Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 11/12/19 in all areas

 1. 23 likes
  Kto jest nadal za tym prosze lapki w gore. Moze byc w poscie wyzej, zeby nie bylo ze żebram o lajki Glosy nieaktywnych graczy nie sa brane pod uwage, interesuje mnie opinia tych co faktycznie graja.
 2. 15 likes
  (ja nie obrażam truckerów i im pomagam ofc)
 3. 14 likes
  PETYCJA/WNIOSEK/PROPOZYCJA Dodatkowe dowody przemytów na bazach W związku z ostatnimi wydarzeniami - "aferą przemytową" składam propozycję, której wprowadzenie powinno uniemożliwić powstanie wątpliwości przy wydawaniu kolejnych kar za przetrzymywanie przemytów na bazie. Obecnie z tego co zauważyłem ministerstwo swe dowody opiera tylko na podstawie komendy /towar oraz /wlasciciel. Do tej pory jak widać to wystarczało, ale moim zdaniem po doświadczeniach ostatnich dni należy dowody te wzbogacić również o screeny z panelu firmy(rozumiem że ministerstwo ma dostęp do paneli wszystkich firm) gdzie ewidentnie widać załadowany ładunek i brak jego rozładunku. To rozwiązanie pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości związane z wystawioną karą, uspokoi to zarówno pracowników(oskarżonych) oraz szefów firm. Ponadto uważam, że dowody powinny być jawne - dodawane do ogłoszeń o karach dla firmy. Dlaczego? Zarówno osoba oskarżona jak i szef firmy mają możliwość podejrzenia w każdej chwili czego dokładnie dotyczy kara. Również inne firmy mają wgląd w to co "dzieje" się w innych przedsiębiorstwach oraz czego można spodziewać się po pracownikach(jeśli kilka razy firma dostaje karę za jednego pracownika - pracownik wysokiego ryzyka). Apeluje do szefów firm, aby zapoznali się z powyższą propozycją. Tu chodzi o spokój w naszych firmach, rozwianie wszelkich wątpliwości oraz wykluczenie oskarżeń w kierunku ministerstwa o brak stronności. Petrol - @Niventill Arche & Telos - @Lukee Zoomie - @Lipazy AS Logistic - @Wersjon TimberTrades - @Gondi Mecha Industries - @Om_Ega Mam nadzieję, że propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie zarówno przez ministerstwo @Lemon., @Vaniliovsky jak i @Pawelo, któremu ministerstwo bądź co bądź jest podległe. Naprawdę wierzę w to że wprowadzenie tego rozwiązania pozwoli uspokoić firmową społeczność naszego serwera. Pamiętajmy, że jest to gra, pamiętajmy że na serwerze mamy się zrelaksować. Kary(uczciwe), konkurencyjność rynku jest fajna, ale takie sytuacje jak ta w ostatnich dniach spowodowała pewnego rodzaju stres, zdezorientowanie i zdenerwowanie u osób, które zostały niesłusznie oskarżone.
 4. 14 likes
  Witam. Mam pare pytan odnosnie wyniku sledztwa i prosilbym osoby powiazane a zwlaszcza Vaniliovskiego, Lemona i prowadzacych sledztwo o odpowiedz. Odniose sie glownie do punktow wymienionych w poscie inspektora. Odnoszac sie do punktu 1 i 11. Logi nie potwierdzaja ze pracownicy firmy zaladowali przemyt (ktory byl podstawa do wystawienia kary) i nawiazujac do punktu 5, 11. chcialbym sie dowiedziec czy towar testowy zostal zaladowany przed wykryciem nielegalnego towaru na bazie czy po? Czas idzie sprawdzic w logach. Jest jasno napisane ze nikt z firmy Timber Trades i Mecha Industries nie zaladowal przemytow na pdstawie ktorych zostaly kary nadane, ale nikt nie odpowiedzial jak przemyty sie tam znalazly. To ze przemyty byly to kazdy wie, mozna to wytlymaczyc faktem ze zostaly zaladowane 2x do burrito i Dune w celach testu jak juz wyzej zostalo to wspomniane, ale pytanie skoro zostaly zaladowane przed nadaniem screena (ktory byl podstawa do kary) to w jakim celu zostal test przeprowadzony, a jezeli PO to dlaczego owy scren zostal wykorzystany wtedy? To nie ma sensu. Odnosnie punktu 3 , 4, 11. Niezgodnosc towaru ewidentnie wskazuje na to ze komenda zostala wpisana przy dostawczaku (Burrito testowy?) a screen zostal zrobiony przy roatrainie. Komunikat wyswietla sie 5s, wystarczy na podbiegniecie do innego pojazdu w celu zrobienia screena obciazajacego ostatnia osobe uzywajaca dany pojazd. Ponownie, kluczowa informacja tu bedzie czy /towar przy testowanych burrito i dune [ktore nie nalezaly do zadnej z firm] zostal zrobiony przed czy po zrobieniu screenow obciazajacych firmy. Odnosnie punktu 13. Skoro sprawdzanie odbywalo sie w pospiechu, a okazalo sie ze firmy nie mialy przemytu to: jak znalazl sie przemyt w okolicach bazy no bo wkoncu komunikat na to wskazuje? Jezeli dany przemyt (jak wspomniane wyzej) byl zaladowany w celach testowych to dlaczego testy odbyly sie w pospiechu i tak krotkim czasie PO lub PRZED zrobieniem screenow. Moje pytania nie maja na celu nikogo obciazac. Po przeczytaniu sprawozdania od inspektora po prostu zzerala mnie czysta ciekawosc, bo wychodzi tutaj weile nieprawidlowosci, takich jak: Usuniecie kar, bo przemytow nie bylo, skoro kazdy widzi ze byly i ze nie ma zadnego bledu w grze, co za tym idzie... Nikt nie odpowiedzial na to skad sie wziely, jednoczesnie oczyszczajac firme timber trades (ktorej jestem tez pracownikiem) i Mecha Industries. Dlaczego testy byly przeprowadzane chaotycznie i w tym samym czasie kiedy zostaly zrobione screeny? Jesli nie byly przeprowadzane w tym samym czasie kiedy zostaly zrobione screeny (dowody) to skad sie wziely tamte przemyty w takim razie? Jakie auta byly sprawdzone pod komenda /towar w czasie utowrzenia dowodu (screena) w tym dniu? czy bylo to burrito i dune? Tak wiele pytan tak malo odpowiedzi. Z gory dzieki.
 5. 12 likes
  Maksymalny rozmiar avatarów został zwiększony ze 100x100 do 150x150px. Maksymalna dozwolona wielkość pliku została zwiększona z 50KB do 512KB dla rangi Truckerzy, i ze 100KB do 1MB dla uprzywilejowanych rang jak PTS Klub czy Przemytnicy. Wgrywanie avatarów powinno być teraz mniej upierdliwe, a jakość obrazka w widoku profilu zauważalnie lepsza.
 6. 11 likes
  Siemka! Jestem se Killerek, a na koncie mam kilka zerek. Chciałbym z wami pograć, bo komornik chce mnie skonać. Jestem spoko ziomek, bo w niedziele jadam rosołek. Lubię waszą pracę, i z ochoty odpalam race. Żadnego wyzwania się nie boje, bo zawsze mam przeboje. Do wezwania szybko pędzę, bo mam dwie lewe ręce. Jak klient mnie naciska, to ja szybko fixa. Gdy zabraknie Ci paliwa, zaholuje Cię po oliwa. Macie fajny składzik, i czuje,że będzie czadzik! Pjona!
 7. 11 likes
  Nick: Cumster Powód: Kto wie ten wie. Zwolniony o 9:49 PM, bez kary score. Nie spodziewałem się że tak szybko zwolnie mojego mentora . Całe PD docenia to co dla nas zrobiłeś i zwalniam Cię z bólem serca . Powodzenia w dalszych poczynaniach!// AdiX
 8. 10 likes
 9. 10 likes
  Uprzedzając ewentualne zarzuty - cisza nie oznacza że zlewamy temat. Sprawa jest w toku, wszyscy chcemy wyjaśnić ja w całości. Kary zostały cofnięte więc ta bolesna część jest załatwiona, ale nie moge jeszcze rozpatrzyć całej skargi skoro jest więcej wątpliwości.
 10. 10 likes
  Zacznę od tego, że pomysł błyskawicznie wpadł mi do głowy i pisząc posta nie rozwinąłem do końca swojej wypowiedzi - pisałem to z telefonu. Dokładnie i taki efekt chciałbym uzyskać poszerzając bazę o potrzebne do tego informacje. Jednak wiem o co Ci chodzi i tylko z tą częścią posta się zgodzę. Szef firmy powinien być odpowiedzialną osobą, także powinien wiedzieć kogo do niej przyjmuje, ale czy nie może skorzystać z pomocniczych informacji? Niech ktoś mi teraz napisze, że nie bierze pod uwagę przyczyny zwolnienia z poprzedniej firmy. Tu już czasem można zauważyć małe kłamstewka graczy - w zwolnieniu napisze że ma mało czasu, a tydzień później lub nawet po kilku dniach pisze podanie do kolejnej firmy, prawda? Czy to będzie wieczne? No przecież nie i nic takiego nie napisałem. Opinia jest zmienna. Przecież gracz może się poprawić - każdy popełnia błędy. Taka baza miałaby być tylko narzędziem pomocniczym. To szef decyduje czy wybierze danego gracza do firmy czy też nie. Moim zdaniem takie coś jeszcze bardziej zadziałałoby na psychikę gracza - żeby nie robił nieodpowiednich postępowań, bo jeśli takie uczyni to na pewien czas nie będzie mógł dołączyć żadnej firmy ( było?) A skądże, w żadnym wypadku nie chciałbym szufladkować graczy. Tutaj nawet nie chodzi o bany, przecież zapisywanie ich jest zupełnie bez sensu, ponieważ aby kara została ściągnięta zbanowany musi napisać co robił, wyrazić skruchę - po prostu chce się poprawić. Takiego czegoś nie ma, gdy gracz bana nie dostanie. Nic o nim nie wiemy jak może postąpić w kolejnej, podobnej sytuacji. Jedyne co może otrzymać to karę firmową i na tym się kończy. Takie działania motywują do pomyślenia nad swoim zachowaniem. Gracz jeszcze bardziej będzie się starał poprawić jeśli będzie świadom, że jego czyn został zapisany w bazie graczy, która i tak nie ma 100% wpływu na decyzje szefa . Co do opinii.. to byłyby jakieś proste wskaźniki, np. czy zdarza mu się dostać muta na czacie, czy jest wybuchowy, czy w ostatnim miesiącu otrzymał karę firmową, a może w przypadku nowych graczy - czy nie przeszkadzają w rozgrywce innym. Nie dodam przecież kolumny i nie będę dla każdego gracza od razu wystawiał opinii. Kto by też chciał nad tym siedzieć. Nie będę tutaj opisywać, ja tylko dałem pomysł i źle postąpiłem robiąc to tutaj rzucając myśl na wiatr (?). Taka baza nie przyda się raczej dla stałych bywalców, bo każdy ich kojarzy i wie czego można się po nich spodziewać, są niestety wyjątki.
 11. 10 likes
  Siemano, jako, że spora część osób (głównie policja niestety) nie ma zielonego pojęcia o tym, że nie wszystkie pojazdy pobierają impulsy postanowiłem skleić taką dosyć prostą tabelkę. Tabelkę kieruję oczywiście głównie dla niebieskich panów w celu zminimalizowania przypadków mandatowania pustych Burrito bez viaboxa (a już nawet nie wspominam o Utility Van'ach). Jakby były jakieś błędy to call me (Niventill#5444)
 12. 10 likes
  Mój błąd. Przepraszam Timber i Mecha. W żaden sposób nie było to celowe działanie. Kasa oczywiście zostanie zwrócona na konta firm. Dobrze że wszystko się już wyjaśniło.
 13. 9 likes
  Witam bardzo serdecznie, na wstępie uprzedzę, że wyszedłem z wprawy jeśli chodzi o pisanie podań, ale zrobię co w mojej mocy! Pokrótce opiszę swoją osobę, choć podejrzewam, że każdy z was i tak mnie zna. Nazywam się Dominik, mam 20 lat i aktualnie studiuję Ekonomię na drugim roku. Miewam się bardzo dobrze, przerwa od PTS'a sprawiła mi niesamowitą ulgę i czas na zebranie myśli. Piastowałem tutaj najwyższe stanowisko więc pojęcie odpowiedzialności i sumienności nie jest mi obce. Na co dzień przyznam szczerze za dużo nie robię, szczególnie teraz, gdyż mam bardzo luźny rok i ten czas mogę poświęcić na coś innego, poniekąd padło na mta. Dodatkowo nieziemsko mi się nudzi jako zwykły zielony, a tak choć w małym stopniu będę mógł wspomóc coś, co być może będzie miało świetlaną przyszłość. Z poważaniem Boch3nek
 14. 7 likes
  Ja natomiast (a nie jak dziad ins) popieram drugą propozycję, tj. przedstawianie dowodów o wykrytym przemycie, może nawet w przypadku kary za nienależyte zachowanie u pracownika firmy x itd (ale do wglądu dla karanej firmy, a potem przekazywanej do opisanego w dalszej części postu "ptysiowego rejestru kierowców"). Wtedy poniekąd można byłoby pomyśleć o jakiejś ptysiowej bazie kierowców dostępnej dla zarządu każdej firmy (?), która miałaby na celu filtrować niezbyt przestrzegających regulaminu gagatków i w ten sposób też minimalizować ryzyko, że ktoś zostawi przemyt na bazie albo odwali jakąś inną, niezbyt dobrą dla firmy, akcję. W rezultacie wyszło by z tego takie 2 w 1, a wówczas firmy będą mogły prowadzić działania prewencyjne współpracując między sobą, a ministerstwo dalej będzie karać za to, co nie zostało wyłapane (albo jeśli osoba jest jeszcze czysta). Wiadomo, nie będzie to system idealny, bo wciąż potrzebne będzie czujne oko zarządu na osoby mogące wykorzystać swoją czystość. Niby wyszła z tego odrębna propozycja, ale jak dla mnie poprzednia propozycja jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania tej, zaproponowanej przeze mnie (i byłoby to coś nowego).
 15. 6 likes
 16. 6 likes
  Listopad 2019 Dodano kategorie chemikalia do zal. 41 oraz możliwość ich rozładowania Korekta bazy Mecha Usunięto Rondo LV (test) Dodano Event SF ( TC ) Dodano załadunek 228 ( @#Bolesław ) Dodano remont 18/11/19 ( @michu00522 ) Edytowano załadunek 45 ( @#Bolesław )
 17. 6 likes
  Głupota. Szef firmy bądź frakcji powinien mniej więcej wiedzieć, z kim ma do czynienia, a nie bazować na podstawie listy poprzednich szefów. Każdy jest inny, tak samo z szefostwem, więc takie coś jest mocno krzywdzące dla osób, które się zresocjalizowały. Jeśli ktoś nie potrafi chociaż odrobinę zweryfikować, kogo bierze do firmy - no to niech nie bierze nikogo i tyle. Chcecie robić biografię każdego gracza z serwera? Co zrobił, za co miał bana, jakiej wartości karę dostał? Nie gram już na serwerze, ale nie widzę wielkiej liczby graczy, tego typu działania raczej zniechęcają. Poza tym na jakiej podstawie wystosowana byłaby taka opinia? Równie dobrze może być to były członek administracji, który już w administracji nie jest, ba, może nawet jest zbanowany - czyli wystosował np. opinię, że gracz to odwalacz, więc nie przyjmować, po czym sam odwalił podwójnie.
 18. 6 likes
 19. 5 likes
  Proponuję dodać możliwość udostępniania pojazdu prywatnego. Polegałoby to na wpisaniu komendy np /udostępnij [nick] siedząc w aucie, wtedy gracz miałby możliwość prowadzenia pojazdu. Lub można by było dodać możliwość stworzenia grupy społecznej w której każdy członek mógłby korzystać z auta innego członka grupy. Grałem na serwerze gdzie zpisywało się to świetnie.
 20. 5 likes
  Rozliczenie 09.11.2019- 16.11.2019
 21. 5 likes
  Zlecenie jest, dosłownie minutka i 3 napów jest @Sonny91@szczurek502@Prawiczek ♥ ♥ ♥ I ten tego no ...
 22. 5 likes
  Właśnie podsunąłeś mi pomysł, aby do aktualnej bazy graczy którą wykorzystuje do statystyk dodać kolumnę, która dla odpowiedniego gracza zawierałaby informację z opinią na serwerze + kolumna z krótkim opisem - dlaczego.
 23. 5 likes
  no offence jbc kocham wszystkich policjantow
 24. 5 likes
 25. 4 likes
  Nick: Brzydal20 Id: 54450 Powód(opcjonalnie): Podany w ogłoszeniu. Nick: Lutek Id: 92910 Powód(opcjonalnie): j.w. Nick: Pablos Id: 16080 Powód(opcjonalnie): j.w. Panowie zwolnieni o 1:24
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×