Ronnieu

Truckers

Ronnieu last won the day on October 23 2015

Ronnieu had the most liked content!

Community Reputation

933 Wzorowa

6 Followers

About Ronnieu

 • Rank
  Ten od Savanny
 • Birthday 02/23/1997

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Kolarstwo, Transport
 • Nick
  Ronnieu
 • Lokalizacja
  Występ (nakielski, kujawsko - pomorskie)

Recent Profile Visitors

7675 profile views

 1. Nick: Ronnieu Powód: Myślę, że najwyższa pora, aby po niespełna trzyletniej przygodzie zakończyć przygodę z Pogotowiem. Powody tej decyzji są dwa. Pierwszy z nich to nasilający się brak czasu, a drugi (poważniejszy), to fakt, że praktycznie nie czerpię już nawet minimalnej przyjemności z gry w MTA. Po prostu robię to na siłę i pora trochę odpocząć. Z tego miejsca chciałbym podziękować Wszystkim, z którymi miałem okazję pracować podczas tej dosyć długiej przygody. Do zobaczenia na serwerze, po zielonej stronie mocy. Score: 14 769 Mam tą przyjemność napisać Ci podziękowania za swoją wierną służbę. Mimo iż zacząłeś swoją trzyletnią kadencje medyka zanim ja się pojawiłem. Wraz z @Zaahain ściągamy czapki z głów i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego ile i jak spędziłeś swoją służbę.Dziękuję, że to ja mogłem Cie egzaminować z pilotażu. Powodzenia w dalszej przygodzie w grze jak i życiu prywatnym. To byłą przyjemność, a nieprzyjemność którą również ja muszę zrobić jest zwolnienie Ciebie. Powodzenia! Zostałeś zwolniony o 19:35 czasu Polskiego. //Bobr
 2. Ronnieu

  Wleciałem i wyleciałem
 3. Ronnieu

  Trzeba przywrócić taxi i dać im helki, żeby mogli nas transportować na dachy szpitali.
 4. Ronnieu

  Nabór do pogotowia dawno nie był zamknięty
 5. Ronnieu

  #Pogotowie Proponuję stałą obniżkę cen na usługi leczenia z dojazdem i " na miejscu" do kwot, które wynoszą odpowiednio: 100$ oraz 50$. Nowi gracze, którzy chcą skorzystać z usług pogotowia, widząc, aby przelać 300$ w 99% rezygnują, a ci, którzy znają panujący cennik również w większości przypadków nie korzystają z tych usług. Budżet pogotowia jest finansowany z innych źródeł pieniężnych niż usługi leczenia, więc ta zmiana nie wpłynęłaby na na zasób gotówki pogotowia. Zapraszam do dyskusji na ten temat.
 6. Ronnieu

  Gorzej jak nie trafisz w klawisz.
 7. Ronnieu

  Dzisiaj postanowiliśmy przetestować sytuację z freezami w Pogotowiu po zmianach. Przedstawię sytuację: na służbie jest dwóch medyków, jeden z nich ma freeza, drugi medyk jedzie z pomocą, po drodze również łapie freeza i właśnie w tej sytuacji drugi medyk musi poczekać na tego pierwszego, co jest niemożliwe do osiągnięcia, ponieważ pierwszy również nie ma możliwości poruszania się. W ten oto sposób jeden czeka na drugiego. Wedle tego powinna nastąpić zmiana, że jak drugi medyk dostanie freeza, to po 40s powinien móc dalej się poruszać, aby pojechać z pomocą do pierwszego medyka (pierwszy medyk z freezem powinien zostać potraktowany jako nieobecny na serwerze). Wiem, że pojawią się komentarze typu: " żeby pracować w pogotowiu, trzeba potrafić jeździć " - w pełni się z tym zgadzam. Pewnie nawet zdarzy się ktoś, kto wklei to pod tym postem, ale sytuację są różne i powinno zostać to dopracowane.
 8. Dużo zdrowia panie  medyku. 

 9. Wszystkiego Najlepszego. :urodzinki:

 10. Wszystkiego najlepszego karetkarzu! ^w^

  1. Ronnieu

   Ronnieu

   Dziękuję, dziękuję :)

 11. Ronnieu

  Nieaktualne
 12. Ronnieu

  Zgłaszam się.
 13. Ronnieu

  Krótko i na temat: wprowadzenie 4h normy na stałe.
 14. Ronnieu

  Miałem ten sam problem, dodałem MTA do wyjątków antywirusa.
 15. Ronnieu

  #Pogotowie Proponuję wprowadzić darmową usługę w postaci leczenia dla pracowników Policji.