Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/15/21 in all areas

 1. 16 points
  Nick: Piter69 Serial MTA: 2661E73E21BAEC9A6324C8555C414FA2 Ukarał mnie / Lemon Powód / odwalanie i tworzenia multi kont w celu omijania kar Wytłumaczenie: Wiem że źle zrobiłem poniosło mnie 100% mojej winynie ma co się uszukiwać bardzo tego żałuje i obiecuje poprawe.Prosiłbym o unbana ponieważ w tamtym czasie byłem głupi oraz dosyć nierozważny. Chciałbym teraz wrócic na serwer i grac ze znajomymi @darko_9305 @Polakus Liczę na pozytywne rozpatrzenie i jeszcze raz przepraszam za powstaly z mojej winy problem. @Lemon. wyjatkowo @Arktos @Osqarprzepraszam was i wszytskich grajacych na PTS. Pozdrawiam Piter69
 2. 12 points
  Uszanowanie cały zarząd ITD Lemon'a oraz Spookiego Cześć wszystkim.Mam na imię Jakub, mam Szesnaście lat i pochodzę z województwa Podkarpackiego.Jestem osobą bez konfliktową, bardziej staram się tego unikać, a staram się być z ludźmi w zgodzie. Ponadto jestem człowiekiem tolerancyjnym, który nie szydzi, nie śmieję, nie wytyka palcami w stronę osób biednych i chorych. Szczerze to nie przepadam za takimi ludźmi, którzy tak się zachowują no, ale co zrobić. Jeśli miałbym opisać w dalszym ciągu swój charakter to warto u mnie podkreślić, że Jestem miły, uczynny, pomocny, zaangażowany w rzecz, która mi ktoś powierzy. Uważam, że te cztery typy charakteru wraz z powyższymi przy których trochę napisałem są czymś kluczowym co może zaważyć na życiowym sukcesie wśród swoich rówieśników jak i ludzi, których można spotkać w swoich życiu prywatnym i nie tylko. Interesuję się rzeczami związanymi z: rozrywką wirtualną. W tym przypadku można do tego zaliczyć gry komputerowe. Dalszymi rzeczami w kręgu moich zainteresowań będzie gotowanie.Od dziecka ciągnęło mnie do grania w gta Następnym moim hobby z kolei jest słuchanie muzyki, spacery oraz podróże. To chyba są trochę wyodrębnione zainteresowania z tych wszystkich. Świetnie one się ze sobą komponują. Z racji , że mieszkam blisko można to nie pogardzę jakimś tam spacerkiem samemu, czy też z rodziną lub ze znajomymi by przejść się w stronę mola lub Sopotu. Idealnie do tego pasuje muzyka, która mnie strasznie uspokaja, odpręża i daje chociaż chwilę momentu by zapomnieć o jakiś tam problemach. Jeśli chodzi o gatunki piosenek to raczej nie jestem osobą, która miałaby jakieś swoje wybrane gatunki muzyczne. Akurat Jestem kimś kto przepada za prawie wszystkimi gatunkami, pomijając rap i pop. Jeżeli chodzi o zespoły muzyczne czy też ich wykonawców to szaleję obecnie za Świętej pamięci Krzysztofem Krawczykiem, który według mnie miał świetne przeboje na swojej liście. Kolejnym moim ulubionym wykonawcom będzie Sanah, oraz ,,Quebonafide''. Dużo tutaj wymieniać, ale jak widać mam swoje ulubione hity z dzisiejszych czasów jak i troszkę starszych. Wracając do podróży to uwielbiam bardzo nasze Polskie góry. .Warto dodać, że przebyłem też dość wyczerpującą drogę w stronę Morskiego Oka i liczę na to, że to nie będą jedyne moje podróże po Polskich górach /terenach. Pomijając na PTS dołączyłem w marcu 2020roku od pierwszego zejrzenia serwer mi się bardzo spodobał mimo że gra osób ile gra ale to nie w tym rzecz.dodam też od siebie po tych sytuacjach co zrobiłem przemyślałem swoje zachowanie bo wiem że zrobiłem maniane jak prawdziwy szkodnik dla serwerów ale przeszedłem przemiane na lepszą znam trochę język angielski ale dalej go kalecze niestety wracając do wątku byłem tez w kilku firmach i Frakacjach np Zoomie ASL PD i poznałem dużo spoko mordeczek oraz szefa ASL mam nadzieję że moje podanie udowodniło że jestem godny kandynatury do ITD Pozdrawiam. Imie nazwisko:Aro Bankowicz ID:115735 Staż gry:Ponad Rok Ilość score:981
 3. 8 points
  Witam wszystkich w ten jakże ukochany przez wszystkich ludzi dzień jakim jest poniedziałek. Skoro pojawia się ogłoszenie, to musi dziać się coś poważnego w naszej firmie. frakcji.... Dzisiejsze ogłoszenie dedykuję @Morvk. Ula awansuje dziś na WETERANA!!! Każdy awans na weterana jest dla mnie bardzo ważnym wydarzeniem, gdyż musicie się czuć bardzo dobrze w mojej ekipie, skoro wytrzymujecie z nami tak długi okres czasu. Razem tworzymy zgraną ekipę i będę robił wszystko, by nic się pod tym względem nie zmieniało. Jeszcze raz dziękuję @Morvk za wytrwałość i współpracę przez ten czas. Obyśmy wszyscy mogli widzieć Twój nick w PeDekowych kolorach jak najdłużej. No i trzymam kciuki o to, że przybędzie nam kolejnych weteranów. Pozdrawiam was wszystkich PeDekowe bąbelki - miłego tygodnia.
 4. 8 points
  Wiek: 18 lat Staż gry: myślę, że lekko ponad pół roku(z przerwami) ID: 86717 Witam zarząd ITD, mam na imię Michał i mam 18 lat. Na PTSie grałem już kiedyś, stęskniłem się za tą grą jakoś w styczniu i wróciłem na serwer. Od 3 miesięcy pracowałem w firmie Zoomie, a teraz postanowiłem, że chciałbym sprawdzić się gdzieś indziej, niż na truckerce. Moja reputacja na serwerze (wg mnie) jest dobra, bo nie popadam w konflikty z graczami, mam z nimi przynajmniej neutralne relacje, czasami zdarzyło mi się wytłumaczyć nowym graczom podstawy serwera. Posługuję się językiem angielskim na dobrym poziomie, co również uważam za zaletę, gdyż część graczy na serwerze jest spoza Polski. Przed złożeniem podania zapoznałem się z regulaminem frakcji i akceptuję jego zasady.
 5. 7 points
  Tak juz normanie będę grał a brat zapomni o graniu na PTS a ja nic nie odwale nic nie mógł by zyskać ale ja juz tesknie za graniem na PTS @Lemon.
 6. 7 points
  @ikszt3r, no tak trochę bieda w tym podaniu ale no zobaczymy jaki krokodyl z Ciebie wyrośnie. Zgłoś się do mnie na discord/forum.
 7. 7 points
  Announcement # 19 18.04, czyli w niedzielę, zakupiliśmy Cysternę Packer dla firmy celem przetestowania i urozmaicenia. Myślę, że kilka kursów co jakiś czas innym pojazdem wpłynie pozytywnie na załogę. Ponadto zmieniliśmy strategię rozwoju firmy i skupiamy się teraz na wymaksowaniu drugiej specjalizacji, czyli Chemikalia, aby móc sprawniej uzupełniać stan konta. Zaznaczam, że obecnie jest ona na 6 poziomie. Czekamy również na obiecywany start systemu punktowego dla firm- z pewnością przyczyni się to do szybszej rozbudowy infrastruktury firmy. Chcielibyśmy też, aby powrócił system uzupełniania stacji paliw, o czym wspominał w odpowiednim dziale na forum szef " konkurencyjnej" firmy, a w rzeczywistości, mamy nadzieję, zaprzyjaźnionej, jako iż uważamy, że współpraca jest znacznie korzystniejsza od niezdrowej konkurencji, co przy odpowiednim dograniu mogłoby spowodować zwiększenie atrakcyjności naszych firm.
 8. 7 points
  Nick: Jamam ID postaci: 60483 Score: powyżej 4500 Witam szanowny zarząd tej jakże wspaniałej firmy. Mam na imię Bartek, mam aktualnie 21 lat. Studiuję obecnie budownictwo i stwierdziłem, że powrót na PTS po dłuższym czasie to będzie dobry pomysł, żeby trochę się wyluzować i pograć z ludźmi których znam. Między załadunkami planuje sobie robić projekty albo liczyć inne rzeczy :E. Pracowałem w kilku frakcjach i firmach, takich jak PD i Pogotowie jeżeli chodzi o to pierwsze oraz Petrol czy też Zoomie jeżeli chodzi o to drugie, także mam pewne doświadczenie na rynku pracy tego serwera. Dodam jeszcze, że byłem przez pewien czas szefem Zoomie, oraz później v-ce szefem (i z tego co wiem to szło mi całkiem dobrze jeżeli chodzi o zarządzanie :E). Jestem osobą kreatywną, komunikatywną, z którą łatwo się dogadać. Ponadto cechuje mnie wysoka kultura osobista, nie byłem nigdy karany banami ani nawet nie dostałem ostrzeżenia w którejkolwiek firmie, jakiej pracowałem.. Zawsze udało mi się wyrabiać normę i nigdy firma nie poniosła przeze mnie jakichkolwiek strat. Mam nadzieję, że zarząd rozpatrzy pozytywnie moje podanie, ponieważ sądzę że jest to naprawdę ciekawa opcja wśród dzisiejszych firm (oraz będę mógł grać ze starymi PTSowymi znajomymi :D) Z wyrazami szacunku, Jamam (Bartek)
 9. 6 points
  Uszanowanie drogi Pyrsonie oraz cało firmo Petrol Przeglądam sobie działy Firm i ujrzałem rekrutacje do firmy Petrol i chce zgłosić swoją kandydature Cześć wszystkim Mam na imię Jakub, mam Szesnaście lat i pochodzę z województwa Podkarpackiego.Jestem osobą bez konfliktową, bardziej staram się tego unikać, a staram się być z ludźmi w zgodzie. Ponadto jestem człowiekiem tolerancyjnym, który nie szydzi, nie śmieję, nie wytyka palcami w stronę osób biednych i chorych. Szczerze to nie przepadam za takimi ludźmi, którzy tak się zachowują no, ale co zrobić. Jeśli miałbym opisać w dalszym ciągu swój charakter to warto u mnie podkreślić, że Jestem miły, uczynny, pomocny, zaangażowany w rzecz, która mi ktoś powierzy. Uważam, że te cztery typy charakteru wraz z powyższymi przy których trochę napisałem są czymś kluczowym co może zaważyć na życiowym sukcesie wśród swoich rówieśników jak i ludzi, których można spotkać w swoich życiu prywatnym i nie tylko. Interesuję się rzeczami związanymi z: rozrywką wirtualną. W tym przypadku można do tego zaliczyć gry komputerowe. Dalszymi rzeczami w kręgu moich zainteresowań będzie granie/informatyka Od dziecka ciągnęło mnie do grania w gta Pomijając na PTS dołączyłem w marcu 2020roku od pierwszego zejrzenia serwer mi się bardzo spodobał mimo że gra osób ile gra ale to nie w tym nic do rzeczy, dodam też od siebie po tych sytuacjach co zrobiłem przemyślałem swoje zachowanie wracając do wątku byłem tez w kilku firmach i Frakcjach np Zoomie ASL PD itd na swoim koncie w grze uzbierałem 1100 score oraz moje ID to 115735 na PTS jestem już rok i nie zamierzam szybko odchodzić na serwer poświęcam 4-9godzin dziennie zdarza mi się też posiedzieć do 12h na PTS jak mam z kim rozwozić towary wybrałem Firme Petrol ponieważ ciekawi mnie wasza działalność za czasów gdy jeszcze rozwoźiliscie paliwa do stacji firm/Frakcji/TS tym bardziej chciałbym zostać w firmie na dłużej ponieważ mam chęci do rozoworzenia towarów i napewno szybko mnie to nie znudzi. Pozdrawiam Polakus
 10. 6 points
  Sirs, @Polakus / @Piotrek6969 Applications were rejected for not meeting the rules of the company Oil-Trax (§2. Wolne miejsca pracy) 2.3. Gracz, który otrzymał zwolnienie dyscyplinarne z firmy Oil-Trax nie może ubiegać się o powtórne przyjęcie przez okres 6 miesięcy, a jeśli zwolnienie takowe otrzymał w poprzedniej firmie, okres karencji wynosi 3 miesiące. Recruitment continues, we are looking for 3 drivers.
 11. 6 points
  Witam Nazywam się Piotrek Sc:721 Lat: 16 Tak jak już wspomniałem nazywam się Piotrek mam 16 lat i gram już 3miesiące .Kontakt pomiędzy graczami mam dobry, raczej z nikim sporów nie mam. Wybrałem tą grę ponieważ lubię prace zespołową. Ostatnia firma w jakiej pracowałem to asl. Szybko się nauczę co i jak mam nadzieje ze pomogę w dalszym rozwoju tej Frakcji. Gram praktycznie zawsze , więc problem wyrabiania normy nie będzie istniał. Tak o sobie Lubię słuchać muzyki interesuje się graniem w gry i informatyką jestem na dziale technik informatyk. Myślę ze dobrze rozważycie moją decyzję i będę mógł z wami pracować. Pozdrawiam Piotrek
 12. 5 points
 13. 5 points
  Zwyczajny dzień z życia ITD: kontrolen machen Bonus (Świadkowie zeznali, że Biggie upadł sam, nic mu się nie stało i nie ma podstaw do niepokoju :E)
 14. 5 points
  @Piotrek6969 Wszystkie frakcje dostępne na serwerze znajdziesz pod tym linkiem: https://truckers.com.pl/forum/161-frakcje/ Podanko odrzucone W dalszym ciągu poszukujemy dwóch pracowników, którzy wstąpią w nasze szeregi Zapraszamy do składania podań i życzymy powodzenia!
 15. 5 points
  Pewnie, że jesteś godny kandydatury, ale my chyba nie jesteśmy godni mieć takiego pracownika. Żeby Tejmezik nie stracił Twojego szacunku, ja to napisze. Niestety @Polakusie, Twoje podanie zostaje odrzucone. Nabór nadal pozostaje otwarty, dwa securicary czekają niecierpliwie na swoich kierowców. Zapraszamy do składania podań.
 16. 4 points
  Nick gracza: Wojtas96 (Prawdopodobnie Piter na innym koncie) Id postaci gracza: 125918 Wysokość mandatu: 95 minut (Nie miał na mandat, pieniądze zostały przeliczone więzienie) Dowód: https://ibb.co/KXQjHY6 , https://ibb.co/Yt67cys Użytkownik został zbanowany na wszystkich kontach (w tym głównym) za czyny jakie dokonał.
 17. 4 points
  @Piotrek6969, jak zauważyłeś, wymagamy nienagannej reputacji na serwerze. Długo rozmyślałem na ten temat, jednak strasznie kłuje mnie w oczy to, że dwukrotnie byłeś zatrudniany w firmach i dwukrotnie wylatywałeś z dyscyplinarką, bez kary score co prawda. Dbając o dobre imię frakcji odrzucam podanie, postaraj się dostać do firmy i wtedy udowodnij że można Ci zaufać. Rozumiem fakt, że od jakiegoś czasu nie ma z Tobą problemów, lecz nie moja wina, że na początku dałeś ciała. Nabór pozostaje otwarty.
 18. 4 points
 19. 4 points
  12.04.2021 - 18.04.2021 Z uwagi na wzorową postawę, z konta Marleya znika jedno ostrzeżenie. Awansuje wcześniej wspomniany Bob oraz Michu, pozdrawiam
 20. 4 points
 21. 4 points
  Nick: Vaniliovsky Powód: Cześć! Na wstępie chciałem bardzo podziękować @Zaahainza przyjęcie mnie do składu Pogotowia. Niestety natłok obowiązków w życiu nie daje mi innej decyzji jak tylko napisać to zwolnienie i nie zajmować graczom miejsca. To jednak nie są już czasy szkolne gdzie grało się po kilka godzin dziennie. W chwili obecnej nie mam nawet czasu by zajrzeć na forum a co dopiero wyrobić normę. Przepraszam @Zaahainże zawiodłem Ciebie. Szacunek dla Ciebie że od bardzo długiego czasu wciąż znajdujesz czas dla PTS-a. Przecież na pewno sam masz natłok obowiązków w życiu prywatnym. Jeszcze raz dziękuję wszystkim i przepraszam. Mam nadzieję że ten projekt który zapoczątkował @inspektorbędzie dalej kontynuowany i niebawem spotkamy się na drogach stanu SA. Wszystkiego dobrego dla wszystkich w tych trudnych czasach. Pozdro! Okres pracy: 25.02.2020 - 17.04.2020 Zwolniony o 12:35 bez kary score, dzięki za ponowne dołączenie do naszego składu i do zobaczenia na drogach.
 22. 3 points
  itam Nazywam się Piotrek Sc:980 Lat: 16 Id : 124785 Tak jak już wspomniałem nazywam się Piotrek mam 16 lat i gram już 3miesiące .Kontakt pomiędzy graczami mam dobry, raczej z nikim sporów nie mam. Wybrałem tą grę ponieważ lubię prace zespołową. Ostatnia firma w jakiej pracowałem to asl. Szybko się nauczę co i jak mam nadzieje ze pomogę w dalszym rozwoju tej Firmy . Jestem mega aktywnym graczem. Gram praktycznie zawsze , więc problem wyrabiania normy nie będzie istniał. Tak o sobie Lubię słuchać muzyki interesuje się graniem w gry i informatyką jestem na dziale technik informatyk. Myślę ze dobrze rozważycie moją decyzję i będę mógł z wami pracować.
 23. 3 points
  Hello Lider Oil-Trax !Frg_BR! Hello everyone. My name is Jakub, I am sixteen years old and I come from the Podkarpackie Province. I am a non-conflict person, I try to avoid it more and I try to be in harmony with people. Moreover, I am a tolerant person who does not mock, laugh, and point fingers at the poor and the sick. Honestly, I do not like such people who behave like this, but what to do. If I were to describe my character further, it is worth emphasizing that I am kind, helpful, helpful, committed to the task that someone entrusts to me. I believe that these four types of character, along with the ones I wrote a little about, are something key that can determine the success in life among your peers as well as people you can meet in your private life and not only. I am interested in things related to: virtual entertainment. In this case, computer games can be included. Other things in the circle of my interests will be gaming / IT. Since I was a child, I was drawn to playing gta. My next hobby is listening to music, walking and traveling. I guess they are a bit separate interest from all of these. They blend in perfectly with each other. Due to the fact that I live close to the forest, I will not despise a walk alone, or with my family or friends. Music that calms me down terribly, relaxes me and gives me a moment to forget about any problems. When it comes to the genres of songs, I am not a person who would have my own chosen musical genres. I am someone who loves almost all genres except rap and pop. When it comes to music bands or their performers, I am currently crazy about the late Krzysztof Krawczyk, who in my opinion had great hits on his list. My next favorite artists will be Sanah, and "Quebonafide". Much to mention here, but as you can see I have my favorite hits from nowadays, as well as a bit older ones. Coming back to the trip, I love our Polish mountains very much. It is worth adding that I have also traveled quite exhaustingly towards Morskie Oko and I hope that these will not be my only journeys in Polish mountains / areas. Apart from the PTS, I joined in March 2020, from the first sight, I liked the server very much, even though people play how many games, but that's not the point. I will also add from myself after these situations what I did, I thought about my behavior because I know that I made maniana like a real pest for servers but I changed to a better one, I know some English but I still hurt it, unfortunately, returning to the thread, I was also in several companies and Fractions, e.g. Zoom ASL PD and Pogo, I hope that my application proved that I am worthy of being a candidate for Oil-Trax. Regards, Pole. Statistic Game Imie nazwisko:Aro Bankowicz ID:115735 Staż gry:Ponad Rok Ilość score:1061
 24. 3 points
  Szukasz domu? Myślisz o zmianie aktualnego miejsca zamieszkania? To bez znaczenia, bo na stronie agencji pojawiły się nowe pozycje w związku z czym serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą dostępną na stronie z linku poniżej. https://nieruchomosci.mta.truckers.com.pl/ W celu umówienia się na zakup lub sprzedaż domu prosimy o kontakt z aktualnymi agentami nieruchomości.
 25. 2 points
  Nick: hobociek Serial MTA:8F8E0C4F8CA7B0B8E0C79B02AED3A334 Ukarał mnie / Lig Powód / Reason: Obrażanie admina Wytłumaczenie: Chciałbym przeprosic w imieniu moim i kolegów którzy byli u mnie w domu to ja właczyłem PTS wyszedłem do wc a oni to robili oczywiscie to nikt grajacy w wPTS . wiec chciałbym prośić o unbabna. Pozdraiam Karol
 26. 2 points
  Jaką mam pewność dając Ci szansę, że będziesz grał normalnie i nikomu nie uprzykrzysz rozgrywki? Może dasz bratu pograć i brat za Ciebie coś odwali, albo sam znowu zaczniesz coś pajacować bo "Ci się nudziło"? Co serwer mógłby zyskać dzięki Twojemu powrotowi? Dużo pytań, mało odpowiedzi.
 27. 2 points
  Come @DINO2429 your registration has been accepted, it is good to see you returning to the Server PTS, look for me, @Thor69 or @#Orion to add you to Oil-Trax. Recruitment continues we are looking for 2 drivers.
 28. 2 points
  Nick: Sparrow Powód: Brak aktywności od dłuższego czasu Okres pracy: 07.10.2020 - 20.04.2021
 29. 2 points
  Zarzond na dzisiejszym wieczornym zebraniu szczegółowo przyjrzał się twojemu podaniu i wyraził jednogłośną opinię. Przyjęty! Załoga cieszy się i nie może się doczekać naszej współpracy. Odezwij się do mnie na Discordzie bądź na forum w celu dodania do firmy. Nabór zamykam, pozdrawiam!
 30. 2 points
  Awansują: @AdiX1234 PetiX @Morvk
 31. 2 points
  Hej, Globe Oil otwiera rekrutację w poszukiwaniu jednego, ambitnego pracownika. Mile widzianymi zaletami będą znajomość Gambitu Sandomierskiego oraz znajomość tekstu piosenki Alberto "Dwutakt" na pamięć. Jeśli uważasz, że spełniasz minimalne wymagania potrzebne do aplikowania na stanowisko kierowcy, rozważ złożenie swojego podania. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 32. 2 points
 33. 2 points
 34. 2 points
  2021-04-12 - 2021-04-18 Donated bonuses look for me to receive your PTS server. Awans @#Carrillo. - Kierowca Doświadczony (Experienced driver) (62%)
 35. 2 points
  @Mrs.Bodzia oraz @MrBodzio otrzymują awans na stanowisko Tajniak. @Asshu otrzymuje awans na stanowisko Brygadzista. Premie: @Jokerhd - 40.000$ @Virtual - 35.000$ @Macho# - 20.000$ @KillereK - 18.000$ @Rajzer - 10.000$
 36. 2 points
  Witam Nazywam się Piotrek Sc:851 Lat: 16 Id : 124785 Tak jak już wspomniałem nazywam się Piotrek mam 16 lat i gram już 3miesiące .Kontakt pomiędzy graczami mam dobry, raczej z nikim sporów nie mam. Wybrałem tą grę ponieważ lubię prace zespołową. Ostatnia firma w jakiej pracowałem to asl. Szybko się nauczę co i jak mam nadzieje ze pomogę w dalszym rozwoju tej Firmy. Gram praktycznie zawsze , więc problem wyrabiania normy nie będzie istniał. Tak o sobie Lubię słuchać muzyki interesuje się graniem w gry i informatyką jestem na dziale technik informatyk. Myślę ze dobrze rozważycie moją decyzję i będę mógł z wami pracować.
 37. 2 points
 38. 2 points
  A ja dalej śmigam!
 39. 2 points
  Ale jaja, Bober w pogo znowu jest, nawet się nie zorientowałem ;D
 40. 1 point
 41. 1 point
  Nick: Nick: A08. Period of time: 17.04-23.04-2021 Reason: Problem with internet conection and some personal insues.
 42. 1 point
 43. 1 point
  Uszanowanie drogi Tejmezie oraz cała Firmo Arche & Telos Cześć wszystkim Mam na imię Jakub, mam Szesnaście lat i pochodzę z województwa Podkarpackiego.Jestem osobą bez konfliktową, bardziej staram się tego unikać, a staram się być z ludźmi w zgodzie. Ponadto jestem człowiekiem tolerancyjnym, który nie szydzi, nie śmieję, nie wytyka palcami w stronę osób biednych i chorych. Szczerze to nie przepadam za takimi ludźmi, którzy tak się zachowują no, ale co zrobić. Jeśli miałbym opisać w dalszym ciągu swój charakter to warto u mnie podkreślić, że Jestem miły, uczynny, pomocny, zaangażowany w rzecz, która mi ktoś powierzy. Uważam, że te cztery typy charakteru wraz z powyższymi przy których trochę napisałem są czymś kluczowym co może zaważyć na życiowym sukcesie wśród swoich rówieśników jak i ludzi, których można spotkać w swoich życiu prywatnym i nie tylko. Interesuję się rzeczami związanymi z: rozrywką wirtualną. W tym przypadku można do tego zaliczyć gry komputerowe. Dalszymi rzeczami w kręgu moich zainteresowań będzie granie/informatyka Od dziecka ciągnęło mnie do grania w gta Następnym moim hobby z kolei jest słuchanie muzyki, spacery oraz podróże. To chyba są trochę wyodrębnione zainteresowania z tych wszystkich. Świetnie one się ze sobą komponują. Z racji , że mieszkam blisko lasu to nie pogardzę jakimś tam spacerkiem samemu, czy też z rodziną lub ze znajomymi. Idealnie do tego pasuje muzyka, która mnie strasznie uspokaja, odpręża i daje chociaż chwilę momentu by zapomnieć o jakiś tam problemach. Jeśli chodzi o gatunki piosenek to raczej nie jestem osobą, która miałaby jakieś swoje wybrane gatunki muzyczne. Akurat Jestem kimś kto przepada za prawie wszystkimi gatunkami, pomijając rap i pop. Jeżeli chodzi o zespoły muzyczne czy też ich wykonawców to szaleję obecnie za Świętej pamięci Krzysztofem Krawczykiem, który według mnie miał świetne przeboje na swojej liście. Kolejnym moim ulubionym wykonawcom będzie Sanah, oraz ,,Quebonafide''. Dużo tutaj wymieniać, ale jak widać mam swoje ulubione hity z dzisiejszych czasów jak i troszkę starszych. Wracając do podróży to uwielbiam bardzo nasze Polskie góry. .Warto dodać, że przebyłem też dość wyczerpującą drogę w stronę Morskiego Oka i liczę na to, że to nie będą jedyne moje podróże po Polskich górach /terenach. Pomijając na PTS dołączyłem w marcu 2020roku od pierwszego zejrzenia serwer mi się bardzo spodobał mimo że gra osób ile gra ale to nie w tym rzecz.dodam też od siebie po tych sytuacjach co zrobiłem przemyślałem swoje zachowanie bo wiem że zrobiłem maniane jak prawdziwy szkodnik dla serwerów ale przeszedłem przemiane na lepszą znam trochę język angielski ale dalej go kalecze niestety wracając do wątku byłem tez w kilku firmach i Frakacjach np Zoomie ASL PD i Pogo mam nadzieję że moje podanie udowodniło że jestem godny kandynatury do Arche Pozdrawiam Polakus. Imie nazwisko:Aro Bankowicz ID:115735 Staż gry:Ponad Rok Ilość score:1055
 44. 1 point
 45. 1 point
  https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/65116-the-mad-max-truck.html
 46. 1 point
 47. 1 point
  Od dzisiaj na serwerze dostępny jest autorski system podmianek pojazdów. Pozwala on instalować modyfikacje w ciągu paru sekund poprzez zwykłe przekopiowanie plików dff i txd do odpowiedniego folderu. Umożliwia też łatwe zarządzanie wieloma podmiankami jednego modelu i pozwala przełączać się między nimi w trakcie gry. To wszystko bez zamykania MTA, bez wychodzenia z serwera, za pomocą kilku kliknięć w mysz i klawiaturę :) Otwórz bezpośrednio na Vimeo, żeby obejrzeć w lepszej jakości Jak można zauważyć na powyższym filmiku demonstracyjnym - podmianki można zainstalować na dwa sposoby. Metoda pierwsza, automatyczna: Wystarczy umieścić pliki txd oraz dff w folderze odpowiadającym danemu pojazdowi i nazwać je tak samo jak obecny tam już plik szablonowy. Po kliknięciu przycisku "Odśwież" w panelu podmianek w grze zostanie ona automatycznie załadowana i dodana do pliku konfiguracyjnego. Całość jest odpowiednio uporządkowana w folderach o nazwach odpowiadających kategoriom pojazdów w grze. W razie usunięcia tych katalogów lub plików szablonowych, zostaną one utworzone na nowo. W przypadku problemów czytaj post #2. Metoda druga, manualna: W tym miejscu wszystko sprowadza się do edycji pliku konfiguracyjnego config.xml, poprzez dodanie nowego wpisu między tagami . Składnia: <mod name="Nazwa modyfikacji" path="Katalog, w którym znajdują się podane pliki dff i txd" dff="Nazwa pliku dff (bez rozszerzenia .dff)" txd="Nazwa pliku txd (bez rozszerzenia .txd)" model="ID modelu podmienego pojazdu" enabled="true lub false"></mod> Gracz ma pełną swobodę co do tego gdzie umieści swoje modele i tekstury. Można sobie zrobić śmietnik, można też wszystko posortować w odpowiednich kategoriach. Kilka ważnych informacji: Każda modyfikacja musi mieć unikalną nazwę (name). W razie wykrycia duplikatów nazwy zostaną automatycznie zmienione. Można podmienić tylko pojazdy; w razie podania błędnego ID modelu podmianka nie zostanie wczytana. ID pojazdów Naraz może być włączona (enabled) tylko jedna podmianka na jeden model. Również w tym wypadku skrypt o to zadba automatycznie. Wszystkie informacje oraz błędy przy ładowaniu podmianek pojawiają się w konsoli (tylda lub F8). W przypadku problemów czytaj post #2. Główny folder systemu podmianek: MTA San Andreas 1.5*\mods\deathmatch\priv\83FB06\podmianki * MTA 1.4 i 1.5 korzysta z folderów poprzedniej wersji klienta (jeśli istnieją). W takim wypadku modyfikacje trzeba instalować w katalogu MTA 1.3 / 1.4.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00