Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 03/22/20 in all areas

 1. 22 likes
 2. 13 likes
  Oglądając wczoraj wiadomości i łącząc wątki, że na serwerze pojawia się więcej osób niż przed całą sytuacją z koronawirusem, pomyślałem, że można to wykorzystać i jednocześnie uchronić nas - graczy, bo w końcu tworzymy jakąś grupę, społeczność serwera, oraz naszych bliskich przed wirusem. Wcześniej nie miałoby to może takiego sensu (przed wprowadzeniem zaostrzeń nt. opuszczania miejsca zamieszkania), ale teraz może pomóc i przyczynić się do jeszcze większego napływu graczy, tych nowych i tych starych. Nie chodzi w żaden sposób o politykę itp., każdy ma swoje zdanie nt. zaostrzeń, ale skoro już są i ten wirus też istnieje, to można to wykorzystać dla dobra naszego, bliskich i serwera. Do sedna - pomysłem jest drop czy nie wiem jak to nazwać. Chodzi o to, żeby wprowadzić do 11 kwietnia (czyli czasu do którego zaostrzenia środków bezpieczeństwa będą wstępnie działać) mnożnik w postaci np. 2 score za jeden ładunek i 1.5x pieniędzy otrzymywanych za ładunek. Myślę, że przyciągnie to uwagę i zwiększy aktywność na serwerze, a jednocześnie zrobimy coś dobrego dla siebie i innych pozostając we względnym bezpieczeństwie. Może też nowi gracze dostając szansę na szybsze wybicie się na serwerze zostaną na nim na dłużej. Kiedyś będąc członkiem ministerstwa firm robiłem specjalną grupę towarów świątecznych, byłem w tym łysy a udało się za pierwszym razem, prosta sprawa ze zmienianiem mnożnika czy podniesieniem wartości towaru. Co do score to myślę, że skoro nie zanosi się na reset kont, to nie będzie to czymś strasznym a czymś nowym, korzystnym i fajnym. Nie mówię, że nic się nie zmienia, ale aktywności sprzed lat nie widać i raczej nie ma to związku z tym, że dorastamy, mamy nowe zajęcia itp. Co do mnożnika pieniędzy - nie musi to być 1.5x, łatwiej właśnie zmienić wartości towarów a po okresie zaostrzeń wgrać to, co było dotychczas. Swoją drogą Wielkanoc niedługo, więc wprowadzając to o czym mówię + towary świąteczne (bardziej opłacalne od zwykłych) jedynie na ostatnie kilka dni przed świętami możemy się spodziewać bardzo wysokiej aktywności na serwerze.
 3. 9 likes
 4. 9 likes
 5. 7 likes
  Nick : Sparrow ID : 3831 Okres pracy : 11.02.20 - 27.03.2020 Zwolniony Dyscyplinarnie z kara - 400 scr || 00:18 Prawiczek Powód : Dużo skarg od pracowników frakcji pd, oraz firmy petroli, wczorajszy wybryk z Policją. Nie chcę narażać dobra firmy. Zakaz powrotu do firmy.
 6. 7 likes
  Zgodnie z @Zaahain zamykam nabór w trybie ekspresowym i Panowie o nickach @Cumsteroraz @Ebon$są proszeni na serwer w celu sprawdzenia umiejętności posługiwania się mapą i sprytem czyt. Egzamin wstępny. Zgłoście się proszę do mnie lub Zaahaina w celu dodania do frakcji.
 7. 6 likes
  nick: Mrs.Bodzia Witam, Składam swoją kandydaturę jako kierowca do firmy Arche & Telos. Mam na imię Ola i jestem z Olsztyna. Lubie gry online, dlatego zaczęłam grać na PTS'e. Chciałabym pracować w tej firmie, ponieważ myślę, że ta firma jest super. Jestem graczem od 3 dni i nabiłam już ponad 100 score, gram prawie cały dzień i idzie mi całkiem dobrze. Do żadnej z firm nie należałam, oraz w żadnej Frakcji jeszcze nie byłam, dlatego chciałabym spróbować u was. Jeśli mnie wybierzecie nie będziecie narzekać. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
 8. 6 likes
  Nick: Mr.Bodzio Imie: Bogdan Id: 116533 Witam wszystkich serdecznie. Na początku się przedstawię. Na imię mi Bogdan, mam 35 lat, mieszkam pod Warszawą w miejscowości Palmiry i zajmuje się stolarką. W Palmirach mam mały domek, w którym mieszkam wraz z moją żoną i dwójka dzieci. Posiadamy 2 psy, kota, chomika, żółwia, węża oraz dwie kawie domowe. Kariera na PTS: parę lat temu grałem na serwerze pod nickiem Mawrycjusz, podczas tej kariery udało mi się dostać do Pomocy drogowej gdzie spędziłem parę miesięcy. Niestety nie pamiętam passów do tamtego konta. Na nowym koncie posiadam na ten moment 103 score. Dlaczego Arche&Telos? Najbardziej teraz lubię jeździć dostawczakami i rozwozić materiały na PTS'ie. Pomimo tego będzie to miła odskocznia od żony i dzieci :-D Pozdrawiam serdecznie.
 9. 6 likes
 10. 6 likes
  Niby fajny pomysł, o którym też myślałem, ale na tak długi czas to może doprowadzić do zniszczenia gospodarki serwera. Bardziej wprowadziłbym jakąś godzinę(losową) codziennie do 11 kwietnia kiedy nagle pojawia się na 30min/1h, właśnie zwiększonego score i ksay. To "wymusiłoby" na graczach bycie na serwerze jak najdłużej żeby trafić na tzw. "Happy hour"
 11. 6 likes
  STATYSTYKI FIRM PTS#36 Okres rozliczeniowy: 2020-03-14 01:00:05 - 2020-03-21 01:00:05 Link: https://cutt.ly/CompanyStatistics_2020-03-21 Podsumowanie, wykres, wygrani w rankingu, linki Najdłużej przygotowywanie wydanie statystyk, lecz warto było czekać "Od następnego wydania statystyk gracz który dołączył do firmy w danym okresie rozliczeniowym i zaliczył się do top 10 kursów nie zostanie już nagrodzony punktami" POWYŻSZA zmiana jeszcze nie została wprowadzona - dojdzie do tego w kwietniu, lecz chcę poznać Waszą opinię Czas do końca marca, zapraszam do wypełnienia ankiety: https://cutt.ly/Ankieta_2020-03-21 ZMIANY Do każdej tabelki prezentującą firmę dodano system rozpoznawania kto dołączył oraz kto został zwolniony w danym okresie rozliczeniowym Dodano również informację o ilości pracowników w danej firmie W bazie graczy usunięto odstęp oddzielający tysiące od setek - spowodował on poważny błąd przy kopiowaniu bazy graczy w niedzielę, który udało się rozwiązać (wcześniej się to nie zdarzyło, ale teraz na pewno się nie przydarzy) Zmiana do której może dojść od kwietnia to wspomniany punkt sprzed tygodnia temu - to gracze zadecydują czy ta zmiana powinna wejść czy też nie Do tabelki podsumowującej punkty w rankingu została dodana kolumna "Uwagi", a w niej informacja czy dany gracz dołączył do firmy - to tak dla podkreślenia, kto mógłby nie dostać punktów jeśli zmiana weszłaby w życie 10. @Niventill(oddano do puli) @Amigo ofiarował od siebie $200 000, dziękujemy! Łączna pula nagród na marzec: $505 246 ($573 246) Baza graczy w tym tygodniu powiększyła się o 20(1173->1193) Miłego oglądania
 12. 6 likes
  Mały incydent się pojawił w LS, na pamiątkę wstawiam <3 Drapacz chmur Los Santos has left the game.
 13. 5 likes
  @Mrs.Bodzia oraz @MrBodzio, zgłoście się do mnie bądź @Tejmezw celu dodania do firmy. Pozostałe podania (teoretycznie jedno) odrzucam.
 14. 5 likes
  Watch dog za darmo na epic games
 15. 4 likes
 16. 4 likes
  Czy dałoby rade dodać że pd mogło sprawdzać kto jest właścicielem naczep?
 17. 4 likes
  Nic nie szkodzi, że 2k score różnicy ale 666 jest. Szatańska firma
 18. 4 likes
  Szanowna społeczności PTS'a! Ogłasza się co następuje. W związku ze wzrostem popytu na substancje paliwowe, Ministerstwo Firm ogłasza przetarg na firmę zajmującą się transportem produktów przemysłu petrochemicznego i uzupełnianiem stacji. Poszukujemy osób z doświadczeniem szefostwa/vice-szefostwa, ale rozważymy też kandydaturę osób, które styczności z zarządzaniem nigdy nie miały. Szukamy osób z pomysłem na firmę poza wspomnianym przewozem towarów ciekłych. Osoby zainteresowane przetargiem proszone są o przesyłanie wiadomości z uwzględnieniem @Cropek. oraz @Lemon. w konwersacji. Przetarg trwa co najmniej miesiąc od daty publikacji. Tym samym nie posiada daty ogłoszenia wyników. Wiadomość powinna zawierać najistotniejsze informacje w tym pomysł na rozwój firmy, krótką notkę dotyczącą waszej osoby i podstawowe informacje o firmie. Ma to być biznes plan na firmę i przy okazji jej reklama oraz zachęcenie nas do wyboru jej spośród wielu innych. Wszystkim osobom biorącym udział w przetargu życzymy powodzenia.
 19. 3 likes
  Cześć, temat chwilowy z ciekawości. Wirus zapewne jest Wam znany, u nas zasiał ogromną panikę, w wielu sklepach brakuje produktów a w większości już "zapasy" lądują na śmieciach. Jak radzicie sobie z wirusem? Zabezpieczacie się, tworzycie tzw. zapasy czy jednak podchodzicie do tego lekko? Jak wygląda Wasze spojrzenie na to wszystko? Z mojej strony stosuję czasami rękawiczki, po powrocie do domu dezynfekuje ręce mydłem ze spirytusem i nic poza tym, czasami założę na twarz komin - tak to służy mi jako ochrona szyi na te chłodniejsze dni.
 20. 3 likes
  @#Bolesław @#Liq jak idą postępy prac? ostatnia odpowiedz jest z listopada a mamy już końcówkę marca roku następnego.
 21. 3 likes
  Tesco opanowane przez Arche @Moniaaa @Xaho @IvanKox
 22. 3 likes
  Jestem bardziej za tym co Michas napisał. Coś w stylu ''happy hour'', ale tylko dotyczyłoby to pieniędzy za dany towar, score bym nie ruszał.
 23. 3 likes
  Ja jedynie jaki zapas zrobiłem to monsterków, żeby nie wychodzić co chwilę.
 24. 3 likes
  Może i trochę za wczas, ale skoro mam trochę wolnego w tygodniu i pogoda ładna to zmieniłem kapcie na letnie. Wjechały nowiusieńkie Miszelinki 205/55 i zdecydowanie lepiej wyglądają na feldze jak poprzednie 215/55, które mogły jeszcze pociągnąć jeden sezon, a prawdopodobnie były w samochodzie od nowości (9 lat?!). W Ferdku na początku tygodnia wymieniłem olej i filtry. Dzisiaj zmienione kółeczka, porządnie w środku wysprzątane i elegancko umyte, ELO!
 25. 3 likes
  Nick: Radek ID postaci: 111 Okres pracy: Od 7 stycznia b.r. Powód: Zmiany. /Czy polecasz AS'y? i czy chciałbyś coś w nich poprawić/: Oczywiście, że polecam. Wszystko funkcjonuje tak jak należy. Powodzonka dla Was! //Zwolniony dnia 15.03.2020, o godzinie 20:44 bez kary /Wersjon
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×