Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P_J

Gracze

Community Reputation

125 Dobra

1 Follower

About P_J

 • Rank
  Big Trucker
 • Birthday February 21

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Pidzej

Recent Profile Visitors

1729 profile views
 1. P_J

  Nick: Pidżej Powód: Nie ta ekipa, nie Ci ludzie Zwolniony z karą -40% score 7.01.2019r. o godz. 20:10 Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster
 2. P_J

  Nick: Pidzej ID postaci:9737 Okres pracy:25.01.2018 - 03.04.2018 Powód Kompletny brak czasu, nie chce zajmować miejsca aktywnym graczom. Dzięki za możliwość pracy razem z wami! Moze jeszcze kied znajdę czas zeby wrócić. Pozdrawiam wszystkich! "Wielkieś mi uczynił pustki w firmie mojej, Mój drogi Pidzeju, tym zniknieniem swoim!" Pozwolę pobawić się ''Trenami'' Kochanowskiego. Wielkie dzięki za wszystko, szkoda, trzymaj się :) Zwolniony z panelu 4.04.2018 o godzinie 18:08
 3. P_J

  Mg Ci oddać troche mojej biedy :E
 4. Alley

  Zdrówka Piczej :D

  1. P_J

   P_J

   Dzięki! :D

    

 5. Wszystkiego najlepszego!!!

  1. P_J

   P_J

   Dzięki! :D

    

 6. Fays

  Najlepszego napku! :D

 7. P_J

  Twój nick: Pidzej Nick oskarżonego: [PTS]VANILIOVSKY Powód: Nie przestrzeganie przepisów zasad ruchu drogowego. Screen: https://zapodaj.net/3c083f729a0b9.png.html Dodatkowe informacje: Widziałem wyżej wymienionego policjanta odwracają się do tyłu jak jechał za mną, ja jechałem na początku około 100 km/h ale on bez problemu mnie dogonił, ja otrzymałem ofc mandat za 83/50, a on sobie nie miał nic do zarzucenia. :) Są równi i równiejsi? Ci co ścigają za nie przestrzeganie prawa są zwolnieni z jego zasad?
 8. P_J

  Ja się wypowiem w temacie, na ssie nie widać żadnego uderzenia to po 1, a po drugie ten gracz ostatnio do mnie pisał to samo żebym mu zapłacił 500$ bo niby w niego uderzyłem ( tylko przejeżdżałem z przeciwka), ponadto zauważyłem, że pisze tak do większości graczy. Niech sb usunie te mody i po sprawie :v
 9. P_J

  Fabio, wcale nieprawda tam nie wyskakujesz bezpośrednio na drogę tylko jeszcze na lotnisko, ja wiem że policja na PTSie stara się byleby na siłę dopasować coś i wklepać ten mandat ale nie popadajmy w paranoje. :v Lotnisko nie jest objęte prawami drogowymi, nie ma tam wyznaczonych jezdni, ani ograniczeń prędkości.
 10. P_J

  Będzie drugi post pod rząd. Przemyt to jedno wykroczenie w taryfikatorze nie ma żadnej andotacji co do tego żeby za 2 przemyty w jednym czasie była podwójna kara, co po pierwsze, a po drugie drugi mandat dostałem po fakcie 1 gdzie już nie posiadalem przy sobie żadnego przemytu, więc było to bezpodstawne. Taka jest moja opinia. Dajmy sobie spokój z komentowaniem i zaczekajmy na ludzi odpowiedzialnych za rozstrzygnięcie sporu.
 11. P_J

  Pokaz mi jakikolwiek podpunkt o tym, że mandaty podlegają wielokrotności jeśli gracz nie ucieknir z serwera? :) Pokaż mi to to wycofam swoje odwołanie.
 12. P_J

  Twój błąd po pierwsze. Po drugie się nie zlapales mnie na tym dwa razy tylko za jednym razem oba... więc jest za to ieden mandat. Nie dasz chyba mandatu komus jak bd mial 130/90 i 130/90 x2.
 13. P_J

  Twój nick: Pidzej Nick funkcjonariusza: [PTS]Vaniliovsky Data otrzymania mandatu: 03.02.2018 Powód nałożenia mandatu: Przemyt Kwota: 8k 15 score i 15 min Dowody (screenshot/y): https://zapodaj.net/c2dd22183cf99.png.html https://zapodaj.net/5be5a8fbd5ce2.png.html Twoje wytłumaczenie: Wyżej wymieniony policjant złapał mnie na przemycie na 2 autach w jednym czasie mandat ofc przyjąłem. Po czym jak jechałem po naczepę zatrzymał mnie i wlepił mi drugi raz mandat za to że drugie z moich aut posiadało przemyt. :) Podkreślę, że oba towary usunął za 1 razem. Z tego co wiem mandaty nie podlegają wielokrotności, np. za jazdę na skróty czy inne rzeczy. :v Więc co to za bezprawie? Proszę o interwencje wyższych władz.
 14. P_J

  Dla Ciebie może tak, bo to twój "dowód"... Bieggie czas na Ciebie. :)
 15. P_J

  Na sxreenach g*wno widzać, zrozum to :) Nie przyznam się do czegoś czego nie zrobiłem.... Czekam na decyzje Bieggiego.
×