśli będzie miał życzenie, to kwotę należną za ten pojazd( został on zakupiony z moich prywatnych środków) może zatrzymać lub wpłacić na konto eventowe. Co do pojazdu marki Sandking- pojazd był nagrodą za przygotowanie eventu rajdowego przekazaną mi przez ówczesne szefostwo Klubu- jeśli takie będzie rozporządzenie obecnego Szefa, to ten pojazd również zwrócę do komisu. To byłoby na tyle. Życzę Klubowi aby nadal stanowił elitę graczy serwera i dawał im sporą dawkę rozrywki w postaci różnych eventów i nie tylko.
 7. 10 polubień
  Skład administracji opuszcza @Cudak Do oficjalnych informacji dołączam o dostaniu się odwalacza i trolla @Liq do składu.
 8. 10 polubień
  „Rehabilitantka dziś: możesz chodzić bez kul i jeździć na rowerze. Wracamy do normalności ”- Takie slowa pojawily sie na stronie Nataniela. Jest to niesamowicie dobra wiadomosc, ktora wzbudza duze emocje wsrod kazdego z nas. Pikoslok- duze gratulacje, nigdy sie nie poddawaj i ciśnij dalej! Mega szacun!
 9. 9 polubień
  Projekt uchwały 01/III/2019 Odbyło się głosowanie ws. zmiany systemu podatkowego od działalności. Zostanie on nazwany "wersjońskim" z racji tego, iż gracz ten najwięcej czasu spośród wszystkich spędził nad opracowaniem go. W głosowaniu wzięło udział 15 spośród 18 członków Komisji. 11 - TAK 4 - WSTRZYMAŁO SIĘ System zaczyna obowiązywać od przyszłego weekendu, tj. zostaną pobrane w przedziale czasowym od 22 do 24 marca.
 10. 7 polubień
  Firma Petrol wciąż się prężnie rozwija i zdobywa ósmy poziom! Serdecznie gratuluję zarządowi oraz pracownikom i życzę dalszych sukcesów w rozwoju firmy!
 11. 6 polubień
  Siemanko!! Zgłaszam swoja kandydaturę na stanowisko kierowcy w waszej firmie ! Mam na imię Jeremiasz, mam 21lat. Mieszkam w Olsztynie. Hmm w sumie znacie mnie wiec nie będę tu się rozpisywał Jak już dobrze wiecie bylem u was i chciałbym wrócić. Dlaczego ? Ponieważ firma ma wysoki poziom, mega dobre zarobki, ekipa tez okej no i najważniejsze uzp. stacji <3. Duzo oferujecie jak widzę z opisu! Wiec ja tez mam do za oferowania!! Własny zestaw, odpowiedzialność, zaangażowanie a przede wszystkim wysoką kulturę osobista! Gdzie ostatnio pracowałem ? Ostatnia praca to Pomoc Drogowa! Ale musiałem odejść. Każdy chyba wie o co chodzi Dane: Nick Amigo Id 58032 Score 2570 Kontakt: Forum, Serwer, Discord oraz Facebook Serdecznie pozdrawiam cala ekipę. Z poważnieniem Amigo !
 12. 6 polubień
 13. 5 polubień
  Od dnia dzisiejszego eventowym kontem graczy zajmował się będzie @Lampard. Wszelkie sprawy z tym związane zgłaszacie do niego.
 14. 5 polubień
 15. 5 polubień
  Jakby ktoś się zastanawiał jak zjeżdżać ze schodów
 16. 5 polubień
  Nick: Kickoon Mówiłem, że zostanę tu minimalnie do weterana, no i się udało. Nie chce mi się grać już w MTA, a branie urlopu co tydzień mija się z celem. Dzięki za ponowne danie mi szansy. Na pewno kiedyś tutaj wrócę. Nap! Wszystkiego dobrego i wracaj do nas! Dziękujemy za obecność Zwolniony o 21:45 15.03.2019r. //B.
 17. 4 polubienia
  Bardzo stary sposób, sztab pogotowia opracował nowy sposób gdy jesteś sam: -Zrobienie binda na /zw -Tuż przed rozbiciem użycie binda -Brak lekarzy na serwie = czekanie odpowiedniego czasu -Jedziesz dalej i pracujesz bez zbędnego przelogowania Pozdro najlepszy składzie!
 18. 4 polubienia
  (chyba) Kiel -> Borisoglebsk -> Moskwa (3000km) malowanie w wersji roboczej, w skrócie tragedia i malowanie w wersji v2, trochę mniej tragiczne 18 tysięcy przebiegu nabite, spalanie 30l/100km też całkiem spoko (500 kuniów).
 19. 4 polubienia
 20. 4 polubienia
  Słaby weekend w Bahrajnie. Siódme miejsce w wyścigu. Jak na potencjał samochodu to słaby wynik, ale następne w kalendarzu Chiny, więc będzie okazja na odkucie się.
 21. 4 polubienia
  Taki tam zwykły dzień pracy w Petrolu
 22. 4 polubienia
 23. 4 polubienia
  Ogłoszenie 33 Awanse: @GwiezdnY ---> Doświadczony rolnik @Lutek ---> Pasterzyk @Kasztan322 ---> Pasterzyk @trzepiorkaaa otrzymuje upomnienie za brak normy!
 24. 3 polubienia
  Rozliczenie 9.03.2019 - 16.03.2019 Rabacik - 15% do wykorzystania w komisach trafia do @corowe
 25. 3 polubienia
  Przejęcie nowych posiadłości do Agencji Nieruchomości Dnia 15 marca 2019 roku, Agencja Nieruchomości przejęła na własność 48 posiadłości przygotowanych do dalszej sprzedaży przez Egzekucję Komorniczą Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami w Agencji!
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×