Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WiejskaPyra

Administratorzy serwera MTA

WiejskaPyra last won the day on November 6 2018

WiejskaPyra had the most liked content!

Community Reputation

1935 Doskonała

7 Followers

About WiejskaPyra

 • Rank
  Admirał
 • Birthday 02/25/1997

Contact

 • Steam
  Pyrson

Informations

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Pyrson
 • Lokalizacja
  Wieś :E

Recent Profile Visitors

5934 profile views
 1. WiejskaPyra

  Nick: Pyrson ID: 4866 Okres (od-do): około dwa tygodnie Powód (opcjonalnie): Problemy techniczne (awaria dysku twardego)
 2. WiejskaPyra

  F1

  (Nie robiłem zdjęć podczas GP Australii, więc idziemy dalej) Bahrajn - Sezon 1
 3. Najlepszego Ziemniorrr <3

 4. NAJLEPSZEGO PYRSĄĄĄĄ

 5. Wszystkiego najlepszego kartofel <3

 6. Najlepszego mój handlarzu <3

 7. Wszystkiego najlepszego 101 lat i więcej! 

 8. Wszystkiego najlepszego :D 

 9. Sto lat Pyrson!

 10. Wszystkiego najlepszego Pyra! 

 11. WiejskaPyra

  Witam wszystkich! Szybkie ogłoszenie. Z powodu naszej nieobecności, komis zostaje zamknięty do Soboty 5 Stycznia. Natomiast jeżeli chcecie załatwić mniejsze sprawy, typu przepis pojazdu lub zmiana koloru, możecie się zgłosić do @Volff. Proszę jednak nie dopytywać się go o sprzedaż / zakup. Dziękuję i do zobaczenia w weekend.
 12. WiejskaPyra

  Promocja Świąteczna Od dnia dzisiejszego (23 Grudnia 2018) do 1 Stycznia* będziecie mogli skorzystać ze specjalnej oferty świątecznej. Za sprzedaż pojazdów będziecie teraz dostawać 50% ich wartości, samochody osobowe sprzedawane będą za 60% a dostawcze za 70%. Dodatkowo wszystkie motocykle będziecie mogli kupić za 80% normalnej wartości. *Promocja może zostać wydłużona w przypadku wysokiego zainteresowania
 13. WiejskaPyra

  Wspinaczka Rowerowa Drodzy gracze, z okazji 10 rocznicy PTSa, przygotowanych zostało dla was wiele zabaw. Jedną z nich jest wspinaczka rowerowa. Niektórzy z was pewnie pamiętają poprzednie zabawy typu parkour, gdzie mieliście skakać z platformy do platformy aby dotrzeć do celu. Tutaj jest podobnie, tylko - tak, zgadliście - rowerami. Całość odbędzie się w LS, na placu gdzie odbył się apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości. Waszym celem będzie wskoczyć na szczyt jednego z pobliskich budynków. Trasa będzie wymagająca i niewątpliwie wielu z was będzie musiało wielokrotnie zaczynać od początku. Zasady są proste - w przypadku upadku z roweru, musicie kontynuować od miejsca gdzie rower wylądował. Oznacza to że w przypadku kiedy rower spadnie na sam dół, to musicie zaczynać od początku. Oczywiście nagrodę otrzyma każdy zawodnik któremu uda się dotrzeć na szczyt. Dodatkowo pierwsze trzy osoby otrzymają bonusy. Rozpiska nagród jest następująca: Pierwszy zawodnik - Dowolny motocykl z oferty komisu Drugi zawodnik - 25% zniżki na następny zakup w komisie Trzeci zawodnik - 15% zniżki na następny zakup w komisie Każdy zawodnik na szczycie - $75.000 Osoby posiadające własne rowery BMX mogą ich użyć do pokonania trasy. Wspinaczka odbędzie się 20 grudnia o godzinie 18:00 18:30.
 14. WiejskaPyra

  Służbista
×